RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Kafic Itago

+9
Mystogan
Roy Mustang
Madara
Mamoru Senju
Shinrai
Akuma
Juuzou
Enkidu
LuLee
13 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Kafic Itago - Page 5 Empty Kafic Itago

Čet Dec 06, 2018 8:29 pm
First topic message reminder :

Kafic koji se nalazi blizu centra Konohe. Ovde, cesto dolaze ninje, kao i obicni seljani, kako bi se opustili, i popili koju.

Kafic Itago - Page 5 Eve-no-jikan-cafe-full-size

Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 4:07 am

Narucio je sebi toplu kafu,dok je cekao konobara,razmisljao o usponima i padovima.Te video mladica koji je usao.Izgledao je pametnije od ostali na polju Shinobi-a.
Prisao je bas meni.
Nakon par trenutaka je progovorio a ja osmah odgovorio.

Naravno !

Te kada je pivo i kafa doslo za stol.Ulazi drugi covek.Malo starij momak,ozbiljnog pogleda.Prilazi i isto kao i ovaj pre.Zeli sesti.

Naravno,stol je veliki,taman za nas trojicu.

Zatim je stao.Te kroz smesak rekao.
Ja sam Skar Uzumaki,mogu li znati vasa cenjana imena?

Te se nasmesio cekajuci da se predstave.I da ovaj staruj gospodin naruci pice..
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 4:18 am
Ovo je pravi primer vaspitanog deteta, a ne neka razmažena derišta koja je Spajk imao slučaja da sretne u selu. Seo je naspram njega i započeli su ležernu i kliše priču. Naravno o čemu dvojica potpuno nepoznanika da pričaju? Bila bi krajnje neprijatna situacija samo sedeti, ćutati i piti svoje piće. Cela kafana je plivala u dimu duvanskih proizvoda, tako da Spajk ne misli da će na ikakav način da ugrosi ovo dete jer je već verovatno maksimalno izloženo dimu.

Taman prislonivši plamen upaljača na duvan, još jedan nepoznati gospodin prilazi. Izgleda da ova kafana baš dobro radi. Verovatno bi sada češće svraćao ovde, samo da nije ovolika gužva. Ali dobro nedelja je, možda je to samo danas. Moraće to da proveri kasnije.

Spajk...

Odgovorio je znatiželjnom mladiću. Još je neiskusan da ne zna da se takva pitanja u kafani ne podstavljaju u ovakvim slučajevima, ali ima još dosta vremena da nauči. Prislonivši kriglu na usta očekivao je isto odgovor od belokosog i još nepoznatog gospodina.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 11:35 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Kao sto je i ocekivao, dali su mu obobrenje, da sedne pored njih. Iskreno ga nisu zanimali, samo je hteo da sedne, kako bi na miru popio pivu. Ipak, vec dugo godina, nije bio ziv, s povratkom u zivot, logicno je bilo da mora da uradi ono sto je najvise voleo, a to je popit ladnu pivu. Mali klinac je bio lepo vaspitan, iako je bio mlad, mogao je da primeti da je vec titula Chunina, kao i ovaj drugi, koji je bio nesto stariji. Iz Gilgameshovih informacija, znao je da je on jounin u ovome selu, te da je i veci rank od njih, tako da nije cudilo to postovanje, izgleda da se ovde veci rankovi postuju, kao u njihovo vreme. Zaseo je, te narucio kriglu piva, cekajuci isto odgovorio je na pitanje.
Enkidu.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 2:49 pm
Gledao je njih.Bili su gospoda na nivou.Dim je poceo da prepunjava ovo mesto.Nije bilo vise lako da se dise.Uradivsi par znakova ruku.Te na sred kafica pojavi se sfera,sfera vetra koja pokupi dim u citavom kaficu.
Nista vise.

Kafic Itago - Page 5 U4oR8pH

( Kontrola Chakre 125 ).

CH : : 175
(OSTALO MAX).


Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 3:05 pm
Atmosfera je bila mirna i lagodna, dok mali probisvet nije odlučio da koristi svoju čakru. Upio je sav dim koji se nalazio u kafani a samim time je i ugasio Spajkovu cigaru. Izvadio je upaljač iz svog džepa i paleći cigaru uperio je neki blago poprek pogled ka mladiću. Ljudima u kafani se ovo nije svidelo, tako da je jedan najkurčevitiji ustao i prišao dečku. Spajk je gospodinu pružio svoju tabakeru i ponudio mu je cigaru.

Nema potrebe za cirkusom.

Spajk je držao ruku ispruženu očekivajući da nepoznata persona prihvati cigaru.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 3:15 pm
Atmosfera je bila mirna, sve do trenutka kada je na prvi pogled miran i vaspitan klinac, nije uradio tehniku, kojom je sav dim iz kafane nestao. To je izazvalo veliku polemu u kaficu, ne samo zato sto nema dima vise, vec zato sto se vecini ljudi ugasila cigara, ukljucujuci i osobu koja je takodje sedela za njihovim stolom. Ubrzo je prisao jos jedan lik, koji bas i nije izgldao veseslo, zbog ovoga sto se desilo. Ipak, doci za njihov sto, bez pitanja dal je slobodno, je dosta iznerviralo Enkidua, jer je zbog toga smatrao da on nema postovanja prema njemu. Pruzi svoje ruke preko "kauca" na kom je sedeo, te se obrati coveku koji je dosao.

Ko ti je dao dozvolu, da pridjes za nas sto?
Kafic Itago - Page 5 Fate-stay-night-ubw-3epsrule-3
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 3:22 pm
Uradio sam ovo jer sam bio jos u fazi razvoja i nesto ovako je moglo da mi unisti zdravlje.Prisao je neki nakurcen baja.Izgledao kao da bi detetu poput mene pljasnuo samar i uspavao ga.A nije cak bio ni shinobi.Neki prosek.Praviti incident ovde bi bila greska.Tako da sam se osmehnuo i rekao.

Oprosti te,moja greska,..Nisam mozda trebao ovako,ali smetalo mi je i tesko sam disao.No pored toga,zasto ste prisli i uperili taj pogled koji mi preti.Kao da bi ste me istukli sto sam sklonio malo dima.Nista strasno.Ako vam je do cigareta,kupit cu vam novo paklo.A sada se sklonite,da ovo ne bi stavio licno.

Strpljenje nije bila moja odlika.Vec sam dobio naglu zelju da ustanem i oduvam ga najjacom tehnikom sto umem.
No onda ovaj progovori.

Ti malo deriste pazi kako se igras sa vetricem.A vi se pazi te na recnik.Samo sam dosao reci ovom balavcu da pazi sta radi na ovakvom mestu.Ipak ne sedi sam !

Do nekle je imao strah od ovi starij gospodina za mojim stolom,a opet nije to hteo pokazati.

Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 3:31 pm
Atmosfera je postajala sve napetija, iako se Spajk donekle slaže sa onim što je čovek rekao, ovde bi stvari trebale da se završe. Veoma je nekulturno koristiti čakru u mestima kao što su ova. Međutim, belokosi momak koji je sedao sa njime je iskoristio krajnje agresivnu frazu. Na osnovu svojih prijašnjih incidenata u kafani, imao je neku zamisao kako će ovaj da se završi. Uvukao se u stolicu što je dublje mogao i hteo je da izostane iz ovih belaja. Sve oči u kafani bile su uprte na njihov sto. Zar jadni Spajk ne može na miru popiti zasluženo piće i odmoriti malo?

Kafic Itago - Page 5 Vetera10

Spajk je osetio nesigurnost u glasu kada je izgovorio ''kupit ću vam novo paklo''... Što verovatno znači da je i dečkić pomalo žedan akcije. Ovo se neće lepo završiti.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 3:38 pm
Smesno mu je bilo to sto je on bio najveci rank u ovome selu, da su svi oni na njegove reci trebali da zaustave svaki vid rasprave, sto se nije desilo, ipak nije ga interesovalo ovo selo, jedina naredjenja koja je primao su bila od Gilgamesha, tako da je samo sedeo, i gledao kako ce se situacija razvijati. Uzumijacu zadnje gutljaje piva, izgovori.
Pripazite sta radite, ako ne zelite svi kompletno da zavrite u zatvorksim celijama.
Ovo nije mislio ozbiljno, vec je samo hteo da se malo zeza sa njima.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 3:50 pm

Ovo je bilo veoma zanimljivo za gledati.Covek je prisao u zelji da napravi belaj.Kada je vec dosao,vreme je da ga vratimo odakle je krenuo.

Vreme je da se sklonite,jer ja nisam dosao da me neki matorac maltletira.Gospodo do vrata,otvorite ih.

Ljudi su to uradili istog trena a ovaj starij nasilnik je rekao.

Šta?

U tom trenu Skar stvori iz usta vetrovitu kuglu koju je usmerio rukom i poslao ovoga velikom brzinom van kafica u zid ispred.

Kafic Itago - Page 5 LoBmJMk

( Kontrola 125 ).

Kafic Itago - Page 5 B56824690800decd57e36dd22ef4dbe1

Zatim je seo za stol i rekao..

Posto niko nije reagovao,ovo je bilo neophodno..

Osetio je neverovatno veci novi chakre nego sto je pre imao..

Kafic Itago - Page 5 DOkvyUo

Ispravka Vrednosti :
HP : 300
EN : 300
CH : 625

( Nisam odmah racunao buff na vrednosti od Klana i Vrednosti od chunin ranka ).

Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 4:03 pm
Kako je Spajk i mislio tako je i bilo, klinac ispostavlja da je veoma nemiran i željan borbe što mu se nimalo ne sviđa. Takođe i gospodin pored njega koji je isto lagao da će ih trpati u zatvorske ćelije... Spajk je samo čekao da oluja prođe i da može otići kući pošto je popio svoje piće. Nažalost, stvari se nisu mogle završiti bez povređenjih. Ovog klinca će neko jednom nahvatati i nalupati kao zvečku, no to nije njegov problem.''Nasilnik'' je popio vetrovitu tehniku i zabio se u zid ispred.

Spajk je ustao, izvadio novac i stavio na sto. Zatim uperio je pogled ka dečka ubacivajući ga u genjutsu koji nije bolan. U njemu se samo njih dvojica nalazi u beskrajnoj beloj prostoriji.

Pokušavaj da izbegavaš konflikte. Nećeš svaki put ti izaći na vrhu.


Tu ga je prekinuo i nastavio je ka izlazu pozdravljajući Enkidua.

Vidimo se.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 4:32 pm
Situacija je postajala sve napetija, reci koje je izgovorio nisu imale uticaja na ovog klina. Izgleda da je lose procenio klinca na prvi pogled. Ubrzo je video kako Spajk odlazi napolje pozdravljajuci ga. On mu je ostavio nesto bolji utisak od ovoga klinca, jer je poslusao njegove reci, i sklonio se dalje od problema, ubrzo zatim je i Enkidu iscedio poslednje kapi piva, i uputio se prema izlazu, ne govoreci nista.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 4:40 pm

Video je kako Spajk ustaje,te radi nesto cudno.Odjednom vreme je stalo i video je pomicanje samog sebe i Spajka..
Rekao je nesto mudro,sto sam dobro shvatio,osmehnuo sam se Spajku i dao mu doznanja da sam shvatio poruku.Ubrzo sam popio svoju kafu,ostavio novac i video gospodina kako izlazi.Izasao i ja nakon par trenutaka i prisao onome koji je islikao zid svojim telom.

Izvini covece,preterao sam malo,ipak sam ja narusio tvoju zonu konfora.Moja greska.Nadam se da mi oprastas.

Zatim ga pridigao citavog u bolovima i dao mu novac za paklo cigaareta.Te mahnuo rukom i nestao u brzini vetra s tog podrucja.
Rin
Rin
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Ned Jan 20, 2019 10:26 pm
(Polako ulazim u kafic te sedam za sank opet kao da sam polu mrtav narucim dvije kafe te cekam ljudi me u kaficu krenoss cudno gledat.Hm sta me gledaju kao da su duha vidjeli sta djete nesmije da popije kafu)
Rin
Rin
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Ned Jan 20, 2019 10:41 pm
(Polako posle par minuta atmosfera se ponovo vrati u kafic Rin je dobio svoju kafu te je popio okrenuo se te je nacuo pricu o jednom djecako koji je postao jounin a ima samo 11 godina.Hmm da nije to mozda onaj mali skar moguce on je bio chunin pre nekoliko dana jako zanimljivo.Polako rinu stize i druga kafa te je popije i nastavi da slusa price od drugih shinobija i seljana)
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Uto Jan 22, 2019 9:46 pm
Lagano sam usao u kafic Itago narucio sam sok od maline da ljudi ne bi provalili ko sam i sta sam te sam sacekao dok mi donesu sok od maline popio ka najbrze sto sam mogao platio sam raucun a onda sam se uputio ka reci isuri kako bi video kako izgleda...
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Sre Jan 23, 2019 11:56 pm
Laganim koracima, je zakoracio u kafic Itago, seo je na prvo slobodno mesto, kako bi sto pre popio pivo, i nastavio cascenje sebe za uspesno odradjen posao. Nakon par minuta, stigao je konabar, koji ga je pitao sta ce da popije, on je naravno narucio pivo, te je sacekao da ga donese.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Čet Jan 24, 2019 12:00 am
Nakon par minuta, stiglo mu je pivo, taman onako kako voli, malo pene od gore, nije ni puno ni malo, to je najvise voleo. Na zalost nije imao sa kim da nazdravi, jer je njegov jedini prijatelj, bio u njemu, bas tuga, nadao se da ce jednog dana moci opet sve da bude kao i pre. Na brzaka je popio pivo, te je platio racuun, a zatim izasao iz kafica.
Sponsored content

Kafic Itago - Page 5 Empty Re: Kafic Itago

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu