RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Vergil
Vergil
Administrators
Administrators

INFO
Status Ninje:

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 1:38 pm
First topic message reminder :

Poseban park koji se razlikuje od drugih zbog tisine, smirene i opustajuce atmosfere. Ovom parku je zabranjen pristup deci. Osobe koje prave buku mogu biti sankcionisani. Kroz ovaj park protice jedna mala recica. Cesto se kraj recice okupljaju monasi, samuraji, mudraci, proroci, svestenici koji meditiraju radi duhovnog jacanja. Park je dobio ime po hrabrim samuraima koji su ovaj park izgradili, ocuvali i poginuli za njega.

Meisou no Samurai Park - Page 2 3d6nfnG

Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Ned Jan 20, 2019 1:38 am
Projurio sam kroz park.Trazeci lepu trznoci.Deca su se igrala i urlikala sto nisam bas voleo.Cudno,nazivao sam decu decom a i sam sam bio dete.Donekle.No mnogo zrelija i ludja glava je bila na mojim ramenima.Uskoro se blizio Jonin ispit i mojih puni dvanaest godina..Za nepovjerovati..Nisam mogao verovati da sam toliko talentovan..
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Jan 22, 2019 8:57 pm
Ustao je sa klupe i na noge se dočeka, putem nastavi dalje, ni on sam nije znao gde će. U tišini koja odlaskom nastupi Mamoru koracima ka nepoznatoj tmini uputi se i kao senka sa krajolika nestade, čak i ona silueta koja je oblik ocrtavala se izgubi, te ništa više od praznog krajolika ostade.

- Fast Forward -

Nepoznati put koji ga je ko zna gde vodio se obznani i mrak biva svetlom osvetljen, te se slučajno nađe pored parka i kapiju prođe, a unutra se nađe.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Jan 22, 2019 9:19 pm
Napravivsi par tiha koraka unutar parka primecujem osobu iza mene. Nisam nesto hteo da se okrenem jer je mozda onaj mali balavac dosao. Nastavio sam dalje medjutim osoba nije ishitreno krenula na mene, znaci nije klinja. Okrenuo sam se i video osobu koju pre nisam vidjao. Zastao sam na cas i odlucio da se upoznam. Tiho sam mu prisao i prosaputao kako ne bih ometao ljude koji meditiraju.

Zdravo, moje ime je Kenshin, ti isto koristis vreme da se duhovno spajas sa prirodom i da jacas svoju psihu?

Prisavsi pruzam ruku kako bih se rukovao.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Jan 22, 2019 9:37 pm
Ne narušavajući mir koji je potreban shinobijima za meditaciju na ovakvom mestu, Mamoru je samo posmatrao kako je ovde tiho uprkos velikom broju šinobija koji meditiraju, za to je i služilo ovo mesto. Jedan samurai koji beše tu se okrene i krenuo je ka njemu te mu se obrati, a razgovor među njima započe.

Mamoru, drago mi je. - jednako tihim glasom prozbori a onda sa pričom nastavi istim tonom - Nekada sam radio to, mada svako mesto na kojem je tišina vladar se može meditirati, ovo je mesto rezervisano samo za vas samuraie. Koristilo bi mi ponovo, neko mesto na primer gde se samo žubor potoka i reke čuje kao i listova koje lete i vetar koji tiho ali zvučno dela. Ja sam više za prirodnu okolinu, ne gradsku.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Jan 22, 2019 10:32 pm
Saslusavsi sta je njegov novi poznanik rekao baci se na razmisljanje i setise se mesta gde on uvek meditira rukom pokaza put uz reci.

Drago mi je Mamoru, znam jedno mesto koje si opisao. Prati me. Usput...odakle dolazis?

Napravio sam mali zaokret i krenuo prema mom mestu za meditaciju. Razmisljao sam o ovom novom liku koga sam sreo tiho koracajuci kroz park
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Jan 22, 2019 10:49 pm
Zastade na nekoliko sekundi te rukom pokaza u pravcu nekog mesta, a čim je zakoračio ka tom mestu, Mamoru je za njim krenuo, delovao mu je zanimljivo te mu odgovori, kratko, pomalo misteriozno.

Pa, sa svih strana se može reći, ali sam poreklom odavde.


Za to vreme su koračali tiho a da ne uznemiravaju ostale.

Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Sre Jan 23, 2019 9:41 am
Osoba sa kojom sam razgovarao bila je misteriozna, iz njegovih reci znam samo da je odavde, a mozda ovde trenutno zivi ? Zanimljiv lik. Klimnuo sam glavom te odjednom se cuo zubor vode. Stigli smo izgleda. Sedam kraj vode u polozaj za meditaciju te pitam.

Jel ti odgovara ovo mesto?

Gledao sam ga direktno u oci dok su mi ruke bile sklopljene spremne za meditaciju. U daljini sam primetio jos neku osobu koja meditira mada se nisam na nju nesto preterano obazirao.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Sre Jan 23, 2019 8:11 pm
Prilazili su nekom mestu koje je bivalo sve više poprimao zbuk prirode, žubor vode se čuo. Prvo je on prišao i zaseo je pripremljujući se za meditaciju, Mamoru mu reče.

Poslužiće.

Potom se spustio i zatim seo pored vodene površine.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Pet Jan 25, 2019 4:39 pm
Gledao sam u mog novog prijatelja te se osmehnuo i bez i jedne reci spajam ruke zatvaram oci i pustam da energija zemlje i neba tece kroz mene. Osecao sam se veoma stabilno i samo sam zaboravio da sam tu. Nisam vise ja, sada sam samo energija u univerzumu. Spiralni krug chi-a tekla je oko mene . Um mi je bio slobodan da seta okolo i priroda se sa mnom spojila. Vise nisam tu, sad nisam ja. Duh mi je plutao okolinom odmarajuci. Osecao sam punu energiju kako tece kroz mene, da li i moj prijatelj zna isto? Nastavljam meditirati dalje.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Pet Jan 25, 2019 4:53 pm
Uobičajeno mesto koje je bilo predviđeno za meditaciju i smirivanje duha beše u prirodnom stilu, odgovaralo mu je, donekle. Razmena reči među njima prestade i potez šakama se načini od strane Kenshina te zaroni u svet, skriveni svet predviđen za duhove gde se napajaju. Sunce se ozari i lice mu postade svetlije, kao i samu reku gde su se male tačke i pisanije sunčeve svetlosti plutali. Skupio je svoje noge i potom se spustio na travu, te sede pored Kenshina. Svoj potez šakama načini i tmina njegove oči prekri, tmina koja je davala kontrolu nad njegovim duhom koji se smirivao, koji je plutao u duhovnoj dimenziji stvarajući jači kontakt sa istom. Energija tela i energija duha, dve suprotne stvari slično nebu i zemlju su se postepeno pojačavale dok se harmonija u malom svemiru skupljala i održavala, tačno se osetio taj sklad koji mu je prijao, ubrzo je svoje oči otvorio sa jačom energijom i jačom smirenošću nego pre.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Pet Jan 25, 2019 5:03 pm
Ne znam koliko je vremena proslo ali odjednom sam poceo osecati toplinu Sunca koje kao da je bilo ispred mene. Nisam vise mogao da meditiram izgleda da mi je dusa u potpunosti relaksirana i opustena. Sigurno cu trenirati kad dodjem kuci. Polako sam pogledao sa moje desne strane i video sam Mamorua kako idalje meditira. Izgleda da i on zna tehniku za meditaciju. Zanimljivo veoma zanimljivo. Nezno i tiho sam se malo pomerio sa mog mesta da ne bih narusio stabilnost mog prijatelja. Cekao sam da on otvori oci i da pokrenemo neku konverzaciju.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Pet Jan 25, 2019 5:30 pm
Svet koji je svoje svetlo izgubio je počeo da se u senkama malo po malo osvetljava dok se čitavi zraci svetla nisu napunili i dali svetlost očima koje su ka svodu bile uprte sa trenutnim vladarem nad njim, Suncem. Mir koji je osetio mu je itekako prijao, te ravnoteže vidljivog i nevidljivog je bio svestan i osećao je sa meditacijom koja mu je duh okrepila. Pogled očima spoji se i došlo je vreme da se razgovor nastavi, ili da novi počne. O čemu da priča, nije mogao znati, možda o onome što je trenutno doživeo i da doživljaj u reči pretvori.

Koristilo mi je ovo, dolaziš li ovde često na meditaciju?
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Pet Jan 25, 2019 5:35 pm
Mogao sam osetiti da ce njegova meditacija uskoro doci kraju. Dok sam ga gledao u oci kapci su se poceli kovitlati i znao sam da ce ih uskoro podici. I desilo se. Odmah je prozborio par reci na sta sam odgovorio veoma kratko.

Da, dolazim ovamo cesto.

Uzeo sam vazduh te nastavio da pricam ali ovaj put sam izgovorio vise reci.

Ovde sam dolazio da treniram sa senseiem koji me vodi putem samuraja. Imam veliko postovanje prema njemu i prema ovom mestu, kao i prema svakome ko uspe da odradi meditaciju u miru. Zubor vode dosta prija ali ume i da ometa. Nekada ce i priroda da se okomi na nas da nas prekine u mirovnom spajanju sa istom.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Pet Jan 25, 2019 5:49 pm
Žubor vode kao i njeno plutanje su bili muzik za uši na tom mestu. Iako je bilo deo grada po prirodnom okruženju se može reći da je odudarao i stiče se utisak da su na nekoj poljani, čistoj poljani sa svim elementima prirode. Ništa ih nije prekidalo, ni u meditaciji, ni u razgovoru, to je ono što ovo mesto čini tako udaljeno i mirno.

Voda ometa kada pravi veliku buku ili kada stvara talase uznemiravajuće jačine i uznemiravajućih tonova koji ne govore ništa dobro, žubor stvara dobar osećaj i tonove koji prijaju onome ko ih sluša.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Pet Jan 25, 2019 6:24 pm
Nasmejao sam se na kratko jer je i ova osoba izuzetno mudra. Katanom sam seckao travu ispred i gledao u nebesa. Opet sam se nasmejao sve tiho i rekao.

Imas pravo ali za nekoga je i talas mio zvuk, nekome zvuk kise prija. Sve zavisi od stanja uma, nekada pri nekom psihickom udaru kao sto je gubitak voljene osobe i zubor moze biti tsunami. Oni koji znaju kontrolisati svoja osecanja umeju lako da savladaju svaki "tsunami" i pretvoriti ga u mio zubor.

Kada sam naseckao trave uzeo sam rukom i bacio u reku koja je tu travu daleko odnela.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Pet Jan 25, 2019 6:33 pm
Pametne reči zborio je, uvek će sve zavisiti od osobe kakva je i šta je prošla što će uzrokovati da reaguje drugačije na svaki zvuk načinjen. Katana koja mu beše u krilu biva zahvaćena a sa njenom oštricom malo trave bivalo je pokošeno.

Naravno, ali oni nenasilni koji se poklapaju sa obalom i koji se vraćaju nazad. Isto je i za kišu, njeni zvukovi su dobri i prijaju za uši. Ali sve u svemu, priroda može biti i nasilna sa ciljem uništavanja ili prelepa sa onim dešavanjima koji ne štete puno.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Sub Jan 26, 2019 1:18 pm
Okrecem glavu ka Mamoru-u razmisljajuci o nekoj misiji sa njim, ne bi bilo lose malo se boriti uz pametnog i inteligentnog coveka. Prisao sam mu neznim i tihim koracima te stavio moju ruku na njegovo rame. Gledao sam ga u oci i sa ozbiljnoscu izgovorio.

Redak je slucaj da se u ovom selu nadju inteligentni kao ti. Da li si za neku misiju sa mnom? Voleo bih da te vidim u akciji?

Svoju ruku sam ostavio na njegovom ramenu cekajuci i nadajuci se potvrdnom odgovoru. Vetar je prohujao kroz moju kosu zabacivajuci je u desno. Posmatram Mamorua znatizeljno.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Sub Jan 26, 2019 1:31 pm
I dalje su se nalazili na tom istom mestu gde su do malo pre meditirali i duh svoj ojačali pa su se potom malo zapričali sve do trenutka kada se Kenshin približio i dotakao rukom na njegovom ramenu pa ga priupitao da li je slobodan za misiju. Oči su mu kao govorile da bi mu bilo zanimljivo kada bi ga video kakav je u borbi što je isto bio slučaj sa Mamoruom koji je misijom želeo da preispite moć jednog samuraia koji mu se na prvi pogled činio snažnim te dade potvrdan odgovor i željno iščekujući da na misiju krenu.

Ništa manje ni za tebe ne bih mogao reći, hteo bih i ja tebe videti kakav si u borbi, prihvatam.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Sub Jan 26, 2019 1:53 pm
Na njegovom licu sam mogao procitati da i on zeli da vidi mene u borbi. Napravio sam topli osmeh pre nego sto sam rukom koja je vec stojala na njegovom ramenu potapsao. Rekao sam mu.

Pa hajdemo prijatelju moj. Idemo da nadjemo neku misiju za nas.

Nakon tih reci polako tiho krenuo sam zajedno sa Mamoruom prema izlazu iz ovog parka.

Meisou no Samurai Park - Page 2 6d6ffd_a0a1cadb19bd4a5291d8cc96daa71912~mv2
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Sub Jan 26, 2019 2:10 pm
Novi prijatelj i nova misija, ovo bi za Mamorua moglo biti veoma zanimljivo. Bez obzira koliko je puta video samuraie u borbi želeo je videti kakav je Kenshin i da vidi njegove veštine samuraia. Odgovorio mu je sa osmehom i krenuli su polako iz parka, put ih je trebao odvesti do mesta gde se tabla sa misijama nalazi. Kakva će misija biti, videće se uskoro...
Sponsored content

Meisou no Samurai Park - Page 2 Empty Re: Meisou no Samurai Park

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu