RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Teren Za Treniranje

+12
Roy Mustang
Skar
Madara
Dio Brando
Shinrai
Kenshin Himura
NSW Game Master
Enkidu
Laxus Dreyar
Mamoru Senju
Kairo
LuLee
16 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Teren Za Treniranje

Čet Dec 06, 2018 8:40 pm
First topic message reminder :

Cista, prostrana poljana, malo zabacenija od centra Konohe. Ovde ninje dolaze, kako bi trenirali.

Teren Za Treniranje - Page 7 ORAoWNb


Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 9:44 pm
(Posle dugotrajnog treniranja cucnjeva Rin odluci da sada radi trbusnjake.Uradi je oko 100 te ustane i osjeti blagu bol u stomaku)Mozda sam malo pretjerao(zatim ide do torbe uzima nesto da jede i popije flasu vode)
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 9:56 pm
Došao sam na teren za treniranje. Video sam mnoge ninje, koji su tu da bi ojačali. I ja sam među njima. Skinuo sam kapuljaču, izvadio torbicu sa glinom, i počeo da pravim figure. Prvo sam počeo od manjih, buba, kasnije ću preći na nešto jače.
Teren Za Treniranje - Page 7 Jowsda10
300 hp
300 en
520 ch
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 10:11 pm
(Ne obracajuci paznju na novog lika rin je ustao i krenuo da radi sklekove)1,2,3....100(trajalo je to nekoliko minuta a onda je otisao da meditira ponovo.Otsetao je do drveta sjeo ispod krosnje i krenuo sa meditacijom)
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 10:16 pm
Kada sam napravio figuricu, hteo sam da probam kako leti. Bacio sam je na neko drvo i izgovorio komandu.
Hagon!
Desila je se povelika eksplozija, koja je raznela krošnju drveta. Video sam da ustvari posedujem jednu zastrašujuću moć. Nastavio sam dalje sa figurama.
Teren Za Treniranje - Page 7 3uowyp10
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 10:22 pm
(Lik me je krenuo malo zivcirati mada sam ga opet iskulirao,polako sam zavrsio sa meditiranjem te sam skocio na neko drvo uhvatio se jednom rukom i krenuo radit zgibove)1,2,3...50(skocio sam sa drveta i uzeo da jedem neki sendvic)
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 10:29 pm
Ova nova moć je počela jako da mi se sviđa. Počeo sam opet da pravim bube od gline. Ovaj put ću biti malo grublji.
Teren Za Treniranje - Page 7 Jowsda11
Napravio sam 3 bube, koje sam bacio ispod neke stene.
Hagon!
Moćna eksplozija je urušila stene, i bilo je jako zabavno.
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 10:32 pm
(Kamencici od stene me pogode ali ne obracam paznju.Posle pojedenog sendvica popijem malo vode te se uhvatim drugon rukom za granu i krenem brojati)1,2,3....50(opet se spustim i krenem meditirati
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 10:39 pm
Sad sam hteo da napravim nešto malo jače. Krenuo sam sa velikom figurom pauka, a opet mi je bilo cilj da napravim što brže moguće figure.
Teren Za Treniranje - Page 7 Tcovhw10
Pustio sam pauka, i počeo da kontrolišem kuda se kreće.
Hagon!
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 10:44 pm
(Rin se potpuno stopio sa prirodom visr nista ne cuje osim prirode,cuje kako potok zubori kako pticice lijepo pjevaju svoju divnu pjesmu a onda kao iz topa neki se debil prodere hagon i rin onda izgubi koncentraciju,vidi da od ovog nece biti nista tako da se ponovo vraca sklekovima)1,2,3....100
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 10:50 pm
Pošto sam video razornost svoje gline, hteo sam da pokušam malo bez gline. Prislonio sam dlan na zemlju, i napravio ogromnu eksploziju.
(Neću pisati chakru, jer je ovo trening, i nema potrebe)
Teren Za Treniranje - Page 7 Pnm4id10
Uverio sam se da mi je starac poklonio jedno veoma moćno oružije, koje će mi služiti u kasnijim borbama.
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 11:01 pm
(Brzim korakom dolazim do ovog malo poznatog ninje.Sad je presao svaku mjeru razuma.)Ej izvini mozes li se suzdrzati malo?znas mozes otici na neku misiju pa tamo isprobat nove moci.Hmm poznat si mi poznajemo li se?
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 11:05 pm
Ispred mene je se pojavio onaj momak iz ramen shopa. Vidim da me je prepoznao. Red je da se upoznamo.
Izvini. Nisam mislio da te ometam. Razvio sam ovu novu moć, pa sam hteo da je isprobam. Ja sam Mizu Bakuton. A jesi ti onaj što je bio pre neki dan kod Ichirakua na ramenu?
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 11:17 pm
A da da ma nema veze imam pitanje sada oces da ides samnom i sa jos nekim na misiju?(Rin rece to pa ode po stvari te se vrati i ceka njegov ldgovor) inace Rin se zovem ako si zaboravio
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 11:22 pm
Nepoznati momak me je pozvao na misiju. Ličio je na jednog od ljudi koje sam sanjao. Prihvatio sam, jer je to možda moja sudbina.
Može! Aj da krenemo.
Zaputili smo se prema kapiji.
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Sre Jan 23, 2019 11:02 pm
Teren za treniranje se nije menjao od proslog puta.Skinuo je torbu sa nesto surikena i kunaiji koju su zveckali, a zatim je skinuo i svoju jaknu.Postavio je nekoliko meta na nekoliko mesta, a za glavnog protivnika je iskoristio jednog svog klona.Uzeo je nekoliko kunaija na kojima su bile nakacene svetlosne bombe.Kunaije je bacio i gadjao da pokodi sve mete.Ukoliko sve odradi kako je zamislio, kunaiji bi povredili vise protivnika i usporili njihove pokrete, a neke cak i ubili, dok bi svetlosne bombe trebalo da onemoguce vidljivost njegovom klonu i ostalima na terenu, sto bi mogao da iskoristi za beg ili za brz napad, a u ovom slucaju je u pitanju bio napad.Zatvorio je oci i zaledio trenutak.Duboko je udahnuo i izdahnuo, a onda i poceo.Bacio je kunaije jako i brzo i stao u poziciju za napad senkama.Gledao je kunaije kako lete, ako uspe njegov plan je dobro odradjen...
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Sre Jan 23, 2019 11:02 pm
Član 'Kairo' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Teren Za Treniranje - Page 7 Uspeh
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Sre Jan 23, 2019 11:10 pm
Jedan...dva...tri...cetiri...pet...sest...sedam...Sada...

Brojao je Kairo zvukove kunaija koji su se zabijali u mete, a kada bljesnu svetlost dade sebi znak da je sada pravi trenutak za napad senkom.Krenula je neverovatnom brzinom, a kada svetlost nestade, njegov klon je bio zaposet senkom posedovanja.Kairo je rekao klonu jedno malo hvala, jer mu je pomogao u testiranju ove taktike, a klon nakon toga nestade.Kairo nakon toga poce da isprobava jos puno tehnika, sve dok odavno nije proslo podne.Osetio je glad, pa pokupi svoje stvari i ode u Ichiraku ramen...
Kakashi
Kakashi
Academy Student
Academy Student

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Feb 12, 2019 12:36 pm
Pre neki dan malo saam se udaljio iz konohe i nasao sam ovo mesto bilo je prekasno pa sam odlucio danas da dodjem da treniram bacanje kunaia pa da vidim dal cu uspetiTeren Za Treniranje - Page 7 YkxP2m8HP-100
EN-90
CH-100
Sponsored content

Teren Za Treniranje - Page 7 Empty Re: Teren Za Treniranje

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu