RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Mizuova kuća

Čet Jan 10, 2019 9:03 pm
Skromna kućica na periferiji sela, većinski  okružena šumom.
Kuća iznutra
Mizuova kuća Anime-13
Kuća iznutra
Mizuova kuća Arthif12


Poslednji izmenio Mizu dana Pet Jan 11, 2019 2:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Pet Jan 11, 2019 2:02 pm
Vratio sam se kući posle dugog vremena. Otvorio sam vrata od kuće i ušao. Unutra je bilo puno prašine i paučine. Bacio sam torbu sa leđa, i legao na krevet. Bio sam previše umoran od puta da bih bilo šta uradio. Brzo sam zaspao.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Pet Jan 11, 2019 2:58 pm
Ustao sam iz kreveta. Krenuo sam ka kuhinji da skuvam čaj. Kada sam skuvao čaj seo sam na krevet. Bilo je puno stvari koje moram da obavim, a želeo sam samo da ležim u krevetu i da ne radim ništa. Očistio sam staru policu, i počeo na njoj da rađam glinene figure koje sam pravio. Dok sam rekao figure razmišljao sam da li me se iko više seća u ovom selu.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Sub Jan 12, 2019 12:22 pm
Sedeo sam kući, i bilo mi je dosadno. Razmišljao sam šta da radim da ubijem dosadu. Nisam imao inspiraciju za figure. Krenuo sam da prošetam, pa možda i nađem neku inspiraciju. Uzeo sam kaput, nabio šešir, stavio noge u papuče i krenuo.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Ned Jan 20, 2019 9:15 pm
Konačno sam se vratio sa misije. Bio sam premoren od svega. Bacio sam torbu sa leđa, i legao u krevet. Dok sam premoreno ležao u krevetu setio sam se onog momka Madare. Jako mi ga je žao bilo, tek smo se upoznali, a on je poginuo.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Pon Jan 21, 2019 9:44 pm
Ustao sam ujutru, skuvao čaj i seo da razmišljam. Razmišljao sam o mudracu kojeg sam sanjao. Uopšte nisam razumeo o čemu je pričao. Da ću biti umetnik to znam, ali da ću uništavati, i stvarati, tu mi ništa nije jasno. Još me je uhvatio za glavu, i dao mi nešto. To je valjda neka moć, koja će mi dozvoliti da ispunim svoju sudbinu.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Pon Jan 21, 2019 9:54 pm
Počeo sam da pravim figuru mudraca iz sna. Bila je to mala figura, visine kao jedan moj prst (u dužini). Sedeo je na svom tronu, koji je bio od srebra. Prvo sam mu napravio štap, bio je skroz crn, a na vrhu je imao krug, u kojem je bilo 6 prstenova.posle toga sam nastavio da ga pravim. Bilo je jako teško napraviti tako malu figuricu, sa tako mnogo detalja. Provodio sam pravljenje kraju, ostale su još sitnice kao što su oči, brada, i znaci na odori.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Pon Jan 21, 2019 10:04 pm
Završio sam figuru, i počeo da čistim ruke. U tom trenutku figura je počela da se pomera. Trepnuo sam jer nisam mogao da verujem, a figura je počela da priča. To je bio glas mudraca iz mog sna!
Zdravo Mizu. Vidim da si mi otkrio ono šta sam ti poklonio. Lepo od tebe. Sad koristi ovo da promeniš poredak u ovom svetu. Hagon!
Figura je eksplodirala! Sad sam već počeo da se plašim. Nisam ni znao šta se dešava. Moraću više da radim na figurama.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Uto Jan 29, 2019 11:10 pm
Kad sam se vraćao kući video sam orla na mom prozoru. Nosio je neku poruku. Poruka je glasila:
"Jel se cakle tanjiri? Mislim da sam zaboravio/la viljušku kod tebe. Dal možeš da proveriš? Ako ima 11 viljuški jedna je tvoja. Lizni je i vrati kad treba."
Poruka je izgledala kao da se neko sprda sa mnom, ali smatram je stavio na sto, jer poštu ne bacam.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Sre Jan 30, 2019 12:27 pm
Uzeo sam jabuku iz posude, i krenuo da je grickam. Smarao sam se kući. Nisam imao ni misija, ni inapiracije za figure Pošto mi je bilo dosadno kući otišao sam u park da prošetam. Uzeo sam jaknu i otišao.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Čet Jan 31, 2019 1:15 pm
Vratio sam se kući. Okačio sam jaknu o čiviluk, i legao. Počeo sam da se prisećam ljudi sa broda. Sećam se mene i Akume. Ostale sam pravio kako sam ih se sećao. Nisu ispali bog zna kako lepi, ali su izgledali onako kako ih se sećam.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Čet Jan 31, 2019 8:25 pm
Kad sam završio figurice video sam da se opet pomeraju. Dve figurice su čak i počele da se guraju. 4 su otišle na jednu stranu, a 3 na drugu (pošto ih je bilo 7). Počeli su i da se tuku, pa sam bio primoran da ih sve dignem u vazduh.
Hemo!
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Čet Jan 31, 2019 8:32 pm
Bio sam sav začuđen, ali i uplašen, jer ovo bi trebalo da znači sukob! Samo kad bih znao ko su ljudi sa broda, sve bi mi bilo mnogo lakše. Želeo da odem na misiju, da se malo odmorim od svega, a i da malo razmislim o svemu, dok uzmem neku paru.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Pon Feb 04, 2019 12:52 pm
Konačno sam stigao kući. Navalio sam se na kvaku ko mrtav, izuo papuče, bacio kaput, i legao na krevet. Nisam apsolutno ništa mogao da uradim. Toliko me je mrzelo da ustanem, da nisam ni ćebe uzeo da se pokrijem. Zaspo sam.
Sponsored content

Mizuova kuća Empty Re: Mizuova kuća

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu