RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Kafic Itago

+9
Mystogan
Roy Mustang
Madara
Mamoru Senju
Shinrai
Akuma
Juuzou
Enkidu
LuLee
13 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Kafic Itago - Page 2 Empty Kafic Itago

Čet Dec 06, 2018 8:29 pm
First topic message reminder :

Kafic koji se nalazi blizu centra Konohe. Ovde, cesto dolaze ninje, kao i obicni seljani, kako bi se opustili, i popili koju.

Kafic Itago - Page 2 Eve-no-jikan-cafe-full-size

Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 11:28 pm
Nisam se pribunio sto je hteo jos nekog da ubaci u nas dijalog. Mozemo i da ga prevario da nam plati pice. Moze meni nesmeta. Tiho sam Juu sapnuo da pokusa o da ga prevario da nam plati pice. Hej aj da ga prevario da nam on plati sve ovo.
Odbacio sam onu flasu sakea i narucio so od jabuke da se nebi napio.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 11:33 pm
VIDEO SAM DA SU MI PRISLA DVA LIKA OD PRILIKE MOJE GODISTE JEDAN ME JE PITAO KAKO SE ZOVEM DOK JE DRUGI SAMO GLEDAO BLEDO TE JE POCEO DA SAPUCA NISAM ZNAO STA SMERAJU TE SAM POCEO DA ODGOVARAM NA PITANJA

Zdravo...
ja sam Shinrai
drago mi je juu a ko je ovaj pored !?
E da alo konobar donesi mi ovako tri sakea molim te...

IZGOVORIVSI TE RECI PRATIO SAM POKRETE NJIH DVOJE NADAJUCI SE DA ME NECE IZBLAMIRATI ILI TAKO NESTE TE SAM UJEDNO CEKAO NJIHOVU REAKCIJU
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 11:43 pm

Drago mi je Shinrai.
(Narucio je 3 sakea, posto Akuma i ja ne pijemo, odbicu u nase ime.)
Moracemo da odbijemo taj sake, ja i moj prijatelj Akuma ne pijemo, zalim.
Nego, da li zelis da budes moj prijatelj?

(Nakon brzog pitanja i odgovaranja, ostalo je samo da sacekam odgovor od Shinraija.)



Kafic Itago - Page 2 Untitl23
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 11:55 pm
VIDEO SAM DA ZELI DA SE SPRIJATELJI SAMNOM ALI JA NIKADA NISAM VOLEO DA SE PREVISE DRUZIM ZELEO SAM STECI PRIJATELJE ALI SAM BIO POMALO NESIGURAN U PRIJATELJSTVO TE SAM MU DAO ODGOVOR KOJI JE TRAZIO

Pfff...
Zeleo bih...
svakako nemam prijatelje
mogao bih steci dva ili vise hmm...

KADA SAM IZGOVORIO TE RESI KONOBAR JE DONEO TRI SAKE-A POSTO OVI NISU PILI JA SAM POPIO JEDAN A ZATIM PRESAO NA DRUGI I CEKAO NJIHOVU REAKCIJU NADJAUCI SE DA CE BLEDI LIK KOJI JE SAPUTAO PROGOVORITI NESTO
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 11:58 pm
Sedeo sam na stolici i nisam mario za odgovor od novog lika. Nije me zanimalo stace onda odgovori jer mi je bilo svejedno jer ko je Juuzouv prijatelj i moj je. A ko mu je nepriljatelj ptice i to dosta. Samo cu piti moj so od jabuke i pratiti desavanja.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Ned Dec 16, 2018 12:04 am
VIDEO SAM DA JE BLEDI LIK MALO MRDAO GLAVOM UNAOKOLO NERVIRAO ME JE JER JE PRICAO CAK MANJE I OD MENE IZGLEDA DA JE BIO STIDLJIV POGLEDAO SAM U NJEGA TE USTA SA STOLICE I PITAO IH PAR PITANJA

Nego momci...
sto ste mi vi tako bledi?
vidim malo licite...
da niste mozda braca
ha-ah-ha

GOVORIO SAM RECI KROZ SMEH NADAJUCI SE DA CE SHVATITI SALU NARAVNO SALA NIJE BILA NEKA PRETERANA ILI VULGARNA SAMO SAM STAJAO I CEKAO NJIHOVU REAKCIJU
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Ned Dec 16, 2018 12:22 am
(Braca, jel on normala, cak ni ne licimo. Mozda je to u njegovoj glavi neka sala ili nesto slicno. Pre nego sto sam odgovorio osetio sam neku vrtoglavicu, kao da ocu da se onesvestim, odjednom pao sam sa stolice i onesvestio se. kroz glavu mi je prolazio dogadjaj iz sela, video sam kako moji drugovi umiru. Cuo sam vriskove i glasove bandita. Odjednom, sve je stalo, nista nisam ni cuo ni video. Da li sam mrtav? Nisam znao sta se dogadjalo, ponovo je pocelo, prividjanje i vriskovi. Poceo sam da vristim, da li je to neko cuo, ne znam, ako jeste, mozda sam vec u bolnici.)


Kafic Itago - Page 2 Untitl24
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Ned Dec 16, 2018 12:33 am
Potpuno sam se iznenadio kad je Juu pao. Nisam razmisljao puno stavio sam odredzenu svotu novca da platim kolko smo ja i Juu popili. Podigao sam ga i stavio na grbace. I jurisom ga brzo odneo u bolnicu da bi mu oni pomogli.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Ned Dec 16, 2018 9:28 am
VIDEO SAM KAKO JE JUU PAO I ONAJ LIK BEZ IMENA GA JE ODVEO NEGDE PREDPOSTAVLJAO SAM DA GA JE ODVEO U BOLNICU TE SAM POPIO NA BRZINU ONA DVA SAKEA OSECAO SE POMALO PIJAN I UPUTIO SE KA BOLNICI DA VIDIM KAKO JE JUU
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 1:25 pm
*posle nzm klk*


PONOVO SAM STIGAO U KAFIC ITAGO PRISAO SAM KONOBARU PLATIO RACUN OD PRE NE ZNAM KOLKO TE SAM NARUCIO JEDAN SAKE I POPIO GA POSTO SAM VEC POPIO SAKE BIO SAM JOS ZEDAN PA SAM NARUCIO SOK OD JABUKE PIO SAM GA NEKIH DESETAK MINUTA A ONDA SAM PLAITO RACUN I ZAPUTIO SE KA GLAVNOJ ULICI DA SEDNEM NA NEKU KLUPICU I GLEDAM U NEBO KAO I UVEK
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 2:14 pm
(Usao sam u kafic Itago, seo sam za sank i narucio sok od pomorandze. Popio sam ga na brzinu, onda sam malo sedeo i gledao gde sam pao, prisao mi je konobar i upitao me je.)
Konobar Mile: Ti si onaj decak sto se onesvestio malopre?
Da.
Konobar Mile: Dobro, nadam se da si dobro.
Jesam, hvala na pitanju.
(Konobar se okrenuo i otisao negde, ja sam pogledao malo po kaficu i video sam Shinraija, naravno, prisao sam mu.)
Shinrai, sta ima?




Kafic Itago - Page 2 Untitl33
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 5:34 pm
PRI IZLASKU SAM VIDEO DA MI JE JUU PRISAO TE ME MALO SMARAO HTEO SAM MALO DA SE NASALIM S NJIM I POKUSAM DA GA IZBEGNEM ZA SVAKI SLUCAJ DA SE NE DOGODI ONO NJEGOVO PONASANJE IZ BOLNICE TE SAM SE PONASAO KAO DA GA NE POZNAJEM

Hmmm...
a ko si ti?
samo ako to smem da znam decace!?

KADA SAM IZGOVORIO PAR RECI JEDVA SAM IZDRZAO DA NE PUKNEM OD SMEHA SAMO SAM CEKAO NJEGOVU REAKCIJU
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 6:03 pm
(Hmm, ne seca me se, pa nateracu ga da me se seti. Sada cu ja malo da se nasalim sa njim.)
O izvinite, pobrkao sam vas sa nekim, trazio sam jednu pametnu osobu, ali sam naisao na jednu veoma glupu. Dovidjenja.
(Da ovo je veoma glupo sto sam rekao, ali dobro, mozda nasedne, pa ne znam, sada cu da sacekam i vidim njegovu reakciju.)



Kafic Itago - Page 2 Untitl34
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 8:33 pm
VIDEO SAM DA JE JUU MISLIO DA SE PRETVARAM DA GA NE POZNAJEM PA SAM MORAO JOS MALO DA SE UZIVIM U ULOGU TE IZGOVORIO PAR RECI

Hmmm...
ajde mali ne zvalavi...
znas da trebas da palis odavde
pazi kom se obracas...
stariji sam od tebe deset godina klinjo...

IZGOVORIO SAM TO TOLIKO OZBILJNO DA JE MORAO DA POVERUJE DA SAM GA ZABORAVIO ILI DA IGNORISEM
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 8:39 pm
(Sada bih ga ubio, los je glumac, ma koliko god on mislio da mu gluma ide od ruke, stvarno je jadan. Mozda da ga jos malo zezam, ali dobro mozda i necu.)
A dobro, stariji si od mene, bas sam se uplasio, nemoj da me povredis.
(Zatim sam bio spreman da uradim znakove rukom i da ga ubijem na licu mesta. On ce mene da laze, e tako nece moci. Zeleo sam da vidim njegov sledeci potez.)
Dobro Shinrai, dokle ces vise da se pretvaras.
(Zatim sam profesionalno odglumio kako padam u nesvest, poverovace, jer sam mnogo bolji glumac od njega.)



Kafic Itago - Page 2 Untitl35
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 8:48 pm
VIDEO SAM DA JE JUU PONOVO PAO U NESVEST MISLIO SAM DA FOLIRA TE SAM HTEO DA ZABODEM MAC PORED NJEGA CISTO DA BIH DA UPLASIO I DA BI ISPALO KAO DA ZELIM DA MU OKONCAM ZIVOT

Kafic Itago - Page 2 IBWy3st

*mac se zabada pored njegove glave*

hmm....
izgleda da mi je skliznuo mac i promasio sam ga...
ovog puta cu gadjati direktno u vrat kako bi ga ubio na licu mesta...


POLAKO SAM IZVUKAO MAC TE GA DRZAO U RUKAMA I POMALO GA POMERAO DA BI SE MOGAO CUTI NEKI TIHI ZVUK KAKO JUU NE BI POMISLIO DA ZELIM DA LAZIRAM SCENU...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 9:02 pm
(Shinrai je uzeo svoju katanu i zabo mac pored glave, znao sam da ne sme da me ubije al sam ga napao, iz sale. Gurnuo sam njegov mac rukom i udario sam Shinraija nogom u glavu.)
Znam da ne bi smeo da me ubijes, ali ipak sam te udario, da bi me se setio.
(Nakon tih reci, ostalo je samo da sacekam odgovor od Shinraija, jer on je malo agresivan.)



Kafic Itago - Page 2 Untitl36
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 9:27 pm
JUU JE BIO PRI SVESTI IPAK JE FOLIRAO POKUSAO JE DA ME SUTNE NOGOM U GLAVU ALI ME JE PROMASIO ZATO STO SAM STAJAO A ON NARAVNO NIJE VISOK TRI METRA PA DA MOZE DA ME DOHVATI POSTO JE ON BIO NA PODU SUTNUO SAM GA SLABO TE SE ODALJIO OD NJEGA PODIGAO SVOJU KATANU I REKAO PAR RECI

Hmmm...
izvini klinac ne poznajem te...
ne znam sta si to pokusao ali sada ce ti moja katana zavrsiti u glavi

POMALO SAM SE SMESIO MOGLO SE VIDETI DA CU UMRETI OD SMEHA DOK SAM GLUMIO DA GA NE POZNAJEM ALI SAM SUZDRZAVAO JOS UVEK SMEH U SEBI...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 9:53 pm
(O nisam ni imao nameru da ga sutnem, ali naravno da sam i omasio kad nisam visok toliko da mogu sa zemlje da ga sutnem.)
Ahahahah dobro Shinrai, ovo je uspelo, malo si me prevario, ali ako neces da umres, bolje ti je da ucutis.
(Pa ovu pretnju mozda nece shvatiti ozbiljno, ali napascu ga kao sto sam u bolnici, naravno jaci napad. Naravno, jos uvek sam se salio, ne bih ga stvarno ubio.)




Kafic Itago - Page 2 Untitl37
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 10:01 pm
POSTO SAM USPEO DA GA PREVARIM ZNAO SAM DA JE DOVOLJNO SPOSOBAN DA IZBEGNE MOJ ZAMAH MACEM TE SAM SE NAPRAVIO PAMETAN I ZAMAHNU MACEM KA NJEMU U NADI DA CE IZBECI NAPAD I NECE SE IZGLUPIRATI ILI POGINUTI...

(KATANA MI JE VEC U RUCI TKD RADIM 1 ZAMAH)

Hmmm...
pa ajde klinjo navali...

NALETEO SAM NA NJEGA KAO NEKI RETARD CISTO MALO DA GA PUKNEM DA SE OPAMETI AKO NE BUDE DOVOLJNO SPOSOBAN DA IZBEGNE NAPAD ZAUSTAVICU GA...

HP 200/200
EN 200/150
CH 400/400
Sponsored content

Kafic Itago - Page 2 Empty Re: Kafic Itago

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu