RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Kafic Itago

+9
Mystogan
Roy Mustang
Madara
Mamoru Senju
Shinrai
Akuma
Juuzou
Enkidu
LuLee
13 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Kafic Itago Empty Kafic Itago

Čet Dec 06, 2018 8:29 pm
Kafic koji se nalazi blizu centra Konohe. Ovde, cesto dolaze ninje, kao i obicni seljani, kako bi se opustili, i popili koju.

Kafic Itago Eve-no-jikan-cafe-full-size
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 07, 2018 12:05 am
Lagano je povukao kvaku, kako bi usao u kafic. Bilo je dosta ljudi, ambijent mu se nije bas nesto svideo, ali nije mogao da se zali, naspram ostalih mesta u selu, ovo je i licilo na nesto. Posto je zakoracao, par koraka u kafic, razgledao je levo, desno ne bi li nasao neko slobodno mesto. Nije mu puno trebalo, te je ubrzo video slobodno mesto. Seo je tu, i sacekao da dodje konobor i posluzi ga.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 07, 2018 12:12 am
(Usao sam u kafic, malo sam razgledao ne bi li pronasao neko slobodno mesto. Ubrzo sam video jedno, seo sam tu i cekao konobara. Malo sam razgledao okolo i gledao da li ima neko koga sam ranije vidjao. Tu sam video cuvare kapije od juce, koji su mi na neki nacin i spasili zivot. Tu sam video jednog lika koji je izgledao kao neki bogatas, mozda i jeste ne znam. Od prilike je bio moje godiste, mozda mozemo postati prijatelji)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 07, 2018 12:20 am
Sedeo je, i cekao konobara, nekoliko minuta kasnije, bi stigao. Kao i po obicaju, narucio je vino, najbolje i najskuplje sto su imali, kao sto prilici kralju poput njega. Posto je cekao, svoje vino, razgledao je malo pokretima oka ovaj kafic. Mogao je primetiti, neko cudno dete, koje je selo blizu njega, nije mogao da prepozna da li se radi o devojcici, ili decaku, i izgledao mu je sav nekako ofucan i nikakav, jednostavno pogled koji je uputio, kada je pogledao Giglamesha, nije mogao biti oprostiv, te se uozbilji, i obrati se belokosooj osobi, upitnog pola.

Ko ti je dao dozvolu, da me gledas?

Kafic Itago Gilgamesh.%28Fate.Prototype%29.full.1288838
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 07, 2018 12:31 am
(Sedeo sam i cekao konobara, ali onaj lik sto je izgledao kao neki bogatas mi je prisao i rekao mi "Ko ti je dao dozvolu da me gledas?". Odmah sam shvatio da je neki bogatas koji misli da je bog. Nekako sam ljut da bih mogao da ubijem nekog, ovaj lik misli da je svetinja, ovakve ljude je najsladje biti, uzmes motku i lemas do mile volje. Posto mi je vec i postavio pitanje odgovorio sam mu.)
Da li mi treba dozvola da se obracam liku koji je bogat i misli da je neko i nesto, a na kraju ce da ispadne najveca kukavica?
Kafic Itago Tumblr10
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 07, 2018 12:37 am
Nakon sto je cuo odgovor od osobe upitnog pola, bacio se u smeh. Ova osoba, izgleda nije imala predstavu kome se obraca, i koje su posledice, takvog razgovora sa njim,. Na njegovu srecu, danas je bio raspolozen, jer mu je prvi dan u selu, pa nije hteo da iskasapi ovog nesretnika. Posto je konacno dosao sebi, od smeha, obratio mu se opet.

Uh, dete, zaista imas smisla za humor.

Potom odluci, da krene sa provokacijama, da se malo zeza sa njim, kako bi ubio vreme.

Sta si izbecio tako okice, da li si se mozda izgubio, pa si poceo malo da buncas?
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 07, 2018 12:41 am
(Auu ovaj lik mi ide na nerve, ali znam kako cu sa takvim likovima. Razmazena derista koja misle da su nesto, rado bih ga klao, mozda je lepog ukusa, pa ne znam ali mozda i saznam kad ga ubijem.)
Ako nemas nista pametno da kazes mozes da ides odavde, a ako imas nesto pametno onda reci i prestani da pricas gluposti.
(Ovaj lik je tako dosadan, ubrzo je prisao konobar i pitao me je sta zelim da pijem, ja sam mu rekao da cu uzeti jednu casu soka. Ipak sam jos uvek maloletan.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 07, 2018 9:27 am
Kao sto je i ocekivao, razmazeno deriste upitnog pola je pocelo da se nervira, obozavao je prosto da provocira takvu decu, njihov dijalog je prekinuo konobar, koji je Gilgameshu doneo vino. Kako je probao vino, uzeo je jedan gutljaj, te iako mu je bilo odvratno vino, ipak ga je iz postovanja odlucio progutati, taj jedan gutljaj. Ostatak, je samo odlucio da prospe,
nagnuvsi casu pored sebe. Posto je video, da ovo vino nije vredno njegove kraljevske krvi, nije imao vise sta da trazi ovde.
Te je laganim, elegantim koracima krenuo ka izlazu iz kafica, usput je prolazio klinca, kom jednostavno nije mogao da oprosti zbog reci koje mu je uputio.

Prati me...

Te je lagano, dosao do vrata, povukao kvaku, i izasao napolje.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 07, 2018 10:00 am
(Ovaj tim je cutao na par trenutaka, ali vino koje je konobar doneo, uzeo je jedan gutljaj i prosuo sve na pod. Koju sekundu kasnjie, okrenuo je se i rekao mi je "PARTI ME". Nisam znao kako da odreagujem, da li da ga pratim ili ne. Ipak iz nekog malog postovanja, kad me vec zove, zasto ga ne bih pratio. Naravno uvideo sam mogucnost zamke da me ubije, ili tako nesto.)
U redu. Praticu te.
(Ustao sam sa stolice i krenuo za njim, dosao sam do vrata i izasao napolje.)
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 6:36 pm
Lagano sam usao u kafic. Nisam mu ni upamtio ime, a vec mi se dopao. Seo sam za sank i narucio sake.
Ej konobar. Daj flasu sakea
Kad sam se lepo smestio na stolicu cekao sam da mi donesu sake koj sam naucio.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 6:49 pm
(Usao sam u kafic laganim korakom, seo sam za sank, i narucio sam sok. Osvrcuci se oko mene video sam dosta ljudi koji su bili pijani, ali tu je bio jedan lik, odprilike moje godiste. Prisao sam mu i upitao ga.)
Hej ti, moje ime je Juuzou, mozes da me zoves Juu. Kako se ti zoves?
(nakon sto sam ga upitao, strpljivo sam cekao odgovor.)



Kafic Itago Untitl20
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 6:59 pm
A???
Neciji glas me je probudio iz male dremke, al sam se brzo sabrao i odgovorio mu.
E Juu drago mi je, ja se zovem Akuma. dohvatio sam sake koj mi je konobar dao i poceo d a ga pijem direktno iz flase. Nije mi se cakalo da se sipe u casu jer bi se izgubio dobar ukus sakea. Kad sa popio ptvi gutljaj obrisao sam usta i upitao Juuzoua.
Juu odakle si ti.
Do sam cekao odgovor uzeo sam jos jedan gutljaj.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 7:06 pm
(Zove se Akuma, sobrzirom da je verovatno maloletan, mnogo pije. Malo sam se uznemirio nakon sto me je pitao odakle sam. Ali cu mu odgovoriti.)
Ja sam ziveo u jednom selu koje se zvalo Kyoto, mozda si cuo za njega, ali do pre neko vreme je bilo sve u redu, ali onda su neki ljudi napali selo. Svi su bili ubijeni, samo sam ja nekako pobegao, nekoliko dana sam bezao, i pobegao sam im, i onda sam dosao do ovog sela, i postao shinobi. A odakle si ti?
(Ispricao sam mu moju pricu, kako ce reagovati, da li ce ko Kairo, ne znam, ali videcu.)


Kafic Itago Untitl21
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 7:16 pm
Kad sam cuo njegovu pricu samo sam se nasmejao jer je nasa prica donekle ista.
Hm
Pa nase price o poreklu se nerazlikuju mnogo s obzirom da je moje selo dilo dalje nego tvoje i da sam ja ostao da se borim sa neprijateljima. Nekako sam ih porazio, al su oni za to vreme ubili sve osim mene. I bio sam izgubljen dok nisam nasao ovo selo i sad utopluljem tugu u alkoholu.

Uzeo sam poveci gutljaj sakea i nastavio sa sakeom.
A dokle si dostigao u napredovanju?
Ceko ssm njegov odgovor i narucio jos sakea.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 7:28 pm
(On je isti kao ja, bar donekle. Posto nisam imao traku Konohe na celu, verovatno je pomislio da pohadjam akademiju, ali ja sam zapravo genin.)
Ne valja ti to sto pijes, ipak to nije zdravo, znas, i jos si maloletan, ja tesim sebe tako sto steknem nove prijatelje. Inace ja sam genin, a ti si verovatno jos uvek  na akademiji, posto ne nosis traku.
(Najveci problem od kada mi je selo pobijeno, je da sam poludeo, ali samo malo, kad nesto ubijem, probam krv od zrtve.)




Kafic Itago Untitl21
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 7:38 pm
Pa upravu si u vezi sa oba. Al da nečijem verovatno bi poludeo tragaju i za osvetu koju sam siguran ne mogu ispuniti jer sam ih sve vec ubio i sad mi je dusa prazna. A za mojim rangom nindze si upravi, jos sam student. Al planiram uskoro da polazem za dalje. Osetio sam da Juu i ja delimo slicne jade, al da je meni gore jer nemam na kome da izbacim svoj gnev. A on barem moze, ako bi hteo da ubije one koji su mu poklali porodicu. Al bi posle postao isti kao i ja.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 8:50 pm
(Ubicu svakog ko je taj dan bio u selu, jer smo samo banditi i ja preziveli, tako da su oni jedini koje mogu da ubijem.)
Znaci bio sam u pravu, ali definitivno cu ih ubiti, sve do jednog, ali ne znam da li ce to biti dovoljno.
(Uzeo sam par gutljaja soka. Da li neko kao ja, moze da ubije na stotinu bandida, neverujem da mogu, ali imacu i ja nekog ko ce mi pomoci, bar tako mislim.)
Nego, Akuma, da li zelis da budes moj prijatelj?
(Pijuci moj sok, strpljivo sam cekao odgovor od Akume.)


Kafic Itago Untitl22
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 9:08 pm
Video sam da Juu ima zelju da pobije bandite koj su ubili njegovo selo. Osecam se da bi i ja isto postupio da nisam moje neprijatelje odma poklao. Al tad sam bio sa svojim dobrim priljateljima koji su mi dosta pomagali. Svatio sam da ce se Juu isto oseca ti ako se osvet, a to mu nista neda. Al ja cu mu pomoci da nesto dobije, a to je prijatelja koj ce mu pomoci u zemlji da ubije svoje neprijatelje.
Nebrini za ubija nje tih bandita neces biti sam. Ja cu ti pomoci. I izvadi emo se iz toga zajedno.

Nasmejao sam se i prestao da pijem sake jer mi vise nije ni trebao zato sto sam nasao prijatelja koj svata moje muke.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 11:07 pm
PRATIO SAM ZNAKOVE NA STRELICAMA TE SAM STIGAO DO KAFICA ZASTAO SAM ISPRED VRATA TE MALO ODMORIO A ZATIM USAO KADA SAM USAO SEO SAM ZA PRAZAN STO ODMAH PORED DVOJE OSOBA KOJE NISU IZGLEDALE MNOGO STARIJE OD MENE TE SAM KRENUO DA CITAM KOJA SVE PICA OVDE MOGU POPITI

Hmmm
znaci kafic se zove Itago
veoma zanimljivo ime

KADA SAM IZGOVORIO TE RECI SAMO SAM CUTAO I CEKAO DA DO MENE DODJE KONOBAR I DA ME POSLUZI A UZ TO SAM SE NADAO DA CE IMATI SAKE U PONUDI...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Sub Dec 15, 2018 11:18 pm
(Pomocice mi u mojoj osveti, znaci konacno sam nasao nekog ko je isti kao i ja, i jos hoce da mi pomogne, konacno. Ubrzo je usao jos jedan lik, od prilike nase godiste, seo je pored nas, pricao je kako je "Itago" zanimljivo ime, pa dobro pitacu i njega.)
Akuma, nece ti valjda smetati da pitam nesto ovog lika. Zdravo, ja sam Juuzou, mozes me zvati Juu. Kako se ti zoves?
(Ostalo je da samo strpljivo sacekam odgovor od belokosog lika.)



Kafic Itago Untitl23
Sponsored content

Kafic Itago Empty Re: Kafic Itago

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu