RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Kafic Itago

+9
Mystogan
Roy Mustang
Madara
Mamoru Senju
Shinrai
Akuma
Juuzou
Enkidu
LuLee
13 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Kafic Itago - Page 3 Empty Kafic Itago

Čet Dec 06, 2018 8:29 pm
First topic message reminder :

Kafic koji se nalazi blizu centra Konohe. Ovde, cesto dolaze ninje, kao i obicni seljani, kako bi se opustili, i popili koju.

Kafic Itago - Page 3 Eve-no-jikan-cafe-full-size

Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 11:44 pm
(Zamahnuo je macem prema meni, naravno, napad nije nesto tezak za izbeci, ovo ce da bude laganica. Uradio sam speed dodge i izbegao napad koji ide prema meni.)

Kafic Itago - Page 3 V4NQXv8
HP 200/200
EN 200/150
CH 400/400
Napad ti i nije nesto bio jak, Shinrai.
(Izbegao sam napad koji je Shinrai uputio ka meni, odgovorio sam mu na fin nacin.)
Oces li prestati da se pretvaras, pa da lepo sednomo ko ljudi i popricamo, oces li to, ili da nastavimo ovu glupu borbu?
(Ostalo je da sacekam odgovor od Shinraija.)
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 11:54 pm
VIDEO SAM DA NE ZELLI DA SE BORI A I DA JE DOSTA LJUDI POCELO DA OBRACA PAZNJU NA NAS VRATIO SAM SVOJU KATANU U KORICE TE PRESTAO DA GA ZEZAM...

Hmmmm...
pa ajde reci sta zelis...
nisam nesto bas raspolozan za razgovor...

IZGOVORIO SAM PAR RECI TE CEKAO DA VIDIM STA ON IMA DA KAZE I KAKVE REAKCIJE ZE POKAZATI
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Sre Dec 19, 2018 11:57 pm
Izgleda da je odlozio oruzje, mislim da bi trebalo da mu odgovorim na pitanje koje mi je postavio.)
Paaaaa vidis, ummm kako se zove, ja nemam nista da ti kazem, samo sam te sreo ovde, pa sam prisao.
(Hahah izgleda da sam se mozda malo zeznuo, nisam trebao da mu prilazim, pa dobro, uskoro ce ispiti za chunina, verovatno cemo se tamo sresti.)
Pa ako ti nemas nista, onda da idem ja polako.


Kafic Itago - Page 3 Untitl38
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 12:12 am
VIDEO SAM DA ME ZAJEBAVA TE DA JE PRISAO DA BI SE SAMO JAVIO ODLUCIO SAM DA GA IPAK MALO ZADRZIM HEHEHE...

Hmmm...
a gde si ti to poso!?
treba da popijemo po koji sake
nemoj mi reci da ne pijes znam da pijes


IZGOVORIO SAM PAR RECI I TERAO GA NA PICE ZNAO SAM DA SU MALE SANSE DA CE ODBITI A CAK I AKO ODBIJE NAGURACU MU SAKE U USTA...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 12:20 am
(Opa, izgleda da je prestao sa zezancijom, pa kad me je vec pozvao na jedno pice, mogao bih da prihvatim taj jedan aske koji nudi.)
Dobro, probacu taj sake, kad vec hoces. Idemo za sank.
(Seli smo za sank, narucio sam dva sakea i po prvi put probao sake.)
Fuj, ovo je najgora stvar koju sam ikada probao, bljak bre, zasto sam pristao na ovo.
(Zgadio mi se zivot, aaa umrecu, vidim belo svetlo. Da li je ovo raj?)



Kafic Itago - Page 3 Untitl39
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 12:31 am
VIDEO SAM DA JUU IPAK NEPODNOSI ALKOHOL ODLUCIO SAM DA MU UZMEM NESTO DRUGO STO NIJE ALKOHOL TE SAM NARUCIO JEDAN SOK

Izvinite...
dajte mu jedan sok od jabuke
izgleda da ne podnosi alkohol...

KADA SAM NARUCIO SOK OD JABUKE SOK SE VEC NALAZIO ISPRE JUU-A U ROKU OD TRIDESETAK SEKUNDI NADAO SAM SE DA CE MU SE AKO NE BAR SOK OD JABUKE SVIDETI...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 12:49 am
(Shinrai mi je narucio sok od jabuke, konacno nesto sto mogu da pijem, onaj sake je grozan.)
Ooo sok od jabuke, e ovo moze, hvala Shinrai.
(Popio sam sok koji mi je narucio Shinrai, on ej dobar prijatelj, ali ako me opet napadne, necu se suzdrzavati, ubicu ga. Gilgamesh, Kairo, Akuma i Shinrai su mi jedini prijatelji u ovom selu, nadam se da cu upoznati jos mnogo njih, ali oni su najbolji.)



Kafic Itago - Page 3 Untitl40
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 12:53 am
MALO MI SE VRTELO OD ONOG SAKE-A IZGLEDA DA JE NESTO BILO U NJEMU NISAM SE BAS OSECAO NAJBOLJE I CAK STO SE MOZE RECI NISAM BIO SAV SVOJ USTAO SAM TE UZEO CASU I POGODIO COVEKA KOJI JE SEDEO PAR METRA DALJE OD NAS U GLAVU

Ufff...
al pade haha
paaa sta on trazi ispred moje case?

POSTO NISAM BIO BAS SAV SVOJ NISAM ZNAO STA GOVORIM TAKODJE NISAM MARIO IMAO SAM OSECAJ KAO DA SAM KONZUMIRAO NEKU DROGU
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 1:02 am
(Ovaj Shinrai je zapravo pukao, hvali njemu koja daska u glavi, a stani, pa on je pijan, ali popio je samo jednu casicu sakea, a prosli put je popio tri ja mislim i nije se napio.)
Jesi li dobro?
(Mozda mu je neko ubacio drogu u sake, ili nesto slicno. Svakako cu morati da mu pomognem. Uhvatio sam ga za glavu i poceo sam da je tresem, jer nisam znao sta uopste i radim, ovo je prvi put da mi se ovakvo nesto i dogadja.)



Kafic Itago - Page 3 Untitl41
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 10:29 pm
Usao sam u kafic pre odlaska na moje odredite i video Juua kako drmusa Shinraievu glavu. Umalo nisam pao od smeha. Jedva sam dosao do daha da nesto kazem, al sam se svo vreme smejao dok sam to govorio.
Alo Juu jeste da unutra nema nista, al netreba da mu drmusa glavu da proveris.

Nakon toga sto sam reka sam jos vise poceo da se smejem. Uzeo sam sok iz sanka nepitaj uci konobara. Al sam na tom mestu ostavio novac.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 10:38 pm
(Opala, evo ga Akuma, on se smeje jer ovom skoro pa skidam glavu sa ramena, mislim nije kao da je steta ali dobro. Akuma je rekao nesto presmesno, crkao sam od smeha.)
Znam da izgleda smesno, ali mislim da mu je neko stavio nesto u pice, ahahahah.
(Akuma je seo pored nas, ja sam prestao da mucim Shinraija, mada je on izgledao kao da ce umreti skoro, ali neka ga da se malo izluftira.)
Pa Akuma, sta te dovodi nazad u kafic Itago?



Kafic Itago - Page 3 Untitl11
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 10:52 pm
Brzo sam odgovorio na Juovo pitanje sto sam dosao ovde.
Ma nista posebno. Dosao da se okrepim pre odlaska na neku laku misiju. pogledao sam pod i nastavio da se smejem Shinraiu sto se napio i onda sam predlozio Juu da mu dam savet kako da budi pijanice.
E gledaj Juu kako se neko lako otrezni.
narucio sam vino u ledu. Kad je vino doslo. Izvadio sam vino iz kante i stavio glavu od Shinrai u led.
Ako se neprobidi uskoro. Dobices prehladu.
Uzeo sam vino i reko konobar da uzne on za sebe. Ja sam nastavio da pijem so i da se okrepljuljem.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 11:37 pm
BIO SAM BUDAN A AKUMA TO CAK NIJE NI PRIMETIO A ONDA MI JE GURNUO GLAVU U LED OSTALO JE MALO VINA UNUTAR KANTE TE SAM NADRKAN IZVADIO GLAVU IZ KANTE USTAO PROSUO SVE TO PO AKUMI A ONDA KRENUO KA NJEMU

Eeee sad ces ti da vidis!!!
samo da te dohvatim
maaa videces ti!!!

TAMAN SAM BIO MALO PORED AKUMA KAD ONO *FIJUUUU* OKLIZNUO SAM SE TE OTKLIZAO OKO PET METRA DALJE OD AKUME I JUU-A POMALO MI JE SVE BILO MUTNO ALI SAM JOS UVEK BIO PRI SVESTI...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 11:45 pm
(Akuma i Shinrai ko da su neki cirkuzanti, presmesni su, hahah, nisam se ovako smejao i to bas dugo. Pa red je da ih urazumim.)
E ovako, lepo sedite na mesta, inace cu ja da vas namestam, khm.
(Pokusao sam da budem sto ozbiljniji, ali je i dalje bilo presmesno, jedva sam izdrzao da ne crknem od smeha. E ovako, vreme je da nastavimo sa pricom.)
E pa ti ides na misiju, a ja nisam bio ni na jednoj do sada, moram da idem na neku.



Kafic Itago - Page 3 Untitl11
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Čet Dec 20, 2018 11:52 pm
Prestao sam da se smejem i nastavio sam da pricam sa Juuzom o mojoj misiji.
E da ja zaboravih. Idem na misiju jer sam nedavno postao genin, a planiram da nedugo zatim postanem i cunin.

Bio sam tolko smešten da sam zaboravio na misiju uzeo sam jos jedan sok da popijem pa cu krenuti kasnije. A ono sto me Shinrai polio ledom nije nista taman sam se opustio za misiju.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 21, 2018 4:34 pm
POLAKO SAM USTAO SA PODA POMALO NADROGIRAN TE DOBIO JEDNU SASVIM RETARDIRANU IDEJU I ODLUCIO DA IH PITAM DA OCEMO NA MISIJU C RANKGA

Hmmm...
momci ajde na misiju
c ranga ?

POSLE TOGA SAM UZEO CASU VODE KOJA JE STAJALA MALO DALJE OD AKUME TE JE PROSUO JUU-U NA GLAVU NISAM JE HTEO PROSUTI AKUMI JER SAM NJEMU PROSUO KANTU VINA I LEDA...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 21, 2018 4:42 pm
(Polio me je vodom, ubicu boga u njemu, dodji da te ubijem Shinrai.)
NECU ICI NA MISIJU SA LIKOM KOJI ME JE POLIO LEDENOM VODOM.
(Vikao sam, tako da su svi u kaficu culi, gledali su nas kao da smo neki debili, mislim nije kao da nismo, odlucio sam da im kazem par reci.)
Gledajte svoja posla, inace cu da vas ubijem. Razumeli?
Neki likovi i likuse koji se nalaze u kaficu: Razumeli, izvinite.
(Stvarno je upalilo, ahhaha, mora da sam strasan.)



Kafic Itago - Page 3 Untitl11
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Pet Dec 21, 2018 10:33 pm
Na Shinrai ev komentar da idem sa njim na misiju sam se slozio, al je prvo trebalo i ovu da uradim.
E Shinrai, ja pristajem da idemo na misiju. Al naravno prvo treba ovu da zavrsim ovu.
Pospio sam ostatak mog soka i krenuo kroz vrata da pocnem misiju.
Shinrai vidimo se kasnije da razradio taktiku za misiju
Samo sam iz as o kroz vrata i krenuo svojim putem.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Ned Dec 23, 2018 12:03 am
Onda se uputio duž ulice i našao je jedan kafić gde je zastao i osmotrio ga na tren. Ubrzo je ušao i gledao da nađe neki slobodan i potpuno prazan sto gde će sesti i nešto popiti. Čim ga je našao krenuo je za tim stolom, a ljudi su pričali, konobari su služili, izgledalo je kao neko mesto za opuštanje ali ne i za njega, njemu je za opuštanje trebao mir. Čisto reda radi je ušao, a i da popije nešto. Kada je seo za stolom, konobar mu je prišao.

- Šta želite?
- Sok od zove i čašu vode.

A onda je konobar otišao da spremi narudžbu, čekao je jedno par minuta. A onda se konobar pojavio i uslužio ga, nekih 15 minuta je sedeo i pio sok od zove kao i vodu, malo po malo. A onda kada je sve ispio, uzeo je čašu gde je ostalo još malo vode i popio je. A onda je otišao do konobara i platio je, zatim se uputio na vrata i izašao je napolje.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Ned Dec 23, 2018 11:13 am
POSTO JE AKUMA OTISAO JA SAM ZELEO DA ODRADIM JEDNU SOLO MISIJU D RANGA CISTO DA SE NE BI PREMORIO PODIGAO SAM RUKU POZDRAVIO JUU-A I PLATIO RACUN NARAVNO OSTAVIO SAM BAKSIS...

Hmmm...
pa vidimo se ako neces na misiju...
ne moras ja idem posle jedne misije sa akumom...
inace u misiji ce biti borbe hmm...

IZGOVORIO SAM PAR PRIMAMLJIVIH RECI KOJE SU MAMILE NA BORBU TE SAM MU NAGOVESTIO KAKVA CE MISIJA BITI I UPUTIO SE KA ZIDU SA MISIJAMA
Sponsored content

Kafic Itago - Page 3 Empty Re: Kafic Itago

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu