RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Kafic Itago

+9
Mystogan
Roy Mustang
Madara
Mamoru Senju
Shinrai
Akuma
Juuzou
Enkidu
LuLee
13 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Kafic Itago - Page 4 Empty Kafic Itago

Čet Dec 06, 2018 8:29 pm
First topic message reminder :

Kafic koji se nalazi blizu centra Konohe. Ovde, cesto dolaze ninje, kao i obicni seljani, kako bi se opustili, i popili koju.

Kafic Itago - Page 4 Eve-no-jikan-cafe-full-size

Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Pon Jan 07, 2019 4:39 pm
(Shinrai je otisao, polako sam i ja trebao da krenem. Ustao sam sa stolice, platio racun i uputio se ka izlazu. I dalje su ljudi gldali u mene, dosta ljudi je ovde pa samposle cuo da je Shinrai u bolnici jer mu je Gilgamesh odsekao alatku. Crkao sam od smeha, mozda da odem tamo da ga malo zezam. Izasao sam iz kafica.)


Kafic Itago - Page 4 Untitl43
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Uto Jan 08, 2019 3:03 pm
Usao sam u kafic i seo za sank. Hteo sam da castim sebe zato sto sam postao visi rank. Narucio sam sake. Sanker me je pogledao nasmejao se i dao mi sake. Sake je bio odlican. U jednom trenutku primetio sam kako neko ulazi u kafic, izgledao je kao normlna osoba za razliku od onog Juu-a...hmmm, pitam se sta li je sa Juu-om.



THE WORLD IS MINE
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Uto Jan 08, 2019 3:08 pm
(Usao sam u kafic Itago, seo sam za sank i narucio jedan sok od pomorandze. Pored mene je sedo jedan lik crne kose. Mozda da se upoznam sa njim, ipak mi treba koji prijatelj. Odlucio sam da porazgovaram sa njim.)
Zdravo, moje ime je Roy. Kako se ti zoves?
(Nakon sto sam ga to upitao ostalo je da strpljivo sacekam odgovor i vidim da li uopste zeli da prica samnom.)
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Uto Jan 08, 2019 3:14 pm
Upitao me je, odlucio sam da mu odmah odgovorim. Polako sam okrenuo glavu ka njemu.

Zdravo, zdravo. Ja sam Madara. Odakle si ti nisam te vidjao po Konohi, mislim nisam nesto ni setao da bih te video ali nema veze sve jedno jes li iz ovog sela???


THE WORLD IS MINE
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Uto Jan 08, 2019 4:56 pm
(Pitanje koje mi je postavio mi je povratilo losa secanja na moje selo.)
Drago mi je Madara, inace ja nisam iz ovog sela. Dolazim iz sela koje se zove Kai. To selo je unisteno, ja sam jedini preziveli. Odakle si ti?
(Ovo vraca lose uspomene, ali nije vreme da pokleknem pred ovakvim trenutcima, moram da idem samo pravo, nema stajanja. Interesuje me odakle je ovaj lik, moracu da sacekam odgovor.)
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Uto Jan 08, 2019 7:24 pm
Selo Kai... hmmm prvi put cujem za toselo. Verovatno je to jedno od manjih sela kao sto je moje bilo.

Odakle sam ja... hahahahaha to je veoma duga prica, a ne zelim da se prisecam necega vezano za moje selo. Ako nije tajna ko je i kako unistio tvoje selo???

Znaci i njegovo selo je neko napao i unistio ga, hah kakva slucajnost to se desilo i mom selu.


THE WORLD IS MINE
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Uto Jan 08, 2019 7:32 pm
(Ko je unistio moje selo, jos uvek ne znam, ali ako saznam ubicu tu osobu. A ovaj ne bi da se priseca svog sela, sto znaci da je unisteno ili je proteran iz sela.)
Pa, ne znam ko mi je unistio selo, hahahah, sta da se radi, ali otkricu jednom, veruj mi.
(Nego, kakav li je ovaj lik shinobi, mozda je jak. Koji li je rank, ja sam Genin i jos cu napredovati.)
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Uto Jan 08, 2019 7:40 pm
(Ne znam ko mu je unistio selo...da li je moguce da nije video ko je upao u selo i unistio ga???)

Uredu Roy drago mi je sto smo se upoznali. Ja sad moram da idem. Vidimo se kasnije pozdrav.

(Madara je krenuo ka izlaznim vratima a Roy je ostao da sedi.)



THE WORLD IS MINE
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Uto Jan 08, 2019 10:15 pm
(Sedeo sam u kaficu sa Madarom, one je iznenada morao da ode. Ja sam ostao da pijem svoj sok, nacuo sam kako se prica o nekoj nezgodi u bolnici, prica se da su neki likovi uhapseni, a jedan je mrtav.
Mozda da odem do zatvora, ipak me interesuje sta se dogodilo i ko je to uradio, naravno i zasto. Znam samo ime jendog od njih, zove se Dio. Platio sam racun, ustao sa stolice i izasao napolje.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Sre Jan 09, 2019 10:06 pm
(Seo sam za sank, kao i uvek uzeo sam sok od pomorandze. Gledao sam okolo da li bih mozda mogao upoznati nekog novog prijatelja, ali su svi bili malo stariji i pijani. Nema od njih vajde. Interesuje me oko cega je bila ona guzva izpred. Mozda je bila neka tuca, ili se neko povredio. U tom trenutku sam pogledao u vrata, neki lik je usao unutra.)


Kafic Itago - Page 4 Roy_mu17
Mystogan
Mystogan
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Sre Jan 09, 2019 10:13 pm
Usavsi unutra zatvorio je vrata za sobom.. Razgledao je malo unaokolo ali video je bezbroj pijanica koji nisu bili dostojni da se druze sa njim, razmisljao je samo o tome da izadje ali ugledavsi jednog momka koji sedi za sankom, pogledao ga je te se zamisli na trenutak...

(Hm, ne znam ko je onaj lik, ali bi mozda on mogao biti taj.)

Zamislivsi to u sebi, krenuo je ka sanku.. Zaseo u stolicu te poruci pice... Ne rekavsi ni rec, nalakti se o sank razmisljajuci...

Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Sre Jan 09, 2019 10:22 pm
(Taj lik koji je usao je seo pored mene. Gledao sam svoja posla, posto mi je ipak trebalo prijatelja odlucio sam da mu se obratim, jer mozda postanemo prijatelji.)
Zdravo, ja sam Roy. Kako se ti zoves?
(Uradio sam kako me je Juu naucio, prvo se predstavis, ako je to cak i Dio zapamtio mogu i ja. Nadam se da ce hteti da bude moj prijatelj.)



Kafic Itago - Page 4 Roy_mu18
Mystogan
Mystogan
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Sre Jan 09, 2019 10:28 pm
Uzevsi pice koje mu je konobar predao, samo je ostavio novac i otpio gutljaj... Zatim cuvsi osobu pored njega, pogledao ga je te okrenu glavu ka drugoj strani.. Rekavsi hladnim tonom...

Ja sam Mistogan

Ne rekavsi ni reci vise, poceo je razgledati kafic te poce razmisljati...

(Hm, Kafic zaista deluje lep na prvi pogled i izgleda kao da fino odrzava kulturu. Medjutim. Kad udjes unutra kao da si usao u neku kapsulu pijanica i mrtvaka, nigde prave i vesele duse, osim naravno.. Ovog ovde "Kepeca" Koji sedi pored mene i gleda me nekako cudno)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Sre Jan 09, 2019 10:35 pm
(Zove se MIstogan, cudno ime, nikad ga do sada nisam cuo. Mozda da zapocnem neki razgovor sa njim, jer predstavljanje i nije neki razgovor.)
Pa, Mistogane, odakle si ti? Jesi li odavde ili ne?
(Koji li je ovaj lik rank, izgleda kao Jounin, a mozda i nije. Ako je on Jounin, onda je 2 ranka vise od mene. A to ne mogu da dozvolim. Mozda je kao Dio, kaze da je Jounin, pa posle kaze kako je Genin, ali je jak kao jounin.)



Kafic Itago - Page 4 Roy_mu19
Mystogan
Mystogan
Genin
Genin

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Sre Jan 09, 2019 10:45 pm
Gledao je u coveka do njega kako ga zapitkuje odakle je, Pogleda u njega pa rece...

Pa zapravo i nisam odavde, ovde zivim, ali sam dosao iz daleka... Duga prica, za koju nemam vremena sada da ti objasnjavam... Ali nadam se da cemo se sresti opet nekad.. Izvini ali u zurbi sam moram ici.

Rekavsi to, popio je pice svoje i otisao na dve noge daleko za snove svoje... Dok je koracao koracima teskim, o kepecu je razmisljao recima lepsim, ipak se on ne cini bistar, da iscepa papir sa tri lista... I tako pocinje njegova nova avantura u potrazi za izgubljenog druga.. Otvorio je vrata ta, cudna stara, te kad izadnje iz kafica, poce sam sa sobom da razgovara....

Pozdrav xDDDDD....
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Sre Jan 09, 2019 11:02 pm
(Nije odavde, posto nema vremena morao je da ide. Platio je sa novcem pice. Ustao i otisao. Ja sam ostao da pijem svoje pice. Nakon sto sam ga popio, platio sam ga i ustao sa stolice. Dok sam setao ka napolju, ljudi su dobacivali, "To je onaj lik, on je opasnost za ovo selo". Bio sam ljut, ali onda sam skapirao da nisu pricali o meni. Pao mi je kamen sa srca, cam mi izlete i onaj iz bubrega. Izasao sam iz kafica.)



Kafic Itago - Page 4 Roy_mu20
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Pet Jan 11, 2019 9:14 pm
Kada sam stigao probudila su se mnoga secanja bio sam prestracan sto sam posetio ovo mesto ponovo posle skoro godinu dana narucio sam sake kao i, obicno eksirao ga a zatim platio racun i, ostavio baksis te krenuo ka zidu sa misijama da odradim jos koju misiju.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 3:22 am
Nakon dobro odradjeni ispita.Polozio je i postao poznati Chunin sa samo 11 godina.Uskoro se blizio i 12 rodjendan.No on dodje i kafic s nekim parama koji je bilo onako dovoljno za njegoce potrebe.Koje je zsradio na misijama.
Udje i sede za najbolji moguci stol.Te mahnu konobaru cekajuci ga da dodje.Sav ushicen svojim prolaskom.
Nije mogao verovati da je prosao tako brzo sve.Vec je razmisljao o Jonin ispitu.A tek je postao chunin.Da li ce to dogurati do kraja godine.Videcemo.Razmisljao ke Skar.
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 3:51 am
Nakon nekog vremena provedeći tražeći kafanu u kojoj može da odmori, konačno je naišao na jednu. Kada je ušao bila je puna, i nije bilo slobodnog mesta za njega. Srećom, ugledao je nekog dečkića kako sedi sam za velikim stolom. Spajk veoma žedan, prišao je mladiću.

Jel slobodno?

Pokazivajući prstom na mestu i glavom gestirajući da je mesto već puno.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Sub Jan 19, 2019 4:00 am
Radosno je usao u kafic, jer je konacno pronasao neko mesto gde moze popit pivu, ali njegovo raspolozenje, je naglo palo, jer su sva mesta bila zauzeta. Vec je hteo iz besa, da unisti celu kafanu, ali nije bio takav, za razliku od Gilgamesha, koji bi u ovakvoj situaciji, vec pola sela unistio. Na njegovu srecu,ugledao je jedan poveci sto, gde su sedeli neki klinac, j neki mladic, mozda mu je to bio stariji brat. Nije imao izbora, previse mu se pilo pivo, da je morao da ih pita da sedne pores njih. Pridje im, te im se obrati.

Smem li, da vam se pridruzim?
Sponsored content

Kafic Itago - Page 4 Empty Re: Kafic Itago

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu