RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca - Page 3 Empty shinraieva kuca

Čet Dec 06, 2018 10:58 pm
First topic message reminder :

Veliki zamak napravljen samo za Shinrai-a koji mu je ostavio njegov daleki rodjak jer nije imao dece i sad ovde zivi shinrai

shinraieva kuca - Page 3 1473264008-7bbe05c8f1f82b9073611ab61593c526

Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

shinraieva kuca - Page 3 Empty Re: shinraieva kuca

Pon Jan 21, 2019 5:09 pm
(Dotrcao sam do palate, ispred su bili Skar, Shinrai i Akuma, zanimljiva trojka. Svakako, rekao sam malo povisenim ali i ozbiljnim tonom.)
Evo i mene, da li ste dugo cekali?
(Stao sam ispred njih, nasmejao sam se, ne znam zapravo ni zasto, ali svakako, izgleda da su svi spremni za misiju. Mozda se svi jos vise sprijateljimo, nego nisam poznavao Akumu, te sam se predstavio.)
Ti si Akuma zar ne? Ja sam Roy Mustang, nadam se da cemo se lepo slagati.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

shinraieva kuca - Page 3 Empty Re: shinraieva kuca

Pon Jan 21, 2019 5:15 pm
Nisam se mogo iznenadio od ulaza decaka od 12 godina. Bilo mi je cudno sto ja on Jonin, al se nisam sprotivio. Ustao sam sa fotelje i krenuo ka vratima. Nije mi se provodili ni jos malo vremena u ovoj vili. Pa sam izasao bez ikakve reci. Bili smo napolju i cekali tog lika koj ide snsma ns misiju.
Kad je dosao pozdravio se. Meni se bio obratio a ja sam samo klimnuo glavom. Nije mi se govorilo.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

shinraieva kuca - Page 3 Empty Re: shinraieva kuca

Pon Jan 21, 2019 5:20 pm
Shinrai je popizdeo.A sam je inzistirao da dodjem sto pre.Kako mrzim likove koji pricaju jedno,misle drugo,a rade trece..

Dobro ne smaraj..Sam si rekao da se pozurim..

Te sam distancu napravio nogom.Sisli smo dole ispred palate.Bez ikakvi dodira i naslinog izlaska.Pored zanovetanja Shinrai-a koji je izgleda konzumirao neku belu materiju.U nekok cudnom obliku koju sam ucio cim sam se stvorio u kuci.//Vrednosti se polako vracaju jer trebaju 3 rp-posta..//.
Cim smo sisli naleteo je Roy..Nekakko umoran od zurbe.Ja sam budala sto sam ga ostavio..

Mogu ja da predvodim ovu misiju.Posto sam najveci rank.Ali posto ste vi starij.Misiju moze voditi i Shinrai.Pa vi ovde recite.Kako bi mogao objasniti plan.Jerndetalje misije znamo samo ja i on.Vi odlucite.Cist talenat protiv iskustva..

Zatim zanemi cekajuci njihove odgovore.Uglavnom Roy i Akuma su trebali reci ko cenda ih vodi.Zatim da krenmo ka kapij..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca - Page 3 Empty Re: shinraieva kuca

Pon Jan 21, 2019 5:25 pm
Posto je Skar zanovetao i glupirao se kao po obicaju te mislio da je talentovan nisam hteo da mu kvarim volju te mu nista nisam rekao ali onda sam izasao napolje i video svog najveceg neprijatelja Roy-a Mustanga...

Roy!!!
Dosao si ovde da se boris i pogines!
spremi se da platis a s Diom sam se pomirio!
I sta je ovo bre od kad on ide s nama na misiju bre ste normalni!?
sve ce nas izdati bre!!!

Imao sam obicaj da burno reagujem kada vidim starog neprijatelja ili nekog kog bas nesto i ne volim preterano te sam se smirio a onda rekao par reci skaru i zanemeo...

A ti mali ne glupiraj se...
Vodja ce nam biti Akuma najpametniji je ovde...
Necu dozvoliti da mi neiskusno dete bude vodja pa da izginemo svi zbog jedne odluke...
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

shinraieva kuca - Page 3 Empty Re: shinraieva kuca

Pon Jan 21, 2019 5:37 pm
Mislim da bi trebalo da nas vodi Skar, on je najvisi rank i najjaci u grupi. Svakako, Shinrai me ne provocirao i pricao kao da je neki bog. Ja sam hteo da se pomirimo i da budemo prijatelji.)
Shinrai, mozemo li da budemo barem prijatelji tokom ove misije, ne bih da je uprskam Akumi i Skaru, a ne bih ni tebi. A mislim da bi Skar trebao da nam bude vodja, on je jaci od svih nas i trebalo bi da nas vodi. Slazete se samnom?
(Ostalo je da sacekam odgovor, da li ce se sloziti samnom?)
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

shinraieva kuca - Page 3 Empty Re: shinraieva kuca

Pon Jan 21, 2019 5:47 pm
Cuo sam predloge svih igraca i nije mi se svideo nijedan. Al posto sam video da mi nema druge morosam da prihva vodstvo.
Posto nemamo druge moracu ja.
Cim sam to rekao krenuo sam ka kapija ma. Nisam hteo da se pravim vodza, al sam morao jer mi se cinilo da oni nista ne znaju.


Poslednji izmenio Akuma dana Pon Jan 21, 2019 5:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

shinraieva kuca - Page 3 Empty Re: shinraieva kuca

Pon Jan 21, 2019 5:50 pm
Dobro klimao je glavom.Te progovorio..
Razumem.Akuma vodi..Pa onda ce na misij govoriti gde ko ide..A za sada..Picimo prema kapij.Shinrai..Ti nemoj danse uzdizes.Jer na misijama se desi da ti krila skresu..

Zatim Skar i oststak druzine nestaje..Velikom nrzinom kroz ulice prolecu,brze od vetra..Dolazeci na kapiju..
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

shinraieva kuca - Page 3 Empty Re: shinraieva kuca

Uto Jan 22, 2019 1:59 pm
Kada sam dosao do ove kuce prepoznao sam je izgleda da je ovo potpuna realnost znao sam da cu je morati unistiti uleteo sam velikom brzinom te usao u podrum kuce  zavezao sam crvenokosu devojku i batlera i izbacio ih 30 metra od kuce a zatim iz podruma uzeo burice koji mogu eksplodirati i naneti veilku stetu i, raspodejujem ih po kuci tako da uniste kucu kada sam to uradio stvaio sam na svako bure po 1 papirnu bombu i otisao do batlera i, crvenokose te razneo celu kucu kuca je izgorela u plamenu a ja sam  prebacio crvenokosu i batlera na ramena te ih poceo nositi na novom domu  i objasnjavati kako stoje stvari...

shinraieva kuca - Page 3 P9OUsoQ

Nije ono sto mislite to sam ja...
mozda me sada ne prepoznajete u ovom izgledu ali...
verujte da sam to ja  Rias, Johane !?

Dok smo koracali ka novom domu Rias je prepoznala moju toplinu dok je batler imao pomalo sumnji ali je verovao sve dok je i Rias verovala...
Sponsored content

shinraieva kuca - Page 3 Empty Re: shinraieva kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu