RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty shinraieva kuca

Čet Dec 06, 2018 10:58 pm
Veliki zamak napravljen samo za Shinrai-a koji mu je ostavio njegov daleki rodjak jer nije imao dece i sad ovde zivi shinrai

shinraieva kuca 1473264008-7bbe05c8f1f82b9073611ab61593c526
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Čet Dec 06, 2018 11:09 pm
(NAKON SMRTI MOG DALEKOG RODJAKA KOG SAM INACE POZNAVAO I KOJI MI JE BIO INSPIRACIJA NASLEDIO SAM SVO NJEGOVO BOGATSTVO U KONOHI NISAM IMAO NIKOGA SEM TOG RODJAKA A CAK SAM I BEZ NJEGA OSTAO ODLUCIO SAM DA SE MALO ODMORIM TE SAM SEO U FOTELJU OD ELEGANTNE KOZE TE POZVAO SVOG BATLERA)

Johane!!!

(JOHAN JE BRZO STIGAO OBUCEN U NAJLEPSE I NAJELEGANTNIJE ODELO OCEKIVANO OD STRANE BATLERA KOJI JE SLUZIO MOG DALEKOG RODJAKA HTEO SAM NEKI SOKIC TE SAM MU REKAO DA DONESE BILO KOJI)

Johane de molim te donesi neki sokic zedan sam i ne zuri se previse

(Na to johan brzo potrca ka gore a pred izlaz johan izgovori par reci koje su me zaista potresle)

Hmmm pa gospodine zadnje pice vaseg rodjaka je bio sok od jabuke ali je iznenadno postao sok od jagode...

(Johan izgovorivsi te reci ode polako u prostoriju gde su stajala pica te me ostavi da cekam a uz to sam se nadao da cu upoznati neke prijatelje ovde u selu posto sam se vec prijavio na akademiju)
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Pet Dec 07, 2018 11:02 pm
(KAD JE JOHAN OTISAO SETIO SAM SE DA SE POMALO OSECAM USAMLJENO NISAM BIO BAS NAJPRICLJIVJA OSOBA PRICAO SAM SAMO OPUSTENO SA OSOBAMA KOJE POZNAJEM I TO MI JE BILA JEDINA MANA ODLUCIO SAM DA NAPUSTIM SVOJU KUCU NA KRATKO VREME I DA SE ZAPUTIM KA GLAVNOJ ULICI DA POKUSAM DA SE SPRIJATELJIM S NEKIM A SA TIM SAM IZGOVORIO PAR RECI NA GLAS NADAJUCI SE DA CE JOHAN CUTI NESTO OD TIH RECI)

Johaneee!!!
imas gore kuvarice...
eto to ti je samo da znas...

(KADA SAM UPUTIO PAR RECI JOHANU NAJZAD SAM PROSAO KROZ DUGI HODNIK MOJE KUCE TE IZASAO NA VELIKA VRATA I UPUTIO SE KA GLAVNOJ ULICI)
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Ned Dec 09, 2018 3:25 pm
POLAKO SAM STIGAO KUCI PRAVO IZ ICHIRAKU RAMEN-A JOHAN NIJE BIO NESTO RADOZNAO DA PRICA SAMNOM TE SE ZAPUTIO NA SPRAT A JA SAM SEO NA FOTELJU I KRENUO DA CITAM SVOJU OMILJENU KNJIGU I PIJEM KAFU
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Sub Dec 15, 2018 11:00 pm
KADA SAM ZAVRSIO SA CITANJEM SVOJE OMILJENE KNJIGE I PIJUCKANJEM KAFE OBUKAO SAM SE MALO PRISTOJNIJE NEGO INACE UZEO NESTO NOVCA I UPUTIO SE KA NEKOJ KAFANI U ZELJI DA POPIJEM KOJU TE SE NAGLASIO DA ME OSOBLJE U KUCI CUJE

Ajde odo ja...
videcemo se za jedno desetak sati...

IZGOVORIVSI TE RECI IZASAO SAM KROZ VRATA TE SE ZAPUTIO KA KAFANI
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Uto Dec 18, 2018 1:16 pm
POLAKO SAM STIGAO SA MISIJE NISAM BIO PREUMORAN SEO SAM NA FOTELJU I KRENUO DA CITAM SVOJU OMILJENU KNJIGU POCEO SAM DA PIJEM KAFU A ONDA ME JE POZVAO MOJ BATLER

Johan: Hejj dodji ovamo trebas mi hitno je!!!

NISAM ZNAO STA SE DESAVA TE SAM SE BRZO UPUTIO NA SPRAT MOJE KUCE U NADI DA NIJE NISTA STRASNO
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Uto Dec 18, 2018 1:18 pm
KADA SAM STIGAO GORE NA SPRAT VIDEO SAM KAKO JE JOHAN SAV NADRKAN I LJUT IZ NEKIH RAZLOGA NISAM ZNAO ZASTO JE LJUT PA SAM GA PITAO

Hmm...
sto si ljut bre?

JOHAN BESE JOS UVEK LJUT TE MI DADE ODGOVORE NA MOJE PITANJE

Johan: Hmm.. da nisi postavio kantu vode iznad vrata koja mi je pala na glavu ne bi bio ljut

BIO SAM POMALO ZBUNJEN JER JA NISAM TO URADIO A ONDA SAM SHVATIO DA MI JE NEKO PROVALIO U KUCU I PREVARIO JOHANA MALOM SALOM
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Uto Dec 18, 2018 1:40 pm
POSTO SAM JA SHVATIO DA JE U KUCI PROVALNIK ILI DA JE VEC BIO NISAM ZNAO STA DA RADIM UPOZORIO SAM SVE U KUCI ZAJEDNO SA JOHANOM

Johane...
imali smo provalnika ovo nisam ja uradio...
nadjite ga ali ga nemojte povrediti...
ja sada idem u park...

KADA SAM IZGOVORIO TE RECI ZAPUTIO SAM SE LAGANO KA PARKU
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Sre Dec 19, 2018 12:49 am
KONACNO SAM STIGAO KUCI NISAM ZELEO NIKOM DA OBJASNJAVAM STA SE DOGODILO I ZASTO SAM SAV NADRKAN I BESAN UPUTIO SAM SE KA SVOJOJ SPAVACOJ SOBI TE LEGAO I POLAKO UTONUO U SAN U NADI DA CU SRESTI TOG LIKA PONOVO I OSVETITI SE A UZ TO I POVRATITI SVOJU CAST
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Sre Dec 19, 2018 10:51 am
PROBUDIO SAM SE TE USTAO IZ KREVETA OTISAO SAM DO KUHINJE UZEO KAFU TE KRENUO DA JE PIJEM KADA SAM JE POPIO NISAM ZNAO STA DA RADIM OSECAO SAM SE GLADNO IMAO SAM NAGLU POTREBU DA ODEM DO ICHIRAKU RAMEN-A TE SAM IZASAO IZ KUCE I UPUTIO SE TAMO
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Pet Jan 11, 2019 4:35 pm
Kada sam stigao uskocio sam u kucu pravo kroz prozor kao neki idiot legao sam u krevet te razmisljao o onom Diu bio je jak ali, je ostavio svog saveznika kakva sramota...
kaznicu ga u buducnosti za taj greh i, ubiti a uz to sam odlucio da posle malog odmora odem do zida sa misijama i uzmem neku laksu misiju d ranga za opustanje...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Pet Jan 11, 2019 4:37 pm
Posle nekog malog odmora ustao sam te, sam odradio sto skleka,sto trbusnjaka popio malo soka od jabuke spakovao svoju torbu za misiju i, stavio jedan mali sake u svoj desni dzep te izasao po prvi put u godinu dana kroz vrata kuce i, zaputio se pravo ka zidu sa misijama u nadi da ce biti nekih lepsih misija za odraditi.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Sub Jan 12, 2019 9:08 pm
Stigao sam kuci velikom brzinom uleteo sam kroz vrata a zatim lego na krevet krenuo sam da se izduzujem i glupiram nisam znao sta da radim te sam krenuo da citam neku knjigu o mom klanu koju sam nasao u biblioteci...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Sub Jan 12, 2019 9:10 pm
Dok sam citao knjigu otkrio sam o preobrazenju i mnogim tajnama klana i o skrivenim mocima klana a zatim sam dobio zelju da treniram krenuo sam da radim trbusnjake sklekove cucnjeve i pomalo dizao tegove cisto radi reda
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Sub Jan 12, 2019 9:14 pm
Polako sam zavrsio sa svojim treningom i vratio se glancanju svog maca znao sam da je veoma bitno odrzavati mac te i da je bitno koristiti ga redovno kako bi poboljsao svoj stil macevanja i dosao do perfektnog stila dok sam glancao mislio sam da izadjem negde...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Sub Jan 12, 2019 9:16 pm
Posto sam zavrsio sa svime sto sam zeleo da radim u svojoj kuci odlucio sam malo da se zaputim u ichiraku ramen shop i pojedem specijalitet kuce jer sam inace bio gurman ustao sam te iskocio kroz prozor i zaputio se ka ichiraku ramen shop-u
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Ned Jan 20, 2019 3:36 am
Velikom brzinom sam uleteo u kucu te zakljucao sva mesta gde mi neko moze uci i rekao batleru da pazi kucu zajedno sa kuvaricama i ostalim ljudima u kuci dok ja spavam posle desetak minuta ja sam zaspao a ostali su cuvali kucu ako bi neko naglo uso cuo bi vriske te bi se probudio...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Ned Jan 20, 2019 12:56 pm
Sav smoren probudim se kao neki debil sve otkljucam i nadrkan odlazim da se isturisram i odradim jutarnje obaveze a zatim dobijam nagli osecaj instinkta da je dio brando u selu te krecem punom brzinom ka tom mestu kako bi ga ponovo video ...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Ned Jan 20, 2019 6:55 pm
Lagano ulazim u kucu te javljam batleru da uzme svoj snajper i pogleda s prozora da li me je neko pratio ili nije te sam legao u krevet malo da odmorim otvorio knjigu koju sam uzeo od dia i poceo da citam bilo je dosta zanimljivosti u njoj koje nisam zeleo da otkrijem Skaru a vala meni ni nikom drugom...
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Ned Jan 20, 2019 7:03 pm
Posto sam bio na odmoru od misija nekoliko dana. Odlucio sam da posetim Shinrai i vidim sta on radi.
Pokucao sam na vrata i cekao da vidim dal ce da mi otvore. Imao sam pri ruci kamencic sa kojim sam se zanimao dok neotvore.
Sponsored content

shinraieva kuca Empty Re: shinraieva kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu