RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang kuca Empty Roy Mustang kuca

Uto Jan 08, 2019 12:25 am
Kuca je bila lepa i prostrana, imala sve potrebno za zivot. Kuca u kojoj bi moglo da zivi dosta ljudi.
Roy Mustang kuca 3a4c9710
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang kuca Empty Re: Roy Mustang kuca

Uto Jan 08, 2019 12:37 am
(Usao sam u kucu, imao sam sta da vidim, kuca nije bila lepa samo sa spoljne strane, unutra je bila lepsa. Naravno, odlucio sam da prvo pronjuskam po kuci, da vidim sta sve ima. Prva vrata koja sam otvorio su bila za kuhinju. U kuhinji je bilo sve sto je potrebno za spremanje hrane. Tu je bio jedan sporet, na njemu je bilo dosta serpi i lonaca, hteo sam da spremim malo hrane, ipak cu se tome baviti kasnije.)
Roy Mustang kuca Images13
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang kuca Empty Re: Roy Mustang kuca

Uto Jan 08, 2019 12:41 am
(Odlucio sam da jos malo pronjuskam kucom, izasao sam iz kuhinje i uputio se ka spratu. Gore je bilo dvoje vrata, odlucio sam da udjem u ova sa desne strane. Otvorio sam vrata i usao unutra, to je bila jedna veliak i prostrana soba, sa velikim krevetom i radnim stolom. Legao sam na krevet i pokusao da zaspim, ipak sam bio toliko umoran, nisam spavao par dana. Nije prosao ni minut ja sam zaspao.
Roy Mustang kuca Dazzli10
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang kuca Empty Re: Roy Mustang kuca

Uto Jan 08, 2019 12:51 am
(Nakon sto sam se probudio i pogledao na sat, video sam da sam spavao svega 5 minuta. Odlucio sam da malo prosetam selom, da vidim sta ima u ovom selu. Ustao sam iz kreveta i spremio se da izadjem napolje. Sisao sam u pridzemlje kuce, tu je bilo jos prostorija, ali njih cu istraziti kad se vratim kuci. Izasao sam iz kuce.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang kuca Empty Re: Roy Mustang kuca

Sre Jan 09, 2019 12:34 am
(Usao sam u kucu, zakljucao vrata i obisao celu kucu. Pronasao sam dnevnu sobu, kupatilo i jos jednu spavacu sobu. Sve je bilo lepo i prostrano, otisao sam u moju sobu, legao na krevet i pokusao da zaspim. Kopkalo me je to oko Juu-a. Proslo je nekoliko minuta, ja nisam mogao da zaspim, kada sam prestao da razmisljam o svemu zaspao sam kao top. Spavao sam nekoliko minuta, onda sam se probudio, pogledao na sat i shvatio da se nisam ni odmorio bas nesto. Gledao sam u plafon bez razloga, iznenada sam zaspao.)



Roy Mustang kuca Roy_mu12
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang kuca Empty Re: Roy Mustang kuca

Sre Jan 09, 2019 1:07 pm
(Probudio sam se, pogledao na sati i shvatio da sam spavao nekoliko sati, odmorio sam se. Bilo je vreme za dorucak, sisao sam niz stepenice u prizemlje kuce. Otisao sam u kuhinju da bih spremio nesto za jelo otvorio sam frizider, ali bio je prazan. Obukao sam se za izlazak, idem u Ichiraku ramen, moram nesto da pojedem. Posle cu mozda otici po neku misiju.)



Roy Mustang kuca Roy_mu13
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang kuca Empty Re: Roy Mustang kuca

Pon Jan 21, 2019 1:45 am
(Usao sam u kucu, morao sam da se prisetim gde je sta. Ipak nekoliko nedelja nisam ni krocio u kucu, ili je bilo manje. Svakako, ponovo sam se bacio u njuskanje po kuci. Otvorio sam prva vrata sa desne strane, zatim usao unutra, to je bila kuhinja. Velika prostrana kuhinja. Ovo vraca uspomene. Tu je bio sporet, ma svakakvih stvari. Nakon sto sam je detaljno istrazio, izasao sam iz kuhinje. Zatim sam prosao kroz hodnik.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang kuca Empty Re: Roy Mustang kuca

Pon Jan 21, 2019 1:55 am
(Kada sam prosao kroz hodnik, tu je bila dnevna soba. Velika i prostrana, sve sto mi treba. Tu je bio jedan lep kauc, malo sam sedeo na njemu, zaim ustao, pobrisao malo prasine, i tako te osnovne stvari.
Imalo je par sliak, hmmmm, to sam ja na slikama, ali kao vrlo malo dete. Mozda sam na njima imao 5 godina, vreme brzo leti. Izasao sam iz dnevne sobe, uputio se na sprat, zatim usao u jednu sobu.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang kuca Empty Re: Roy Mustang kuca

Pon Jan 21, 2019 2:02 am
(Usao sam u jednu sobu, to je bila spavaca soba. Konacno krevet, legao sam. Pokusavao sam da zaspim, proslo je 1 sat vremena, i opet ne vredi, nisam mogao da zaspim. Trazio sam po fiokama tablete za spavanje, nasao sam ih, te popio onako bez vode. Zatim legao da spavam, proslo je pola sata, zaspao sam ko beba, niko ne bi mogao da me probudi. Sanjao sam o mom selu. Proslo je nekoliko sati, onda sam se probudio.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang kuca Empty Re: Roy Mustang kuca

Pon Jan 21, 2019 2:08 am
(Nakon sto sam se probudio, ustao sam iz kreveta, hteo sam da opet idem napolje. Sisao sam sa sprata, otisao do kuhinje i pogledao u frizider, bilo je malo hrane. Spremio sam sebi dorucak, pojeo ga na brzinu, zati sam poceo da se spremam za napolje. Otisao sam do sobe i obukao ne iscepano odelo. Lepo sam se skockao, zatim izasao napolje iz kuce. Zaboravio sam da se obujem, pa sam se vratio nazad,
obuo se i izasao napolje.)
Sponsored content

Roy Mustang kuca Empty Re: Roy Mustang kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu