RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Mystogan
Mystogan
Genin
Genin

Kuca Od Mystogana Empty Kuca Od Mystogana

Uto Jan 08, 2019 10:39 pm
Omanja kucica u sumi pomalo odaljena od sela......

Kuca spolja...
Kuca Od Mystogana Kururugi_Shrine_-_Dojo

Kuca iznutra.....
Kuca Od Mystogana Anime-house-interior-stairs
Mystogan
Mystogan
Genin
Genin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Uto Jan 08, 2019 10:49 pm
Leskario je u svom krevetu kao i obicno... Razmisljavsi sta bi mogao raditi kad odluci da ustane... Mistogan je oduvek bio povucen momak, ne voli da mu gledaju u lice pa zbog toga nosi masku, kao i to da je slabo druzeljubljiv osim u slucaju kad stekne dobro prijateljstvo ili jedino kad mu to duznost naredi. Minuti su prolazili te Mistogan u jednom trenu odluci da ustane iz kreveta, malo se proseta po sobi te promisli u sebi....

(Hm, mozda da malo izadjem napolje i prosetam?? Da to je dobra ideja..)

Rekavsi to, krenuo je ka izlaznim vratima te se uhvati za bravu istih lagano otvaravsi vrata... Nakon sto ih je otvorio, izasao je i zatvorio ista za njim, te se lagano uputi ka ulicama sela...
Mystogan
Mystogan
Genin
Genin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Pon Jan 14, 2019 11:21 pm
Vracajuci se sa ulica sela, zastao je pred vratima, otkljuca ista potom udje unutra i zatvori ih... Zastao je malo u hodniku te tumarao pogledom unaokolo.... (Vreme je za lov??) Pomisli u sebi te se nasmesi, a potom krenu prema dnevnom boravku....

Zasede u fotelju, te gledajuci u plafon progovara...

Dosadno mi je, pitam se sta bih mogao raditi???

I tako dok je razmisljao i gledao u plafon, vreme oko njega je dosta sporo prolazilo....
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Pon Jan 14, 2019 11:33 pm
(posle par minuta putovanja naisao sam na jednu lepu kucicu, odlucio sam da se tu uselim, nadajuci se da tu vec niko ne zivi, prisao sam i pokucao, i tako cekao par sekundi, dok sam cekao razmisljao sam o svim postupcima koje sam uradio, nesto sam trebao promeniti, to je sigurno, moj plan nije bio dovoljno dobar, prokledstvo, jako mi je zao Roya, on me je spasao, da nije bilo njega verovatno ne bi bilo ni mene, cudno da nije mrtav, tako razmisljajuci nastavio sam da cekam ispred vrata zajedno s malom svinjom pored sebe)

https://www.youtube.com/watch?v=3EQdmvtPLRo
[/i]
Mystogan
Mystogan
Genin
Genin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Pon Jan 14, 2019 11:58 pm
Zacuvsi kucanje na vratima, samo je bacio pogled te promislio.... "(Hm, ko li je sada?? Da nije onaj momak koga sam sreo u Ichiraku???)" Zapitavsi se, ustao je sa fotelje te nastavi se kretati prema vratima....

Stigavsi do hodnika, otvorio je vrata, ugledavsi neku osobu, njemu nepoznatu... Gledavsi ga tako par trenutaka upitao ga je malo ozbiljnijim tonom....

"Ko si ti???"

Kao i uvek, njegova maska je tolko bila prilepljena uz njega, da mu se izraz lica nije mogao videti... Medjutim... Svaku nepoznatu osobu je smatrao pocetnim neprijateljem, pa ga je za pocetak malo podrzao dalje, ne dopustajuci mu jos uvek da udje...

Kuca Od Mystogana 43e2120512cf89023252c0eebb8ab5fa109b3591_hq
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Uto Jan 15, 2019 12:30 am
(vrata je otvorio neki cudni lik s maskom, plavom kosom i nekom tetovazom na licu, bio je veoma cudan, nisam verovao da ovakav narkoman zivi u ovako lepoj kuci, nasmejao sam se te mu odgovorio)

Ja od sad zivim ovde.

(moja svinja, moj vepar, moj lepotan, svo vreme je posmatrao ovog cudnog lika, primetilo se da i on misli da s njim nesto nije uredu, izuo sam se i polako krenuo da ulazim u kucu).
Mystogan
Mystogan
Genin
Genin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Uto Jan 15, 2019 12:47 am
Pre nego sto je i pokusao da udje u kucu, Mystogan ga hvata za ruku, te mu se obrati...

Gde si posao?? Koga si pitao?? Ko si ti uopste??

Kuca Od Mystogana 244877-mystogan

Oci su mu kao i uvek bile na protivniku, nije hteo da mu pusti ruku, dok ne vidi lepo ponasanje, osobe koja dolazi da se useli u njegov dom.....Zatim mu je opet rekao...

Kako to mislis da zivis ovde?? Sta si time hteo reci??

Nakon toga mu pusti ruku, ocekivajuci odgovore,......
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Uto Jan 15, 2019 12:54 am
(eh zivote lizalico, izgleda da nece ici lako kao sto sam mislio, ovo mi deluje kao neka spanska serija, ja dolazim u kucu on me ne pusta.. Wtf, rekao sam mu)

Ubij se, meni je unisten dom a ovo mi je novi, usput imam i svinju koja zivi u kuci..

(posle tih reci pomerio sam mu ruku s vrata i usao u njegovu super seksi kucicu)..


Sto gore to bolje.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 12:59 pm
Doleteo sam velikom brzinom te video kako Dio brando ulazi na vrata uskocio sam kroz prozor kao spajdermen te stajao tacno par metara od dia branda a onda sam mu se obratio ...


Haaa...
Dio Brando...
mislim da imas nesto sto je moje?
i da, ponovo se srecemo
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 1:09 pm
(u toku moje mini konverzacije s nekim random likom, pojavio se covek kojeg najvise mrzim.. Shinrai.. Uskocio je kroz prozor kao neki najveci gluperda, izgleda da nema pametnija posla osim da se ovde zavitlava s narodom, ne znam ni kako je provalio da sam u ovoj kuci. Nadam se da me nije pratio, u suprotnom odsecu mu glavu.. Obratio sam mu se)

Aj ubij se.

(zatim sam otisao do kuhinje ignorisajuci bednog Shinraia da bih uzeo nesto za pice, dok je novi ortak stajao maltene skamenjen ne shvatajuci sta ga je snaslo).
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 1:16 pm
Posto mi je ovaj idiot reko da idem da se ubijem izgleda da nije hteo borbu otisao je po pice ovaj lik je stajao skamenjen te sam morao velikom brzinom da se pomerim i udarim ga tacno na mestu gde bi trebalo da bi se onesvestio pa dok je lik lezao na podu prisao sam Diu i pitao ga par stvari...

Pocices samnom...
Mozes ziveti u palati
ali predaj mi knjigu znam da je kod tebe!
a sada nadam se da ces poci samnom ili cu preduzeti nasilne mere...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 1:23 pm
(kad sam otisao do frizidera glupi shinrai je onesvestio onog tamo nebitnog lika, moje prase je u trenutku zanemelo, mali shinrai je izgleda saznao nesto, nesto sto nije trebao da sazna, nemoguce, nadam se da ne misli na onu knjigu.. Morao sam nesto u trenutku da smislim te sam uzeo pice iz frizidera i kazao)

Kakvu knjigu? Drogiras se shinrai, prijavicu te policiji pa ces opet zavrsiti u zatvoru..

(kada sam mu to rekao, seo sam u fotelju i nastavio pijuckati svoj sok od pomorandze, dok je moje prase sedelo pored mene, svinja, vepar.. Kako god)..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 1:33 pm
Video sam da se pravi nem ali u jednom delu moje knjige je jasno pisalo da je on uzeo tajnu knjigu Tokayi klana i ja sam morao da je uzmem po svaku cenu kako bi sklopio prvu i drugu polovinu sada kad sam saznao gde je prva polovina uzecu je po svaku cenu a druga ce da saceka...

Daj knjigu...
znas za knjigu pod imenom Tokayi...
znam da je kod tebe a sada predaj je izdajnice uzumaki klana...
Izdaja je bila odlican izbor...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 1:38 pm
(izgleda da mu je neko sve rekao, ali ko to pitam se.. Nemoguce da je tek tako saznao.. Dali je nasao neke spise? Ili mu je neko preneo, ne znam, to moram da odkrijem.. Sto se tice knjige, ona poseduje uzumaki i tokay spise, naravno da me zabole za njega i za njegove spise i da mu ga necu dati, u toj knjizi je prva polovina, a druga je verujem kod njega, medjutim ni to ne znam.. Uskoro ce se saznati da sam ja pocinio veliki zlocin, moguce je da cu se morati maskirati.. Odgovorio sam mu)

Dada.. Knjiga koja poseduje prvu polovinu spisa vezana za klan pod imenom tokay.. Dobro se secam, moram priznati, bez uvrede.. Stvarno se bezvredni.. Haha..

(nastavio sam lezati u krevetu i maziti svog vepra)..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 1:57 pm
Izgleda da ovaj lik trazi batine znao sam da cu morati da ga izbatinam da bi dao knjigu ili da ga nateram na neki nacin da da knjigu te sam poceo pricati o zapisima u knjizi u kojima je pisalo sve o njemu i kakva je osoba

Hmmm Dio Brando poznatiji kao Legenda...
ili negde kao kukavica bez imalo snage...
Zapisi su izgleda bili u pravu...
hoces mi se pridruziti i dati knjigu znam sve o tebi veruj mi...
mislim znam da bi hteo da zivis u palati i to mogu da ti ispunim a takodje ces ispuniti ono o cemu si mastao Dio dobro razmisli...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 2:02 pm
(eh zivote lizalico, s kim ja debilom imam posla, nema sanse da ga oteram od sebe, a silom ne verujem da cu uspeti, iako je mali i glup verujem da necu uspeti da ga pobedim, nisam jaci fizicki ali psihicki pff, decko ne zna gde se nalazi, sve sto trebas je da mu pogledas u facu i to je to.. Nadao sam se da cu ga posle ove recenice oterati)

Shinrai, ako budes otisao dacu ti ono sto si oduvek zeleo..

(valjda ce mali nasesti, ali i ako ne nasedne opet je glup i kad tad cu ga prevariti, nema sanse protiv mene, to je zagarantovano)..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 2:10 pm
Posto sam video da je idiot i da me pravi glupim ustao sam i sav nadrkan poceo da se derem i govorim dosta stvari koje bi izgleda mi pomogle ...

Ne glupiraj se bre!
samo daj knjigu!
mozda u knjizi koju ja imam pise da si legenda!
ali to ne garantuje da jesi legenda i stvarno mocan toliko koliko pise!
daj lepo knjigu i pridruzi mi se mozes da zivis u palati imas deset kuvarica veoma zgodnih sve to imam ajde podji zamnom to ce ti biti novi dom samo daj knjigu...

Posto sam bio nadrkan ponudio sam mu da zivi u palati i da se igra malo sa zgodnim kuvaricama koje si inace radile za mene nadao sam se da ce prihvatiti ponudu i pridruziti mi se...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 2:21 pm
(izgleda da moja prva varka nije delovala.. Hmm, gluplji je nego sto izgleda. Moracu nekako drugacije da ga se otarasim, par sekundi sam smisljao taktiku, rekao sam mu)

Zatvori prozor. Hladno mi je.

(nadao sam se da ce ovo delovati, on misli da ako ja budem ziveo u nekoj palati da cu pristati, pih svasta, zasto ih pomagao liku zbog kojeg sam zavrsio u zatvoru? Zasto bih pomagao liku koji vise nije u stanju da zadovoljava svoju devojku.. Mislim stvarno, budalastine)..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 2:25 pm
Hmm rekao mi je da zatvorim prozor koji sam polomio izgleda da me je ponovo pokusao prevariti ali mu to nije uspelo poceo sam vec da se ljutim i odlucio sam da mu kazem istinu zasto zelim knjigu...

Hmmm
pa vidi knjiga je od velikog znacaja tebi nece trebati...
ima jedan klinja sto hoce da te ubije izgleda jako ali nece te dirati ako nemas knjigu...
ta knjiga je previse mocna i ne pokusavaj da me se otarasis prebicu te...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Ned Jan 20, 2019 2:29 pm
(stvarno nisam zeleo da on bude srecan i da mu dam spise o tokay klanu.. Ocigledno zna da sam ja izdajnik klana, ali ovo sto cu mu reci ce ga iznenaditi, veoma iznenaditi, veoma sam ljuti besan sto sam ja ispao krivac, a zapravo sam ni kriv a ni duzan, rekao sam mu)

Spisi su lazni.. Majmune, ne veruj svemu sto ti kazu ili pisu.

(nastavio sam pijucakti svoj sok dok sam uzivao s veprom, izgleda da ovaj shinrai bez ne zeli da odustane od te knjige, ako se ovako nastavi, mozda cu mu je i dati)..
Sponsored content

Kuca Od Mystogana Empty Re: Kuca Od Mystogana

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu