RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ulaz U Selo

+23
Hisoka
Skar
Ban
Kakashi
Mizu
Roy Mustang
Madara
Spike Spiegel
Kenshin Himura
Shinrai
Akuma
Enkidu
Naruto
Pyron Angelo
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Dio Brando
Shisui
Kairo
Rin
Juuzou
Itachi
Hagoromo Otsutsuki
27 posters
Ići dole
Hagoromo Otsutsuki
Hagoromo Otsutsuki
Administrators
Administrators

INFO
Status Ninje: 1

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Ulaz U Selo

Čet Dec 06, 2018 1:23 pm
First topic message reminder :

Ulaz u Konohu....

Ulaz U Selo - Page 4 1454447c00d5b3c6

Na ovoj kapiji postujete kad ulazite ili izlazite iz sela.....


Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Pon Jan 21, 2019 6:13 pm
Shinrai je svo vreme zurio.Imao je karakteristke da bude malo brzi od ostali.Naravno,nisam mu dozvolio da se previse ufura u taj neki speed.Akuma i Roy su ostali,jer njihove genetske predidpozicije nisu bile za brzinu.Vec za strpljenje i taktiku.Shinrai je dosao prvi te sav zadovoljan se okrenuo kod kapije nazad i mislio je da je stvsrno dosao prvi.No ja sam izasao iz kabine na kapij i smejao mu se ulice da sam dosao pre njega,i cak stigao ostsviti papire za misiju.Naravno klinacki..Natjecanje.
Zatim sam se kao najveci rank tu uozbiljio.Nisam vise hteo da se glupiram.Nisam poznavao neke njegovr vestine.No po njegovom hvaljenju.Cudio sam se kako nije vec Elitni Jonin..Bio je jos Chunin tako da nije verovatno bio pametan.Protraceni geni.
Dreknuo sam se iz oetni zila.Da me cuju i ovi iza nas..

Pozurite se ! I bez odvanja.Od sada smo van naseg terena!!!..Shinrai..Ti uspori..Ne glumi zivotinju..

Oh da ne glumi zivotnju.Glup je kao neki ubudzani vuk.Koji zeli unistiti selo,koje ga hrani..Zato se glupi vukovi pokolju u toru kada jure plen.A zavise jedni od drugi.Tako i ovaj glupavi Shinrai..No nema veze.Nadam se da necemo poginuti.Ostali su bili okej.I cinilo mi se kao i ozbiljni borci.Neke sam bio uveren.Ja i Roy..Dok u druge manje..Akuma i Shinrai..Nk videcemo.Ovo bi trebalo proci lakse..
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Uto Jan 22, 2019 1:40 pm
Polako sam stizao bio sam dosta visi nego sto se secam kada sam se pojavio pred kapiju cuvari su se uplasili te mi zapretili smrcu ako se ne povucem izgleda da im moj izgled nije bio uobicajan morao sam da ih izlazem kako bi se uvukao u selo.

Gospodo opusteno
ja sam samo jedan smrtnik
ne mogu nikoga povrediti veruj te mi...


Cuvari su se malo primirili ali su jos uvek drzali oruzije na meni pustili su me da udjem u selo ali su rekli par reci koje su me malo zacudile.

Izvinite gospodine...
samo ste nam izgledali drugacije nego obicne osobe...
slobodno idi ali pazi mi te posmatramo...


Posto su me cuvari pustili da udjem u selo lagano sam koracao te razgledao izgleda da je ovo bila stvarnost jos uvek me je cudio moj izgled i, onaj covek zmija ali, sam znao da je on sada moj gospodar i, da mu se sledeci put moram obracati s velikim postovanjem kad se sretnemo.
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Uto Jan 22, 2019 10:50 pm
Setao se lagano, bio je pun energije, ali se na neki nacin plasio da je pokazuje pred ovim cudnim i hladnim seljanima. Bili su ravnodusni, rijetko koji se smijao, malo vise ih je plakalo, a ostatak je fizicki bio potpuno bez emocije. Tako i on, kad vec niko ne pokazuje iste, zasto bi Accelerator? Ace je samo gledao ispred sebe razmisljajuci o nekoj akciji, ipak Konohagakure je bilo veoma dosadno selo za genina poput njega... Vjetar je lagano duvao, Ace je samo slusao.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Uto Jan 22, 2019 10:54 pm
Nakon sto je uspeo razvio tehnike Lave realsa, stigao je nazad do sela, te je video jednu mladu osobu, koja mu je izgledala interesantno, i cinio mu se kao da ima fin potencijal, da postane veoma jak, u buducnosti ovoga sela, kog ce Gilgamesh voditi, u velike pobede. Na Enkiduu je bilo jos samo da pripremi ninje ovoga sela, da postanu dovoljno jaki, kako bi mu bili odani, i jaki. Prisao mu je te mu se obratio.

Mladicu, zelis da podjes samnom, na jednu avanturicu?
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 5:14 pm
U vrijeme dosade i smaranja, zacuo se zanimljiv glas. To je bio momak, jake gradje, izgledao je kao da ne voli dosadu. Nadao se Ace da se njemu obraca, te osvrnuvsi se malo, shvatio je da nema drugih mladica u okolini. Okrenuo se ka njemu licem, pogledao ga u oci, te rekao par rijeci dok mu je srce pocelo jace lupati. Ocekivao je nesto zabavno, pomalo i opasno...
 
-N-naravno. Ja sam Accelerator, mozes me zvati Ace…
 
Pogledao je ka bjelokosom liku, ostao je onaj isti osjecaj psiho-fizicke moci.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 5:17 pm
Nije ocekivao da ce pristati, ipak je za sada bio role genina. Odlucio je da ga vodi na jednu opasniju misiju, ali nece dozvoliti da clan njegovog sela umre na misiji, dok je on ziv. Prosetao je par koraka oko Acea, te mu rece.

Vreme je. Idemo.

Nakon toga je krenuo laganim koracima ka nepoznatoj lokaciji...
Rean
Rean
Genin
Genin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 7:01 pm
Stigao sam pred kapiju konoge kad sam vidio 2 cuvara na kapiji kad sam pokusao uci u selo oni su me zaustavili i pitali su me tko sam i zasto idem u selo losta tad sam im objasno da sam ja Rean putujuci ninja kojemu su pobjegli roditelji i tako sam se morao vratiti u selo lista.
Tada su me pustili kroz kapiju i nastavio sam dalje prema svojoj staroj kuci ...
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 10:31 pm
Krenuo sam na misiju zajedno sa Rinom. Na žalost nam je falio jedan član za tim. Stali smo na kapiji, i čekali da li će naići neki ninja raspoložen za misiju. Nismo mnogo čekali, a Rin je već našao pomoć. Tako smo krenuli na misiju.
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 10:47 pm
( posle par koraka shvatio sam da imam neke stvari da obavim kod kuce, nisam zeleo da tracim vreme na ovoj misiji, iako sam poznavao rina zao mi je sto sam ih morao odbiti, tek sam se sad setio, izbegao sam svaki fizicki kontakt i laganim koracima napustio lokaciju kapije sela lista, moram jos dobro da ih upoznam kako bih se mogoa igrati s ljudima)..
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 11:14 pm
Nakon uspesne zavrsne misije, obojica su se bezbedno bez problema vratili u njihovo selo. Kada su stigli u selo, to bi bilo to od njihvove kratke avanture, odradio je i vise nego sto je trebao za Gilgamesha, sada je bilo samo pitanje, kada ce se njegov dolazak desiti, a do tada Enkidu moze da stavi mozak na pasu, te se uputio ka glavnoj ulici Konohe.
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 11:22 pm
Kada sam krenuo ka reci isuri velikom brzinom sam promenio misljenje te hteo da odem do kapije sela kada sam otisao do kapije video sam nekog lika nisam mogao da se zaustavim te sam se umalo zakucao u njega ali pre sudara sam ga preskocio i, uradio saoto te se okrenuo bacio jednog keca iz rukava pred njega te se izvinuo.

Oprosti nisam te hteo povrediti.
da li si dobro strance?
ja sam Hisoka a ti si?
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 11:24 pm
(vracajuci se svojoj kuci, tek sad shvativsi da ne smem verovati strancima, pravi sam debil sto sam uopste pristao da idem van sela sa dva coveka koja maltene ne poznajem, niodkuda, pojavio se neki cudak koji me je preskocio i bacio neku karticu, boze me sacuvaj.. Kakve ce se sve to gluposti desiti danas)

Jesi ti normalan?
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 11:26 pm
Video sam da mi nije odgovorio a lord Orochimaru je rekao da je to nepristojno i da se nepristojni ljudi moraju kazniti ili im se fino objasniti kako stvari stoje te sam izabrao drugi ne nasilni nacin i upao u dijalog s njim


Odgovori na pitanje...
Ko si ti predstavi se...
I ne znam da li sam normalan saznacu jednog dana...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 11:35 pm
(izgleda da je lik mozda cak i donekle normalan, ko zna, deluje mi kao neko ko ima ozbiljnih psihickih problema, sam njegov stil oblacenja i izgled, razne tetovaze po licu, pa ovaj izgleda kao pravi..
"Joker", odgovorio sam mu)

Zovem se Dio brando..
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 11:40 pm
Pruzio mi je ruku te se i predstavio izgledao je slicno nalik meni kao pravi psihopata pruzio sam mu ruku te sam mu odgovorio i nasmejao se kao pravi psihopata jezivo blagim pogledom u nadi da ce sigurno biti slican meni i da ce imati slican karakter mome...


Drago mi je Dio
Hihihi mogli bi malo da prebijemo nek...
Ma zaboravi hoces da igramo jednu igru?
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 11:42 pm
(izgledalo je kao da taj psihopata zeli da prebijemo nekog, ali nije to mogao da kaze, svasta, jako je cudan.. A to mi se svidja.. Ne vidjaju se cesto ljudi koji su slicni meni. Zarko sam zeleo da vidim o kakvoj je to igri rec, ali prvo da napustimo ovu lokaciju)..

Hajdemo prvo negde lepi. Pa cemo onda da se igramo.. Hihi...
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 11:44 pm
Video sam da znatno celi da se sklonimo od kapije te sam predlozio da idemo do reke isuri ali sam pre toga izvadio svoj spil i rekao mu par reci u vezi ove igre i u vezi ovih karata spil je bio pun jokera ocekivano od mene...

Hmm biraj kartu
ako dobijes jokera mozes birati jos jednu kartu
ako ta karta bude isto joker moraces da gurnes nekog da se pokvasi na reci isuri...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Jan 23, 2019 11:46 pm
(ahahhaha, koji bog, usput dok smo setali ka reci isuri igrali smo se ove cudne igre s kartama, prvo sam za divno cudo izvukao jokera, medjutim, drugi nije bio joker nego kralj, da li je ovo mozda neki znak.. Joker upoznaje Kralja.. Ko zna)

Svidja mi se ova tvoja igra.. Hahaha.. Izgleda da nikog necu morati da gurnem u vodu.
Obito
Obito
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Jan 24, 2019 2:55 pm
(Posle duzeg bezanja, iz svog vec unistenog sela, Obito je konacno naisao na mesto koje je delovlo kao da je naseljeno. Mesto kojem je se blizio bilo je Konohagakure. Kada je se Obito dovoljno priblizo kapiji sela primetio je dva cuvara koja stoje na kapiji sela i cuvaju ulaz u selo. Kada je dosao do cuvara oni su ga zaustavili i upitali nekoliko pitanja. Kada su zavrsili sa ispitivanje pustili su ga u selo.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Jan 24, 2019 10:22 pm
Posle nekoliko minute setnje, stigao je do kapije sela, pozdrvio je cuvare, kao po obicaju, znao je da ce ovo verovatno biiti najteza misija do sada na koju je isao. Ipak, morao je da rizikuje, jer ni jedna druga misija, ne bi bila dovoljno korisna, da bi on tesitrao moci Lave reaslsa. Nakon sto je pozdarvio cuvare uputio se ka sumi.
Sponsored content

Ulaz U Selo - Page 4 Empty Re: Ulaz U Selo

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu