RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ulaz U Selo

+23
Hisoka
Skar
Ban
Kakashi
Mizu
Roy Mustang
Madara
Spike Spiegel
Kenshin Himura
Shinrai
Akuma
Enkidu
Naruto
Pyron Angelo
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Dio Brando
Shisui
Kairo
Rin
Juuzou
Itachi
Hagoromo Otsutsuki
27 posters
Ići dole
Hagoromo Otsutsuki
Hagoromo Otsutsuki
Administrators
Administrators

INFO
Status Ninje: 1

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Ulaz U Selo

Čet Dec 06, 2018 1:23 pm
First topic message reminder :

Ulaz u Konohu....

Ulaz U Selo - Page 3 1454447c00d5b3c6

Na ovoj kapiji postujete kad ulazite ili izlazite iz sela.....


Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Jan 13, 2019 9:09 pm
Dosao sam sa Mizuom i Madarom do kapija. I otisao da prijavim misiju.
Ej cuvar. Idem na C rank fajting misiju sa Mizuom i Madarom.
Kad sam nas prijavio vratio sam se do Mizua i Madare.
Ajmo ceka nas dug put.
Okrenuo sam se ks izlazu i krenuo do odredišta misije gde smo poslati.
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Jan 13, 2019 9:23 pm
(Dosli smo do kapije sela. Akuma ne otisao do cuvara, najverovatnije da prijavi misiju. Mizu i ja smo ga sacekali koji minut da prijavi pa da krenemo. Konacno Akuma je prijavio misiju i krenuli smo. Nadam se da ce biti zanimljivo.)


THE WORLD IS MINE
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Jan 13, 2019 9:28 pm
Došli smo na kapiju Konohe, gde nas je Zoro prijavio za misiju. I ako sam bio srećan što idem na misiju, nije mi bilo baš drago što idem sa Madarom, ne jer ga mrzim nego jer ga ne poznajem. Nismo se mnogo zadržavali, nego smo krenuli na misiju.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Jan 13, 2019 10:59 pm
Kada sam stigao kod kapije bio sam tacno iza Akume,Madare i jos jednog zutokosog klinca imao sam veoma jaku potrebu da ih pratim te sam nastavio neprimetno da ih pratim uz stopu i uz to sam se kretao u senkama kako me ne bi primetili...
Kakashi
Kakashi
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Moj ulazak u konohu

Pon Jan 14, 2019 1:00 pm
Setao sam se sumom i video ogromnu kapiju polupao sam otvorili su mi pitao sam ih kako se zove selo rekli su mi konoha da se zove. I tako sam stigao u konohu
Ban
Ban
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Pon Jan 14, 2019 11:31 pm
Setao sam se putem i ugledao sam neke velike zidove, ti zidovi su bili ograđeni od kamena na svakom cosku su stajala 4 cuvara, a ugledao sam i ulaz u tu civilizaciju, prisao sam cuvarima sela i rekao im

Pozdrav ja sam Ban naisao sam na ovu civilizaciju pa dali mogu uci?

Cuvari su mi dopustili sa vrata su skinuli ogromno oruzija kako bih usao u to selo, naime kada sam usao bio je znak Vatre i pisalo "Selo Lista Konoha" imalo je bas dosta kuca i zivotinja.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Jan 18, 2019 8:26 pm
Posle nekog vremena, konacno se vratio sa misije, savladavsi celu organizaciju sam, pokazao je koliko je zaista jak, sada trenutno vec jedan od najjacih u selu. Za ovih sada vec godinu dana zivota u Konohi, mnogo je napredovao. Ipak, jos uvek nije bio u svom potencijalu, imao je tu jos dosta da vezba, kako bi postao vladar. Vec je dostigao taj nivo snage, da moze da prica skoro sa svakim kako oce, bez brige da neko moze da mu naudi, na neki nacin. Hteo je sto pre da dodje titule vladara u ovome selu, te je odlucio da ode do zida sa misijama, kako bi odradio jos jednu.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Jan 18, 2019 9:49 pm
Nakon nekoliko minuta, stigao je do kapije sela, posto je izabrao na koju ce misiju otici, bio je spreman da se zaputi na nesto duze putovanje do pustinje Sahare, koja se nalazila u oblasti 25. Nadao se da nece biti oluja, koja ce nanositi dosadni pesak, te da ce na miru, uspeti da zavrsi svoju misiju. Pozdravio je cuvare na kapiji, te se uputio prema pustinji.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Jan 18, 2019 10:03 pm
Lagano bi koracao elegantnim pokretima te ulazio u selo podigao sam ruku te pozdravio cuvare kad od jednom dobio sam naglu potrebu da se pojavim na terenu za trenrianje i trcecim korakom sam se uputio ka tom mestu u nadi da ce me moj instinkt navesti na pravi put
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Sub Jan 19, 2019 1:50 am
(Dosao sam do kapije, zatim protcao krzo nju velikom brzinom. Nikad nisam ocekivao da cu bezati iz sela, moram se nekako spasiti, usput da me niko ne vidi. Ne mogu reci spasiti, ipak da pazim da me niko ne ulovi. Svakako, ponovo sam poceo sa trcanjem, cuvari nisu znali sta se dogodilo. Razmisljao sam sta ce biti ako me ulove. Uputio sam se u nepoznatom pravcu i pobegao iz sela.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Sub Jan 19, 2019 3:28 am
Laganim koracima, je dolazio do kapije sela, ovo je bilo selo gde je Gilgamesh proveo, vec jednu celu godinu zivota. Na ovome mestu, je povratio svoju snagu iz proslosti, ipak Enkidu nije mogao da koristi svoje moci, te je morao da se snalazi sa Gilgameshovim, sto bas i nije bilo nesto idealno. Video je cuvare, koji nisu mogli da veruju, da vide Enkidua, Giglameshovog jedinog prijatelja, iz proslosti, definitivno su bili svesni da se nesto cudno dogadja, bez pitanja, su ga pustili da prodje, te im se Enkidu obrati.

Ne brinite, sve je u redu sa Gilgameshom, bez problema, je odradio misiju, eo detalji sa misje.
Te im dade papir, a onda se uputi, kao nekom kaficu, da popije koju, ipak nije dugo..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Sub Jan 19, 2019 6:53 pm

Pokazao je znak rukom zasittarima da je misija u pitanju te izleteo kroz kapiju brzinom vetra.Njegova brzina bila je veca nego ikada.Uzumaki krv je vrila njegovim venama.Smeskao se te klizio ulicom velikom brzinom.Bio je vec van sela.Sto znaci da je misija bila blizu.Po podatcima to je bilo neko selo bandita koji su se tu ulogorili i prave probleme.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Sub Jan 19, 2019 9:20 pm
(Probudio sam se, cuvari su bili ispred mene, koliko sam mogao videti, bio sam na kapiji. Ne mogu da se setim sta se dogodilo. Cuvari su me pustili da ustanem, nisam ih pitao sta se dogodilo, nisam hteo da saznam. Kada sam ustao, soko sa porukom je doleteo do mene, bilo je od Skara. U svitku je pisalo da je na misiji, treba mu pomoc, rekao mi je gde se nalazi, moram da pozurim. Okrenuo sam se ka cuvarima i rekao im da krecem na misiju. Pustili su me da idem. Poceo sam da trcim nabrze sto mogu, zatim napustio selo.)



Ulaz U Selo - Page 3 Roy_mu32
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Jan 20, 2019 12:42 am
Dosao je sa Kushinom i Roy-om Mustangom ispred kapije.Sav umoran od misije.Klimnuo je strazarima da je posao gotov te krenuo pravo prema kuci.Naravno svi su isli istim putem.Samo nije znao sta ce s Kushinom..

Lepa,ti ides sa mnom?Posto nema druge..

Klimala js glavom i vec umorna krenula sa mnom na ulice prema kuci.A Sensei isto..
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Jan 20, 2019 12:47 am
(Stigli smo do kapije sela, Skar, ona devojka i ja. Prosli smo kroz kapiju, javili se cuvarima da smo zavrsili misiju, a onda smo se uputili u glavnu ulicu, izgleda da svi idemo istim putem. Golubcici idu zajedno kuci verovatno. hahaha. Kako brzo odrastu. Proslo je malo vremena i dosli smo do glavne ulice.)
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Jan 20, 2019 6:26 pm
Kad smo Mizu i ja zavrsili misiju putovao. Prosao sam cuvaru i rekao da sam zavrsio misiju sa Mizuom. Cim sam to rekao otisao sam do Mizua i reko da ja idem. Otisao sam laganim potem do svoje kuce. Nije mi se cekao ista da radim vec sam samo otisao.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Jan 20, 2019 6:54 pm
Vratio sam se zajedno s Akumom s misije. Mahnuo sam stražarima na kapiji, rukovao sam se sa Akumom, i krenuo ka kući. Nisam želeo da gubim vreme na kapiji, i krenuo sam kući.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Pon Jan 21, 2019 5:57 pm
Posto sam ja znatno bio brzi od ostalih clanova tima stigao sam prvi na kapiju te ih sacekao javili smo se cuvarima a Skar je predao papire te smo krenuli na tu misiju kako bi je odradili nadam se bez gubitaka i bez ikakvih gresaka ipak smo imali klinca od dvanaest godina u timu ko zna da li zna da se bori kako dolikuje ali videcemo ga...
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Pon Jan 21, 2019 6:05 pm
(Trebalo je da dodjemo do kapije sela, Shinrai je izgleda bio najbrzi, ja nisam nigde zurio, stigao sam zadnji, Skar je predao papire za misiju. Jednim delom sam bio tuzan jer me je ucenik nadjacao, a drugim delom sam bio srecan zbog njega, uspeo je, prestigao je svog ucitelja. Uskoro cu ga prestici i postati jaci, tada cu se moci nazvati uciteljem. Sada cu pustiti da misija ide svojim tokom.)
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Pon Jan 21, 2019 6:08 pm
Dosavsi svi na kapiju pripremljeni za misiju. Nije mi se prijavljivala misija pa sam rekao Skaru da ode i prijavi je.
Skar idi ti prijavi nas na misiju pa da krenemo.
Dok je on isao da prijavi misiju. Ja sam proverio svoju opremu i bio siguran da je sve tu.
Gledao sam ostale dok su se oni pripremali. Pa kad smo se svi spremili. Uputili smo se ka odredištu misije.
Sponsored content

Ulaz U Selo - Page 3 Empty Re: Ulaz U Selo

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu