RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ulaz U Selo

+23
Hisoka
Skar
Ban
Kakashi
Mizu
Roy Mustang
Madara
Spike Spiegel
Kenshin Himura
Shinrai
Akuma
Enkidu
Naruto
Pyron Angelo
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Dio Brando
Shisui
Kairo
Rin
Juuzou
Itachi
Hagoromo Otsutsuki
27 posters
Ići dole
Hagoromo Otsutsuki
Hagoromo Otsutsuki
Administrators
Administrators

INFO
Status Ninje: 1

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Ulaz U Selo

Čet Dec 06, 2018 1:23 pm
First topic message reminder :

Ulaz u Konohu....

Ulaz U Selo - Page 2 1454447c00d5b3c6

Na ovoj kapiji postujete kad ulazite ili izlazite iz sela.....


Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Pon Dec 24, 2018 10:44 pm
Ubrzo su stigli do oblasti Konohe, ne prođe dugo a već su bili pored kapije sela. Čim su se našli ispred kapije čuvarima koji su bili tu im je upućen pozdrav od Mamorua i Gilgamesha a onda su konačno ušli u selo. Kada su ušli Mamoru reče.

I meni je bilo zadovoljstvo, pozdravljam te.

A onda su krenuli svako svojim putem.
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Dec 26, 2018 10:06 pm
Nakon iscrpne misije nedaleko od Konohagakurea, Kairo se vracao sa Akumom i Shinraijem kuci.Kako su se priblizavali selu, Kairo se osecao sve lepse i lepse, znajacu da je njegov dom tu blizu.Dosao je do strazara i rekao:

Kairo ID 141.Akuma ID 140.Shinrai ID 139.Uspesno zavrsena C Rank misija.Mesto je selo Narashi.Lepo je videti vas ponovo.

Kada je zavrsio taj formalni deo, zagledao se ispred sebe i uzivao u pogledu.Lepo je biti ponovo kod kuce...

(Izvinjavam se za malo kraci rp, zavrsio sam danas misiju i ispit,inspiracje bez)
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Dec 26, 2018 10:55 pm
Prolazili smo ulice kad odjednom kapija sela nadjose se ispred nas. Nismo nesto pricali puno ali sam hteo da ovu osobu upoznam bolje. Cini mi se kao dobra osoba za saborca. Uzdahnuo sam te krenuo pricati.

Drago mi je Gilgameshu.Koliko dugo vec zivis ovde?

Iz nekog razloga ovo pitanje mi je prvo palo na pamet, nemam neki razlog ali samo je izletelo iz mene. Mozda je neki stranac a mozda mi je i zemljak. Okrenuo sam pogled ka Gilgameshu iscekivajuci njegov odgovor. Za to vreme jedno uho mi je slusalo cvrkut ptica a drugo slusalo Gilgamesha.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Sre Dec 26, 2018 11:01 pm
Nakon nekoliko minuta setnje, stigli su do kapije sela, kao i uvek sa strazima nije bilo problema, samo je podigao papir, na kom su se nazile informacije, o misji, te su lagano prosli. Ubrzo je usledelo pitanje od Kenshina, te je odlucio da mu odgovori, jer ih poduzi put ceka do njihove destinacije.

Pa, ajde da kazemo da sam nesto duze od pola godine u ovom selu. Ti?

Te su nastavili laganim koracima ka njihovoj destinaciji.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Dec 27, 2018 1:00 pm
Opet dug put nazad bese, ali sve bez umora, uspeli smo da zavrsimo misiju u jednom danu. Mogu reci da je bilo izuzetno zanimljivo. Moj saborac Gilgamesh izgleda kao castan borac. Tacno ispred kapije upitao sam ga.

I sta sad? Sta je sledece?

Opet stare dobre pesme ptica prolazile su mi kroz glavu davajuci mi neki osecaj spokojnosti i mira. Razmisljao sam sta bih sledece mogao ali sam ipak pustio Gilgamesha da vidim da li nesto treba u vezi misije da se uradi.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Dec 27, 2018 5:57 pm
Posto su zavrsili misiju, shvatio je, da je Kesnhin, dovoljno jaka osoba koja bi mogla sparingovati sa njim, a da ga pritom Gilgamesh ne ubije. Te posto je trenutno bio u svom najvecom razvoju, odlucio je da se jos bori, ali ga je mrzelo da se opet cima, do neke odredjene oblasti van Konohe, kako bi to odradio, te je odlucio da upita Kenshina, za jedan sparing.

Hm, vidim nisi slab, da li bi hteo da odradimo jedan kratki sparing?
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Dec 30, 2018 9:37 pm
Akuma je našao neku misiju za koju je mislio da je dovoljno dobra za njih dvoje, nakon što su potvdrili da će na takvu misiju krenuti Mamoru se složio sa njim i krenuli su putem kapije sela Lista. Nisu baš nešto pričali tokom puta a i nije se mnogo imalo vremena za to jer put do kapije sela nije bio nešto mnogo dugačak, ukratko, ubrzo su se našli ispred kapije. Na kapiji su se kao i obično nalazili čuvari koji su pratili dešavanja na tom mestu pa su ova dvojica njima pokazali podatke misije za koju su odlučili da budu zaduženi, čim su se složili sa time Mamoru i Akuma su bez problema izašli iz sela i našli su se van istog. Na spoljašnjem području su se sada nalazili ali je i dalje to bio okrug Konohe, na stotinak metara bi bili udaljeni od tog okruga. Na njihovom putu do zadate destinacije Mamoru reče.

Ima li još nešto da piše, nekakve detaljnije informacije?
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Dec 30, 2018 10:45 pm
Odma sam odgovorio Mamoru na njegovo pitanje.
Pa i nemamo neke velike informacije. Imamo samo odredite. Opis i broj nepriljatelja nam je napoznat.
Kad smo zavrsili sve pripreme za polazak na misiju lagano smo krenuli ka odredištu.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Pon Dec 31, 2018 2:32 pm
POLAKO KORACAM KA KAPIJI SELA BIO SAM SE IZGUBIO U SUMI NA PUTU DO NAZAD A ONA DVA IDIOTA ME NISU SACEKALI TE SAM POLAKO PRONASAO ULAZ U SELO PREDAO SAM PAPIRE ZA UREDJENU MISIJU C RANGA I LAGANO USAO U SELO I UPUTIO SE KA SVOJOJ KUCI...
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Jan 03, 2019 2:48 pm
Iz nekog razloga, Kenshin mu nije odgovorio na pitanje, izgleda da je ostao nem od straha, za sparing sa Gilgameshom, nije imao nista protiv toga sto se uplasio, ali je zeleo jos borbe, ova misija mu nije bila dovoljna, te je pitao strazare, ima li neka hitna misja, da je odma odradi, na sta je dobio potvrdne infomarcije, pa se uputio u oblast 12 na planinu Siruki.
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Jan 04, 2019 5:05 pm
Visok i zgodan čovek približavao se poznatoj kapiji sela sakrivenog u Lišću. Noseći kaput rukom preko ramena, uvlačio je poslednje dimove cigarete. Srećom, lagani povetarac je pomagao Spajku kako ne bi kolapsirao od silne vrućine. Sada je morao da obuče kaput kako pripradnici sela ne bi dobili loš utisak o njemu. Proverio je svoje džepove kako bi proverio da li je sve na svom mestu. Uverivši se, glavom je pozdravio čuvare i predao im svoju legimitimaciju. Nisu ga puno zadržali i nastavio je svojim putem.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Sub Jan 05, 2019 12:11 pm
Uspesno je odradio misiju, izvadio je planinu, i uverio se u price koje kruze za istu. Cuvarima kapije je dao informacije, po koje je bio poslat, da bi misija bila proglasena uspesnom. Nakon sto je to odradio, nije mogao da veruje da se susreo sa Enkiduom, te je otisao na do zida sa misijama, kako bi video neku d rank misiju, da se malo opusti. Laganim koracima je krenuo ka zidu sa misijama, pozdravljaljuci cuvare usput.
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Pon Jan 07, 2019 4:36 pm
(Madara je nakon duzeg hoda u daljini video veliku kapiju. Madara je bio veoma iscrplen, gladan i zedan. Za Madaru put je bio veona tezak, ali ipak je uspeo da dodje do mesta gde ima ljudi. Na kapiji Madara je uocio nekoliko ljudi, nakon nekoliko trenutaka Madara je shvatio da su to nindze, a ta kapija je ulaz u Konohu. Madara tako umoran jedva je se dovukao do kapije i zatrazio pomoc od cuvara.)

Cuvari: Hej stani ko si ti!??
Madara: Ja sam Madara, molim vas pomozite mi.

(Kada je Madara zatrazio pomoc iste sekunde je se onesvestio, ali nakon par minuta Madara je se osvestio.)

Cuvari: Hej da li si dobro???
Madara: Jesam. Sta se desilo???
Cuvari: Nista malo si se onesvestio.
Cuvar 1:Uzmi malo vode.
Cuvar 2:Evo ti nesto pojedi.
Madara: Uredu hvala.

(Nakon nekoliko minuta objasnjavanja kako je i zasto Madara dosao dovde cuvari su ga pustili unutra.)

                                                                                                   
THE WORLD IS MINE
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Uto Jan 08, 2019 12:15 am
(Posle nekoliko dana hoda, Konoha je bila na vidiku, znao sam da je tamo sigurno, banditi koji me jure su nekoliko kilometara iza mene. Moj stari prijatelj Han mi je nasao kucu u ovom selu. Najzad, stigao sam do ulaza u selo. Tamo su bili cuvari, ispitali su me odakle sam, sta radim u ovom selu i licne podatke. Pustili su me u selo, morao sam da odem do kuce koju sam dobio. Pogledao sam okolo i video sam kako su se ljudi zagledali u mene. Mozda sam nesto pogresno uradio? Svakako, nastavio sam pravo u potrazi za kucom.)
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Jan 10, 2019 6:54 pm
Posle godina putovanja po svetu napokon sam se vratio u rodnu Konohu. Na kapili sela mi je mahnuo stražar, na čijem čelu je stojala ploča na kojoj je bio znak zemlje Vatre. Nastavio sam ka kući u kojoj sam pre živeo.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Jan 10, 2019 10:44 pm
Stigao je do kapije sela, ovoga puta je bio svestan da moze da izgubi zivot, ipak ide sam na celu organizaciju. Tek je postao Jounin, moze se reci da je novopecen, a vec ide sam protiv cele ogranizacije, cuo je da nisu jos dobro organizovani, te nisu opasni, i nisu u rangu sa pravim organizacijama. Javio se cuvarima, te se laganim koracima uputio ka planini.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Jan 11, 2019 12:43 am
Lagano sam usao u Konohu sa Mamoruom pored mene. Hteo sam da prijavim zavrsetak misije, al mi se u jedan cas nesto kratko ucinio. Licilo je kao neko sesto kulo. Znao sam da se nesto desava. Okrenuo sam se ka Mamoriu i rekao mu. Mamoru ti prijavi zavrsetak misije. Ja moram negde hitno da krenem.
Cim sam izustio te reci trcso sam kud su me noge nosile. Nisam znao kuda, al sam znao da je nesto vazno.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Jan 11, 2019 12:50 am
Na putu uprljanom prašinom i raznih tragova stopala raznih ljudi koji se ka selu i van sela kretaše dva šinobija behu na istom prisutni. Sa povetarcem u daljini koji je nosio simbole ovog skrivenog sela su mu bili sve bliži. Ovaj dvojac koji vuče poreklo iz iste loze se na kapiji nađoše i čuvare pozdraviše, sa obaveštenjem ih obavestiše i sa njihovim odobrenjem u selo Lista uđoše. Zastali su kod kapije i pozdrave svoje načiniše, potom jedan reče.

Naravno, pozdrav rođače, nadam se da će nam se putevi ponovo ukrstiti.

Njihova putanja smer svoj promeni i dve grane se od jedne načine. Jednom granom krene jedan izdanak a drugom drugi izdanak. Ovo za njih beše razdvajanje, valjda će se nekada dve grane ujediniti.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Jan 11, 2019 9:29 pm
Ponovo sam izlazio van sela ali ovog puta spremniji nego ikad sav ponosan sam napustio selo i pozdravio cuvare i zaputio se ka farmi Dzounsa kako bi uhvatio bandite i konacno uveo red i mir kod farme Dzounsa...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Jan 11, 2019 10:14 pm
Polako se vracam s misije sav ponosan na sebe i iscrpljen ipak retko ko moze isprebijati tako snazne tipove mozda bi trebao da se udruzim s nekim i napravim odred hmmm ili ipak ne razmisljao sam vec duze vreme o tome dok sam koracao ka glavnoj ulici
Sponsored content

Ulaz U Selo - Page 2 Empty Re: Ulaz U Selo

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu