RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ulaz U Selo

+23
Hisoka
Skar
Ban
Kakashi
Mizu
Roy Mustang
Madara
Spike Spiegel
Kenshin Himura
Shinrai
Akuma
Enkidu
Naruto
Pyron Angelo
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Dio Brando
Shisui
Kairo
Rin
Juuzou
Itachi
Hagoromo Otsutsuki
27 posters
Ići dole
Hagoromo Otsutsuki
Hagoromo Otsutsuki
Administrators
Administrators

INFO
Status Ninje: 1

Ulaz U Selo Empty Ulaz U Selo

Čet Dec 06, 2018 1:23 pm
Ulaz u Konohu....

Ulaz U Selo 1454447c00d5b3c6

Na ovoj kapiji postujete kad ulazite ili izlazite iz sela.....

Itachi
Itachi
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Dec 06, 2018 10:10 pm
Šetajući se velikom šumom sa prelijepim putem, naišao sam na jedan veliki zid na kome je bio nekakav znak vatre, sakrio sam se iza drveta, zatim sam ugledao dva čuvara kako drže oružija u ruci, pomislio sam da sam naišao na civilizaciju nekog sela, skupio sam hrabrosti prišao čuvarima upitao sam ih

Ja sam Itachi lutao sam šumom i našao ovu civilizaciju ako bi me mogli pustiti da uđem u selu

Čuvari su na to pristali,znali su da sam neka lutalica koja traži dom, unišao sam u selu i na ploči je pisalo "Konohagakure" ime civilizacije.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Dec 06, 2018 10:17 pm
Laganim koracima, koracao je ka ulazu u selo. Usput je razgledao okolinu, nista posebno. Obicno drvece, mada mesto odakle je dosao pre ovoga, je bilo dosta gore od ovoga, tako da ce ova okolina, bar malo udovoljiti njegove kriterijume. Nije imao izbora, pre dolaska u ovo selo, vec je kupio svoj " dvorac " , tako da bi bila steta da njegov novi dom propadne neiskoristen. Cuvarima kapije, je bilo jasno ko je na kapiji, te mu se nisu ni usudili obratiti. Elegantno, kako mu je pristajalo je prosao pored cuvara, kretajuci se ka svom novom domu.

Ulaz U Selo Original
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Dec 06, 2018 10:21 pm
(Nakon sto sam pobegao od bandita koji su me jurili dosao sam do kapije Konohe. Nisam stigao da se odmaram, jer sam mislio da ce me uhvatiti na spavanju, zato sam bio umoran, jedva sam mogao da stojim, takodje bio sam gladan. Nisam nista jeo danima, ne znam kako sam preziveo sve ovo, ipak sam stigao do sela Lista tako da sam na neki nacin spasen. Video sam neke shinobije, nekako sam uspeo da potrcim. Prisao sam do njih.)
Pomozite mi. Jure me neki banditi.
Cuvari kapije: U redu, udji u selo tamo ces biti siguran.
Hvala vam.
Cuvari kapije: Delujes tako izmoreno, uzmi malo hrane i vode.
Puno vam hvala.
(Na brzinu sam pojeo hranu i popio vodu. Izgleda da cu od sada ziveti u ovom selu, postacu jak shinobi i ulovicu one bandite.)
Rin
Rin
Genin
Genin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Čet Dec 06, 2018 11:30 pm
(Vjetar je duvao,a Rin se priblizao kapiji nekoga sela.Kapija je bila ogromna.Rin je razgledao kapiju i video je čuvare znao je da ga mozda nece pustiti ali opet je prisao i pitao)
Dobar dan zovem se Rin i zelio bih uci u selo
(Cuvari su ga pustili a on se nasmijao i rekao)
Dovidjenja)
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Dec 07, 2018 12:05 am
Nakon sto je rano ujutru otisao ne tako daleko od kapije sela, gde je pomagao ljudima koji su se bavili poljoprivredom, vracao se kuci, dok mu je u dzepu zveckalo par ryoa, koje bi mu ljudi dali nakon sto im je pomogao.Iako je danas jako vazan dan za njega, i bez obzira na to sto su mu roditelji govorili da je mozda bolje da se lepo naspava pre toga, on je ipak na prvo mesto stavio to da treba da pomogne tim ljudima.Razmisljao je danima o ovom danu.Postace clan ninja akademije i napredovace, ne samo kao ninja, vec i kao covek, sto je najbitnije.Njegovi roditelji su bili ninje, odrastao je u porodici ninji.Godine mira su njegove roditelje odvojile od tog posla, tako da su poceli da se bave trgovinom i lepo da zaradjuju.Mogli su sebi da priuste lepu kucicu unutar zidina sela.Kulturno se javio cuvarima kapije, koji su ga poznavali, jer je on tuda cesto prolazio, a sada se nadao, da sledeci put kada bude prolazio, da to bude sa stitnikom na celu u timu od 4 ninje, iduci na misiju...
Shisui
Shisui
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Dec 07, 2018 6:24 pm
(Posle nekoliko nedelja lutanja sa veoma malo hrane i vode Shisui je se dovuko do prve civilizacije. Kada je Shisui blize prisao kapiji shvatio je da je to Selo skriveno u liscu- Konoha. Shisui zedan i izgladneo krenuo je da udje u Konohu , ali nekoliko metara pre nego sto je usao u Konohu pao je. U tom trenutku Shisui su prisla dva cuvara sa kapije sela i pomogla mu da ustane; doneli su mu vode da bi se povratio. Nakon nekoliko trenutaka Shisui je dosao sebi i ispricao cuvarima sta mu se sve desilo. Posle kraceg objasnjavanja cuvari su pustili Shisui-a u selo.)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Pet Dec 07, 2018 11:03 pm
(laganim I pomalo nakurcenim hodom dolazim do konohe, sela kako ga bese zovu, sakrivenom medju liscu, pih, kako bedan naziv, mora da su sce aloumnici u ovom selu, ali sta ces, moram nekako preziveti, prilazim strazarima, dogovaram se kako I sta, usput ih malo napljujem, potom I udjem u selo)..
Laxus Dreyar
Laxus Dreyar
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Sub Dec 08, 2018 12:47 pm
Dolazivsi iz daleka, kao i uvek prenagljivao je u svojim odlukama.. Dok se tako setao i razgledao, u daljini se mogla primetiti kapija, ogromna kapija.. Kako bi se sve vise i vise priblizavao kapiji, zastade na razdaljinu od desetak metara kada je ugledao cuvare.. Razmislivsi malo, nasmesio se te je prosao laganim hodom sa osmehom na licu pored njih..

Ulaz U Selo Laxus.Dreyar.600.1246516

Prolazivsi kroz kapiju, pored cuvara, na licu bi mu se opet moglo videti kako postaje sve vise mrzovoljan. Mrzovoljan kao i svakog trenutka dok je lutao kroz obliznji svet. Ali naravno, to se na njemu nije moglo primetiti. Gomila okupljenih shinobia koji su se setali pored njega, i ne samo shinobiji, tu su bili stari, mladi civili.. Svi ljudi behu srecni u selu, sunce je dobro zagrejalo ovaj dom, medjutim.. Cinjenica da je ovo selo spolja toliko svetlo i toplo, mora da krije neke tajne. Mracne tajne...

Dok je razgledao novi dom, osmeh bi mu se polako primamljivao na lice, polako saputaci sebi u bradu, toliko tiho da je i sam sebe jedva mogao cuti..

Haa, covece. Ovo selo, ko to zna, mozda me i promeni malo.. Hehhehe

Zavrsivsi recenicu, nasmesi se te se navali na obliznji zid, polako okretajuci se ledjima prema istim, zavrsio je u sedecem polozaju.. Pogledavsi ka nebu, sunce mu je pocelo bljestati u lice, zazmurivsi na jedno oko, gledao je u sunce i razmisljao....... Nakon nekoliko vremena provedenog na jednom te istom mestu, ustao je te se malo i ispravi da bi potom nastavio dalje.. Dok se kretao razgledao je selo iznutra, shinobije, obicne civile, zivotinje i jos mnogo toga... Hodajuci tako, Laxus bi polako nestajao u daljini.....
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Sub Dec 08, 2018 11:56 pm
U daljini, na dalekom mestu, verovatno nepoznatom većini gde je bila prostrana poljana sa travom, drvećima, slično nekoj ravnici sa ponekim ali ne previsokim uzvišenjima našla se jedna senka. Ne znade se kakva je to fantazma, niti otkud dolazi ali koraci te za sada nepoznate fantazme, koje je sličila youkaiu, su se tiho čuli, kao da se nešto sprema. Od sunca koje je svojim zracima i svetlošću udaralo se otkri skriveno, ne beše nikakva fantazma niti youkai, do običnog čovekolikog bića, koji se neverovatnom tišinom kretao pažljivo po putu koje beše po toj poljani postavljen. Koraci su ostavljali delimičnog traga sve dok ih nije vetar sa prašinom po putu skrivao i zatrpavao. Mnogo beše tiho, kao da se nešto spremalo, ali kako je izgledalo tako je i bilo, samo tiho i mirno. Prijatan vetar je duvao, listovi sa grana su padali, jedini zvuk koji se mogao čuti ne računajući tihi hod, zvuk prirode, zvuk drveća i njegovih grana, onih slabijih koji su vetrom po drvetu igrali, odgovarala mu je takva prirodna muzika, beše mu prijatno. Ali ono što je znao je to da se nije mogao zadržavati na ovakvom mestu, morao se kretati do svojeg krajnjeg odredišta, Selo skrivenog lista. Ta osoba nepoznatog identiteta se postepeno kretala, nekada užurbano a nekada normalnom brzinom ljudskog hoda. Ne beše umoran, lice mu nije odavalo takav izraz, kao da je imao snage iako je hodao poprilično dugo vremena. Iako je želeo da se brzo pojavi u selo, on je prepustio vremenu da to učini, a koliko će trebati, pa vreme će otkriti. Izvesno vreme prođe, krajolik se malo izmenio, tu u okolini nađe se jedan potok kom je prišao i zastao da dopuni vodenu zalihu, a malo je i popio i zaseo na obližnji kamen da malo skrene misli na ovaj krajolik koji mu je odgovarao. Par ptica po donjem delu nebeskog svoda prolete, instinkt ga natera da ih pogleda i da se zadubi u njihova letenja i prativši svaki njihov zamah krila koji je sekao čestice nebeskog vazduha, zatim je vratio pogled, malo otpio vodu i ustade sa tog kamena na kom je sedeo, bilo je vreme za nastavak. Vremena za san nije imao, iako je malo spavao osećao se u snazi, nije bilo vremena da se misli o snu, dremao je malo tokom dugog puta, dva puta je dremao, ostavio je taj san po strani a kasnije će ga imati na pretek, bitno je bilo prvo stići do svog krajnjeg odredišta, a imalo se još dosta hodati.

- Fast forward -

U daljini iz horizonta izranjaju dva hiragana znaka あ i ん, sa otvorenim gradskim kapijama, skoro celi su se videli, znao je da je to to, te načini jedan omanji osmeh koji je bio zadovoljan sa skorim ispunjenjem njegove date misije. Približavao se polako, nije žurio sada, ne, hodao je normalnom brzinom kao i svako ljudsko biće. Što se više približavao, to je jasnije video gomilu ljudi koji su ulazili, izlazili, svako se bavio svojim poslom i sve je teklo normalno, nikakav znak nečeg lošeg nije bio tu, niti skriven niti otkriven, za sada. U svakom slučaju, iako je svoju misiju skoro završio, morao je i dalje biti na oprezu i visokog garda, to je sigurno. Još nekih 500-600 metara mu je ostalo do same gradske kapije, te je tada malo požurio, ubrzao je svoj korak da bi ga na nekih 300 metara usporio, ponovo se kretao svojom normalnom brzinom dok se konačno nije pojavio pred samom kapijom sela.


Tu smo. - promrmlja u sebi, malo spuštajući glavu ka zemlji dok su se razne ninje videle sa unutrašnje strane, svako zaokupiran nekim svojim poslom kojim se bavio, a neki su jednostavno uživali u šetnji, a mali, skoro neprimetni osmeh je izronio na njegovom licu.

Jedan korak napred i našao se na samoj granici ulaska, okrete svoju glavu i pogleda prvog pa potom drugog čuvara, kojima je svojim klimanjem dao znak da će ući, pogled mu beše prijateljski, kakav je imao za članove Konohe, a oni odgovoriše isto, ustupajući mu prolaz te mu tako dali dozvolu da uđe. A inače mogao je i bez toga ući, samo je pokazao da je prijateljski nastrojen, a imao je i razloga, kako prirodni tako i službeno. Ubrzo se našao okružen zidinama i krajolikom Konohe, misija ispunjena.
Pyron Angelo
Pyron Angelo
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Pon Dec 10, 2018 1:43 am
Bese to miran i vetrovit dan. Prostor pred kapijom Konohe bio je izuzetak i potpuni kontrast onome kakvo je selo unutar zidina bilo.
Prasina je letela na sve strane podignuta koracima koji su pravili novopridosli seljani koji su u Konohu dosli da bi postigli ono sto su zeleli.
Cuvari pred kapijom neumorno su obavljali svoj posao.

Najednom, iz daljine, pojaliva se jos jedna silueta coveka, malo viseg nego vecina drugih, ciji se lik zbog prasine nije dao nazreti.
Ipak, taj problem bio je kratkog veka. Prasina je, kao magijom, pocela da se pomera i cinila da put pred ovim covekom sada bio cist.

Sada, kada mu je lik jasan, moze se videti da je to covek u svojim 30im godinama, obucen u beli mantil i sa koferom u ruci.
Na licu mu se mogao videti sav, dok mu je sa strane bilo postavljeno nesto slicno navijacu.
Sve u svemu, izgledao je neobicno.

Bio je to iskusni doktor, poreklom iz Rinha klana, koji je u Konohu dosao kako bi usavrsio svoje medicinske vestine.

Polako je prisao cuverima, fino popricao sa njima, te su ga oni nakon toga pustili da prodje dalje.

,,Ahhhh, kakva buka. Valjda ce se razici po selu svaki na svoju stranu, te nece biti ovoliko glasno...", komentarisao je.

Bio je umoran od puta. Glava mu je bila u haosu, te mu je buka bilo nosto poslednje sto je zeleo trpeti. Laganik korakom je nastavio koracati.
Naruto
Naruto
Academy Student
Academy Student

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Sub Dec 15, 2018 3:55 pm
Putovao sam kroz ceo svet da bi pronasao ovo legendarno selo kada sam stigao do kapije strazari su me pitali ko si ti ja sam im objasnio da sam njinja koji je dosao da vidim ovo velicanstveno selo i da nadjem kucu da mogu da zivim ovde jedan strazar je rekao da ce da mi pokaze celo selo cak mi je pokazao hokageovu kancelariju i akademiju de cu ja da pocnem da budem student cak su mi rekli da postoji jedna organizacija po imenu akacuki jednom su bili ovde trazili nekog vrlo posebnog
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Uto Dec 18, 2018 1:00 pm
Stigao je do kapije sela, na kojoj nije bio jos od kada je krocio, i zapoceo zivot ovde. Cuvarima na kapiji, nije bilo ni potrebno pokazivati papir sa informacijama o misji, samo nakon sto su videli Gilgamesha, bilo im je jasno o cemu se radi. Ipak, odlucio je da pozdravi cuvare kapije, jer su odgovorno, i s posttovanjem prema Gilgameshu, cuvali kapiju. A posto je prosao kapiju, uputio se prema selu koje se nalazilo, ne tako daleko od Konohe.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Uto Dec 18, 2018 10:00 pm
Konacno je stigao do Konohe, te je samo klimnuo glavom cuvarima, kao znak da je uspesno odradio misiju. I dalje, je osecao bolove od borbe, ipak je porazio 4 ninje veceg ranka od njegovog, ovo mu je bio kao neki vid testa, da vidi da li spreman za sigurni prolazak na chunin ispitima. Posto je prosao, pored cuvara, uputio se nazad ka svojoj palati..
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Dec 23, 2018 1:06 am
Posto je pristao, laganim koracima su stigli do kapije sela, gde su samo pokazali papir, sa informacija o misji, i prosli pored cuvara. Put do sume, nije bio nesto preterano dalek, a ni bas blizu, ali sta je tu je, za dobru akciju, i zadovoljstvo, je uvek bio spreman da, da mnogo toga, kako su napustali selo, zabaci glavu ka Mamoru, te mu rece.

Nadam se da si spreman, i da mi neces otezavati..
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Dec 23, 2018 1:11 am
Došli su do same kapije sela, put dotle im nije bio daleko, brzo su stigli. Tamo su se približili čuvarima i pokazali im papir sa detaljima misije. Kada su shvatili o čemu je reč odmah su ih pustili da izađu iz sela, Mamoru zatim reče.

Spreman sam.

A onda su se sve više i više udaljavali od kapije.
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Dec 23, 2018 1:28 pm
Zajedno je sa Akumom i Shinraijem dosao do kapije sela Konohagakure.Ovo mu je prvi put da napusta selo zbog misije.Dok su Shinraiji i Akuma cekali na kapiji, Kairo je otisao na nekoliko metara od njih i pricao sa cuvarima.

Kairo ID 141.Akuma ID 140.Shinrai ID 139.Idemo na C rank misiju.Mesto je selo Narashi.Hvala.

Nakon toga je Kairo rekao Akumi i Shinraiju:

E pa momci.To je sredjeno.Sada hajmo da sredimo te bandite.Mislim da imam nesto sto zelim da isprobam hehehe.

Nakon toga napustise selo...
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Dec 23, 2018 1:46 pm
Dok je Kairo priljavljivao nasu misiju ja sam se pakovao za misiju
Pregledao sam opremu i gledao kolko mi treba.
Kad je dosao nesto je rekao sto mi je malo pocelo zapitati sta mu je palo na pamet.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Ned Dec 23, 2018 1:56 pm
BIO SAM IZA AKUME ALI SAM JASNO VIDEO DA KAIRU PRIJAVLJUJE NASU MISIJU POLAKO JE PRIJAVIO MISIJU A ONDA SMO SE UPUTILI KA TOM SELU
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Pon Dec 24, 2018 8:46 pm
Konacno su se vratili, natrag u Konohu, pozdravio je cuvare, koji nisu ni pitali kako je bilo na misiji, jer su znali da osoba poput mene ne moze da pogresi, i da zabrlja u necemu. Bilo je zaista zabavno, biti sa Mamurom na misiji, ali sada je doslo vreme da se rastanu. Odrzavanje chunin ispita, je bilo sve blize i blize, valjalo bi da ode natrag u svoju palatu, i odmori se, kako bi bez problema odradio to.

Bilo mi je zadovoljstvo.. Mamoru.

Te je nastavio laganim koracima ka svojoj palati.
Sponsored content

Ulaz U Selo Empty Re: Ulaz U Selo

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu