RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Glavna Ulica Konohe

+30
Rean
Hisoka
Lacer
NSW Game Master
Mizu
Skar
Minako
Roy Mustang
Mystogan
Madara
Spike Spiegel
Uchiha Arashi
Hooded figure
Akuma
Kenshin Himura
Shinrai
Shinsuke Nakamura
Kazuto
Naruto
Kairo
Rin
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Accelerator
Dio Brando
Shisui
Juuzou
Enkidu
Itachi
LuLee
34 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
First topic message reminder :

Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Glavna Ulica Konohe - Page 14 865594-bigthumbnail

Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 12:03 am
Šetao je polako i stizao je do kockarnice u kojoj je prošli put spiskao sve pare, kockarnica ,,Pinnbet''. Već na nekoj razdaljini od iste mogao je da vidi hrpu ljudi koja ide ka njoj. Kada je došao bila je velika masa rulje koja je stojala ispred i navijala. Čim je prišao osetio je veoma napetu atmosferu i mogao je zaključiti da se nešto veoma zanimljivo dešava. Probio se nekako do ulaska jedva i bezobrazno, ali šta ćeš ne možeš drugačije. Prijatno se iznenadio kada je video u čemu je reč.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 12:05 am
Nakon sto je zavrsio sa popijenim picem , zavrsio je na glavnoj ulici Konohe. Razmisljao je gde bi mogao sledece da ode, te je odlucio da ode malo na pecanje, da se malo rekreira, posto je voleo da peca u slooodno vreme. Laganim koracima se uputio prema reci, gde je bilo dosta riba..
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 12:44 am
Našem pobedniku je od silnog viskija malo zakrčio stomak. Tako da je otišao u Ichiraku ramen da pojede koje jelo, naravno on tamo ima kupon za besplatne porcije još od onomad kad je gazdi pomogao da se snađe sa poslom. Iako to zvuči malo škrto on se ceo život bavi poslovicom ,,ne štedi se kad se nema, štedi se kad se ima''. Tako da je pešačio nešto malo duže kako bi se zasitio besplatnim ramenom sa ukusnim razencima i naravno jajem odozgo. Na putu ka tamo ljudi su ga pozdravljali i čestitali mu na pobedi u prvoj rundi turnira. Rumours travel faster than the wind.
Obito
Obito
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 2:59 pm
(Nakon sto su strazari pustili Obita da udje u selo, Obito je krenuo u potragu za novim domom. Obito je hteo da nadje novi dom sto pre kako bi mogao malo da odmori. Veoma brzo obito je naisao na kucu kuja je bila na prodaju. Obito je odlucio da uzme tu kucu, jer mu se veoma svidela.)
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 4:14 pm
Lagano sam koracao sa svojim ucenikom te se smeskao kao psihopata polako smo stigli na glavnu ulicu konohe te smo seli na jednu klupicu i upitao sam ga sledece stvari...


Nego...
bio li si pre na misiji !?
ili si samo spustao macke s drveta !?
Rean
Rean
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 6:19 pm
Prije sam istrazivao svijet shinobija tako da nisam imao vremena za misije.
A i ne skidam macke s drveta ali skidam druge vrste macaka xD
No mislim da imam vjestime za misije.
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 9:40 pm
(ugledao sam psihopatu jokera i nekog drugo klinca kako sede i pricaju, ja sam u vazduhu blejao i gledao ih par minuta, zatim sam velikom brzinom uz pomoc mog zmaj-majmuna se spustio na zemlju, naravno ubacio sam neki super kul zvuk kako bi ispalo epic.. Potom sam ga potapsao, on je onda seo na zemlju i poceo da lize travu, ja sam rekao)

Hej decki? Kako vam se svidela moja bebica? I da jokere.. Kako smes tek tako da napustis ljude a da se ne pozdravis. Sledeci put ces dobiti batina..

Aktivno:
Glavna Ulica Konohe - Page 14 RHqe8fI
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 9:52 pm
Video sam da je Dio skocio s majmuna kao neki manijak te je majmun sizao za njim te poceo da lize travu nisam znao da majmuni pasu travu ali nema veze... bio sam pomalo zadivljen te sam se zaleteo ka majmunu i prodrao se...

Ucenice!!!
icicemo za par dana na tu misiju !
a sada Dio ajde da se provozamo ovim majmunom!!!
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 9:54 pm
(cim je joker video mog super kul majmuna zeleo je da se provozam, e pa ne moze bato.. Prvo odes sa sasvim nepoznatim likom a onda zelis da me iskoristis. Ne moze, nisam ti ja takav, neces takvu igru igrati sa mnom.. Jokeru)

Odbijam! Prvo me napustis a onda oces da se vozis na moj zmajomajmunu.. Ne moze, sve dok mi se ne izvinis.
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 10:04 pm
Videlo se da je ljut jer sam ga napustio hteo sam da mu se izvinim na lep i pristojan nacin ali sam pre toga sednuo na zmajomajmuna te mu izgovorio par reci...


Izvini vodjo majmuna...
ajde sad sedaj na ovo cudo...
ne znam sta je ovo konj, kamila, majmun, gorila !?
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 10:13 pm
(pametni majmun je prepoznao da na njega nije seo glavni vodja majmuna i odgurnuo je jokera sa sebe, joker vise nije ustajao sa zemlje.. Bio sam srecan sto posedujem tako pametnog zmajomajmuna.. Jos moze i da leti.. Pih. Sta cu ja sve videti)

Izvinjenje prihvaceno. Sad sedaj posle mene..
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 24, 2019 10:30 pm
Zmajosaurus me je odgurao pao sam na zadnjicu te polako ustao i otresao se video sam kako je dio seo na majmunosaurusa te mi je rekao da sednem otisao sam do njega te seo tacno iza njega te poceo da se dernjam...

Idemooo!!!
sad cu da pljujem ljudima na glavu....
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 25, 2019 10:48 pm
(pre nego sto smo poleteli setio sam se necega veoma vaznog, sto ne smem nikako da zaboravim da stavim.. Legendarna tehnika tetovaze.. Koju poseduju svi majstori svojih Summona.. Bez nje tesko ih je prizvati. Ja sam se namucio prizvati ovog, mogu da zamislim nekog drugog.. Kako ce to izgledati..Na svoju podlakticu chakrom sam napravio)

Glavna Ulica Konohe - Page 14 MUXU24v
ARRR!!!

(u trenutku osetio sam blagu bol, ali mi to nista nije zasmetalo, ovo ce mi zapravo mnogo pomoci u buducnosti, kada sam to stavio, svukao sam rukav i krenuo u let)..

Ode 1k ch brao
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 25, 2019 10:50 pm
Dio je stvorio neku tetovazu preko cele sake bilo je smesno sto sam prestao da mu osecam chakru kao da je bio skroz isrpljen krenuli smo u let ali nisam znao gde idemo te sam mu dobacio...

Ajde nekom da pljunemo na glavu
moze a!?
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 26, 2019 2:20 pm
(u trenutku poletnaja, na nekih 500 metara visine, kako sam bio ispred njega u okretu sam ga udario laktom, a on je poceo da pada ka zemlji, jedno dobrih 15 minuta sam se smejao zbog toga.. Nadao sam se da tac supljoglavac nece umreti)..
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 26, 2019 2:28 pm
Padao sam s velike visine jer me ovaj idiot odgurao padao sam nekih par minuta kad od jednom propado kroz neki krov kuce krov je bio lak za slomiti neki krh materijal te me nije povredio propao sam kroz krov i pao na dvoje ljubavnika dok su vodili ljubav kako sam pao preko njih tako su oni propali kroz pod na prvi sprat te sam poceo da psujem...

Taj Dio vodja majmuna...
vidi se da je majmuncina isprebijacu ga za ovo
jaooooo...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 26, 2019 2:31 pm
(kako sam Jokera gledao sa visine, cinilo mi se da nesto mrmlja, no kako god nastavio sam da se smejem.. Izgleda da je pao na dvoje ljubavnika dok su imali odnose. Jako zanimljivo.. Spustio sam se sa zmajomajmuna, uperio prstom u Jokera i krenuo da se smejem)

HAHAHAHHAHAHAHAHA!!! Kolko si jadan..
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 26, 2019 2:52 pm
Dok mi se dio smejao video sam neku kesicu s belom supstancom te sam je zamahnuo ka diu i pogodio ga tacno u fazu siguran sam da je znao sta je ta bela supstanca i da nece biti bas nesto srecan zbog toga a onda sam mu se sjejao...

Hahahahaha
i sam znas sta je ovo hahaha...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 26, 2019 2:59 pm
(mali Joker ocigledno voli da zeza.. Ako misli da ce se tako ponasati sa mnom grdno se prevario.. Skinuo sam kondom s face, drzao ga u rukama i rekao)

Izgleda da je tvoja mama bila u ovome stanu. Cudi me sto si pronasao samo jedan kondom..

(veoma me je iznervirao, bio sam spreman da ga ubijem, kad se slaimo salimo se.. Ali sada je preterao).
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 26, 2019 4:54 pm
Video sam da je Dio bio besan na mene rekao je nesto o majci koju inace nikad nisam imao jer sam ja bio stvoren u laboratoriji na njegove reci o majci poceo sam da se smejem te sam mu rekao moju tajnu...

hahahaha...
Ehhhh budalo...
ja sam stvoren od strane lorda Orochimarua
naravno u laboratoriji...
Sponsored content

Glavna Ulica Konohe - Page 14 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu