RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Glavna Ulica Konohe

+30
Rean
Hisoka
Lacer
NSW Game Master
Mizu
Skar
Minako
Roy Mustang
Mystogan
Madara
Spike Spiegel
Uchiha Arashi
Hooded figure
Akuma
Kenshin Himura
Shinrai
Shinsuke Nakamura
Kazuto
Naruto
Kairo
Rin
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Accelerator
Dio Brando
Shisui
Juuzou
Enkidu
Itachi
LuLee
34 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
First topic message reminder :

Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Glavna Ulica Konohe - Page 8 865594-bigthumbnail

Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 11, 2019 5:58 pm
Polako sam se vracao iz biblioteke dok sam koracao ka kaficu po imenu Itago u koji smo inace ja Akuma i Juu cesto isli razmisljao sam zasto se ubio i izvadio samom sebi oci ispao je stvarno veliki kreten ali, sam se fokusirao vise na onu knjigu po imenu Tokayi nadao sam se da ce u njoj pisati nesto o mom klanu i da cu nauciti nesto novo...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 11, 2019 9:18 pm
Istrcao sam iz kafica Itago te krenuo velikom brzinom ka zidu sa misijama u nadi da ce biti nekih misija sa borbom kako bi unapredio svoje borilacke vestine i naucio jos po koji trik koji bi mogao biti koristan kasnije u borbi...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 11, 2019 9:26 pm
Vracao sam se sa zida sa misijama te sam se uputio ka farmi Dzounsa da isprebijam te kradljivce teletine i ostalih slatkih stvorenja koja bi ja inace pojeo dok sam reazmisljao o hrani i o zivotinjama razmisljao sam da li cu biti dovoljno snazan da ih isprebijam ...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 11, 2019 10:00 pm
Okrenuo se.I Minako je nestao.U guzvi.Nije znao gde je.No on je isao prema ramen shoopu nadajuci se da ce naci Minako-a.Pozurio je i bio u blizini.Nadajuci se da je tamo.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 11, 2019 10:16 pm
Polako sam stigao na glavnu ulicu video sam klupu te sam sav iscrpljen seo na nju kako bi se malo odmorio i predahnuo dok sam se odmarao video sam neku zenu koja se transformise u muskarca bilo mi je veoma cudno a ujedno i smesno te sam poceo da se smejem na glas a onda sam pogledao ka nebu i razmisljao sta cu raditi i biti u buducnosti.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 11, 2019 10:27 pm
Od misije, koja ga je vodila u selo Renuku, sa šumama u okolini, Mamoru svoj put nastavi od kapije ka drugom predelu sela, tačnije glavnoj ulici gde se skuplja i šeta narod. Misija ga ne umori, snage je imao, pitao se da li da ide na još neku ali je takvu misao sačuvao za naredni put. Neka malo luta, po selu u kom se vratio, ne razmišljajući o tome gde je Akuma otišao a trenutno ga ta zanimacija obišla. Kratak pogled uputi pticama koje su krilima plovile kroz nebeski vazduh i pogled na ulicu Konohe vrati. Ubrzo, na putu na kom je koračao, primeti osobu, osobu belokosu, bela boja ličila je boji snega.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 11, 2019 10:32 pm
Dok sam gleda u nebo spustio sam pogled na dole u, jednom ternutku mi se pricinila Juu-ova slika kako ide ka meni pomalo sam se uspanicio ali, to nije bio pokojni juu to je bio neki belokosi tip kog nikad pre nisam video pomislio sam da ce sesti do mene ali, sam se pravio da ga ne vidim.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 11, 2019 10:52 pm
Korak za korakom, približavao se a plašt vijorio se sa svakim naletom vetra, jakog ili slabog, čim priđe dovoljno blizu lik belokose osobe poveže sa likom na ispitima za chuunine, beše sigurno, to je on. Nije očekivao a niti palo na pamet da će od strane njega biti prepoznat, a nije ni mario, čekao je reakciju. Korak za korakom, približavao se klupi na kojoj je sedeo Shinrai, tek tako mu ime na um pade, setio se onog trenutka kada je sudija izgovorio imena pre početka njihove borbe. Sećao se tog trenutka, borba je trajala skoro minut, sa nestankom dima rezultat se otkri. Sećao se tog trenutka, beše nepristojno ne pozdraviti ga, iako su se na nekoliko minuta videli, pre i tokom borbe, nakon toga ne. Dođe do klupe, sve vreme ga gledao u oči, kao i on njega, video se taj njegov upitnički pogled, naravno kada se nije otkrivao, a sada će.

(Seda na klupu) Ponovo se srećemo, Shinrai. - reče misterioznim tonom
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 11, 2019 11:02 pm
Izgleda da mi je belokosi lik prisao te se pozdravio samnom cak i, ako ga po prvi put vidim on me izgleda poznaje odnekud ali, donekle mi je njegov miris bio jako poznat bio je isti kao kod onog lika Mamorua protiv kog sam se borio na chunin ispitima pozdravio sam ga te mu rekao par reci.


Hmm pozdrav...
mozda je prvi put da se srecemo
ali, mirises mi poznato kao moj protivnik na chunin ispitima...
a ipak ne licis na Mamorua da mu nisi neki rod ili si se maskirao?

Mamorua je odavao miris koji je shinrai mogao prepoznati zbog sestog cula maska ratnika bese otkrivena da li ce ratnik pokazati pravo lice ili nastaviti da se krije iza iste maske.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 11, 2019 11:21 pm
Krivina u obliku osmeha na licu nađe se, iako nije očekivao da će ga prepoznati većinom nije mario, ali se i dalje u njegovom glasu osećalo iščuđavanje. Po mirisu je svoje teorije iznosio, otkri se od kojih je, ovo će možda biti zanimljiv razgovor.

Preobraženje beše, znači ti si Tokayi.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 12, 2019 12:00 am
bio sam pomalo zacudjen jer je shvatio po mom rasudjivanju iz kog sam klana izgleda da je imao dobro oko za zapazanje ali, me je jos vise zanimalo zasto je promenio izgled i, prekrio svoj stari identitet novim te sam ucinio da malo razgovor bude zanimljiviji.

Hmmm
ti si senju zar ne?
koristio si drvece isto kao i moj prijatelj Akuma...
i je l' te neko juri pa sada izgledas tako?

Posle par reci upucenih Mamoru-u pogledao sam u nebo te se nadao da je promenio izgled bez razloga i da ga niko ne juri sa zeljom da ga ubije...
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 12, 2019 12:14 am
Sa lakoćom poput pera je doznao od kojih je, beše to Tokayi klan. Klan vukodlaka, poprilične snage kao i samog preobraženja u vukodlaka. Znao je za taj klan, video je par članova koji su poprimali izgled vukodlaka kao i to kakvi su u borbi. Ne beše mu ništa čudno što je Shinrai bio na nižem nivou od njih, to behu snažni ljudi izuzetne izdržljivosti i napada, videla se razlika.

Po našoj borbi se jasno videlo odakle pripadam. Imam ja svoje razloge, ne bih o njima.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 12, 2019 12:49 am
Hmmm sigurno se nije prerusio tek tako bez razloga takodje izgleda da zna nesto o tokayi klanu a cak sto se moze reci prica kao da je s drugog kraja tu mora da ima neceg posto me je zanimalo da li je to sminka povukao sam nezno rukom preko njegovog lica i pogledao ka svojoj ruci ali nije imalo tragova ikakve sminke niti mirisa...

Izvini zbog ovog...
samo proveravam nesto...
nista bitno...
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 12, 2019 2:39 am
Zbunjenost na njegovom licu nađe se i kroz njegov um prođe, jasno se videlo da je želeo potvrditi šta je u pitanju. Njegova ruka se ispružila te dotače Mamorua, a on se malo trgao i udalji se. Iako je razlog opravdan nije voleo da ga diraju, suprotan tip beše isključen. Podiže svoju ruku te sa istom pomeri njegovu, ni napadano ni odbrambeno, nego sve odradi smireno, i govor odradi smireno, kontrole nikada nije gubio.

Šta gledaš, druže? Jel vidiš ti ovo lice, ti gledaš u izvor.

Ubrzo se nagnuo napred i malo savio u leđa, oči zahvate površinu puta gde su se ljudi kretali, pomalo zamišljeno.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 12, 2019 11:59 am
Kada sam pokusao da proverim da li je to sminka na njegovom licu sklonio mi je ruku izgleda da nije voleo biti dodirivan od strane drugih ili, je mozda samo voleo da krije svoje lice zeleo sam otkriti ali, sam prestao s ovim glupostima jer sam znao da ce mu smetati ako, nastavim s tim razotkrivanjem njegovog idenditeta.

Izvini jos jednom...
mislio sam da si stavio sminku...
ili je ovo tvoje pravo lice a ono sa chunin ispita bilo samo maska?
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 12, 2019 12:38 pm
Šetao sam se glavnom ulicom Konohe. Zapanjilo me je koliko se celo selo izgradilo. Svuda visoke zgrade, i posuđeno drveće. Bio je jako lep dan, sijalo je sunce, a opet ne mnogo vruće. Odlično vreme za šetnju.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 12, 2019 12:54 pm
Trcao sam uzurban ulicom konohe zbog nekog cudnog osecanja. Trcao sam sve dok se nisam zakucao u jednog decaka i oborio ga na zemlju. Brzo sam se trgao i ponudio decaku ruku da ustane.
Izvini drugar ja bio sam u zurbi. Evo, daj da ti pomognem da ustanes.
Drzao sam ruku ispred njega u ocekivanju da ce da se pridrzi dabi ustao.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 12, 2019 1:04 pm
Šetao sam ulicom, dok se nisam sudario sa nekim čovekom, dao mi je ruku da ustanem. Prepoznao sam lik starog drugara.
Prvo kume, ja nisam dečak, tvojih sam godina, i to što sam niži nije razlog da se sprdaš sa mnom. Drugo, gde si Akuma, godinama se nismo videli.
Izgrlili smo se kao braća.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 12, 2019 1:27 pm
U svoj mojoj uzurbanosti nisam video sa sam naleteo na Mizua.
Vidi stvarno to si ti. Aj da sednemo.
Napravio sam nekoliko znakova ruku i stvorio drvenu trosed pored nas. (Mrzi me da idem do klupe pa radim ovako.)
Evo sedi.
Jad sam to uradio samo sam seo na trosed i opustio se.
Glavna Ulica Konohe - Page 8 LAjkSBO
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 12, 2019 1:51 pm
Držao se mislima da će mu biti jasnije sada, postavljeno pitanje je i dalje izražavalo delić sumnje koja se razbijala u parčićima kao udar koji lomi staklo i puca ostavljajući parčiće istog po podu. Zašto je ranije izgledao drugačije beše nepoznanica koja dan ne pogleda, i ostaće tako, jedno vreme.

Šta misliš da sam rekao? - retorikom se posluži da potvrdi njegovo pitanje
Sponsored content

Glavna Ulica Konohe - Page 8 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu