RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Glavna Ulica Konohe

+30
Rean
Hisoka
Lacer
NSW Game Master
Mizu
Skar
Minako
Roy Mustang
Mystogan
Madara
Spike Spiegel
Uchiha Arashi
Hooded figure
Akuma
Kenshin Himura
Shinrai
Shinsuke Nakamura
Kazuto
Naruto
Kairo
Rin
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Accelerator
Dio Brando
Shisui
Juuzou
Enkidu
Itachi
LuLee
34 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
First topic message reminder :

Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Glavna Ulica Konohe - Page 5 865594-bigthumbnail

Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Dec 23, 2018 1:11 pm
Slozio sam se sa Kairom i pozurio ka kapiji konohe.
Ja nisam imao kome da kazem da nebrine jer sam ziveo sam. Nisam obracao paznju na Shinrai samo sam krenuo sa Kairom ka kapiji. Posto sam vec bio spakovan za misiju nisam se brinuo.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Dec 23, 2018 1:18 pm
PRATIO SAM KAIRO-A I ZORO-A NISAM SE JAVLJAO NIKOM JER NIKOG POZNATOG MENI VIDEO NISAM TE SAM SAMO KORACAO IZA ZORO-A I POLAKO STIGAO NA KAPIJU SELA...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 24, 2018 11:55 pm
(laganim koracima srecan izlaskom iz akademije pocnem se polako vracati kuci, na putu zateknem nekog sedog maloumnika, mislim da sam cuo za njega, zove se, Shinrai.. Ufff moram do toaleta, mene bi bio blam tako ici ulicom, ali hajde..
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Dec 26, 2018 9:32 pm
Destinacija, ka kojoj se uputio posle misije sa Mamurom, je bilo mesto gde odrzao Chunin ispit. Kao sto je i ocekivao, bez problema, je uspeo da resi taj ispit, cak se morao sa dvojicom boriti, jer bi mu previse lako bilo da se bori samo sa jednom osobom. Posle uspesno zavrsenog ispita, dosao je do glavne ulice Konohe, a zatim je odlucio, da testira svoje nove moci, na misji. Potom se uputio prema zidu sa misijama.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Dec 26, 2018 9:45 pm
Otvorio sam veliku kapiju te napustio moj dom. Vreme je za neku avanturau, bilo mi je izuzetno dosadno ovde. Koracao sam prema zidu na kome bih nasao misije. Vreme ce pokazati svoje mislio sam, prva misija bi trebala biti neka laksa a ne odmah da srljam u srmt. Valjda ce biti nesto lako, nadam se. Dok sam laganim koracima isao prema zidu posmatrao sam okolinu, iako je bilo bucno mogle su se cuti pesme ptica koje me uvek umiruju, u bilo kom trenuku stresa bih se samo opustio i prepustio pesmi ptica.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Dec 26, 2018 10:57 pm
Kako je i predvideo, ovaj chuunin ispit je za njega bio dosta lak, tako da se tu malo i otkrio. Razmišljao je o tome neko vreme dok se šetao ulicama a svoje ruke je držao u džepove. Gledao je u zemlju sa pomalo zamišljenim izrazom lica dok mu je pogled se osvrtao na samog sebe. Pitao se da li je vreme, možda ipak jeste, ionako je odlučio da jedno vreme, tačnije sve dok ne 'postane chuunin' zadrži taj oblik. Ipak će tako i biti, pogled mu se sa zemlje usmerio u daljini i krenuo je svojim putem dok ne dođe do svoje kuće.
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 27, 2018 11:13 pm
(laganim koracima zajedno s svojom malom svinjom Veprom, upucujem se ka tabeli s misijama u nadi da cu naci neku primamljivu, nazalost necu moci da idem na visi rank od d jer cu mozda poginuti, ali mozda uskoro kad jos malo ojacam, ubrzao sam korak i konacno stigao do te famozne tabele)..
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Dec 30, 2018 6:15 pm
Prolazili su šumskim prostranstvom koje ih je vodilo sve do dela gde se jedan deo spaja sa jednom manjom ulicom koja se granala na više njih a jedna je vodila do same glavne ulice, tim pravcem su se kretali i završili su na glavnoj ulici Konohe. Mamoru, koji je bio pomalo isključen, pogotovo u onom delu kada su prolazili šumom, je sada stavio misiju kao primarnom. Na sledeće mesto gde će ih glavna ulica voditi je zid sa misijama, a koju i kakvu misiju će uzeti, pa, tek će se videti.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Dec 30, 2018 6:44 pm
Hodajuci i ulicom zajedno sa Mamoruom do zida sa ma misijama. Gledao sam u oblake i razmisljao o mojim snovima i vizijama. Imao sam cele vizije dva razlicita zmaja. Jedan je bio vatreni, a drugi je bio nebeski. Bas su lepo izgledali. Kabi mogao da ih vidim zajedno bilo bi prekasno.
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 04, 2019 5:16 pm
Tenzija mu je rasla kako je šetao prebukiranim ulicama sela. Nije navikao na ovako veliku frekvenciju ljudi na uskom mestu kao što je ulica. Poznat je po tome što bi uspeo do kraja života da provede vreme sam sa sobom, i duvanom naravno. Nažalost, našeg protagonistu sve više hvata zavist cigareta. Ali ne može manje da ga baš briga za to. Iz džepa je izvadio parče hartije na kojem piše adresa njegovog novog prebivališta. Izvadio je još jednu cigaretu iz tabakere i zapalio ju je.
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Jan 04, 2019 10:21 pm
(posle svoje perfektno odradjenje misije, krecem ka nekom restoranu, nadam se da ovde ima nekih dobrih, veoma sam gladan i izcrpljen, ta macka mi je stvarno nanela ogromne muke, stavio sam ruke u dzepove, i po laganom povetarcu hladnokrvno nastavio napred u svoju pustolovinu za hranom)..
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 05, 2019 12:14 pm
Kao i uvek, gde god bi isao, morao je da prodje kroz glavnu ulicu. Po obicaju isao je laganim, i elegantim koracima, iako je u sebi bio veoma uzbudjen zbog susreta sa Enkiduom. Nije znao sta mu je raditi, imao je veliku zelju da ponovo ozivi njega, kao i njihovo prijateljstvo, ipak to mu je i obecao... Nastavio je laganim koracima ka zidu sa misijama..
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 05, 2019 12:39 pm
Kao i uvek, laganim i elegantim koracima, se vracao sa misije. Uspesno je upecao dve ribe, te i ostavio koju paru, kako bi mu zivot bio dosta laksi. Njemu to nista nije znacilo, dok je njemu puno znacilo. Sledeca destinacija, je bila njegova palata, kako bi se odmorio, i otisao na Jounin ispite. Ako to polozi, postace vec neko ozbiljan, u ovome selu. Nastavio je laganim koracima ka palati.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 05, 2019 8:28 pm
Polako sam koracao sav iscrpljen bio sam dosta dugo zagubljen prosla je sigurno godina od kako sam se izgubio u onoj sumi na  misiji sa akumom i kairom  te sam se zaputio ka kuci drevnog gilgamesh-a o kome sam citao legende u selu gde sam stanovao proteklih godinu dana u nadi da cu videti kako je izgledala gilgamesh-ova palata i videti njegovu sobu...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 07, 2019 12:55 am
Probudio sam se na glavnoj ulcici konohe na veliku srecu izgleda da me niko nije video osecao sam veliki bol te sam ispljuvao nesto iz usta kada sam shvatio sta se dogodilo potrcao sam ka bolnico konohe kako bi mi usili isti taj deo...
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 07, 2019 4:49 pm
(Kada je zavrsio razgovor sa cuvarima Madara je krenuo da luta kroz selo. Madara je trazio nekoga ko bi mozda znao gde mogu da nadjem smestaj.)

Madara: Izvi...
Slucajni prolaznik: Bezi bre deriste jedno.

(Nakon nekoliko neuspesnih pokusaja Madara je resio da jos malo proseta ulicom dok mozda ne naleti na nekog ko ce mu mozda reci,)


THE WORLD IS MINE
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 07, 2019 4:56 pm
(Izasao sam iz kafica, uputio sam se ka glavnoj ulici. Proslo je par minuta i konacno sam stigao do glavne ulice Konohe. Kao i uvek, razgledao sam ljude oko sebe, jer ipak mi trebaju prijatelji, ne one kao Gilgamesh, takvih se klonim, necu da prodjem kao Shinrai. Uputio sam se ka bolnici, da bih posetio Shinraija. Moram da smislim neku dobru foru da bih ga zezao u bolnici. Stao sam na sekund, shvatio sam da ne znam put do bolnice, i morao sam da se setim. Najlakse ce biti orijentisati se od ulaza u selo. Uputio sam se ka ulazu u nadi da cu uspeti i da se setim gde se on nalazi.)

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Untitl43
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 07, 2019 5:03 pm
(Madara je nakon kraceg lutanja po glavnoj ulici Konohe ugledao je jednu osobu koja bi mozda htela da mu pomogne. Madara je se priblizio dovljno da bi video tu osobu. Osoba je setala veoma usporeno, ali Madara nije bio siguran da li je  ta osoba musko ili zensko izgledala je veoma cudno. Madara je prisao toj osobi...)

Izvini da li znas gde mogu da nadjem neku kucu u kojoj bi mogao da zivim???


THE WORLD IS MINE
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 07, 2019 5:14 pm
(Dok sam setao ulicom prisao mi je neki lik sa dugom crnom kosom. Pitanje koje je postavio mi je vec dalo do znanja da je nov u selu. Trebalo bi ga nauciti lekcijom koju nece zaboraviti, a ako je zaboravi ima da prodje kao Shinrai.)
Stani malo, gde su ti maniri, prvo se predstavi ili prolazis ko moj drug kojem je odsecena alatka. Inace, ja sam Juuzou, mozes da me zoves Juu.
(Moje lekcije su stvarno gluposti, ali dobro, sta ja tu mogu, ko ce drugi da ga upozori ako necu ja. Svakako mora da nauci da se snalazi, ali dobro, ipak i ja sam bio ovde nov.)


Glavna Ulica Konohe - Page 5 Untitl43
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 07, 2019 5:22 pm
(Madara je u prvi mah shvatio da Juuzou ima teskih problema ali ipak necu toliko naglo da donosim misljenje, a i ono sto je rekao za tog njegovog prijatelja na prvi pogled nije osoba koja deluje najstabilnije.)

Izvini. Ja sam Madara. Mozes li mi reci gde mogu da nadjem neku kucu u kojoj bi mogao da zivim?



THE WORLD IS MINE
Sponsored content

Glavna Ulica Konohe - Page 5 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu