RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Glavna Ulica Konohe

+30
Rean
Hisoka
Lacer
NSW Game Master
Mizu
Skar
Minako
Roy Mustang
Mystogan
Madara
Spike Spiegel
Uchiha Arashi
Hooded figure
Akuma
Kenshin Himura
Shinrai
Shinsuke Nakamura
Kazuto
Naruto
Kairo
Rin
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Accelerator
Dio Brando
Shisui
Juuzou
Enkidu
Itachi
LuLee
34 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Glavna Ulica Konohe Empty Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Glavna Ulica Konohe 865594-bigthumbnail
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 10:26 pm
Kao i po obicaju, laganim i elegantim koracima, se setao kroz ovo selo. Trazio je svoj dvorac, koji je izgledao kao da je 20 godina ispred u odnosu na ovo selo. Po samom izgledu, trebalo bi da ga je lako prepoznati, ali iz nekog razloga, ipak to je malo duze potrajalo.. Na srecu, ipak je ubrzo, mogao da vidi, nesto malo udaljenije od centra Konohe, njegov nov prelepi dom... Zaista, izgledalo je bas onako, kako je trazio da izgleda...
Itachi
Itachi
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 10:34 pm
Kada sam ušao u Konohu video sam da je selo ogromno i bilo je puno ljudi,trgovina i životinja, zatim sam se šetao i ugledao jednu kuću, prišao sam kući i vidim da je na prodaju, pozvao sam vlasnika i zatim kupio,
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 10:38 pm
(Nakon sto sam pojeo onu hranu osecao sam se mnogo bolje. Trebao sam da nadjem neku kucu. Trazio sam neku kucu. Ubrzo sam naisao na jednu kucu, bila je prelepa, ali ja verovatno nisam imao dovoljno novca. Zapravo nisam ni znao da se kuca prodaje ili ne. Iz kuce je izasao jedan covek i postavio znak pokraj puta, na znaku je pisalo "Kuca na prodaju", prisao sam blize i upitao vlasnika kuce)
Izvinite, koliko kosta ova kuca?
Vlasnik kuce: O decace, ova kuca je zapravo besplatna.
Kako to mislite besplatna? 

Vlasnik kuce: Jednostavno je dajem za dzabe, nije mi vise potrebna, selim se iz sela. Ako hoces da je uzmes, izvoli kljuc.
Hvala vam, rado cu je uzeti, ionako sam u potrazi za kucom.
(Vlasnik kuce mi je dao kljuceve i otisao. Malo sam razgledao kucu spolja. Bila je lepa, ali imalo je jos mnogo istih kuca u okolini. Prisao sam do ulaznih vrata i polako usao.) 
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 11:59 pm
Izasao je iz svoje palate, i nakon par koraka stigao je do glavne ulice ovog sela. Ona je, za razliku od ostalih stvari u selu, izgledala malo modernije, ali opet neuporedivo losije, za njegove standarde. Setao se neko vreme tom ulicom, cisto iz znatizelje, da vidi kolika je. Nakon par minuta setanja, mogao je da uvidi jedan kafic, koliko je mogao da nacuje, to je najbolji kafic u tom selo, te ga je znatizelja privukla, da udje unutra, i vidi da li je istina.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 12:04 am
(Izasao sam iz kuce i zakljucao je. Krenuo sam u jednu laganu setnju u nadi da cu uspeti da steknem nekog prijatelja. Nakon par minuta setnje dosao sam do glavne ulice Konohe, ulica mi je zapravo izgledala sasvim normalno, iako sam ocekivao nesto bolje od glavne ulice, ali dobro, oni se ovde ne pitaju sta ja mislim. Nakon par trenutaka naisao sam na jedan kafic, zvao se "Itago". Usao sam unutra)
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 12:11 am
Iako je prvo mislio da ode kuci, pa onda ode da se upise na akademiju, bio je previse uzbudjen i otisao je pravo na mesto gde je trebalo da se upise.Kada je stigao upitao je:

Da li kasnim?

Nakon sto mu je receno da je stigao na vreme, polako je popunio sve sto je bilo neophodno kako bi se upisao,a nakon toga je uz jedno:

Dovidjenja.

Napustio prostoriju i zaputio se ka svojoj kuci...
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 10:08 am
Nakon sto je izasao iz kafica, par minuta setnje, ga je dovelo opet do glavne ulice Konohe. Tek tada se setio, da je rekao onom detetu da ga prati, te je samo bacio pogled iza, da proveri, da li klinac jma petlju, da ga prati. Iskreno, nije ocekivao da ce ga zaista pratiti, ali tu je, samo par koraka iza njega. Zapravo, Gilgamesh ga nije vodio na neko posebno mesto, vec je ovo samo bio test, da vidi da li klinac sme da ga prati u nepoznato. Mesto ka kom se Gilgamesh, zapravo uputio je bio Ichiraku ramen shop, jer je dosta ogladneo, a nacuo je da tamo ima ukusnih ramena, kao i raznih supa..
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 10:20 am
(Isao sam par koraka iza njega, od prilike dobro rastojanje da se odbranim ako me napadne. Nisam znao gde je krenuo, ali bio sam spreman na sve, dok smo isli ka nepoznatoj destinaciji prvo smo dosli u glavnu ulicu Konohe. Dok smo prolazili ljudi su gledali u njega, verovatno zbog toga sto je bogat i elegantno obucen, dok sam ja bio ofucan, ali mora da su mu roditelji bogatasi.)
Gde idemo??
(Da li ce odgovoriti, ne znam kako uopste da pricam sa njim, ali mrzim bogate likove, ali ovaj se malo izdvaja. Jer bogatasi ne bi bas ziveli na ovakvim mestima i ne bi isli u seoske kafice.)
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 4:29 pm
Polaganim koracima stizem na malo prometniju ulicu gde se moglo videti kako ljudi uzurbano jure na sve strane, nikada mi nije bila jasna ta "zurba", zasto ljudi jure nekud? Da li to znaci da imaju neke brige? Probleme? Ako je tako ja sam covek bez ikakvih briga i problema. Kako sam zakoracio na prometniju ulicu iza jednog ugla izleteo je covek malo losiej naravi, sudario se sa mnom i dve knjige koje je nosio ispale su mu na pod. Odrzao sam svoj balans tako sam ostao i na nogama dok je covek pao dole.

Oprostite, pomocicu Vam.

Sagnuo sam se kako bih uzeo knjige no taj covek je pokusao da me sutne u predeo grudi. Na vreme sam uhvatio mac i koricama se odbranio, nisaam stigao da vidim o kojim knjigama se radi ali ipak ovaj covek mozda pokusa neku glupost. Izgledao je ljuto , sagnuo se po knjige uzeo ih i otrcao. Izgleda da su mu te knjige mnogo znacile , mozda su krile neku tajnu? Podizem se iz klececeg polozaja , vracam korice na mesto i nastavljam da hodam ulicom bez posebnog cilja.

*Kakav cudan covek, ima sigurno dosta problema ili nesto krije.*
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 4:55 pm
Setao je ulicom kada je ugledao nesto zanimljivo. -Tuca! To mu je bila prva pomisao. Medjutim kada se primblizio shvatio je da nece nista biti. Malo se razicarao, pa je ispratio nekulturnog lika sa knjiama pogledom. Prisao je neduznom liku, koji je izgledao kao snadjen na ovome svijetu, i kao malo uspavano promrmljao.

-Prilicno neprijatna situacija, a?

Zangetsuove oci su jos uvijek bile napola sklopljene, ali je skoro sasvim budno cekao odgovor stranca...
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 5:12 pm
Taman kada je prosla interakcija sa nekom izuzetno nekulturnom osobom dolazi do interakcije sa novom osobom koja je izgledala kao da se iz dubokog sna probudila pre svega par minuta. Upitao me je pitanje onako iz vedra neba. Malo zacudjeno ali opusteno odgovaram umerenim tonom bez ikakve posebne ekspresije lica.

Ne znam da li je ovo bila neprijatna situacija jer neprijatnosti nemam. Onaj lik je izuzetno tajnovit, krije nesto sto po mojim predpostavkama ne sme da poseduje ili da zna. Moracu ja to da ispitam iako ne volim narusavati tudju privatnost. Mozda si ti video, o cemu su knjige bile?

Hladan kao i obicno prema nepoznatim ljudima posmatram u polu zaklopljene kapke osobe ispred mene iscekivajuci odgovor.
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 5:18 pm
Zangetsu ga pogleda te poce da prica...

-Ne pratim takve stvari, izvini sto ne mogu da ti odgovorim. U medjuvremenu je zijevnuo. -Nego, ja sam Zangetsu.

Pretstavio se nepoznatom liku i samo sto se nije onesvjestio- izgledalo je da je zaspao stojeci. Medjutim, on se trznu i ostade na nogama, tada se cuo neki zvuk. Nije htio da gleda igdje, shvatio je- stomak mu krci. Malo se razocarao jer ce se ubrzo morati odvojiti od zanimljive osobe.  Nadao se da ce doci do nekog kompromisa i da ce ostati zajedno sa tim likom...
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 5:24 pm
Stvar je postala uzbudljivija, osoba mi se predstavila dok sam ja razmisljao da li da sacekam malo sa mojim predstavljanjem ili da se odmah predstavim. 3 sekunde nemo sam gledao u Zangetsua pa odlucih da prihvatim ovu osobu.

Moje ime je Kenshin. Drago mi je Zangetsu.

Mogao sam odjednom cuti krcanje creva samo je pitanje bilo da li su to moja ili Zangetsuova? Ne nisu moja, zvuk je bio dalji tako da izgleda da je Zangetsu gladan pa sam ga pitao.

Znas li neko mesto gde ima nesto dobro da se pojede?
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 5:28 pm
-I meni je drago...

Tu ga je prekinulo Kenshinovo pitanje pa Zangetsu odluci da odgovori.

-Ne znam, nedavno sam se doselio. Nakon par sekundi veoma tihog mumlanja Zangetsu je izustio: -Hajde da zajedno potrazimo?

Pogledavsi sagovornika sa radoznalim licem zijevnuo je. Malo se precesljao pa je vratio onaj izraz.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 5:48 pm
Hm, Zangetsu se skoro doselio izgleda. Nisam bas puno setao ovim ulicama pa ne znam bas sta ovde ima od lokala u kojima se moze lepo najesti. Obicno jedem kuci i sensei ide u nabavku. Klikmnuo sam glavom na njegove reci pa smo krenuli setati u potrazi za nekim restoranom ili tako nesto.

Odakle si se doselio?
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 6:22 pm
-Iz jednog siromasnog sela. Ime mu je Cocoyashi.

Zastao je pogledavsi u novoupoznatog momka. Zijevnuvsi nastavio je konverzaciju dok je istovremeno posmatrao okolinu i ima li koji restoran.

-Nego, odakle si ti?

Opet je upotrijebio svoju uzrecicu. Polu sklopljene oci su posmatrale sve, bio se koncentrisan. Iako cesto lijen, nije propustao neke stvari...
Shisui
Shisui
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 6:32 pm
(Nakon sto su cuvari kapije pustili Shisui-a da udje u selo Shisui je krenuo da nadje neko mesto gde bi mogao da prenoci ida nadje nesto da jede. Nakon duze setnje Shisui je u daljini video lepu kucu. Krenuo je ka toj kuci da vidi da li moze da kupi tu kucu. Nakon par sekundi Shisui je bio ispred te kuce.)
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 8:21 pm
Od svoje kuce je trcao ka terenu za treniranje.U njegovoj turbi se culo zveckanje senbona,shurikena,kunaija i ko zna cega je jos tu bilo.Uglavnom, kod sebe je imao svu potrebnu ninja opremu.Samo mu je falio konohin stitnik za celo, koji bi ga ucinio pravim ninjom, to je i razlog zasto ide na akademiju.Dok se polako odaljavao od kuca i odlazio u izolovaniji deo Konohe gde je bio teren za trening...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 07, 2018 11:06 pm
(posle kratkog setanja sedam na klupicu u nekoj, moram priznati, lepo uradjenoj ulici, zatim pocinjem osmatravi svoju okolinu, neki klinci trce, skacu, lete, eh, samo da znaju koliko je komplikovan zivot zapravo, ali dobro, zagorcacu im ga ja uskoro.. Ustajem sa klupe I odlazim do najblize kuce nadajuci se da cu naci nekog prodavca iste)..
Sponsored content

Glavna Ulica Konohe Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu