RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Glavna Ulica Konohe

+30
Rean
Hisoka
Lacer
NSW Game Master
Mizu
Skar
Minako
Roy Mustang
Mystogan
Madara
Spike Spiegel
Uchiha Arashi
Hooded figure
Akuma
Kenshin Himura
Shinrai
Shinsuke Nakamura
Kazuto
Naruto
Kairo
Rin
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Accelerator
Dio Brando
Shisui
Juuzou
Enkidu
Itachi
LuLee
34 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
First topic message reminder :

Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Glavna Ulica Konohe - Page 12 865594-bigthumbnail

Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 9:29 pm
(ah kako dobri ramenovi sad kad sam se najeo mogao bih da treniram malo.Da odes bilo gde moras izgleda proci kroz ovu ulicu.moram se spremit uskoro krecu chunin ispiti)Koji smor(tiho kazem te nastavim dalje ka poljani za trening)
Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 10:31 pm
(Od poljane za trening idem ponovo u ichiraku ramen.Ah opet sam gladan sta ces a i ovo sunce jako grije sav sam se oznojio.stizem ispred ichiraku ramena)
Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 10:37 pm
(Iz ichiraku ramena sav zivahan i pun sa rancem na ledjima Rin se uputio u kafic,da se malo opusti i naravno da smisli sta ce dalje da radi chunin ispiti su jako blizu blize nego sto on misli)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 1:27 am
(Izasao sam iz parka, prisetio sam se reci koje mi je Enkidu rekao, ako se tako uopste i zove. Rekao je "Pokloni se svom gospodaru." Da li je on neki gospodar? Svakako, hteo sam da saznam da li zna gde je Gilgamesh. Ako pronadjem Gillgamesha, mozda saznam sta se desilo Juu-u, mislim, znam sta se desilo, nego mi trebaju informacije oko toga. Svkako, poceo sam onako umoran i gladan da trcim do Ichiraku ramena. Posle par minuta sam stigao ispred, zatim sam usao unutra.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 1:40 am
Izasao sam iz Ichiraku ramena, zatim se uputio kuci. Moram da se odmorim, da zalecim rane. Naravno, opet sam poceo da trcim, samo oovaj put do kuce. Kuca je bila udaljena 1 kilometar od Ichirakua, tako da trcanje do nje je ujedno i trening. Proslo je par minuta, stigao sam do svoje kuce. Posto kljuc nije bio kod mene, morao sam nekako da se setim gde sam ga stavio. Na kraju sam otkrio da je bio ispod krpare ispred ulaznih vreta. Uzeo sam kljuc, otlkljucao vrata, zatim usao unutra.)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 8:43 am
(kada sam uspesno zavrsio svoju misiju, mislim da je doslo vreme da se pocastim, ne znam da li da idem ponovo u ichiraku ramen ili ovaj put negde drugde.. No ipak sam odlucio da nesto pojedem, to jest da odem u ichiraku ramen.. Tamo je ipak hrana izvrsna, ne verujem da ima nesto bolje od toga).
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 8:55 am
(posle jela i blagog treninga, uputio sam se ka svojoj jadnoj izlomljenoj kucici, moj vepar se snasao i nesto pojeo, ne znam kako, ali dobro je sto moze da se snadje, necu mu ja davati da jede valjda, pobogu.. To je to manje vise, nemam sta jos da trazim u ulicama, moram jos ubrzati.. Zalim sto pre da postanem jounin i dokazem tom liku koji zeli da me ubije da sam ja najjaci)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 8:57 am
(kad sam spakovao stvari bilo je vreme da se vratim svojoj novoj kuci, vepar je svo vreme stajao pored mene i pomagao mi.. Tako treba vepre, nisam te valjda dzabe uzgajao.. Moras da me postujes inace ides pod mac, nemoj se ugledati na malog shinraia on je glup, i da za ono sto te je sutnuo, trebao si mu se na facu pokenjati.. Ubrzajmo malo).
Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 10:35 am
(Rin je otisao iz kafica na svoj chunin ispit.I sam je znao da ce ga poloziti.Sunce je jako grejalo a topli povetarac duvao.)
Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 10:51 am
(Posle polizenog chunin ispita Rin se vraca u ichiraku ramen da nesto pojede.)Uspio sam i chunin ispit da polozim uskoro i jounin.(rekavsi to rin je stigao do ichiraku ramena)
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 12:09 pm
Divan dan bese kada sam izasao napolje. Ptice su pevale svoju radosnu pesmu, povetarac je puhao jahajuci moju kosu. Bio sam obucen u kimono i oko pojasa mi bila katanu koju nemam nameru da koristim..jos. Setao sam se ulicama razmisljajuci sta bih mogao raditi. Na pamet mi je pala ideja da mogu otici da meditiram ali hocu li sresti opet onu budalu? Bez obzira sledecu put ga mozda i ubijem ali to je izvan moje casti. Koracao sam tako dalje i polako skretao prema parku gde cu meditirati. Zenice su lutale po okolini jer ko zna sta ona mala budala radi. Mozda izadje iz svakog coska? Ko zna? Koraci su mi bili nezni poput predatora u lovu. Nisam hteo praviti buku i da privlacim paznju jer ce onda onaj mali znati gde sam i upropastice mi dan. Odjednom nasao sam se ispred parka, zastao sam malo pogledao levo..desno..gore...dole... iza sebe.. svuda unaokolo i nije bilo ni traga ni glasa od klinca. Izdahnuo sam te usao u park.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 2:16 pm
(Nisam znao gde tacno da idem, odlucio sam da idem do Skara, nacuo sam da je postao Jounin, srecnik, a ja kao njegov sensei sam nizi rank, ali valjda ucenik i treba da prestigne ucitelja. Svakako, gde on zivi, moram da pronadjem njegovu kucu, moram prvo do raskrsnice, pa onda levo. Posle oko sat vremena sam nasao njegovu kucu. Nisam znao ni da li je kuci ili je negde napolju sa onom devojkom, mislim ad se zvala Kushina. Prisao sam vratima, pokucao, a zatim ascekao da vidim da li ce neko otvoriti.)
Lacer
Lacer
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 4:03 pm
Umirem od kancera
( Mrtav sam )
Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 9:28 pm
(Polako Rin izlazi iz ichiraku ramen shopa i zapucuje se ka terenu za trrniranje.Vetar pocinje jako da duva a crni oblaci se polako priblizavaju konohi.Rin stavi ruke u dzepove te lagano koraca ka terenu za treniranje.Sunce krene jako da grije kroz oblake.Rin polako dolazi ka terenu za treniranje)
Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 21, 2019 10:34 pm
(Rin izmorenim i laganim korakom se seta do kancelarije hokagea da uzme svoju misiju cuo je da nece biti sam bas se pita sa kim ce biti mozda sa nekim poznanikom nikad se ne zna)hmm pitam se ko bi mogao biti moj partner(vjetar pocne toplije da duva a sunce jace da greje.Rin stize do glavne kuce.)
Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 22, 2019 12:53 am
(Ravno iz glavne kuce konohe polako Rin koraca ka ichiraku ramen shopu da nesto pojede.Sunce lagano greje dok topli povetarac nosi lagano lisce.Rin stize sipred ichiraku ramen shopa)
Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 22, 2019 1:05 am
(Izletio je iz ichiraku ramem shopa i zaputio se ka terenu za trening,skakajuci po zgradama ne bi li brze isao rin je tamo stigao brzo,pogledao u nebo i video zarko sunce kako mu se smeska)


Poslednji izmenio Rin dana Uto Jan 22, 2019 9:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 22, 2019 1:43 pm
Kada sam se zaputio ka mestu o kom sam znao mnogo znao sam da moram izbrisati to mesto s lica zemlje kako niko ne bi otkrio sta se tamo nalazilo brzo sam potrcao a, onda sam stigao do te kuce i, uleteo u nju u nadi da ce sve dobro proci i, da cu uspeti sve to izbrisati kako drugi ne bi ista saznali...
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 22, 2019 2:01 pm
Posto sam lagano koracao sa Rias i Johanom prebacenim preko ramena odvezao sam ih te znao da nece bezati od mene krenuli su zamnom a ja sam dosao do nekog coveka te kupio stan sa cetri sobe od njega bio je dosta jeftiniji jer je covek napustao konohu i trebo mu je novac za put u svet kada smo usli zakljucali smo vrata za sobom...

Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 22, 2019 9:38 pm
Lagano sam prolazio kroz glavnu ulicu Mizu je zaista bio gotivan lik za kratko vreme kada ojacam pozvacu ga da zajedno odemo na misiju ali sada u ovom stanju i u ovom telu ne dok sam razmisljao o tome lagano sam stigo do kafica itago...
Sponsored content

Glavna Ulica Konohe - Page 12 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu