RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Reka Isuri

+7
Accelerator
Enkidu
Akuma
Mamoru Senju
Kairo
NSW Game Master
LuLee
11 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Reka Isuri - Page 3 Empty Reka Isuri

Čet Dec 06, 2018 8:45 pm
First topic message reminder :

Reka Isuri, je najveca reka koja protice kroz Konohu.

Reka Isuri - Page 3 1.jpg?i10c=img

Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Uto Jan 22, 2019 9:54 pm
Video sam preveliku reku koja je tekla stigao sam sto pre do nje i pazljivo posmatrao njen tok svidela mi se ta snaga kako reka tece slobodono i niko je ne moze zaustaviti potopio sam malo noge u reku a onda se zaputio ka zidu s misijama...
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Sre Jan 23, 2019 1:00 am
Spajk nije uspeo da nađe neko mesto prikladno za njegovo ubijanje vremena. Došao je do reke kako bi se malo opustio i zadremkao uz žubot mirna a opet divlje reke Isuri. Svojim zemljanim stilom uspeo je da napravi sebi stolicu ne toliko tvrdu kao što je mislio da će biti već tačno onako kako njemu odgovara. Seo je pored nekog panja i na njega je naslonio noge polako toneći u san. Zapalio je jednu cigaretu, ne jer mu se puši, već je postao zavisnik pa je hteo čisto da nešto ima u ustima.
Rean
Rean
Genin
Genin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Sre Jan 23, 2019 8:12 pm
Setajuci konohon naletjeo sam na veliku rijeku koje je tekla kroz srediste konohe.
Rijeka je bila velika i brza iz nje su iskakale mnogobrojne ribe.
Tamo je bio i most sa kojeg su djeca skakala u rijeku.
Presao sam preko mosta i otisao na drugu stranu konohe.
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Sre Jan 23, 2019 11:53 pm
Lagano smo stigli do reke isuri te sam poceo da se smejem kao bolesnik jedan covek je pecao ribu pored reke te sam prisao i gurnu ga u vodu on se sav pokvasio te iskocio i gadjao me stapom izbegao sam to te se malo povukao i uputio par reci Diu.

Mogao bi i ti da probas.
ovo je veoma zabavno...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Sre Jan 23, 2019 11:55 pm
(ahhahaah, krenuo sam da se smejem bez prestanka, ponasanje i postupci ovog manijaka su veoma zabavni, u trenutku kada ga je deda napao s stapom ja sam uhvatio za kraj stapa i poceo da vucem napred nazad, deda se okliznuo i pao, zatim sam se popeo na drvo i poceo da se smejem kao stoka)..
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Sre Jan 23, 2019 11:57 pm
Posto je Dio jako dobro podvalio ovom dekici poceo sam da se smejem ko lud a zatim sam se popeo na drvo te sam izvadio vrecicu novca u kojoj je bilo dosta novca te je bacio dekici s sledecim recima...

Deda evo za ove sale...
ne moras vise da pecas imas tu dosta novca...
uzivaj hahahahahaha uzivaj uzivaj dok mozes dok ti ne podvalimo opet hahahaha!!!
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Sre Jan 23, 2019 11:59 pm
(ovaj potez vec nije bio lep, nije mi se svidelo to sto se sali na ovakav nacin, no opet svako ima svoj stil i ukus i to postujem, tako smo nas dvoje umirali od smeha neko vreme, a dekica je otisao,
zamislio sam se i zapitao.. Odakle je ovaj smesni covek? Te sam ga i upitao)

Hej Hej lepi. Odakle si ti?
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:00 am
Spajk se odjednom trznuo iz veoma lošeg sna. Izgubio je pojam u vremenu sve što može da zaključi je da je pao mrak. Sav znojav, ustajao je i čistio se od svakakvih lišća i prašina koji su popadali po njemu dok je spavao. Zna da je noć vreme poroka, tako da se zaputio u kockarnicu kako bi malo poročio naravno. Zapalio je cigaretu i pošto je bila topla noć uzeo je svoj kaput i prebacio ga je preko leđa. Nosio je žutu košulju i plave pantalone.
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:03 am
Dok smo se odrali od smeha ovaj lik me je upitao odakle sam ja stvarno nisam znao kako da odgovorim na to pitanje jer zaista nisam znao odakle sam a informacije o lordovoj laboratoriji nisam smeo otkriti te sam odgovorio...

Ja nisam ljudsko bice...
nastao sam na nekom mestu uz pomoc mrznje...
ti si predpostavljam covek...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:04 am
(watafak, kako je moguce da covek nije covek.. No briga mene ko je on i kakva je njegova proslost sve dok je prema meni okej i ponasa se pristojno,. Malo mi je zao sto nije imao normalno detinjstvo, a predpostavljam da nije, ipak je on ne-covek)

Jesam.. Covek od glave do pete.
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:06 am
Izgleda da je odgovorio na moje pitanje veoma brzo i lako uzeo sam list s drveta list je bio crvenkaste boje te sam ga pruzio Diu u nadi da ce ga prihvatiti te mu rekao...

Ovaj list si ti...
Pojedi ovaj list...
ako pojedes sebe niko te nikada nece pojesti...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:08 am
(ovaj praznoglavi je uzeo neki crvenkasti list sa drveta te mi ga dao, te rekao da ga pojedem, mislim kakva budala mozes biti da ti ovo padne na pamet, vidi se da s covekom nesto nije u redu, nadam se da ne konzumira neke nedozvoljene supstance, uzeo sam taj list i stavio ga na glavu, te ga upitao)

Drogiras se ti? I da..Koji si rank?
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:10 am
Video sam da nije shvatio moje mudre reci i nije pojeo samog sebe kako ga niko drugi ne bi pojeo nasmesio sam se blago i jezivo kao pravi psihopata te sam mu dao odgovor...

Ja sam hmmm ne znam...
koji si ti rank!?
i zasto nisi pojeo sebe izgleda da nisi shvatio moje reci!?
pojedi sebe da bi opstao da te drugi ne bi pojeli...
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:11 am
Stigao je do reke Isuri. Nasao je jedno slobodno mesto, te je seo, izvadio pivo, koje je kupio usput, a zatim zabacio udicu, cekajuci, oce li se nesto namamiti, cekao je par minuta, te je konacno nesto zagrizlo mamac, naglim pokretom ruke, izvadio je ribu, koja se upecala za udicu, nakon sto ju je ulovio, bacio ju je nazad u reku, jel mu nije bila potrebna. Zatim je legao, i pruzio se na travi, gledajuci u oblake.
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:14 am
(sto sam ga vise gledao vise mi je doslo da i ja pocnem da se drogiram, iz decka ispire neka pozitivna, i blago tmurna energija.. Slicna mojoj.. Mozda se zato upravo i druzimo. Na drvetu. Pored reke. Odgovorio sam mu)

Ja sam rank Jounina..
Koja je svrha zivota ako ne budem pojedem od strane drugih? Svakako ce se ovaj bedni zivot kad tad zavrsiti.. Zar nije bolje da ga provedem s uzbujenjem? Nego da budem siguran da necu biti pojeden..
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:16 am
Brzo je dosao neki lik te legao na travu izvadio pivo upecao ribu i vratio je te se izduzio posto dio nije znao na sta sam sve mislio nisam zeleo da mu odgovorim te sam mu dobacio stvari za onog belokosog na travi


Vidi onog belokosog...
upecao je ribu i vratio je...
sve jedno ju je povredio...
pfff...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:18 am
(vise ni ne znam sta da mislim, na trenutak je cudan na trenutak nije, na trenutak je psihopata u drugom brine za ostale, veoma je cudljiv.. Malo prebrzo menja raspolozenja, ne znam zasto.. Rekao sam mu)

Ne marim za druge zivote. Nemoj ni ti. Svi mi cemo kad tad umreti..

(posle toga spustio sam se na zemlju, otisao do reke, skinuo majcu i poceo da plivam)..
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:20 am
Posto je dio skocio u reku i poceo da pliva nedaleko je bio lik sa belom kosom zaleteo sam se te svom snagom skocio u vodu te tacno skocio na dia i poceo da se derem


Bombaaaa!!!
Hahahaha
eto ti ovo!
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:22 am
(ovom majmunu izgleda ne ponestaje ludih ideja, ovoga puta odlucio je da skoci na mene u obliku male okrugle loptice.. Naravno jer sam ja svemocan izbegao sam napad i stvorio se na povrsini..Potom mu i uzvratio)

Reka Isuri - Page 3 BS8DMeh Reka Isuri - Page 3 BFNHZ9K

(na njega sam poslao ogromnog vetrovitog zmaja, nadao sam se da ce moci da se odbrani, ukoliko ne samo ce pasti u nesvesti ubrzo se probuditi)..
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Čet Jan 24, 2019 12:26 am
Posto sam skakao na njega zamenio se s drvetom te sam pao na drvo i razbio guzu a onda je poslao nekog velikog zmaja na mene morao sam se odbraniti te sam poslao jedan vodeni napad da zaustavi tog zmaja u nadi da voda nece pokvasiti ostale


Aaaaa guza!!!
evo tebi malo!!!
Reka Isuri - Page 3 PN25Hqg


hp 650/650
en 500/500
ch 1000/800
Sponsored content

Reka Isuri - Page 3 Empty Re: Reka Isuri

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu