RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Reka Isuri

+7
Accelerator
Enkidu
Akuma
Mamoru Senju
Kairo
NSW Game Master
LuLee
11 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Reka Isuri Empty Reka Isuri

Čet Dec 06, 2018 8:45 pm
Reka Isuri, je najveca reka koja protice kroz Konohu.

Reka Isuri 1.jpg?i10c=img
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Sre Dec 12, 2018 7:31 pm
Kada je dosao, video je jedan neocekivani prizor.Nije dugo posecivao reku, tako da je ovo za njega bilo veoma cudno.Sa jedne strane se nalazilo veliko i krupno kamenje, mnostvo drveca i raznog biljnog sveta, dok se sa druge strane nalazila velika teritorija na kojima su uzgajane razne biljke.Problem koji su imali ljudi ovde su bili ocigledni.Puno biljaka je bilo unisteno, a zemljiste je bilo puno ispupcina, nalik na krticje rupe.Kairo je prvo pomislio da je u pitanju krtica, ali je krivca uvideo brzo nakon toga.Bila je to zivotinja koju ranije nije vidjao.Nesto izmedju krtice i rakuna.Sada to nije bilo vazno, jedino je bilo vazno da je uhvati.Brzo je izvukao kunai i gadjao zivotinju pokusavajuci da je rani, kako bi je lakse uhvatio...

Reka Isuri YkxP2m8

HEALTH
200/200


ENERGY
190/200


CHAKRA
300/300
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Sre Dec 12, 2018 7:31 pm
Član 'Kairo' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Reka Isuri Nesupe10
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Sre Dec 12, 2018 7:37 pm
Kunai je proleteo tik pored zivotinje, koja kada ga je spazila, poce da trci uzvodno.Kairo je video da ce biti malo teze nego sto je mislio.Trcao je za njom, ali nije uspevao da je stigne.Shvatio je da ce se brze kretati, ako se bude kretao kroz vazduh.Skocio je na prvu granu, i poceo da se krece kroz krosnje drveca.Zaista je bilo dosta lakse i vec se nasao iznad zivotinje.Kretao se u ravni sa njom, kada je izvadio drugi kunai i gadjao...

Reka Isuri YkxP2m8

HEALTH
200/200

ENERGY
180/200


CHAKRA
300/300


(Ako je pogodim, ranjena je)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Sre Dec 12, 2018 7:37 pm
Član 'Kairo' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Reka Isuri Nesupe10
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Sre Dec 12, 2018 7:50 pm
Zivotinja je izbegla kunai.Kairo je izgledalo, kao da je to vise od obicne zivotinje.I pored drugog kunaija, nije uspevalo.Nije znao sta desavalo i zasto nije uspevalo.Izvadio je ponovo kunai i bacio ga je sto je preciznije mogao.Gledao ga je kako leti i razmisljao da li je ovo najbolja taktika?Da li mozda postoji nesto drugo sto bi mogao da uradi?Da li je do oruzija?Kroz glavu mu je prolazilo hiljadu nacina, hiljadu mogucnosti, ali, da li je bilo koja od njih tacna, presudice kunai koji je leteo ka zivotinji...

Reka Isuri YkxP2m8

HEALTH
200/200


ENERGY
170/200


CHAKRA
300/300


(Ako dobijem uspeh, ranio sam zivotinju)


Poslednji izmenio Kairo dana Čet Dec 13, 2018 4:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Sre Dec 12, 2018 7:50 pm
Član 'Kairo' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Reka Isuri Uspeh10
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Sre Dec 12, 2018 8:36 pm
Kairov kunai je napokon pogodio.Zivotinja je bila ranjena, ali se idalje kretala.Kairo je skocio sa drveta i stao ispred nje.Uzeo ju je u narucje i krenuo nazad kako bi je stavio u kavez.Setao je polako, dok je zivotinja pokusavala da se iskobelja, ali ju je ipak cvrsto drzao.Vratio se nazad i otvorio kavez, ali pre nego sto ju je ubacio, morao je da uradi nesto sa nogom koja joj je krvarila.Uzeo je zavoj i bezao joj nogu.Nakon toga je krenuo da je ubaci u kavez, ali je nekim cudom ona uspela da se iskobelja i opet pocne da bezi.Nije mu bilo jasno kako to radi i odakle joj snaga.Brzo je skocio i pokusao da je uhvati...

(Ako dobijem uspeh-uhavatio sam je,ako ne,nastavljam da je jurim)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Sre Dec 12, 2018 8:36 pm
Član 'Kairo' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Reka Isuri Uspeh10
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Sre Dec 12, 2018 8:45 pm
Kairova brza reakcija je prouzrokovala da zivotinja ne pobegne daleko.Uspeo je da je uhvati.Brzo je otvorio kavez i strpao je unutra.Iako je bila povredjena, bila je veoma zivahna i pokusavala je da pobegne iz kaveza.Kairo je u blizini video par ljudi, pa im je prisao i rekao:

Ovaj vragolan vam je zadavao probleme.Cilj moje misije je bio da ga uhvatim.Na pocetku nisam bio siguran koja je zivotinja u pitanju, ali sada kada je bolje pogledam mislim da tacno znam sta je u pitanju.Pljuvacka ove zivotinje sadrzi materije koje mogu da oslobode biljku od insekata koji je ugrozavaju.Ostavicu vam zivotinju u kavezu, a vi se dogovorite sta cete uraditi sa njom.Dovidjenja...

Nakon toga je Kairo krenuo nazad ka centralnom delu sela.Jutros pre misije nije bio gladan, ali se to sada puno promenilo.Osecao je kako njegov stomak krci, tako da je njegova sledeca stanica Ichiraku ramen shop...
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Ned Dec 23, 2018 12:17 am
Njegovo putovanje ga je dovelo do reke Isuri, reke koja je najveća i koja je tekla kroz celu Konohu. Tok ove reke je bio brži i bučniji, malo mu se to svidelo i odlučio je ostati tu malo. Slušao je zvuk reke dok je sedeo pored nje i tihovao je. Zatim je uzeo jedan kamen i bacio ga je u reku, radio je tako par puta. A onda je ustao i otišao je do jednog drveta i naslonio se na isti, bio je tu nekih desetak minuta, a onda je napustio to područje.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Čet Dec 27, 2018 8:13 pm
Dolazim do reke koja je bila blizu moje kuce. Posto sam video da ribe dobro grizu odlucio sam da malo pecam. To sto nisam imao stap za pecanje nije bio problem. Stvorio sam dva od drveta i krenuo da pecam. Postavio sam stapove za pecanje i cekao da da ribe zagrizu. Sedeo sam pored reke i gledao oblake. Cvrkut ptica su bili prekasni i prelepi. Nisam ni primecivao kolko je vremena proslo. Uhvatio ssm do pet riba,al se polako sunce padalo. I ako je moja kuca bila blizu odlucio sam da kampujem ovde. Nije mi trebo cak ni sator jer sam od malena voleo da spavam na travi.
Reka Isuri LAjkSBO
Za stvaranje dva stapa za pecanje mi je trebalo 100 cakre
Hp 300
Eh 300
Ch 470
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Čet Dec 27, 2018 8:30 pm
Sa novim starim sposobnostima koje je 'dobio' malo mu beše lakše, polako je granice skidao, jednu po jednu. A poslednja bi trebala biti nakon određenog vremena, o tome je razmišljao dok je šetao ulicama Konohe. Nije znao gde da ide, međutim na same pomisli onoga što mu se zadnje vrtelo u umu odlučio je da poseti jedno mesto. Želeo je otići do reke koju su okruživali razna drveća, da, to bi bila odlična ideja. Čim je stigao tamo slušao je sve, tok reke, lišća opala i na granama, vetar koji je fino fijukao. Šetajući se tako primetio je jednog lika u daljini koji je načinio dva štapa za pecanje. Malo mu se osmeh na licu vrati čim je video svog saplemenika i posmatrao ga je iz daljine dok je on pecao i uhvatio nekoliko riba. A onda je odlučio da mu priđe.

Pozdrav, nisam mislio da ću naleteti na rođaka.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Čet Dec 27, 2018 8:59 pm
Nasmejao sam se na komentar od lika koj je dosao. Nisam znao u kom mi srotctvu mozemo da budemo, ako je meni celo selo pobijeno.
Zdravo ja sam Akuma. A dal mogu da te pitam po kojoj liniji smo mi u rodu. Ako smem da znam.
Posto je pored reke bilo dosta kamenja bio sam u prednosti, ako me napadne. Posmatrao sam okolinu i polako sam izvlacio ribe iz reke.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Čet Dec 27, 2018 10:01 pm
Malo se nasmejao na moj komentar, kao da je mislio ko je ovaj šaljivdžija. Zašto bi to mislio Mamoru nije znao ali je imao pretpostavku koju nije želeo iznositi, može biti isuviše neprijatno ali se nije na to želeo osvrtati, samo je odgovorio.

Ja sam tvoj saplemenik iz Senju loze. Možda smo iz različitih porodica, ali su nam preci isti.

A onda je pružio ruku ka njemu da se rukuju.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Čet Dec 27, 2018 10:12 pm
Opet sam se nasmejao. I ako je objasnio u kakvom smo rodu nije se prestavio sto je meni idaje bilo sumnjivo. Drzajuci otstojanje reko ssm da bi rebao sa se predstavi.
A dal bi mogao da mi se prestavis, posto sam ja rekao svoje ime.
Nadao sam se da ce se prestaviti jer ako to neradi postacu sumnjiv i mozda napasti. Nadao sam se za dobro po obilje.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Čet Dec 27, 2018 10:17 pm
Primetio je u njegovim očima da ga na sumnjičav pogled gleda, pa naravno kada mu ni ime nije rekao. To je hteo ipak popraviti kako u njemu ne bi video pretnju nego daljeg rođaka koji je želeo da se sa svojim saplemenikom sprijatelji.

A da, moje ime je Mamoru Senju, drago mi je.

I dalje je držao ruku ispred njega da se rukuju.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Čet Dec 27, 2018 10:43 pm
Posto se Mamoru prestavio ja sam se opustio rukovao se sa nim i dao mu da sedne dok sam ja cekao ribu. Dosta sam ih bio nabavio. I onda sam dosao do jedne ideje.
E Mamoru dal hoces da ostanes veceras da pojedemo ovu ribu.
N a kon sto sam predlozio Pecao sam jos nekoliko riba da ako pristane ima dovoljno da se zasitimo.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Pet Dec 28, 2018 1:40 pm
Čim su se predstavili i rukovali primetio je da se Akuma malo olakšao sumnje, što je bilo u redu. Zatim je seo pored njega dok je Akuma i dalje čekao ribe da ih što više uhvati. Prošlo je neko vreme u tom pecanju pa je onda Akuma dao jedan predlog Mamoruu.

Može naravno.


Riba je bilo dovoljno, vreme je za jelo, a i odavno nije jeo ribu.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Pet Dec 28, 2018 1:54 pm
Kad sam video da imam dovoljno riba poceo sam da šalom vatru i rekao Mamoruu da pripremi granice da nataknemo ribu. Dok se riba grejača stojao sam pored vatre gledajuci u nju i razmisljao o sazvesce zmaja. (sledeci deo se desava u mojoj glavi) vatreni zmaj je izasao iz plamena i jurio nebom iznad mene. Kad mi se priblizio vatra nije bila vrela nego ugodna. Osetio sam neku povezanost izmedzn nas kao da se odavno poznajemo. Nisam bio siguran sta se desava, al sam bio veoma uzbudzen neverovatnim prikazom vatrenog zmaja. (sad desavanja izvan moje glave.) Sedeo sam i nepomicno gledao u vatru ispred mene. Nisam ni primecivao da su se ribe pocele prepekavati.
Sponsored content

Reka Isuri Empty Re: Reka Isuri

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu