RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Reka Isuri

+7
Accelerator
Enkidu
Akuma
Mamoru Senju
Kairo
NSW Game Master
LuLee
11 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Reka Isuri - Page 2 Empty Reka Isuri

Čet Dec 06, 2018 8:45 pm
First topic message reminder :

Reka Isuri, je najveca reka koja protice kroz Konohu.

Reka Isuri - Page 2 1.jpg?i10c=img

Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Pet Dec 28, 2018 2:06 pm
Nakon Akuminih reči Mamoru je pripremio granice i uzeli su ribe da ih nataknu. Čim su ih natakli stavili su ih na vatru da se peku, tada je video Akumu kako se malo zadubio, kao da se nešto zamislio i otišao je ko zna gde. Za to vreme Mamoru je zatvorio oči i slušao je zvuk vatre i njenog peckanja dok su se ribe pekle. Malo je pustio da se prepeču da budu i lepo hrskave a onda je dozvao Akumu da se vrati u stvarnost te mu je rekao.

Pazi da se suviše ne prepeču.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Pet Dec 28, 2018 2:13 pm
Na Mamoruove reci sam se trgao i poceo da pomeram ribu. Dao sam Mamoriu jednu ribu dok sam ja Drzao svoju u ustima stavljaju i sledece da se peku. Poceo sam da jedem ribu koja je bila preukusna.
Mmm... Ovo je dobro ispalo. Taman po mom ukusu.

Dok sam jeo ribu takodze sam i pazio da se ribe neprepeku preterano.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Pet Dec 28, 2018 2:21 pm
Njegove reči su ga trgle i vratio se nazad, počeo je polako da pomera ribu i izvadio ju je iz vatre. Jednu je stavio za sebe a drugu je pružio Mamoruu i uzeo je. Počeli su jesti, riba ja bila odlična i fino je bila prepečena, hrskavost se lepo osećala. Beše veoma ukusno, a onda reče.

Da, ovo je baš ukusno. Lepo si ih ispekao.

Dok su jeli, ostale ribe koje su bile manje pečene su se i dalje pekle u vatri.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Pet Dec 28, 2018 5:52 pm
Nakon dobrog jela bio sam tolko pun da nisam mogo da se pomerim, al sam uspeo da legnem na travu. Gledao sam u zvezde i trezio sazvesce zmaja, al nisam mogao nigde da ga nisam nasao.
Ja idem na spavanje. Ti, ako te ne mrzi moze jos malo da odrzava vatru pa idi i ti na spavanje.
Cim sam to legao naslonio sam se na udobnu travu i utonuo u san.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Pet Dec 28, 2018 6:50 pm
Završili su sa jelom koje beše izuzetno ukusno i dobro su se najeli. Naravno za njega nije bio problem da još jede ali je znao za granicu i održavao ju je, nekada bi se desilo da je zna povećati više puta ali ne često. Akuma je legao na travu i svoj pogled je uputio u mračno nebo obasjano sjajnim zvezdama koje su ga ukrašavale.

Važi, nema problema.


Održavao je vatru, bio je na oprezu, a onda se okrenuo i video je da se Akuma uspavao, sigurno je bio umoran od pecanja i jela pa nije ni čudo što se tako brzo uspavao, naravno to Mamoruu nije smetalo. Neka se naspava, a on će još malo održavati vatru i opružiće se, a da li će spavati, to nije znao. Na njegovom licu i telu se znaci umora ne nađoše.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Pet Dec 28, 2018 8:03 pm
Sledeceg jutra sam se probudio i vido da se Mamoru nije uspavao i da je odrzava vatru. Poceo sam da se rastezem posto sam ce malo ukocio jer nisam vido da sam lego vise na kamen umesto na travu.
Ti nisi spavao Mamoru. Mislim da je vreme da ugasim vatru i odemo kucama. Ako ti ne smeta mozemo kod mene blizu sam.
Hteo sam da uznem neke stvari pa da vidim dal da odradim neku misiju.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Pet Dec 28, 2018 8:22 pm
Celu noć je ostao budan, san mu nije na oči dolazio i bivao je odmoran, sve što je radio je to da je brinuo o vatri i grejali se ispred nje dok je Akuma već bio u dubokom snu. Čim su se prvi zraci Sunca pojavili i svoju toplotu polako na svet prenosili Mamoru odluči da tada vatru ugasi. U tome ga je prekinulo rastezanje Akume koji se upravo probudio.

Važi, ja ću je ugasiti.

A onda je prišao reci i vode je prikupio i polako ju je sipao na vatru kako bi se ugasila. Pregorelo drveće je popadalo na tlo dok se dim uzdisao u visine gde je nestajao.

Kada krećemo?
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Pet Dec 28, 2018 8:45 pm
Kad sam se lepo istegao odgovorio sam na Mamoruovo pitanje.
Pa mozemo i sad. Nista nas nesprecava da krenemo.
Okrenuo sam se prema sumi i pokazao ruku da me Mamoru prati. Lagano sam hodao ks kuci, al sam bio i jako oprezan jer ovaj deo sume gde idemo je opasan. Kad smo stigli do kuce otvorio sam vrata i pustio Mamoru unutra.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Sub Jan 05, 2019 12:25 pm
Stigao je do reke, tu se nalazio znudeni starac. Verovatno je trebao njemu da upeca dve ribe. Dosao je do njega, te samo lagano pokupio stap za pecanje. Starac ga je srecno pogledao, jer je bio svestan, da ce konacno neko da mu pomogne, oko ovoga. Prisao je do reke, te zabacio udicu, a misli mu zalutase, negde na sasvim drugo mesto.

(Ako dobije uspeh, smatra se da je upecao jednu ribu)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Sub Jan 05, 2019 12:25 pm
Član 'Gilgamesh' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Reka Isuri - Page 2 Neuspeh
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Sub Jan 05, 2019 12:27 pm
I dalje, je drzao udicu u vodi, ni jedna riba jos nije zagrizla, sto je njemu i odgovarala. Iskreno, nije ni obracao paznju na pecanje. Samo je razmisljao o tome, kako ce da ozivi Enkidua, i opet ostvariti njihovo prijateljstvo, iz proslosti. Takodje je ponovo razmisljao o tome, zasto je bas on ozivljen opet u ovom svetu..

(Ako dobije uspeh, smatra se da upecao ribu)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Sub Jan 05, 2019 12:27 pm
Član 'Gilgamesh' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Reka Isuri - Page 2 Uspeh
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Sub Jan 05, 2019 12:30 pm
U njegovom razmisljanju, ga je prekinula neka ribica, koja je izgleda zagrizla mamac, bez problema ju je izvadio na porvsinu. U pozadini je mogao da cuje starca, koji je jedva gledao, kako se raduje, jer ce imati sta da pojede. Skinuo je ribu sa udice, a zatim je bacio u kanticu, koja je stojala pored starca. Te potom, opet zabaci udicu, i vrati se u svoji misli.

(Ako dobije uspeh, smatra se da je upecao jos jednu)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Sub Jan 05, 2019 12:30 pm
Član 'Gilgamesh' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Reka Isuri - Page 2 Uspeh
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Sub Jan 05, 2019 12:32 pm
Izgleda da ga je bas krenulo, ubrzo se i druga namamila. Mozda je bolje da buce pecaros, izgleda da mu to ide od ruke. Salu na stranu, skinuo je ribu sa udice. Ovom upecanom ribom, se njegova misja zavrsava. Ustao je te dosao do starca. Ubacio mu ribu, u kanticu gde je bila i prva, zatim ostavio stap pored njega, te mu i dao koju paru, posto mu je videlo da mu je tesko. Starac je bio izuzetno srecan, te se Gilgamesh samo nasmesi, i ode ka svojoj palati, da se odmori, i ovoga puta pripremi za Jounin ispit, posto smatrao da je dovoljno ojacao, da bi mogao da odradi to, i polozi..
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Ned Jan 20, 2019 7:07 pm
Laganim hodom seta uz obalu, tu je i mlin. Lagano proviruje na vrata. Tu nije bilo pacova na vodiku, medjutim dzakovi su bili pobucani i brasno prosuto po podu. Tu je bila jedna stara zena koja je cistila nered. Upitao je staricu da li zna gdje su se pacovi sakrili ali nije znala. Nije ih cak ni vidjela nikada. Tada je Accelerator poceo traziti. Naisao je na jedno mjesto gdje bi mogli biti te je provjerio.

(Ako dobijem uspjeh nasao sam ih)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Ned Jan 20, 2019 7:07 pm
Član 'Accelerator' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Reka Isuri - Page 2 Uspeh
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Ned Jan 20, 2019 7:12 pm
To je bio pun pogodak, medjutim tu je bio samo jedan pacov. Accelerator je odmah shvatio da je jedini. Jer koliko je znao o pacovima vecinom se drze u paru, skoro nikad sami. I, takodje, gdje su 2, tu je i vise. Bio je sretan sto ce ovo brzo da zavrsi te je krenuo brzo rukom da ga uhvati. Namjera mu je bila da ga zadavi i da se brzo vrati u Konohagakure.

(Ako dobijem uspjeh uhvatio sam ga, a neuspjeh izmigoljio se iz ruke)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Ned Jan 20, 2019 7:12 pm
Član 'Accelerator' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Reka Isuri - Page 2 Uspeh
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Ned Jan 20, 2019 7:16 pm
To je bilo to, pacov je uhvacen, i naravno zadavljen. Misija je bila uspjesna i starica zadovoljna. Nakon sto je bacio tad vec les misa cuo je glas naborane zene.

-Hvala ti sinko, hvala mnogo.

On je pogledao zacudjeno pa se nasmijao.

-Ako vam je ostao jos koji stavite list na zid ali bez nagrade. Ne bih bas volio da sam lose uradio posao.

Zena ga je pogledala i samo klimnula galavom. Gledala je u njega dok je on isao u nepoznatom pravcu.
Sponsored content

Reka Isuri - Page 2 Empty Re: Reka Isuri

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu