RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Teren Za Treniranje

+12
Roy Mustang
Skar
Madara
Dio Brando
Shinrai
Kenshin Himura
NSW Game Master
Enkidu
Laxus Dreyar
Mamoru Senju
Kairo
LuLee
16 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Teren Za Treniranje

Čet Dec 06, 2018 8:40 pm
First topic message reminder :

Cista, prostrana poljana, malo zabacenija od centra Konohe. Ovde ninje dolaze, kako bi trenirali.

Teren Za Treniranje - Page 2 ORAoWNb


Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 6:42 pm
Kao što red nalaže, i on je pružio ruku te su se rukovali. A onda je saznao njegovo ime Gilgamesh, međutim nakon imena dodao je i titulu. Tako mu se činilo, nije bilo hvalisanja u glasu, nego se čulo na takav način kao da se već znalo. A i pogled mu je bio takav, a i nekako star kako je mogao primetiti ranije, malo nije shvatao a pomalo je i dolazio do nekih teorija koje su otišle u oblast fantazije, a možda je nekad ono što ljudi misle da je fantazija realnost. U ovom slučaju je vagao, reklo bi se, sa nekim unutrašnjim smehom.

Gilgamesh, interesantno ime. To ti je titula pretpostavljam. Šta si bio, kralj u prethodnom životu? - malo kroz smeh reče, ne onaj podsmevački nego onaj zanimljiv, koji je govorio da je ono što je rekao zaista istina.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 6:49 pm
Kroz glas, kojim je postavio pitanje, mogao je da zakljuci da zaista misli, da je Gilgamesh bio kralj u proslom zivotu. Ipak, ne valja verovati odma na prvu loptu, cak iako taj neko prica istinu.

Da, znam da zvuci sumanuto, ne teram te da verujes, ali to je istina.

Nadao se, da nece morati da mu objasnjava celu njegovu proslost, i da ga odvodi u arhivu, kako bi pokaziao dokaze, kao sto je to morao da uradi sa onim klincem.

Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 7:04 pm
Iako mu je izgledao kao da govori istinu i bez obzira što je donekle verovao u to, malo je i želeo preispitati njegovu priču. Naravno, ne treba gutati sve šta se servira nego treba ispitivati i dokazivati, takav je i bio, takođe voleo je dobru priču, pa je rekao.

Ako je istina, da li želiš da mi je ispričaš? Znam da ne treba u sve verovati, tako i radim, ali volim dobru priču. Razumeću ako ne želiš pričati i tome.

A zatim je sačekao da vidi šta će mu odgovoriti, ako želi da mu ispriča, dobro, a ako ne želi, opet dobro. Više radi razgovora je potegao pitanje o tome, ha, malo ironično, on je obično o sebi ne mnogo govorio. Nije želeo da drugima dosađuje o svojoj prošlosti.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 7:08 pm
NIje bas, bio raspolozen da prica o svojoj proslosti, ali kada je vec mogao onom klincu, koji nije zasluzio to, moze i Mamoru, koji je jedan od retkih, koji to zasluzuju, dosetao je do jednog obliznjeg drveta, te se zagledao u nebo, i krenuo da prica.

Ja sam zapravo iz proslog vremena. U moje vreme, pre ne znam tacno koliko godina, ja sam bio kralj,
u mom kraljevstvu. No, iz neklg razloga, sam ozivljen u ovo vreme. Izgleda, da su Bogovi, odlucili da je svetu, ponovo potreban vladar poput mene, te su me oziveli.


Ispricao je istu pricu, kao i onom klincu, nista previse detaljno, cisto da otrplike zna, o cemu je rec.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 7:19 pm
Počeo je sa pričom, mada to više nije bila priča, nego neki kratak opis, njegove ko zna kakve prošlosti. Zanimljivo je zvučalo i slušao ga dok je ovaj pričao i u nebeski svod gledao, pomalo zamišljen, možda se sećao tog vremena, ko zna. Reče ukratko.

Interesantno.


A zatim mu je postavio pitanje.

O kom kraljevstvu je reč?


Sada je i on pogledao u visine i posmatrao oblake kako šetaju po tom nebeskom beskrajnom prostoru.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 7:57 pm
Kao i po obicaju, postavljao je logicna pitanja. Sada, da li se to moze nazvati, ili ne? Ipak, da posto je logicno, zemlja kojom kralj vlada, je kraljevstvo. On je takodje, krenuo da gleda u nebo, i tako , obojica gledajuci u nebo, nastavili su njihov razgovor.

Rec je o gradu Uruk, mozda si cuo za njega? Ima mnogo knjiga, o njemu, i meni.

Mozda je ovo zvucalo hvalisavo, ali on je samo pricao istinu.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 8:12 pm
Gledao je u nebo i dalje, a odjednom čuo je ime, ne neke zemlje nego samo ime grada, Uruk. Malo se trgao, dok je gledao u nebo svoj um je pustio na ispašu, međutim taj grad ga je podsetio te priče koju je čuo i o kojoj je pročitao delimično, a sada se setio. Bio je od onih koji vole priče iz antičkih vremena, i dok je gledao u nebo, rekao je.

Nebeska zver je poražena, kladim se da je borba bila silovita. Žao mi je zbog Enkidua, mora da je bilo mučno. Šta misliš, da li je i on oživljen kao ti?

Duboko se zagledao u nebesa razmišljajući o toj priči.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 8:22 pm
Izgleda da je ova osoba, bila vise informisana, od onog klinca. Samo spominjanje Enkidua, tera Giglameshovo srce da zaigra. Jedina osoba, koja mu je bila ravna, mozda je i on ponovo ozivljen, da li Bogovi ponovo igraju, ponavljam istorije, bila su pitanja koja su interesovala Gilgamesha.

Da, izgleda da ozivljavanjem mene, Bogovi zele opet da se poigraju samnom.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 8:30 pm
Nije mogao reći kako je reagovao, beše skriveno. Ali ako bi izveo neku pretpostavku možda Mamoruove reči nije očekivao, pogotovo što pominje njegovog mrtvog prijatelja za kojeg se sada tera u razmišljanje da li postoji mogućnosti da je i on oživljen. Kao i njegovim samopotvrđivanjem, najverovatnije jeste, ali razlog, pa ne zna se, ali mora da ga ima. Nekoliko sekundi je prošlo nakon Gilgameshovih reči, Mamoru je rekao.

Sa kojim ciljem? To ne može tek tako, slučajno, siguran sam da su sa razlogom to uradili. Kakve se naredne bitke moraju voditi, koji se cilj mora ispuniti? Nešto se tu krije, ali šta?

Ova pitanja nisu bila upućena samo Gilgameshu, na neki način je i sebe pitao.

Sumnjam da je u pitanju obična igra.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 8:41 pm
Pitanja koja je postavljao, nisu samo bila upucena Gilgameshu, posto je znao da ni on sam ne zna odgovor na njih, to su vise pitanja postavljena Bogovima. Veliki put je pred Gilgameshom, bas zato sto nije znao sta ga ceka, ni razlog zasto je ozivljen, su cinile da mu srce zaigra, te da se bude uzbudjen, i bude ispunjen zadovoljstvom, sto je oduvek i hteo.

Ne znam sta je, ali sve dok se osecam, ovako uzbudjeno, nema nista protiv.

Teren Za Treniranje - Page 2 Giphy
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 9:34 pm
Preteška pitanja je postavljao, nešto što ne zavisi od običnih ljudi. To se razlikovalo od običnih ljudskih ciljeva i razloga, ovo je nešto veće od toga, ali šta, ne zna se. I dalje je gledao u to nebo gde su proletela par jata ptica, na kratko je zatvorio oči i najzad ih je otvorio. Prekrstio je svoje ruke te je rekao.

Ne znamo šta će biti, vreme će otkriti.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 9:57 pm
Razgovor sa njim, mu je zaista prijao. Konacno neko normalan, u ovom selu. Ipak. dosao je ovde sa ciljom da trenira, a vreme koje je planirao za trening, je proslo u prici sa njim, ali bar se ne kaje, razgovor je bio vredan. Polako, ustajao je sa poda, te okrenuo ledja Mamoru, a zatim kako je nestajao, okrenuo glavu te mu se obrati.

Prijao mi je ovaj razgovor, nadam se da ce nam se putevi ponovo ukrsteti.

Te je samo, ispirao u vidu zlatnog sjaja.

Teren Za Treniranje - Page 2 Tumblr_nr3n4qgy7F1qj5jqso1_500
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Dec 11, 2018 10:30 pm
Ne prodje dugo, Gilgamesh je ustao sa zemlje i okrenu se u jednom pravcu, video je da mu je vreme da ide. Interesantan razgovor su vodili i beše mu drago zbog toga, makar je sa nekim popričao iako je on prva osoba sa kojom je vodio razgovor otkako se pojavio u Konohu. Malo se Gilgamesh udaljio i polako je počeo nestajati i okrenuo mu je glavu, Mamoru mu reče.

Pozdravljam te, nadamo se da hoće.

A zatim su čestice sjajnog svetla lepršale dok je njegovo telo sa terena polako i u vidu svetlosti nestajalo sve dok se njegovo prisustvo ne izgubi.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Dec 17, 2018 9:14 pm
Nije bas voleo,  da ide ovde, jer se nazilo podosta udaljeno od sela, te je pesacenje dovde, oduzimala podosta vremena, ali sta je tu. Posto je stigao, razgledao je levo, desno, kako bi nasao tu pomahnitalu zver. Na prvi pogled, nije mogao nigde da je nadje, ali posto se malo prosetao, mogao je da cuje kako zaviju u blizi. Stigao je ispred njega, te je samo bacio kunai na njega, kako bi ga oterao, i na miru se vratio kuci.

Teren Za Treniranje - Page 2 YkxP2m8

Hp-200
En-190
Ch-450

( u slucaju da dobije uspeh, smatra se da se malo uplasila, i da fali jos jedan uspeh da pobegne.)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Dec 17, 2018 9:14 pm
Član 'Gilgamesh' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Teren Za Treniranje - Page 2 Uspeh
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Dec 17, 2018 9:25 pm
Uspesno je zaplasio zver, jos jedan kunai bio trebao biti dovoljan, da se zver makne odavde, da zeli mogao bi ga i ubit, ali izbegavao je nepotrebne borbe, kao sto je ova. Izvadio je, jos jedan kunai iz dzepa, te opet bacio u smeru gde se nalazila zver, nadao se da ce ovog puta pobeci, i da nece imati problema, sa tim.

Teren Za Treniranje - Page 2 YkxP2m8

Hp-200
En-180
Ch-450

( U koliko dobije uspeh, zver ce pobeci)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Dec 17, 2018 9:25 pm
Član 'Gilgamesh' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Teren Za Treniranje - Page 2 Neuspeh
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Dec 17, 2018 9:28 pm
Izgleda, da je shvatio, da nece da ga pogodi sa kunaiem, te ovoga puta nije imao razloga za paniku, izgleda da ce mora da proba nekim drugim metodama, te je okamenio svoju pesnicu, i krenuo laganim koracima ka njemu. Ako krene da bezi, nece imati potrebnu da ga vija, ovo je samo diverzija, kako bi je naterao da pobegne.

Teren Za Treniranje - Page 2 2qhEIPo

Hp-200
En-180
Ch-420

(Ukoliko dobije uspeh, smatrace se da se uplasila i pobegla.)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Dec 17, 2018 9:29 pm
Član 'Gilgamesh' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Teren Za Treniranje - Page 2 Neuspeh
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Dec 17, 2018 9:32 pm
Izgleda, da se trebao zatrcati, jer ovako nije imalo smisla... NIje vise hteo da gubi vreme na ovo, dao mi je par sansi da pobegne, ali kada vec nije htela, sada ce morati da plati. Odjednom iza Giglamesha, je krenulo da se stvara kamenje, koje munjevitom brzinom krenulo pravac na zver...

Teren Za Treniranje - Page 2 BmBOQBT

Hp-200
En-180
Ch-345


(Ukoliko dobije uspeh, smatrace se da ga je kamenje pogodilo, i oduvalo daleko od terena za treniranje)
Sponsored content

Teren Za Treniranje - Page 2 Empty Re: Teren Za Treniranje

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu