RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Teren Za Treniranje

+12
Roy Mustang
Skar
Madara
Dio Brando
Shinrai
Kenshin Himura
NSW Game Master
Enkidu
Laxus Dreyar
Mamoru Senju
Kairo
LuLee
16 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Teren Za Treniranje

Čet Dec 06, 2018 8:40 pm
First topic message reminder :

Cista, prostrana poljana, malo zabacenija od centra Konohe. Ovde ninje dolaze, kako bi trenirali.

Teren Za Treniranje - Page 6 ORAoWNb


Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 3:37 pm
Predstavio se, i rekao da se zove Roy, veoma kratko ime, ali nije delovalo kao da se lako pamti, nadao se da ce ga ova osoba zainteresovati, te da nece morati da se muci, da se seti njegovog imena kasnije. Nakon sto se on predstavio, bio je red i da i on isto uradi. Prvo je dosetao do nekog drveta, te se naslonio na njega i seo, a zatim kratko rece.

Enkidu, drago mi je.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 6:34 pm
(Enkidu, kako cudno ime. Tesko da cu ga zapamtiti. Svakako, da li zeli da budemo prijatelji, mislim, ako postanemo prijatelji, manje su sanse da ce me ubiti.)
Enkidu, vrlo cudno ime, moram priznati. Nego, da li zelis da budemo prijatelji?
(Nije kao da ocekujem da ce prihvatiti, ali verovatno nece. Svakako, ako bi smo se borili, ne big imao sanse, mislim da ono od malopre nije ni delic njegove snage.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 6:44 pm
Roy ga je uputio, da li zele da budu prijatelji. Ipak, to je bilo nemoguce za njega, prvo sto on nije verovao u prijateljstva, sem jednog jedinog sa Gilgameshom. Morao je da mu odbije ponudu.

Ne, ne verujem u prijateljstva.
Nakon sto mu je to rekao, ustao je te krenuo da se rasteze, pa ga upita.
Da li si za kratak sparing?
Nastavio je da se zagrevaj, gledajuci u njega.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 6:49 pm
(Znao sam, mene niko ne voli, aaaaaa, ocuu barem devojku svakako, idemo na sparing, moram da prihvatim.)
Dobro, moze sparing. Moze li ovako, ako ja pobedim moraces da mi odgovoris na neka pitanja. Ako ti pobedis, paa, reci sta zelis. Da li pristajes?
(Moram ga pobediti, ne zelim da izgubim kad sam vec stigao ovako daleko. Da li ce prihvatiti moju ponudu? Pa, sacekacu odgovor.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 6:52 pm
Kako je provodio vreme sa njim, shvatio je da ovaj lik nije bas sav svoj, ali bar ce posluziti za kratki sparing, cisto da testira, Gilgameshove moci. Ponuda koju je dobio, ga je malo zacudila, ali ipak je odlucio da je prihvati, posto jedina borba koju je izgubio je bila protiv Gilgamesha, a posto on sada poseduje njegove moci, nema cega da se plasi, zavrsi istezanje te rece.

Dogovoreno, pocni.

Te stade u gard, cekajuci protivnikov napad.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 7:59 pm
(Pa dobro, izgleda da je prihvatio moj predlog, svakako ja prvi pocinjem. Radim prvo zemljane tehnike. Inace, verovatno cu izgubiti, ali jos uvek necu odustati od borbe.)
Pa dobro, idemo.


Teren Za Treniranje - Page 6 Wc3Ye7g

Teren Za Treniranje - Page 6 BmBOQBT
Teren Za Treniranje - Page 6 VVkQf8O
(IMAM 50 defensa)
(imam 125 kontrole)

HP 300/300
EN 300/300
CH 550/245

(Nadam se da sam uspeo da mu ucinim nesto, predpostavljam da je jaci od mene, i to puno. nema predaje, ko pobegne iz rata je kokavica. Ja nikad ne bezim.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 9:06 pm
Cekao je napade, nije ocekivao da ce prvi na njega krenuti vizuelnim putem, nije imao problem sa tim , te je samo uradio tehniku, s kojom se lako odbranio od genjutsu napada.
Teren Za Treniranje - Page 6 KfW0hWR
Potom je gomila kamenja krenula na njega, sto takodje nije bio problem, jer je uradio tehniku zamenu i izbegao napad, bez problema.
Teren Za Treniranje - Page 6 BS8DMeh
Potom uradi jednu tehniku, kako bi se pripremio za dalji tok borbe.
Teren Za Treniranje - Page 6 O7T3B01
A zatim rece.
Da li je to najbolje sto mozes?
Ch-790
Hp-450
En-400
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 9:19 pm
(Ovaj lik mi deluje bas bas jak, nije se ni oznoio, znam da bi neki ljudi odustali, ali ja necu, nije to za mene. Ljudi oko nas su gledali i cudili se kako se ja borim protiv ovako jakog lika. Zatim sam krenuo da napadam, opet.)
Jak si, moram da ti priznam, ali ja necu odustati.

Teren Za Treniranje - Page 6 Wc3Ye7g

Teren Za Treniranje - Page 6 RxC2rgu
(imam 100 defa i 125 kontrole)
HP 300/300
EN 300/300
CH 550/120
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 9:25 pm
Iako, je uvideo da nema sanse protiv njega, ipak je nastavio sa borbom, izgleda da je samo srljao u praznu, ali sta ces. Odradio je zamenu, te izbegao loptu koja je isla ka njemu,
Teren Za Treniranje - Page 6 BS8DMeh
Nakon sto ju je izbegao, opet mu se obrati.
Dobar pokusaj, ali ne dovoljno dobar.
Potom odluci da stvori, jednu od figura.
Teren Za Treniranje - Page 6 Fh8TjSp
(preskace oplodnju)
Zatim uradi znake rukama, i posla vatrenog feniksa na njega.
Vreme je da vidimo kako ces se snaci.
Teren Za Treniranje - Page 6 KdKVAPi
Ch-700
Sve ostalo isto.
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 9:39 pm
(ovo se desava pre Royove i Enkidove borbe)
(polako Rin dolazi na prostranu poljanu tacnije teren za treniranje,baca svoj ranac ispod nekog drveta te krene da vjezba sklekove,trbusnjake itd.Posle pola sata rin dolazi do svoje torbe te iz nje uzima flasu vode popije malo pa je vrati,takodje uzima i peskir s kojim obrise znoj te nastavi sa treningom)
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Ned Jan 20, 2019 9:42 pm
(posle par sati vjezbanja Rin premoren dolazi do svog ranca te ga uzima zatim kupi svoje stvari i odlazi sa poljane te ide ponovo u ichiraku ramen)Bilo mi je dosta za danas sad se idem malo odmorit(krenuo je da duva hladan vjetar)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Jan 21, 2019 12:33 am
(Bilo je i vise nego ocito, nadjacan sam, nemam sanse, ali, moram da nastavim da se borim. Necu odustati, taman me to odvelo u smrt. Gledao sam ga u oci, imao je tako cudan pogled, kao da planira da me ubije. Ako pobedim, pitacu ga nesto u vezi jedne osobe, koliko sam nacuo, ta osoba ima slican stav kao i ovaj lik, moguce je da se poznaju.)
Podsmevas mi se kao da sam niko i nista, pricas kao da sam totalno nemocan.

Teren Za Treniranje - Page 6 Wc3Ye7g

Teren Za Treniranje - Page 6 AxF42v5
Teren Za Treniranje - Page 6 BS8DMeh
(Nakon sto sam izbegao njegov napad, napao sam ga direktno, dotrcao sam do njega i udario kamenom pesnicom.)
Teren Za Treniranje - Page 6 2qhEIPo
(Imam 125 kontrole i 150 defensa.)

HP 300/300
EN 300/300
CH 550/15
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Jan 21, 2019 12:49 am
Uspesno je izbegao napad, koji je Enkidu poslao, nije toliko los. Ipak, napadi su mu bili smesni, sanse da ga poraze, su bile na nuli, posle odbrane se zaleteo na njega pesnicom, te je pustio da ga udari, kako bi ga jos vise ponizio. Posle udarca, mu se glava samo malo pomerila, te ocisti laganim pokretom ruke, prasinu sa lica, pa mu se obrati.

Budi ponosan  sto sam ti dozvolio da dodirnes moje lice, tvojih okamenjim rukama.

A potom se iz figure izlegao pauk.
Teren Za Treniranje - Page 6 TcOVhw5
( ovo se izleglo, ne trosim ch za ovo, ni slotove)
Potom je iz njegove ruke, izasla ptica, koja je pojela pauka.
Teren Za Treniranje - Page 6 Bgj4ado
Teren Za Treniranje - Page 6 2gr1lME
(700 dmg razorno)
Potom je uradio jednu od tehnika, iz Gilgameshovog klana.
Teren Za Treniranje - Page 6 D1Y8sdu
A zatim stvorio 3 mala pauka.
Teren Za Treniranje - Page 6 JOwsDah
Za jednog od njih, je dao jos jednoj ptici da pojede, koju je sada stvorio.
Teren Za Treniranje - Page 6 Bgj4ado
(500 dmg )
( Na tebe ide ovako, jedan napad od 700, drugi od 500, i jos dva po 100.

Napadi su pogodili, mladoga Ryoa, te je on samo pao na pod, kotrlajuci se par metara, sav se tresao, nije vise mogao da stane na noge, a tom trenutku, se Enkidu sagne, te mu sapne na uvo.

Pokloni se pred tvojim gospodarima.

Nakon sto je to rekao, ostavio ga je tu, onesvecenog te se uputio ka jednom mestu..
Teren Za Treniranje - Page 6 Tenor

Hp-350
En-400
Ch-475
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Jan 21, 2019 1:10 am
(Znaci, moram jos da ojacam, ahahahha, izgleda da sam pravi gubitnik, nisam u stanju da pomerim nekog. Bio sam onesvescen neko vreme, kada sam se probudio, ljudi oko mene su gledali kao da sam umro, sto se skoro i dogodilo. Ustao sam, zatim se uputio do Ichiraku ramena. Bio sam gladan, mogao sam da pojedem konja. Setao sam ka izlazu, ne znam kako sam preziveo onaj napad. Izasao sam sa terena.)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Jan 21, 2019 8:50 am
(svemocni ja konacno sam stigao do svoje destinacije, vreme je za trening! Moram sto pre postati jounin. Ima ljudi koji zele da me ubiju, a to nije dobro, jos je i shinrai odkrio o spisima, iako su oni lazni.. Mnogo je lose to sto sam ja jedini preziveli koji zna pravu istinu, no ne trebam puno razmisljati o tome, trebam se baciti na trening)

Teren Za Treniranje - Page 6 ZwsfpcK
Wopaaaa

(posle tog poprilicno jakog napada, mislio sam da je dosta, nesto se osecam slabije danas.. Uputio sam se nazad ka svojoj kuci da se oprostim)..
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Jan 21, 2019 9:38 pm
(Rin ne laganim koracima pjesacio ka terenu za trening.Ovaj teren je bio cista poljana na kojoj nije bilo nista a takodje ni nikoga.Dosao je do drveta spustio torbu na zemlju i krenuo je sa treningom.Prvo je radio sklekove trbusnjake i druge vjezbe a onda je krenuo sa mentalnim djelom.Dosao je do drveta sjeo u hlad popio malo vode i krenuo meditirati.Vreme je bilo suncano ali duvao je hladan vjetar.)
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Pon Jan 21, 2019 10:19 pm
(Duva jako hladan vjetar a Rin jos uvjek meditira.posle nekoliko sati meditacije rin odlucuje da vjezba munjevite justue a kad to zavrsi opet ce da vjezba fizicku snagu.)Pa krenimo(rin uradi znakove rukom)
Teren Za Treniranje - Page 6 O5Nxeki
(Velika munjevita zver se brzo krecala ka sumi te kad je udarila u prvo drvo nestala je a drvo se prepolovilo.Rin je pokupio svoje stvari i krenuo je ka Hokageo da uzme svoju misiju)
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 9:09 pm
(Brzo je stigao ka terenu za trening poglrdao je oko sebe ne bili video nekoga ali nijr bilo ni zive duse.Rin je bacio torbu u hlad i krenuo trenirati fizicke sposobnosti cucnjeve sklekove trbusnjake itd.Rin je rukom ocistio znoj sa cela te nastavio dalje)
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 9:15 pm
(Nastavio je sa treningom jos vecom brzinom.Skinuo je majicu koja je bila puna znoja iscjedio ju je i stavio kod ranca.Nastavio je sa treniranjem.Posle par sati je krenuo da meditira.)
Rin
Rin
Genin
Genin

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Uto Jan 22, 2019 9:25 pm
(Posle par sati meditacije Rin ustaje osjeca se potpuno odmorno te krene opet da vjezba cucnjeve uradi oko pedesetak cucnjeva pa ode po vodu koja se nalazi u rancu.Dolazi do njega vadi vodu napije se uzima peskir i obrise lice.)
Sponsored content

Teren Za Treniranje - Page 6 Empty Re: Teren Za Treniranje

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu