RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Scar-ova Kuca

Pet Jan 11, 2019 12:43 am
First topic message reminder :

Kucica decaka koji je od malena navikao da zivi sam.Poreklom iz Uzumaki klana ostavljen sam.Razlog njegove samoce je smrt njegovi roditelja tako da su kucu sagradili licno Hokage-ovi ljudi.Kuca je napravljena tako da je ne moguce doci do nje a da neko ne primeti.Malo je odmaknuta od sela zamršenim šumskim putem.

Scar-ova Kuca - Page 3 Forest_Home



Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:29 am
On je krio neku zanranjenu tehniki svoga ili moga klana.Bio je nekako samouveren previse.Sta je to sto on ima u rukavu.Ne bi se igrso sa subinom da nema..Nesto..Nesto mocno..Sta je to..Vrteo je sve tehnike svoga klana po glavi,no nije mogao naci nista..Nista sto on zna,da bi moglo biti ubitacno..Skar je razmisljao i cekao odgovore,koji su brzo stigli..

Kushina je prisluskivala i usla na njegov znak..Te rekla :
Izvini te..Nisam htela..No cula sam nesto o unistenju i prosto nisam mogla odoliti.Ali kunem se.Necu reci nikome za ovo !..

Nakon Kushinin reci.Ja sam prgovorio..

Okej..To je to od pitanja.Sutra idemo na misiju.Dogovoreno Shinrai..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:33 am
Kada je ovaj mali zutokosi klinac zavrsio sa pitanjama izgledao je zbunjeno te me pitao za misiju a ja sam mu odgovorio da cemo ici na misiju ali na veoma tesku misiju koju cuvaju ljudi koji su pobili clanove mog i njegovog klana


Uredu Skare...
Dogovoreno je ali...
ne mogu ti garantovati da se vracamo zivi
ako zagusti bezi sto dalje mozes od mene i vrati se kad se sve zavrsi...


Posle par reci upucenih skaru velikom brzinom sam otisao kod svoje kuce kako bi se malo odmorio od svega...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:35 am

Ovaj umalo da zaspi...Pored toliko moci..Koje je naveo..Najslaabija tacka mu je spavanje..O Boze s kim ja sklapam dogovore o unistenju necega..Ako ova budala zaspi na bojnom polju.Mogu unistiti samo svoj zivot..
Razmisljao je Skar..Klimao je glavom na njegove reci..Te je video da ovaj odlazi..Otvorio je vraza moje kuce..Te se osmehnuo i nestao velik brzzinom..nisam stigao reci ni zdravo..

Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:38 am
Nakon odlaska Shinrai-a.Skar zakljucava sve.Kushina je vec iznela jelo.A onda su poceli jesti.Brzo su jeli i Skar je uzeo da cita knjigu.Te Kushini rekao..

" Bez sikiracije,ovo je sigurica "..

Ona je klimala i jela...te nakon par trenutaka.Pocela je da gpvori..

" Pazi sta radis,jos si dete.Poginut ces ako se budes ponasao kao ludjak.."

On je klimao kao i ona te jeo..Jelo se zavrsilo i ona je odnela tanjire i pribor.Te nasula sok i sela da porazgovaraju pre spavanja..

Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:44 am

Sela je a pre toga iznela posteljinu i namestila mi da legnem.A onda na komodu do kauca ostavila casu soka i onu knjigu.Te sela kako je i htela od pocetka i pocela govoriti..

"Ne svidja mi se ovaj lik,nikako Skare.."

Ja sam je slusao i razmisljao.Sta da odgovorim na ovo..

" Znam.Ali on je kljuc do resenja i osvete moga klana..Ja to jedva cekam od kad znam za sebe i zivim za to Kushina ! "...

Ona me je pogledala zbinjeno i rekla..

" Znam,ali ne moze ici sve na kocku,radi klana koji je sada imaginaran.Ne moze !..Hoces da izgubis zivot radi neke osvete !? "

Ja sam cutao.Nakon,pa par stotinki.Glasno poceo da govorim..

" Da hocu ! Sada bi imao majku i oca !..A ne bi bio ovako sam !..Prokleto sam !!.Ne bi se olretao u noci i razmisljal sta bi bilo da sam to sprecio i bio odrastao na vreme !..Zasto sam osudjen da nemam nikoga !..

Kroz par suza je tiho progovorila..

" Imas mene.."..

Tu sam zanemio..i zagrlio je..
Tu sam se osecao voljenim.Napokon sam osetio te emocije kada neko brine...
Progovorio sam..

" Idi da spavas.Previse je ovo.."

Poslusala me i otisla je u krevet..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:46 am
Ja sam citao knjigu i saznavao neke fascinantne stvari.Zapalio sam jednu cigsretu koja me je smirivala.Te citao do neka doba noci.Gde sam naprsto zaspao od umora..Nisam imao vise snage da citam i knjigu sam ostavio ispod jastuka,te zaspao i utonuo u san.Gse po prvi put nisam lomio u snu sve i gazio staklo..Vec spavao mirno..Kao nikad pre..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:49 am

Cvrkut ptica,sunce jarko kroz prozor,i zvuk Kushininog tiganja i lepog glasica..Probudio me je kasnl ujutro.Nikada nisam bolje spavao.Znao sam ko sam i gde pripadam...Znao sam da imam nekog pokraj sebe i da sam nekome bitan..Dorucak je bio na stolu.Obavio sam ritual..Osnovna higijena te sam dorucak uz lepu devojku..Koja se vezala za mene kao i ja za nju kroz par dana..Valjda jer je prosla sve kao i ja..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:09 pm
Jutro je bilo tesko,jer mi se cilj ostvaruje.Imam metu,imam sve.Samo moram da resim ovog malenog..Koji je izdao klan.Platit ce za to.Makar ja platio cenu zivota.Moram obnoviti svoj klan.To je na meni.Ne bi bio jedan od retki preziveli,da nisam preodredjen za to..Prosto nesto kao sudbina.Ustao sam i rekao Kushini da idem van kuce.Postati Jonin..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:09 pm
Jutro je bilo tesko,jer mi se cilj ostvaruje.Imam metu,imam sve.Samo moram da resim ovog malenog..Koji je izdao klan.Platit ce za to.Makar ja platio cenu zivota.Moram obnoviti svoj klan.To je na meni.Ne bi bio jedan od retki preziveli,da nisam preodredjen za to..Prosto nesto kao sudbina.Ustao sam i rekao Kushini da idem van kuce.Postati Jonin..
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Pon Jan 21, 2019 3:11 pm
(Pokucao asm na vrata, ali izgleda da niko nije otvarao. Svakako cu sacekati, mozda je otisao na neku proslavu. Seo sam ispred ulaznih vrata, nisam hteo da idem dok neko ne otvori ili se ne vrati kuci. Cekao sam neko vreme, nikog nije bilo, ljudi koji su prolazili tuda su me gledali i mislili da sam sirotinja. Kakav je osecaj biti bez doma? Mislim, tada si odbacen od drugih, svi ti se smeju ili te jednostavno mrze. Nastavio sam da cekam, skoro sam zaspao.)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Pon Jan 21, 2019 3:43 pm
Polako je koracao,srecan zbog titule.Postao je Jonin.Na prilasku kuci ugledao sam psa,koji nije lajao na coveka.Nije odmah prepoznao.Bila je to luda glava Konohe.Roy Mustang.Moj Sensei.Prisao sam i mahnuo te rekao..

Pa zdravo Sensei Mustang !!!

Viknuo je jer je jos bio na kapij kuce.Te nakon par koraka dalje.Cesajuci se preko glave.Nastavio govoriti malo slabim i blazim tonom.

Od kud ti ispred mog skromnog doma??

Rekao je Skar.Malo ozbiljan,ali idalje sa umirujucim glasom.Te se nazirao mali smesak,koji je govorio da mu je drago sto ga vidi..
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Pon Jan 21, 2019 3:54 pm
(Konacno se neko pojavio, to je bio Skar. Nakon sto me je video i pozdravio, red je bio da mu odgovorim. Pogledao sam ga, smejao se, bio sam srecan, ali nisam mogao da se nasmejem, ne znam zasto. Verovatno se necu smejati, ali dobro, bolje da mu cestitam. Rekao sam ozbiljnim glasom.)
Zdravo Skare. A zasto sam dosao? Pa da ti cestitam na uspesno polozenom testu. Cestitam!!!!
(I dalje se nisam smejao, da li je zbog toga sto me je ucenik prestigao, mada sam srecan zbog toga.)
Mogu li da udjem?
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Pon Jan 21, 2019 4:01 pm
Smeskao se kao i njegov Sensei.Zatim je progovorio sa dozom sarkazma..

Pa rekli ste da cu uz vas i vas trening brzo napredovati.Ali se nisam nadao da cu preci i vas.Hahahahahaha..Nego Sensei.Mozes uci naravno.Ali dosao sam po par stvari i da onda vas trazim.Trebamo u palatu.Zatim na misiju.Javljeno mi je da je tu neki Akuma Sendzu porodica.I onaj dlakavi Shinrai.Morat cemo to da trpimo..Zarad sela.

Rekao je drugi deo recenice ozbiljan.


Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Pon Jan 21, 2019 4:10 pm
(Opaa, misija, ahhah, jedva cekam. Uskoro i ja postajem Jounin, pa smo posle toga jednaki. Prihvaticu misiju, vreme je da idemo.)
Shinraija ponajem, a imam samo informacije o Akumi, ja inace imam informacije o skoro svakom shinobiju sela. Nego, idemo li na misiju?
(Nakon sto sam odgovorio, nasmejao sam se, haha, nisam to ni ocekivao, nesto mi nije dalo da se nasmejem, ko da me je nesto obuzelo, kao da nije bilo moje telo. Svakako sacekacu da vidim sta ce Skar reci.)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Pon Jan 21, 2019 4:42 pm
Krenimo..

Rekao je kao izstopa.Odmah..Nije zeleo da okolisa.Ona budala vec ceka.I ima bolesne planove u svojoj bolesnoj glavi.Kako da unisti ovo selo i napravi belaj.Ali ako nemam dovoljno informacija.Jedino ce on biti unisten.Prevrtao je Skar u glavi.Zato mahnuo je svom prijatelju i Sensei-u Mustangu.Te nestao u obliku dima teleportirajuci se ispred palate prema podatcima gde se nalazio taj dvorac ili ti palata..

Scar-ova Kuca - Page 3 SSQaFb4

( Kontrola Chakre : 250 )

Vrednosti :
HP : 400
EN : 400
CH : 1350 - 50 = 1300

Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Pon Jan 21, 2019 4:58 pm
(Skar je odjednom otisao, nestao je samo. Znaci moram sam da trazim to mesto. Izvadio sam moju svesku sa informacijama, i video da je najblizi put do palate kroz Uchiha kvart. Gde se bese nalazi Uchiha kvart. On je odmah pored. Izasao sam iz kuce, te sam poceo da trcim kroz Uchiha kvart u nadi da me niko nece ubiti jer trcim kroz Uchiha zonu.)
Sponsored content

Scar-ova Kuca - Page 3 Empty Re: Scar-ova Kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu