RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Scar-ova Kuca

Pet Jan 11, 2019 12:43 am
First topic message reminder :

Kucica decaka koji je od malena navikao da zivi sam.Poreklom iz Uzumaki klana ostavljen sam.Razlog njegove samoce je smrt njegovi roditelja tako da su kucu sagradili licno Hokage-ovi ljudi.Kuca je napravljena tako da je ne moguce doci do nje a da neko ne primeti.Malo je odmaknuta od sela zamršenim šumskim putem.

Scar-ova Kuca - Page 2 Forest_Home



Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:15 am
Usli smo unutra.Ja sam odmah otisao po sok i jedne hlace koje su meni ble prevelike.Te bacio njemu ilokazao prstom vc da se presvuce.Nece valjda poBogu hodat gologuz po selu..Ne ide.Nije red vala..Da jedan chunin sramoti svoju shinobi traku..Nasuo je sok u case i rekao..

Izvini za psa..Moja greska sto nisam tablu vise istaknuo.A ta glasina je istinita.Da zivim sam.A Kushina,ova slatka devojka je dosla pre par dana sa mnom sa jedne teske misije.Hvala sto si me posetio hahaha..Valjda..

Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:19 am
Izgleda da je taj mali ipak bio Skar napusteni klinac a i ta devojcica mi je izgledala kao da je napustena posto mi je dodao hlace otisao sam van vidokruga te se presvukao a onda se vratio te im dao jedan veoma dobar predlog koju je ova devojcica izgleda mi zelela prihvatiti

Hmm
Hvala za odecu
negoooo.
Da li biste da zivite kod mene u palati...
ne provodim tamo vreme cesto
imate odlicne uslove kuvarice i batlera johana
najodanijeg druga kojega mozete naci
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:25 am

Sunuo je onaj sok te izvadio onu tabakeru s cigaretama.I onda zapalio jednu te rekako..

Inace ne pusim,ali posto si starij verovatno pusis,pa sam dosao na ideju da ts ponudim a i ja da zapalim jednu.Znam da sam i suvise mlad.Ali jedna nece da skodi.

Gina je obila cigaretu.A Shinrai je izgleda pusac.Mozda.A onda sam se odusevio na jedan predlog.
Koji ke izasao iz Sjinrai-evi usta..

Lep predlog..P sto da ne.Ai z par dana.Trebam sada mir s Kushinom dok ne postanem Jonin.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:28 am
Posto je on bio balavac znao sam da je bilo zabranjeno balavcima da puse ponudio mi je cigaru ali sam ja njegovu cigaretu izvadio iz usta te je uzeo za sebe i rekao mu par reci

Izvini mali ali...
ne smes da pusis znas?
nije zdravo umreces...
zatrebaces selu nekad u ratu mozda bas pr...

Taman kad kad sam se udubio u pricu zamalo sam odao ovom klincu svoje planove za neke napade na selo i napustanje konohe te sam brzo prekinuo svoje reci...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:30 am
Bilo bi zanimljivo ziveti u palati naravno.No opet.Prvo mir,jer ja tu odliku nazalost nemam..A to mi je presudno za uspeh..I da..Ne volim Tokay.Sta vise zelim se osvetiti svakome.No ovaj nije bio vas onakav kao sto sam cuo od poslednji preziveli..Pre smrti naravno..

Povucenost i mir prosto nisu moj odlike.No ova kuca mi to pruza.Zbog toga cu postati Jonin sa dvanaest godina.Palata bi m omela u poslu..No sada nastavi da govoris ono sto si hteo.Jer prosto umem da osetim kada ljudi to kriju od mene.To me je naucila samoca i i cutanje o unistenju moga klana !

A cigaretu sam mu ostavio..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:34 am
Izgleda da je ovaj mali bio iz Uzumaki klana i da nije bio bas nesto dobar lik ipak ga je cini mi se vukla mracna strana zeleci osvetu morao sam da mu dam odgovore na pitanja te da mu urucim jednu knjigu koja je krila dosta informacija

Hmmm
mozda krijem nesto je li?
ja sam ovde kako bi unistio konohu...
inace vidim uzumaki klan haa?
mozes iz ove knjige videti dosta toga o obracunu...

Polako sam mu pruzio knjigu koja je ispisana retkim skupocenim mastilom u kojoj je pisalo o svim zlim namerama tokayi klana kao i planovima uzumaki-a da uniste tokayi te prvi napadnu...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:39 am
Sta je pokusao da sakrije od mene..Nij uobicajno govoriti o necemu te zanemiti kao lud..On zna nesto o ratu.Vezano za Konohu.On mora da prizna.Sta.Soajk ce to resiti ako ne bude i sam hteo..Ima neke Genjutsu moi da dodje do istine..sigurno.No u tom trenu Kushina izadj vani sa par reci..

Odoh da proverim psa.A vi nastavite razgovor bez mene.

A ja ga pogleda svojim krupnim plavim ocima direktno j njegove Tokayi oci..Ovo je izazvalo nesto cudno u meni..Zgrabio sam knjigu.I poceo da citam.Nikad brze nisam citao.Nasao sam sve odgovore tako rano.Tokay klan je zeleo unistiti Konohu.Uzumaki je to saznao i zeleo unistiti njih pre toga.Umalo da uspiju u toj zamisli.Dok ih nije jedan mladi clan izdao..Dio Brando..Poznat kao Heroj koji je ovde izdao klan.I sada se smatra herojem.Smatran kao talenat.No ovde prikazan kao kukavica i izdajnik.No uspesno je prikrio dokaze.Ovu knjigu je napisao neko pre nas sviju ko je ziveocpre 30 godina.Pre mog rodjenja.Vodio je polemiku o klanovima i u zadnjim godinama ispisak izdaju i smrt mog oca majke i oststka klana..

Odakle ti ovo !?

Skocio sam i zgrabio ga za gušu.Cekajuci odgovore..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:45 am
Klinac je imao burne reakcije skocio je na mene i stegao me za vrat znao sam da ga moram umiriti te sam ga gurnuo svom snagom te je odleteo par metra a onda su ustupili odgovori

Hmm
Sta te briga odakle mi?
A i vidim saznao si uvezi Dia
Mora da jesi jer pise na prvoj strani o njemu
Borio sam se s njim par puta pomogao mu je neki Roy da izvuce zivu glavu
ali Dio je izdao roy-a i ostavio ga meni na milost i nemilost...

Klinac me je zacudjeno gledao sa poda oci su mu bile krvave te i suzne izgledao je kao da ce pustiti suzu i napasti me zbog ove knjige...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:49 am
Sta ovaj planira,kada?Morao sam detaljno znati o ovome,kako bi sprecio/pridruzio mu se/ ili sklonio se odatle..To sve zavisi od mog razmisljanj i polozana.Covek mi je upravo rekao kako planira unistiti selo.aa Dio..Brando..Platit ces za ovo sto si ucinio Uzumaki klanu.Kunem ti se..Rekao je Skar u sebi..Razmisljajui kako ubiti ovog iz ciste osvete.No onda mu je sinula ideja kroz glavu.Kako da ojaca i nauci nesto od ovoga Tokay-a..Jer je ocigledno bio jak..Dok se to vrtilo po glavi potapsao sam Shinrai-a po ramenu i stegao ga jako drugom rukom za vrat.U sledecem trenu cotavi divlju snagu je iskoristio i ka sam pao na pot.Besan.No suzdrzavao sam se..

Ova prljava izdajica ce platiti.A ti ces mi pomoci !..Od sutra krecemo na treninge i misije da porazimo ovog a licno cu da ga kaznim za izdaju.A sada..Detaljno mi objasni o napadu na konohu..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:53 am
Izgleda da se klinac suzdrzao od napada na mene izgledao je radoznalo i u njemu se polako budila mrznja potrebna sa ubijanje izgleda da je stvarno zeleo ubiti Dia no pitao me je o napadu na konohu te sam mu dobrovoljno objasnio sve o tome...

Paa
Tokayi klan je zeleo da unisti konohu
bilo je previse korupcije u konohi...
Kao sto vidis i dan danas je ima...
Ninje Konohe su bile kidnapovale vodju Tokayi klana bez ikakvog razloga
Te su Tokayi-i objavili rat konohi ali su im Uzumakiji stali na put
Naravno nisu bili prepreka za Tokayie ali su se umesali i ostali klanovi a onda je klan Tokayi postao samo legenda ma da ima jos tokayi-a u svetu ja sam primer...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:55 am
I dalje je bio u nedoumici.Odakle ovakva knjga Shinrai-u.I oni isto nema roditelje.Dokusurio ih je moj klan.Doduse,i moji su tako prosli.No on je zgrabio citavu slavu klan i ono sto su ukrali dok su umalo unistili selo i pobegli u svoju drugu domovinu.A ja sam ostao sam i bedan.A imao sam oca,heroja Uzumaki klana i vlasnika demona..Da li je ovo realno..Sve sto sam hteo je bilo u tij knjizi..

Dao si osnovu,ansadandetalji.Kako planiras unistiti ovo selo?Plan?
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:57 am
Ovog klinca je mnogo zanimalo kako cu unistiti ovo selo nisam mu puno hteo otkrivati jer iskreno nisam imao prevelike planove znao sam da nema puno ljudi da stiti ovo selo te sam mu dao odgovore i nagovestio par stvari

Videces kad dodje vreme...
Takodje i deca su bila u ratu imas dosta tajni u knjizi
Takodje ukrao sam iz uzumaki glavne tvrdjave veoma znacajnu knjigu kao dete
Ma da sad ces mi vratiti ovu knjigu da ne bi saznao malo vise o nama...

Nagovestio sam mu da ima vise ljudi sa zadnjom recenicom te sam mu oteo knjigu iz ruku i vratio je u dzep znao sam da ce je hteti nazad ali nisam zeleo da je vratim...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:01 am
Gledao ga je i pomno slusao,sta im reci i kakvi su mu planovi te da li ce ucestvovati ili ne?..Da li ce ga moci zaustaviti ili mu se prikljiciti ili sve to zanemariti..Sve zavisi od kolicine zla u tom planu.Te sta on podrazumeva pod unistiti..Naravno,pre toga..Mora kazniti Dia.Onu propalu izdajnicku ku*vu..To je glavni cilj..Otrgnuo je knjigu i to me je razljutilo.Poceo sam udarati niske udarce..(metaforicki,nisam ga dtvarno udario)..

Ja sam na nivou Jonina.Previse svedoka.Sugerirao bih ti da mi vratis i ispricas citav plan lepo.Ili na silu.Il ida ovo saznaju sve staresine sela te da te Yamanaka odred ispita.Tada neces moci lagati i bit ces smrtno kaznjen.Pa ti izaberi..

Osmehnuo se i cekao..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:04 am
Izgleda da je ovaj lik ocajnicki trazio batine pretio je prijavom staresinama ma da znao sam da nije neka dobrica i da nece to uraditi za rad sela a iskreno mene nije bilo briga jer se od mene ne moze izvuci nista te sam mu dao odgovore...

Nisi ti na nivou genina dete moje...
a kamo li na nivou jonina...
ako bas zelis izadjimo napolje i napadni me svom silom
pokazacu ti skrivenu moc dobijenu spajanjem Tokayi i Uzumaki znanja!
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:07 am
Uozbiljio se i shvatio s kim ima posla.Morao je pricati ili m ubiti.A ja sam bio sprman na oboje.Kao i On.Znao je da smo priblizne snage i nije hteo rizikovati.Verujem da sam pogodio bolnu tacku kod Shinrai-a ovom recenicom od malo pre..Pravio se tvrd ali i sam sam znao da je mekan k'o porcelan..

Procenio se me pogresno.Ja krecem van kuce,direktno u kancelarije staresina.A borba mi sada ne treba znas..Kazi mi informacije ili si kaznjen smrcu..

Rekao je Skar ustajuci i drzci steku od vrata..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:10 am
Posto je ovaj mali balavac izgleda bio ozbiljan pocelo sam da pucam od beza izvadio sam knjigu a on je pruzio ruku kada je spustio gard sutnuo sam ga u stomak kako bi on ispustio vazduh te mu bacio knjigu i rekao par reci

Izvoli...
Strana trideset osma sve govori...
Ako me izdas ili pisnes nekome o ovome...
snosices istu sudbinu kao tvoj klan...

Nasmesio sam se dok sam govorio te reci a onda sam cekao njegovu reakciju
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:16 am
Video sam da je skapirao da je nadigran i da od ovoga moz nastati lepo suradjivanje.Lepa suradnja donosi lep stvari.Znali smo i on i ja.A i znao je da ja nisam obican decak svakako..Tako da se pravio svo vreme.A to sam skapirao ovkm potupkom davanj knjige..No onda me sutnuo nogom..I pao sam na pod.Smejuci se i govoreci nesto.Stvara se dim i ja postajem panj..To je bila zamena.Te se stvaram s Kunaiem koji mu je bio ispd vrata..direktno iz njga..

Scar-ova Kuca - Page 2 BS8DMeh

Scar-ova Kuca - Page 2 YkxP2m8

Izgledao si veoma kul sa ovom predstavom.Ali shvati nesto.Ja sam proziveo ceo zivot sam.I ubiti nekoga mi nije strano.Operisan sam od emocija.Dogovor je pao.Sada smo saradnici.

Te spustio kunai i vratio u dzep a onda se odmakao i pokupio knjigu.Te rekao..

Sedi sada..Da napravimo nesto od ovoga..

Vrednosti :
HP : 300
EN : 300
CH : 850 - 30 = 820

Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:20 am
Video sam da je uradio zamenu osecao sam da je tacno iza mene ali me je smorilo da se svadjam s njim ali mi je stavio kunai za vrat i rekao da sednemo seli smo a on je spustio kunai rekao sam mu par reci koje je mozda razumeo a mozda i ne

Hmmm
Tajna moc mesanjem klana Tokayi i Uzumaki
Moc jaka kao Tokayi a mudra kao Uzumaki...
ocigledno je nikada nisi video...
pokazacu ti je jednom ali pazi da budes sto dalje u tom trenutku...

Kada sam mu nagovestio o svojoj skrivenoj moci mislio sam da ce zbog pameti prepoznati da je nesto sto moze da bude korisno za obojicu te je decak nastavio s pitanjima...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:23 am
Seo sam i otvorio stranicu.Te citao.No onda spustio knjigu.Ne zeleci procitsti sada to.Digao sam gard i nisam spustao ni sekunde.Odlucio sam se dogovoriti s njim.Sta mozemo da uradimo ja i on skupa.Kakve planove..Mozemo ostvariti a kakve ne.I idalje proceniti da li mu se pridruziti ili ne.Hm..Sve cemo videti..

Takva moc sigurno je opasna za korsititi.Sutra cemo je izprobati na misij.Koja ce mend uzdici na novi nivo.A tebe ojacati.Nasi klanovi su uvek predvodili.Moramo nastsviti tradiciju.Sada reci,da li cemo unistiti Hokahe-a koji je jos uvek u seni.Ili doci sa vojskom i uraditit najsilovitij napad.Sta uciniti?

Govorio jd to brzo bez treptaja..

Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 3:27 am
Posto je postavljao previse pitanja a ja sam bio isfrustriran i gladan video sam devojcicu kako nas spijunira te joj pokazao prstom da udje kada je usla izgledala je uplaseno ali sam nastavio pricu sa skarom znajuci da nas devojcica nece izdadi cak i ako je dobrog srca...

Vidi vojsku mi nemamo...
Ali stvoricemo je...
jedno za drugim...
Takodje devojcice zasto si spijunirala?
To nije bilo lepo sa tvoje strane
ali ne boj se ne ujedam...

Izgovorio sam par reci te cekao da skar postavi jos neko pitanje pre nego se uspavam na njegovom kaucu
Sponsored content

Scar-ova Kuca - Page 2 Empty Re: Scar-ova Kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu