RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Scar-ova Kuca

Pet Jan 11, 2019 12:43 am
Kucica decaka koji je od malena navikao da zivi sam.Poreklom iz Uzumaki klana ostavljen sam.Razlog njegove samoce je smrt njegovi roditelja tako da su kucu sagradili licno Hokage-ovi ljudi.Kuca je napravljena tako da je ne moguce doci do nje a da neko ne primeti.Malo je odmaknuta od sela zamršenim šumskim putem.

Scar-ova Kuca Forest_Home


Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Pet Jan 11, 2019 2:20 am
Mamurno jutro,u glavi mi puklo i gde da krenem sad?Pricao je u snu sam sa sobom,dok ga cvrkut ptica i lavez pasa nije probudio.Imao je ceo svet pred sobom.Majku,oca,starijeg batu.No probudivsi se.Shvata da je to san.Da je ioak ostao sam.Sam do kraja zivota.Klinac od jedanaest godina iskace iz krveta.Pokusavajuci zaboraviti lepe snove i prihvatiti realnost.Obavivsi svu higijenu i spremivsi sebi dorucak.Zaputio se prema Minako-u.Decaku isti tegoba.I iste sudbine.Samoca.Nesto najgore sto coveka progoni,okruzeni ste mirom,a opet ga ne osetite.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Čet Jan 17, 2019 1:05 am
Dotrcao je pravo kuci i video svoga psa kako skapava od gladi.Prisao je i izmazio ga.Te rekao.

Izvini maleni,tezak je posao ninje.

Nasuo mu hranu te se onda zaputio spremajuci se za Chunin ispit.Jer je vec proslo par dana od genin ispita.Cujem da ce tamo biti teski pitanja.Videcemo.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Sub Jan 19, 2019 2:29 am
Dosao je kuci sa psom kojg je i zaboravio kojiga je pratio svo vrem i gledao borbu.Odmah mu j opet ostavio jelo i vodu.Te usao u kucu da se iztusira te da i sam jede.Nakon toga.Meditirao je spremajuci se za ispit.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Sub Jan 19, 2019 6:19 pm
Došao je do kuce.Pomazio svog vernog prijatelja.Zatim se nasmejao svomd keru koji se valjao kao budala od srece.

Polako prijatelju..I ja sam tebe pozelio.

Zatim je usao u kucu i iztusirao se.Od tih treninga i smoreva je vreme da spadne sve.Mirisan izasao je i presvukao.Zatim je seo da spava..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Sub Jan 19, 2019 6:30 pm
Zaspao je na kaucu.I uplivao u san.Sanjao je ispite.Desava se teska prica,njegov isptiivac kog mora ubiti je njegov otac.Kog je znao samo dve godine zivota.Ako ne uspem da ubijem predstavnika Uzumaki klana i najjaceg poznatog.Cuo sam da u sebi ima nekog demona.Zvali su ga Jinchuriki Nine Tails.
Nikada zapravo nisam saznao istinu o tome da li je moj otac sam urbana legenda..Odjednom dok se premisljam na bojnom polju,izlazi neka cudna chakra i uzima energiju prirode.Te ispaljuje na mene.Sekund pre dodira mene i te velicanstvene explozije.Sav znojav se budi,jedva dise i govori.

Neka sve ide dodzavola !

Uh..Zasto sam proklet.Zasto? Proklet i sam.Ne samo prokleto sam..Boli me noc pa mi je postala dan..
Razmisljao je i govorio sam sa sobom.
Gubio se u mislima.Te ustao i izasao van kuce.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Sub Jan 19, 2019 6:32 pm

Izasao je zatim ostavio psu hranu i vodu dovoljno ua par dana.Te mu rekao.Kao da ga i razume..

Vidimo se maleni.Imam neke teske stvari za obaviti.

Te nestao kroz ulice direktno do kapije sela.Razmisljajuci kakva ga misija ceka...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 1:20 am
Dosao je s Kushinom umoran kuci.Pas je idalje imao hranu i vodu.Tako da je samo skocio da se igra.Na Kushinu nije lajao sto je bilo cudno.Izgleda kao da pripada ovdje.Mazio se uz nju.Ona je bila nesto starija od mene.Svega 3-4 godine oo izgledu.Ja sam ounio dvanaest.Tako da bi trebala da ima oko cetrnaest nadam se..
Rekao joj je..

Pa,idemo u kucu na tusiranje i jelo..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 1:22 am
Kushina je usla.Ja sam prvi otisao i istusirao se,te umotan u peskire presao do sobe da se presvucem.Njoj sam rekao..

Kushina,imas ciste peskire i toplu vodu tamo sve namesteno..A ti nadam se da u tom rancu imas i presvlakk.

Nasmejala sd i klimnula glavom.Te krenula prema kupatilu.Ja sam otisao i obukao se u sobu..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 1:25 am
Otisla je,istusirala se i izasla u peskirima.Ja sam prstom polazao da se moze presvuci kod mene u spbi,dok sam ja u dnevnom boravku.Sva umotana u peskire..Pa bila je bas zgodna..Prosla je i presvukla se te nakon par minuta u lezernom stilu izasla.Ja sam otisao do kuhinje i izvadio rezance.To sam kuvao neko dvadeset minuta.Zatim izneo za stol..

Nadam se da volis..

Pocela je jesti klimajuci glavom kao i ja.

Prijatno nam bilo !

Uzviknuo sam te nastavio jesti.Onda ustao i otisao po case i sok.Poceli smo pijuckati sok i dovrsavati jelo.Sve je bilo pojedeno i popjjeno.Te je pala noc.

Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 1:28 am
Noc,lepa,pun mesec.Ja sam izasao na tarasu i imao neke cigarete.Pomislih,ajde da probam.U cemu je tolika car.Zapalio sam cigaretu i na prvu se zakasljao.Nakon par povuceni dimova..Bilo ke kao da pusim ceo zivot.Kushina je izasla i progovrila..

Da nisi premlad za to?Ajde ostavi.

Ja sam vukao ono i odgovorio..

Ovo mi je prva.Da probam kakvo je ovo.Nije lose.Ali ne privlaci me.No ispusit cu je do kraja.Evo i tebi jedna.

Zapalila je cigaretu.Te vukla dim za dimom kao i ja.Zatim smo usli u kucu i seli na kauc..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 1:30 am
Sedeli smo na kaucu i ja i Kushina.Te sam onda progovorio brzoai razumljivo.Glasno ali ne preglasno..

Jos malo i vreme je za spavanje.Pa ako hoces.Moja soba ti je otvorena.Ja cu ovdje.

Klimnula je glavom i dala znak da se slaze.Ja sam izneo svoje pokrivace i jastuk.A njpj spremio isto.Ona je ustala i spremala se ici kmu krevet.No onda se ukrenula prisla mi jako blizu i poljubila me u obraz..

Ovo je za sve sto si uradio za mene.Hvala.

Pocrveneo sam.Te zaspao razmislajuci o njoj..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 1:32 am
Ustali smo..Jutro je bilo toplo.Ona se vec posluzila kuhinjom i spremila dorucak.A ja sam odmah otisao odraditit jutarnju i licnu higijenu.Te rekao.I

dem do trznice da kupim neke sastojke za jelo i slicno.Te da tebi kupim odecu.Jer vidim da si preselila kod mene hehe.!.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 1:53 am
Došao sam do kuce s hranom oz Ichiraku ramen Shoop-a..Namernicama za onroke za naredni deset dana.Odecu za Kushinu..Te prisao vratima i rekao.

Kuc Kuc..Dosao sam u svoju kucj,smem li da udjem...

Cuo se odmah njen ljupki glas..

Naravno..

Usao sam i odmah rasporedio sve gde sta stoji.Hranu ostavio za stol.Njoj predao odecu i smeskao se.Ona je uzela i rasporedila u mojoj sobi koju ona korsiti.Te izasla da jedemo.Opet.Ceo ritual se ponovio.Mi smo jeli i ostatke je odnela da opere..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:02 am

Kushina je bila spremna za posao,nije bila neka lenja devojka..To mi se narucito svidjalo ko nje..Ja sam prisao i rekao joj..

Ajde sedi,odmori malo od sudova.Dosta je,ipak si ti gost.Haha..

Smeskao se te je povukao do sebe na kauc.I poceo da govori..
Jel odeca okej?Zaboravio sam da ti uzmem mere..Kad sam budala..

Ona se pocela smeskati i onda je stavila ruke na moja kolena te progovorila..

Sve je savrseno,kao da si znao koliko i kako sam satkana maleni..

Uh rastopio sam se na te reci,sve dok tu iilu nike prekinuo ozbiljan lavez moga psa..Izgleda da neko nepozvan dolazi kod mene kuci.Ne znam koje.Ali nadam da ima dobar razlog.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:03 am
Kada je mali zutokosi usao u kucu imao sam naglu zelju da udjem cisto onako kao gost te sam prisao polako kuci taman sam hteo da pokucam a onda me je napao neki pas i ujeo me za zadnjicu nisam ga hteo povrediti ali me je toliko bolelo da sam poceo da trcim unaokolo i da se derem dok mi je pas bio drzao zadnjicu zubima.


Jaoooooo!!!
Skidaj se bre!
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:06 am
Izskocio sam kroz prozor te uhvatio psa koji je rastrgao deo otece sa dela tela koji je zagrisao..A pa vidio sam dupe clana klana Tokay.Ni malo lep osecaj i prizor.Poceo sam naglo da se smejem..

Covece,da li si poludeo..Zasto ne citas s table na ogradi pre dvorista.Cuvaj se psa..

Nastavio sam da se valjam sa psom od smeha.Dobro je pa mu je pocepao dupe a ne vrat..Onda sam prisao i rekao..

Jesi dobro?

Dok je Kushina istrcala sa vodom i tabletom protiv bolova.I odmah urucila ovom belokosom..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:08 am
Od jednom izlete zutokosi klinac te povuce psa sa moje zadnjice ali mi otkinu deo odece te se videla pomalo moja zadnjica video sam da se klinac smejao ali za razliku od njega je izasla jedna devojcica crvene kose koja mi je dala tabletu protiv bolova i vodu sto sam ja naravno prihvatio a zatim me je nesto pitao zutokosi klinac...

Da...
Ja sam dobro
ali ne i moja guza...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:11 am
I dalje se valjao od smeha.No Kushina je vrisnula na mene tako da je i meni i keru izbila dusu...

Dista smeha i pomozi coveku mali..

Ja sam klimao glavom te ga ponudio da udje u kucu.Sto je i prihvatio a onda sam mu rekao..

Kojim dobrom si nastradao? Bese Shinrai?
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Ned Jan 20, 2019 2:14 am
Mali zutokosi je nastavio da se valja od smeka zajedno sa psom ali je devojka vrisnula te pretukla obojicu hteo sam da puknem od smeha ali sam se suzdrzavao nekako te smo usli u kucu cekao sam da mi pokaze gde da sednem jer bi bilo nekulturno s moje strane da sednem negde a ne pitam

Kojim dobrom sam nastradao...
dobrom psece vilice...
I da ja sam Shinrai
Cuo sam pricu o nekom decaku koji zivi ovde i kako je usamljen
jesi li ti taj Skar?
Sponsored content

Scar-ova Kuca Empty Re: Scar-ova Kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu