RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Akumova kuca Empty Akumova kuca

Čet Dec 13, 2018 6:20 pm
Akumova kuca D3738ba53b05c41387bb4f0ade10c864
Ovo je Akumova kuca za koju samo on zna kako da bezbedno dodze. Za one koji traze njegovu kucu ce se izgubiti u sumi. Jedini nacin da je neko pronadze bez Akume je da ima vrhunski senzor ili da dobije deset uspeha odjednom. Cak i one koje je Akuma doveo do kuce nece moci opet da dodzu bez njega jer se koreni sume neprestano pomeraju i menjaju putanju puta ka kuci.


Poslednji put izmenio Akuma dana Sub Dec 29, 2018 9:32 pm, izmenio ukupno 3 puta
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Sub Dec 15, 2018 2:49 pm
Dosavsi ovde posle casa na akdemiji prvo sam se raskomotio i lego da lepo zaspim. Namestio sam se i slusao cvrkut ptica dok nisam zaspao. Nakon nekoliko sati sam ustao i otisao u dvoriste da se rastegnem posle rastezanja sam poceo vezbu kao i svaki put.


Poslednji izmenio Akuma dana Sub Dec 29, 2018 9:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Sub Dec 15, 2018 6:26 pm
Posle treninga sam odlucio da prosetam gradom i vidim sta sve ima i da mozda nesto pojedem jer me mrzi da spremam.obuko sam neku ode u koju sam imao krenuo lagano da pesacim do neke prodavnice ili nekog kafica. Mozda i prespavam ispred akademije za ninje jer bi mi bilo dosadno da se vracam jer ima dosta da se pesaci.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Čet Dec 20, 2018 6:45 pm
Kad sam stigao kuci odma sam ubacio potrebne stvari u Ninja Pouch.
Akumova kuca 2DBlII8
Stavio sam catiri kunaia i sest surikena.
Uzeo sam i Kotei stavio na ruku.
Akumova kuca YZFpwVK
U nemu su pet pilula.
Dve za odbranu od gendzicua, dve za energiju ili cakru. I jednu za hp.
Nisam uzeo nista vise jer sam mislio da mi je to dovojno i onda sam samo otisao kroz vrata i uputio ka tabli sa misijama
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Čet Dec 27, 2018 5:22 pm
Kad sam se vratio sa misije odma sam otisao kuci. Kad sam stigao cekao me je vlasnik koj mi je i iznajmio kucu. Reko je da nemogu vise da stanujem ovde jer mu je dosla rodbina i da mu treba ova kuca i da se misli da nece ostati ovde pa da ja moram da se otselim. Nisam se bunio spakovao sam svoje stvari i izasao da platim coveku za dosadašnji boravak. Kad sam otisao nisam razmisljao gde cu da odem jer sam imao ideju gde da idem. Posle nekog vremena naso sam se u sumi konohe. Blizu je bila reka u kojoj je bilo dosta ribe koja je iz casa u cas iskakala iz vode. Odlucio sam da je to savršeno mesto da sagradim kucu za sebe.
Uradivsi smo jednu tehniku stvorio sam zgradu na tri sprata. Jeste preterana, al i sasvim dovoljno za mene.
Akumova kuca LAjkSBO
Cim sam je napravio odlucio sam i da je prikrijem. Da je niko nepronadze. Prekrio sam je liscem i grancicma.
Posle dosta vremena provedeno u kamufliranju kuce od tri sprata.
Raskomotio sam se i rasporedio ostale stvari.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Pet Dec 28, 2018 8:56 pm
Odlučili su otići kod Akumine kuće, ustali su sa trave i krenuli su putem ulice. Kada su se našli na ulici to vreme im je prošlo brzo iako tokom puta nisu progovarali nego su samo uživali u okolini koju su prelazili sve dok se nisu našli do onog staništa gde Akuma boravi. Kada su stigli na mesto gde Akuma živi, Mamoru reče.

Hm, ovo je fino mesto za boravak.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Sub Dec 29, 2018 8:57 pm
Nasmejao sam se na Mamoriev komentar o mojoj kuci bilo mi je ugodno sto je pohvalio moje delo.
Hvala sam sam ga izabrao. Taman kao u mom selu. A savršeno je i za vezbanje sendzu klana.
Otvorio sam Mamoriu vrata da udze da malo odmorimo i da ga mozda pitam da ide samnom na misiju. Cim smo usli otisao sam prema mom ormanu sa oruzijem. Da proverim koja oprema ce mi sluziti za misiju.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Sub Dec 29, 2018 9:13 pm
Vidi se. - reče sa znatiželjnim pogledom dok je kuću i okolinu posmatrao stojeći i dalje pored Akume

Potom su krenuli dalje, približavali se kući i čim su se približili drvenim vratima Akuma ih je otvorio i ušli su unutra. Kuća beše poprilično velika.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Sub Dec 29, 2018 9:23 pm
Dok sam iso ka ormanu setio sam se da nisam Mamoru ponusio piće. Odma sam svoj hod preusmerim ka kuhinji.
Mamoru dal hoces neko pice.
Poceo sam da uzimam dve oprane case dabi poceo da sipem. Imao sam dosta pica, al sam imao najvise cedzenih sokova koje sam sam isvedio. Razmisljao sam i da ga pitam da odemo na misiju. Al nisam hteo da budem napadan pa nisam zurio sa tim.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Sub Dec 29, 2018 9:52 pm
Može, naravno. - odgovori mu dok je prišao jednoj stolici pa je zatim seo.

Kada je seo, Akuma je promenio pravac i krenuo je ka kuhinji. Mamoru je za to vreme samo sedeo i čekao Akumu da donese nešto da popiju. Gledao je sa strane i pomalo je lupao prstima o drveni sto.

Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Sub Dec 29, 2018 11:35 pm
Izlazio sam iz kuhinje nose i dve case soka od jabuke posto nisam znao dal Mamoru pije alkohol ili ne. Priso sam mu i Pruzio jednu casu.
Evo izvini ako ti se nesvidza moju ja nesto drugo da ti sipam.
Pospio sam malo soka iz moje case i poceo dalje govoriti.
A da te pitam nesto Mamoru. Dal bi zeleo da mi kao Senju klan idemo na misiju.
Uzeo sam jos jedan gutljaj dok sam cekao odgovor od Mamorua.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Ned Dec 30, 2018 12:15 am
Izašao je iz kuhinje noseći dve čaše, po izgledu mu je bilo lako da utvrdi da je to sok a po mirisu jabuka. Odlično beše, alkohol nije pio, jedva nekad dok je sok od jabuke bio pravi pogodak za njega. Pružio mu je čašu i uzeo je, čaša beše hladna što znači da je sam sok bio hladan i svež što mu je odgovaralo te reče.

Ma pogodio si, volim sok od jabuke.

Malo je ispio soka, tačnije malo više i lepo ga je osvežavao, a onda je odgovorio Akumi.

Misija, može, kada krećemo?
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Ned Dec 30, 2018 1:24 am
Bio sam zadovoljan sto je pristao na misiju i odma sam mu odgovorio kad ds idemo.
Mozemo i odma. Samo da se pripremimo.
Uputio sam se ka mom ormanu sa oruzijem. Otvorio sam ga i uzeo Koten i Ninja Pouch.
Uzeo sam i veliki svitak pa sam ubacio u njega Wrist Launcher.
Akumova kuca Pvo7Y5L
Kad sam delovao oruzije u svitak. Stavio sam ga na ledza. Koten na ruku i Ninja Pouch na desni guz. Pa rekao Mamoru da krenemo.
Ja sam spreman. Vreme je da krenemo.
Otvorio sam vrata da izadzemo pa da zakljucam i krenemo prema oglasnoj tabli.

Hp 300
Eh 300
Ch 500-100=400
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Ned Dec 30, 2018 3:13 pm
Reče odma, takav odgovor je i očekivao. Nekako mu se čini da će ga misija malo držati zaokupiranog i da ima o čemu da misli nego da luta Konohom ne radeći ništa sem toga, tako da je takva razlika bila dobro poželjna. Onu čašu napunjenu sa sokom je uzeo i ispio je ono što je ostalo u njoj i ustao je sa stolice. Za to vreme je Akuma otišao da pokupi svoju opremu i kada je bio spreman bilo je vreme za polazak. Što se tiče Mamorua on je uvek držao opremu kod sebe pa njegovo spremanje nije bilo potrebe jer je njegova spremnost bila prisutna često, a i za ovakve slučajeve kada je u pitanju misija ili bilo šta drugo. Čim se Akuma pojavio opremljen sa svojim naoružanjem koje će biti potrebno za misiju na koju će ići Mamoru mu postavi pitanje.

Spreman?
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Ned Dec 30, 2018 4:56 pm
Da, spremam sam
Uzeo sam case sa tola i okrenuo jih na krpu jer su bile prazne. Krenuo sam ka vratima i otvorio ih.
Ajdemo, prati me ovaj deo sume je narucio opasan. Pa netreba da se razdvaljmo.
Islismo sumom konohe na potpuno drugi nacin nedo sto smo stigli do moje kuce. Hodali smo sve dok nismo stigli do ulice. Pa nastavili putem do zida sa misijama.
Sponsored content

Akumova kuca Empty Re: Akumova kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu