RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang I Jounin ispit Empty Roy Mustang I Jounin ispit

Uto Jan 22, 2019 1:17 am
Ovde ce Roy Mustang da polaze svoj I Jounin ispit.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Roy Mustang I Jounin ispit Empty Re: Roy Mustang I Jounin ispit

Uto Jan 22, 2019 1:36 am
Zovem se Roy Mustang i poticem i sela Kai. Imao sam tesko detinjstvo, nisam imao prijatelje. Ovo je jedna moja avantura kad sam bio mali. Uvek sam bio nestasno ali povuceno dete, kada sam imao 6 godina, sanjao sam o tome kako sam najjaci Shinobi na svetu, to je tada bilo daleko od mene, nisam to mogao preko noci kao sto sam ja hteo. Kako je vreme prolazilo, ja sam jos vise zeleo da postanem Shinobi. Naravno, to je za mene bilo nemoguce, nisam imao nikakvog talenta. Moji baba i deda su hteli da postanem vladar sela Kai, ali sam mislio da je to nesto sto nikad necu moci. Nikada nisam odustao od mog sna da postanem najjaci Shinobi, i dan danas to pokusavam, ali uvek ce biti neko jaci od mene. Jednog dana sam odlucio da krenem na putovanje, da bih postao najjaci Shinobi na celom svetu, bio sam tako mlad i neiskusan u svemu. Jedne noci dok su svi spavali, ustao sam iz kreveta, spremio se, a zatim pobegao iz sela. Hteo sam da nadjem nekog ucitelja i novi dom. Na mojim putovanjima sam naucio dosta stvari, kao na primer da je dom samo jedan, razne stvari, ali nisam mogao naci ucitelja. Jednom sam naisao na jedan kamp, to su bili neki baniti, naravno da ja to nisam znao. Usao sam u njihov kamp i izlozio se velikom neprijatelju, koji je posle unistio moje selo. Prvo su me uhvatili, zatim vezali za stub, koji je tacnije bio lomaca. Zapalili su vatru, bio sam tako uplasen, na svu srecu se dogodio zemljotres, sve je pocelo da se trese, lomaca se prevrnula. Uspeo sam da pobegnem jer se kanap zapalio i izgoreo. Banditi su se jedva pomerili sa mesta, dok sam se ja sa sve lomace prevrnuo. Poceo sam da trcim, banditi su izgleda bili Shinobiji, a ja sam hteo da postanem kao oni, samo najjaci medji njima. Posle par dana sam uspeo da pobegnem, vratio sam se u selo posle 1 godine putovanja po svetu. Ljudi u selu su bili srecni sto sam ziv, ispricao sam im sve svoje avanture. Posle toga sam imao dosta prijatelja i svi su hteli da se druze samnom, kada sam ih pitao zasto, odgovorili su da cu morati sam da saznam, ali jos uvek nisam saznao. Proslo je par godina, vec sam i zaboravio na bandite, ali onda je stigla dojava da je i selo Kyoto unisteno i da su banditi krenuli ka nasem selu. Nastala je velika panika, ljudi su trcali na sve strane, jedan moj prijatelj Han je poginuo pre nego sto su banditi dosli, od velike panije je neko srusio neko kamenje, pamo lu je na glavu i celu je smrskalo. To je bio preveliki sok za mene, posle sam shvatio da ako je selo Kyoto unisteno, onda je i Juu mrtav. Ovo je prica o tome kako sam unisti 2 sela.
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu