RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brando prvi jounin ispit  Empty Dio Brando prvi jounin ispit

Uto Jan 22, 2019 8:37 am
Ode pisem jounin ispit brao
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brando prvi jounin ispit  Empty Re: Dio Brando prvi jounin ispit

Uto Jan 22, 2019 9:14 am
(probudio sam se, smoren, tmuran, kao svakoga jutra.. Dio Brando poznatiji kao Macka, zbog ogromne kolicine chakre koje poseduje.. U svojoj 18 godini osnovao je organizaciju pod imenom "Oro". Trenutno se u njoj nalazi preko 2 miliona clanova, spremni da umru zarad dobrobit drzave, naravno ovo su bile lazi, sve sto sam zeleo jeste moc i slava, i da razorim konohu zbog incidenta koji se dogodio tokom mojega detinjstva. Takodje je poznat kao Revolucionar. Tog jutra desilo se nesto sto ce svakoga iznenaditi, nesto sto ce izmeniti ceo ovaj prokleti svet.. Desio se, prvi shinobi rat.. Niokuda Ninje Konohe probile su u pecinu organizacije, nikada nismo saznali kako su dosli do takvih informacija. Milijarde i milijarde ninji se suprodstavilo konohi, ali oni nisu bili dovoljno mocni da ih poraze.. Nazalost.. Ja sam se tog dana borio sa jednim neverovatnim covekom.. Zvao se.. Midoriya.. Posedovao je neku cudnu moc elektriciteta.. Zelene boje.. U trenucima kad bi ga napao kroz njega kao da bi krenula tecat' neka nova krv.. Nesto drugacije.. Kao da nije sa ovoga sveta.. Tu bitku sam izgubio, nisam bio dovoljno jak.. Ostao sam bez podanika, sam samcijat..Probudio sam se na nekom cudnom mestu, kao da sam bio pod zemljom.. Nisam imao svoju desnu ruku, a rane su mi bile zaceljene.. Kako je ovo moguce? Zapitao sam se.. Bio sam siguran da sam ugino.. Neki cudni covek sa sharinganom se pojavio.. Obecao mi je bolji svet ako budem slusao njegova naredjenja.. Ali ja nisam takav. Sacekao sam par godina da se moje rane kompletno zacele. te sam unistio prostoriju mocnim razornim jucsuom i pobegao.. Primetio sam da se svet veoma promenio, iako je proslo samo oko desetak godina, potpuno je drugaciji.. Zelenilo je bilo svuda, kao da ratova nije bilo u zadnjih hiljadu godina.. Veoma blizu primetio sam jednu ogromnu planinu, zainteresovao sam se.. Par sati sam putovao do nje, te sam se i popeo, nadao sam se da cu naci nesto zanimljivo.. Tu gore nalazile su se zabe, bukvalno, zabe koje pricaju.. Iako nisam mogao da verujem i zeleo sam da napustim ovo mesto, njihova snaga i moc me je naterala da ostanem ovde i treniram.. Posle par meseci, razvio sam sage mod zaba, ovo je za mene bilo nesto neverovatno, jer nikad nisam imao priblizno ovako kvalitetnu tehniku. Doslo je vreme.. Da se osvetim.. Kada sam stigao do konohe, ukljucio sam svoj super sage mod. Prizvao tri ogromne zabe sa planine Myoboku, te napao ovo selo sakriveno medju liscu.. Ubrzo sam sve unistio, najjace ninje su izasle, no nisu se mogli suprodstaviti mojoj velikoj snazi.. No pojavio se neko, neko ko mi se mogao suprodstaviti, covek koji me je pre ko zna koliko vec godina porazio.. Midoriya.. On sam nije bio u stanju da me pobedi, medjutim ostale ninje sela su mu podarili snagu, ja sam bio sam samcijat, dok je on imao prijatelje. Zbog toga sam i izgubio, zbog toga mu nisam bio ravan, niti cu ikada biti.. Tek pred svoju samrt shvatio sam da sam pogresio.. I da je istinska moc.. Imati.. Prijatelje..)......
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu