RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Minako
Minako
Academy Student
Academy Student

Minakova kuca Empty Minakova kuca

Čet Jan 10, 2019 2:12 am
Kuca je izgradjena malo van sela.Napravljena za potrebe decaka.Obilaze je redovno seljani kako bi pomogli oko hrane. Kuca je okruzena sumom i ima jedan regularan out u centar sela.
Minakova kuca 1P4pj8n
U kuci je jedan decak pod imenom Minako Hyuuga koji je poslednji u svom klanu. Minako imaju cilj,a to je da ujedini svet i da zivi u miru. Minako ima 11 godina. Pohadja akademiju i izgubio je roditelje u borbi protiv odbeglih ninji. Minako je povucen, ne prica mnogo o osecanjima i ne zali se za svaki teret koji dobije. Minako je tajanstven, ljudi ne znaju nista o njemu iako mu donose hranu. Mnogo stvari mrzi i ne voli nesto preterano mnogo stvari.
Minako
Minako
Academy Student
Academy Student

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 1:00 am
(Posle malo kraceg sna probudio sam se umoran nisam se osecao toliko dobro tokom ovih dana noc i dan su se smenjivali sve brze i brze spori ritam danasnjeg zivota bio je surov i ne tako praktican , krenuo sam ka kuhinji kako bi pojeo nesto ali tih dana mi se nije ni jelo toliki ali ipak energija se morala obnavljati iznova i iznova.)
Minako
Minako
Academy Student
Academy Student

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 1:32 am
(Dosao sam do frizidera i uzimam nesto da jedem te odlazim do stola. Jako sam nervozan i secanja mi se vracaju osecaj je brutalan ali posle svake uspomene sve vise se osecam jace i jace. Mrzovoljan sam i to moram popraviti stvari su mi razbacane po sobi. Moram sto brze da se aktiviram i pospremim sobu. Dok sam jeo osetio sam cudnu cakru koja se sirila ka mojoj kuci. Brzo sam ostavio jelo i odma izasao napolje. Zatekao sam povredjenog coveka koji je lezao pokraj jednog zbunja. Brzo sam uhvatio coveka i uneo u kucu.)
Minako
Minako
Academy Student
Academy Student

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 1:47 am
(Coveka sam uneo u kucu i otisao po prvu pomoc koju sam imao u jednom ormancicu. Uzeo sam prvu pomoc te mu previo ranu koju je imao na nozi. Upitao sam ga)
Jeste li dobro?
(Upitao sam ga te sam otrcao do kuhinje kako bih mu dao casu vode. Covek odgovara)
Hvala ti sto si me spasio covece, Naleteo sam na neciju zamku i Shurikeni su me pogodili u listove leve noge i po clanku.
(Znaci ovaj covek je uleteo pravo u moju zamku jako cudno. Zanima me kako je uspeo u zamku koju sam sakrio za posebne prilike. Upitao sam ga)
Ne vidim vam traku na celu, odakle dolazite i gde ste tacno upali u zamku?
(Covek mi je objasnio gde je tacno upao u zamku. To je bilo iza kuce gde cuvam stvari koje mi znace i koje su znacile mojoj porodici dok su bili zivi, i dalje nije odgovorio na pitanje pa sam ga ponovo upitao)
Gospodine nisam cuo da ste mi odgovorili. Odakle dolazite i zasto ste bili iza moje kuce?
(Upitah ga te sam spremio kunai iza leve noge u torbici. Cudno se ponasao kao da je izgubljen pa sam uzeo jedan konopac i zavezao ga. Velikom brzinom sam otrcao po nekog da mi pomogne kako bih ga ispitali sta je radio oko mene i moje kuce.)

Minako
Minako
Academy Student
Academy Student

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 2:04 am
(Konacno nasao sam jednog coveka za pomoc i doveo ga do moje kuce.)
Ja sam Minako,. Pohadjam jos akademiju tako da nisam jos treniran kao ostale nindze ali trudim se da budem jaci.
(Rekao sam mu tihim glasom te uveo ga u kucu i pokazao nepoznatog coveka koji je pokusao opljackati nesto.)
Evo, ovo je taj koji mi je sumnjiv. Kad ga upitas odakle je on ne odgovara i samo spusti glavu jako mi je sumnjiv.
(Rekoh situaciju te sacekao kako ce reagovati shinobi do mene.)
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 2:18 am
Ambiciozni mladi ninja je uveo Spajka i pokazao mu današnjeg negativca. Zavezan i bez života u sebi, gledao je dole ka podu i nije ništa govorio. Setio se Spajk da može da sada iskoristi tehniku koju davno nije koristio ali i dalje ima neku ideju u glavi kako to treba da izgleda. Stavio je ruku na glavu od lopova i fokusirao da mu prodre u um. Procedura tehnike nije tekla kako je Spajk to zamislio ali uspeo je da izvuče iz njega suštinu.

Šunjunao ti se oko kuće i pokušao je nešto da ukrade ali nije uspeo.

Sklonio je ruku sa glave i okrenuo se ka Minaku.

E pa Minako, jel to to?
Minako
Minako
Academy Student
Academy Student

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 2:23 am
(Zacudjeno je pogledao shinobia koji je stavio ruku na celo neprijatelja i osetio je da je u pitanju genjutsu. Shinobi mu rece sta je radio oko kuce.)
Mozes li ga odvezati i odvesti negde u zatvor? Ne zelim ga videti jos jednom jer ako ga sretnem necu se suzdrzavati odnesi ga kod medicinskih ninji da zalece rane koje ima
(Upitao sam ga te sam izvukao kunai iz ruke.)
Njemu je rana uvijena ali treba da se zaleci vodi ga odavde i hvala na pomoci.
(Rekoh mu jako nervoznim tokom)
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 2:27 am
I još jedna usluga koju Spajk treba da obavi, već počinje polako da se nervira. Pošto je u pitanju dečak odlučio je ipak da mu pomogne, mali izgleda obećavajuće i možda on bude koristan njemu kasnije negde u budućnosti. Izvadio je kunai iz svoje torbice i lopova je ošinuo jako i zadnji deo glave i on se onesvestio. Prebacio ga je preko ramena zapalivši cigaru. Zaboravio je da se nalazi u kući dečaka ali ipak nije mario. Izlazio je iz kuće sa čovekom na ramenima i pokušao je da ispadne kulturan još jednom.

E pa Minako, ako ti opet budem trebao, tu sam u selu. Nađi me.

Spajk je izašao iz kuće i zaputio se ka bolnici da ostavi ovog zlikovca.
Minako
Minako
Academy Student
Academy Student

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 2:38 am
(Kad se idiotski incident zavrsio izasao sam kroz vrata i zatvorio ih. Uputio sam se iza kuce da vidim i postavim novu zamku posto je ocigledni mamlaz upao u zamku. Kunai sam vratio u levu torbicu koja je bila na butinama. Vratio sam se u kucu kako bih uzeo novu zamku koju imam i poslednju. Otisao sam iza te postavio zamku i pazljivo sam posmatrao dal me neko gleda dok sam postavljao zamku. Imao sam srece sto nista nije ukrao i sto je bio toliko glup da upadne u ociglednu zamku koja je bila vidljiva ali je bila kamuflirana travom. Proslo je nekoliko minuta postavio sam zamku i vratio se u kucu, otisao sam da prilegnem zato sto nisam imao sta drugo da radim. Dok sam lezao razmisljao sam o genin ispitu, vrlo uskoro ce poceti genin ispit i trebalo bih da treniram i da se spremim za taj ispit ali imam vremena za njega.)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 2:38 am
Dosao je do dvorista kuce svog dobrog prijatelja kog zna od rodjenja i jedinog kog ima na kog moze da se osloni.Minako.Stara dobra glava.Pokucao je i osmehnuo se starom drugu.Otvarajuci vrata odmah je pruzio ruku s smeskom i rekao.

Zdravo Minako stari druze ! Dugo se nismo videli...

Nabacio je onaj svoj kez.Te cekao reakciju i eventualno neki poziv u kucu ili na trening napolju.

Minako
Minako
Academy Student
Academy Student

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 2:45 am
(Dok sam lezao zacuo sam da neko kuca na vrata. Ustajem odlazim do vrata i jako mrzovoljno otvorim te ugledam svog starog prijatelja kog poznajem od rodjenja i nasmesim se)
Zar je moguce? Skar ti si? Nisam te video jako dugo covece udji slobodno u kucu.
(Srecnim tonom sam razgovarao sa Skarom. Cudno posle 2 godine ga vidjam jako se promenio fizicki, nadam se da je tako i psihicki)
Inace kako si jel ti je ista bolje od incidenta sa banditima?
(Upitao sam ga. Zabrinut sam mozda mu se nesto desilo u ove 2 godine ipak delimo isti zivot ista osecanja i znam kako mu je.)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 2:53 am
Promenio se.Nije vise isti.Razmislja zrelije.Vidim da jos nema jos svoju ninja traku.Tako da je jos akademac.Kao i ja.Do duse.Sutra oolazem taj ispit.Sigurno.

Da bolje sam.Odlucio sam,kazniti sve sti su bili tamo i napadali mene i moju i tebe i tvoju porodicu.Oko za oko,zub za zub,zivot za zivot ! Sutra postajem Genin sela Konohagakuren i ponosno cu nositi svoju ninja traku.A ti?

Minako
Minako
Academy Student
Academy Student

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 2:58 am
(Znaci tako vec pocinje ta ostvaruje svoju osvetu, vreme je da nas plan pocne ali pre toga moramo da ojacamo.)
Drago mi je da si dobro inace da vreme je da ojacamo i sve jedno mi je dal pao ili prosao ispit ja cu svoju osvetu ostvariti ubicu one koji mi stanu na put. Ubicu nindze koje su nam napali porodice.
(Rekoh mu te sam mu prisao da mu sapnem.)
{Skar pocnimo sa nasim planom kada postanemo najjaci u selu, jel vazi?}
(Sapnuh mu i otisao do kuhinje da ponudim starog prijatelja sta ce da popije. Iz kuhinje dovikujem)
Sta zelis da popijes?
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 3:05 am
Smeskao se,i njegov sagovornik je odlucio da uzme problem u dvoje ruke i zgnjeci ga.Nasmejao se i progovorio.

Vazi!Put ce biti dug.No moramo se drzati zajedno i pokazati ko su medju zadnjim prezivelima iz Klana Hyuga i Uzumaki !..Nismo preziveli bez razloga veruj mi.A sada..Moze jedan eneegetski sok i bacamo se na trening.Sutra je ispit.
Minako
Minako
Academy Student
Academy Student

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 3:09 am
(Nasmejah se te ga upitah)
Pre treninga moram nesto da pojedem, ocemo li ici do grada da jedemo nesto cuo sam da ima odlican ramen u jednoj prodavnici.
(Upitah ga te sam uzeo energetski sok sa stola i dajem Skaru. Dok sam cekao da popije sok pokusavao sam da se smejem i da ne pokazujem da sam mrzovoljan ili slicno ali uspesno sam to sakrivao i retko ko je mogao videti da mi se nesto cudno desava  ipak ja i Skar smo najtajanstveniji akademci u selu.)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Pet Jan 11, 2019 3:12 am

Ah..Uzdahnu skar u sebi..I pomisli,neke stvari se ne menjaju.Uvek je voleo dobro da jede.Pravi gurman..
Progovori Skar uz osmeh.

Ajde,valja se mabiti misica i energije.Idemo !!!

Te eksira sok i ustade cekajuci Minakoa.Spremao se za put prema dobroj i ukusnoj hrani.Dok su sve negativne misli nestale.
Sponsored content

Minakova kuca Empty Re: Minakova kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu