RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Zatvorska celja broj 2 Empty Zatvorska celja broj 2

Pon Jan 07, 2019 11:52 pm
Ovo je jedna od zatvorskih celija Konohe, kada ste u njoj na vas je postavljen poseban seal, koji vam onemugacava koriscenje charke, a resetke koje se nalaze ispred vas imaju 1000 defence.
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Pon Jan 07, 2019 11:53 pm
Ovde kaznu odsluzuje Shinrai, ovde ce se nalaziti 72h u RL, te ce morati bar 2 posta dnevno da napise u ovoj temi, kako bi kazna bila ispunjena.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Uto Jan 08, 2019 11:10 pm
Stigao sam u neku budjavu celiju ali, samnom je bio doktor znao sam za seal ali meni chakra nije bila potrebna da bi unistio resetke a, uz to nisam smeo pokusavati takve stvari ispred su bili cuvari cini mi se jaci od mene cak i da pobegnem sustigli me polako sam seo na pod i krenuo razmisljati)
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Uto Jan 08, 2019 11:12 pm
Posto sam sedeo vecinu dana razmisljajuci sta sam ja to skrivio mislio sam da nije bilo fino s moje strane sto sam upljuvao onog idiota sto mi je odsekao polni organ ali nema veze nek ide zivot...
sigurno cu imati prilika da ga iztamburam...
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 2:30 pm
(Usao sam unutra i pitao cuvare u kojoj celiji se nalazi Shinrai, rekli su da je u celiji 2, to je preko puta Dia. Stao sam ispred celije i obratio se Shinraiju.)
Ja sa Roy Mustang, zovi me Roy. Ti si bio u bolnici kada je Juuzou izvrsio samoubistvo?
(Trablo bi da sacekam odgovor pre nego sto ista kazem.)



Zatvorska celja broj 2 Roy_mu22
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 3:07 pm
Video sam da mi je neko dosao u posetu polako sam prisao te mu dao odgovore na njegova pitanja i uz to se prvi predstavio...

Hmm...
Ja sam Shinrai
i da bio sam u bolnici kad je izvrsio samoubistvo...

Kada sam izgovorio par reci nisam hteo da ispadnem nekulturan kao dio te sam sacekao da mi sagovornik postavi jos koje pitanje ili samo ode...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 5:34 pm
(kada sam izasao iz svoje celije, preko puta sebe ugledao sam onog bednika shinraia i malog mustanga.. Bes je postajao sve jaci i jaci, nisam mogao da se suzdrzim, a da nesto ne dobacim, zeleo sam da mu se napijem krvi, oh shinrai, kad izadjemo odavde, videces ti svoga boga, prisao sam i uhvatio mustanga za rame, iznorisajuci cuvare shinraieve celije i kurcevito mu rekao)

-Desi buzdovane.. Jel su te lepo istrpali ovde? Izgledas mi kao da si se druzio sa crncima ovih par dana.. Kako god, ovde sam dosao zbog tebe mustanze..
-Recicu ti sve, nasamo, ne zelim da tu bude i shinrai, znas on je poznat po tome sto odaje tajne.. Buzdovan..
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 5:45 pm
(Shinrai je odgovorio na pitanje, prikljucio se i Dio, izgleda da je pusten iz zatvora. Posto je odlucio da mi kaze sve sto zna nasamo, odlucio sam da bi trebalo negde da odemo da bih ga saslusao.)
Pa ocemo li odmah negde ili ces da sacekas da ispitam Shinraija? Nego, je li istina da Shinrai menja pol, ahahahahhahaha?
(Sacekacu odgovore na moja pitanja, ali ovo da je Shinraiju odsecena alatka je presmesno, hahahah.)



Zatvorska celja broj 2 Roy_mu23
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 5:50 pm
(nije bilo potrebe razmisljati da li da odemo na drugo mesto ili ostanemo ovde, bilo je ocigledno, moramo zafrkavati buzdovana shinraia, jednostavno, covek je tako iritantan da nije moguce to izbeci, osim toga ne poseduje polni organ, sto je samo jos jedan razlog da ga zafrkavamo, cuvari su se izgleda naljutili na nas i juua, te nam rekli da odemo odavde i da ne smemo vise tako da se ponasamo,
ja sam se samo nasmejao i napustio ovo mesto zajedno s mustangom, takodje i pljunuo pored shinraia u tuku izlaska)..
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 5:57 pm
(Nisam ni dobio odgovore, cuvari su se naljutili na Dia i mene, morali smo da idemo odavde. Dok smo izlazili Dio je pljunuo pored Shinraija, a jedan od cuvara me je gurnuo, pao sam na pod. Nakon sto sam ustao, hteo sam da ga ubijem, ali sudeci da cuva u zatvoru, o nda je verovatno jak. Samo sam se okrenuo i otisao, jer bih mogao da zavrsim u zatvoru. Izasao sam zajedno sa Diom.)


Zatvorska celja broj 2 Roy_mu24
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 9:34 pm
Posto su ovi otisli ja sam nastavio da se izmotavam po celiji primio sam svoje inekcije setao se po celiji drao se cuvarima da me puste znao sam da mi je ostalo jos malo te sam samo cekao da me puste iz ovog budjavog mesto na cistinu i da odem do onog juuovog druga ili sta mu je vec..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 9:36 pm
Pokusao sam malo da koristim chakru ali mi nije islo shvatio sam da je na mene izgleda stavljen neki seal te da ne mogu koristiti chakru ali, se nisam uplasio znao sam da ce mi cuvari skinuti to cudo kada mi istekne vreme koje treba da lezim u ovom prljavom mestu prepunom ozloglasenih ljudi...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 9:39 pm
Nisam zeleo da ostanem bez svog treninga te sam ko neki idiot poceo da udaram unaokolo doktor mi se podsmevao ali, me je bilo bas briga sta drugi misle bitno mi je da uskoro izlazim iz ovog mesta a i takodje da cu moci da upoznam nove ljude barem se tako nadam takodje nisam bio godinu dana kod kuce trebalo bi da se vratim tamo i, da vidim sta se sve izdesavalo.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 9:40 pm
Kada sam zavrsio sa svojim mlataranjem ruku doktor je izasao iz celije bila mi je prilika da pobegnem ali, nisam hteo lego sam na krevet te razmisljao da li sam sada postao kriminalac i da li vise nisam casni samuraj vec neka izbegla budala koja za cast ne zna i robija celog svog zivota...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Čet Jan 10, 2019 9:43 pm
Konacno dosao je i, taj dan. Dan kada se ja pustam iz zatvora i odlazim svojoj kuci ili, ipak negde drugde da se jos malo glupiram i napravim mozda neku stetu ponovo dva cuvara su usla u celiju te su mi skinuli taj seal koji sam imao otpratili su me do izlaza te su mi rekli da se ovo ne ponavlja i da se u buduce popravim nisam zeleo da ih mnogo slusam te sam se uputio ka glavnoj ulici...
Sponsored content

Zatvorska celja broj 2 Empty Re: Zatvorska celja broj 2

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu