RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Soba broj jedan Empty Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 12:46 am
Ovo je uobicajna lekarska soba. Gde se primaju pacijenti, al najcesce ninje.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 12:50 am
Dosavsi u bolnicu brzo sam pouvao lekara, a on me poslao ovde. Stavio sam Juu na ktevet i cekao da se probudi. Sestre su ga stavile na infuziju, a i uzeli malo njegove krvi da analizirajući. Ja sam se lepo smestio na stolici i malo zadremao do ne stignu rezultati testova.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 12:59 am
(Vristanje, nece da prestane, sta je ovo, sve manje se culo, ubrzo sam video moju porodicu, ali mrtvu, ne zivu. Ubrzo je sve prestalo, probudio sam se, ali sam se razdrao.)
AAAAAAA!!! Gde sam ja, zasto sam ovde?
(Pogledao sam pored, i video Akumu, spavao je sedeci na jednoj stolici pokraj kreveta gde sam ja lezao. Da li sam u bolnici?? Mozda da pozovem medicinsku sestru.)
Sestrooo!!!
Med. sestra Ljubomirka: O vec si se probudio?
Da, zasto sam ovde?
Med. sestra Ljubomirka: Ne znam, samo si doveden ovde, moras da probudis svog druga i da ga pitas.
U redu.
(Sestra se okrenula i izasla iz sobe.)



Soba broj jedan Untitl25
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 9:32 am
VIDEO SAM MEDICINSKU SESTRU KAKO ILAZI IZ SOBE NIJE IZGLEDALA NESTO BAS PRESRECNA IZGLEDALA JE NAMRGODJENO KAO SVAKA ZAPOSLENA OSOBA DANAS PREDPOSTAVLJAO SAM DA JE JUU U SOBI BROJ JEDAN TE SAM SE ZALETEO I UPAO BEZ IKAKVOG KUCANJA I KULTURE TE SE PRODRAO


Aloooooo!!!
Juuu!!!
si ziv bre jebo te!
i koj moj ovaj sto cuti spava!

KADA SAM SE PRODRAO LIK SE PROBUDIO A TAKODJE SAM PRIMETIO DA JE JUU TAMO BUDAN I ZBUNJEN LEZI U KREVETU I MRMLJA NESTO IZGLEDAO JE POVREDJENO TE SAM MU DAO CVECE I VINO
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 11:21 am
(Shinrai je uleteo u sobu, skoro je vrata razvalio. Doneo mi je vino, ja ne pijem, ali nema veze, ako nista, bar je dosao. Iz nekog razloga, nista nisam mogao da cujem, da li sam ogluveo tokom ovog sto se izdesavalo? Rekao sam Shinraiju.)
Slusaj, ja tebe nista necujem, mozda sam ogluveo.
(Opet se dogodilo, osetio sam vrtoglavicu. Da li cu opet pasti u nesvest? Medjutim ovaj put je odmah prestalo, da li je ovo neka trauma, ilio nesto drugo, pronacicu odgovor, ostalo je da sacem doktora. Akuma se probudio, Shinraija sam polako mogao da cujem, pa sam rekao.)
Sta mi se dogodilo? Da li je bio neki napad? Da li sam samo pao?



Soba broj jedan Untitl26
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 12:23 pm
Probudio sam se zbog nekog velikog kretena koj se drao bez ikakvog razloga. Kad sam otvorio oci video sam Shinraia kako daje cvece i vino.
Sta to radis Shinrai. Juu nepije alkohol. A i tek treba da ga pregleda doktor da vidi sta mu je.
Steo sam da izbacim Shinrai jer se stvarno nekulturno ponasao. Al sam mu ipak dopustio da ostane jos neko vreme.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 4:27 pm
VIDEO SAM DA JE AKUMA PROGOVORIO PO PRVI PUT OD KAKO SAM GA VIDEO A DA JUU GOVORI KAKO NISTA NE CUJE I DA JE OGLUVEO OKRNEUO SAM GLAVU KA AKUMI REKAO MU PAR RECI A ONDA OKRENUO GLAVU KA JUU-U I POKUSAO DA MU KAZEM NESTO...

Oooo...
pa vidi ti to
progovorio si cudo...
a ti juu razumes li me nesto?
ako razumes odgovori na ovo pitanje...
kako si ?

IZGOVORIO SAM PAR RECI A ONDA ZANEMEO I CEKAO DA VIDIM DA LI CE ME JUU CUTI I KAKVE CE IM REAKCIJE BITI...
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 4:41 pm
Shinrai me je iznarvirao jer je nepristojan i neda Juu da se oporavlja. Uradivsi znakove rukama iz plafona je izasao koren koj je uhvatio Shinraia za vrat da ga malo prigusi.
Soba broj jedan RIXVjMZ
Aj ti umukni i pusti Juua da odmara. Nepitaj ga kako je jer ga jos nije pregledao doktor.
Lijana ga je drzala u vazduhu polako ga guseci, al nije bilo dovojno da ga potpuno udavi.
200 hp
200 energije
220 ch
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 4:58 pm
OD JEDNOM ME JE AKUMA UHVATIO KORENOM I POCEO NESTO DA SERE ZNAO SAM DA MORAM BRZO DA REAGUJEM URADIO SAM TEHNIKU ZAMENE TE IZBEGAO TAJ NAPAD A POTOM IZVADIO SVOJU KATANU

Soba broj jedan BS8DMeh

Soba broj jedan IBWy3st

Sta se pa ti pravis pametan?
sa tim tvojim malim korovom...
os te sad ovde posecem...
nego necu jer juu nije dobro ovde sam zbog njega ne zbog borbe...

IZGOVORIO SAM TE RECI ALI I UJEDNO DRZAO GARD I KATANU U RUKAMA ZNAJUCI DA CE SIGURNO POKUSATI NESTO DA UCINI...

HP 200/200
EN 200/200
CH 300/270
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 5:36 pm
(Cula se neka buka, mali komadic plafona me je pogodio u glavu, pogledao sam pord mene, video sam kako se Shinrai i Akuma bore. Koliko sam shvatio, ja sam u bolnici, a oni se bore, i to pored ranjenog coveka, ubicu ih.)

Soba broj jedan Rxrkqr10
HP 200
EN 200
CH 320
(75 kontrole imam)
(Bilo bi im bolje da su zivi, sta se oni bore dok sam polu mrtav.)
Sta se bre borite, ubicu vas!!
(Sta je njihov problem bre, ako su izbegli, a bolje bi im bilo da jesu, onda cu ih ubiti.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 6:05 pm
Stigao je ispred bolnice, uvideo je od dole sobu, u kojoj se pravio haos, odlucio je da ode tamo, te smiri situaciju, jer je buka koju su pravili, pocela jako da ga iritira. Uradivsi znakove rukama, ispod njegovih nogu, je krenuo da se stvara zemljano uzvisenje, koje je raslo, sve do sobe, te je razbilo prozor u sobi gde su se nalazili, na prvi pogled je vide da vatreni napad, ide ka jednom od njih, te se uzvisenje jos prosirilo, i stalo ispred osobe na koju je isao napad, te vatreni napad nije imao efekta na njega. Mogao je da vidi, da se ovde nalaze tri osobe, dvojica koju prvi put vidi, a treci je bio mali Juu, taj klinac, izgleda da je pravio najveci nered ovde, razmisljao je da li da ga ubije ovde, na licu mesta, ali ipak je odlucio da prvo prozbori koju. Dok se nalazio na uzvisenju, iznad svih njih, krenuo je da prica.

Da sam na vasem mestu, prekinuo bi ovu borbu, istog momenta.

Soba broj jedan Giphy

Soba broj jedan MxO22sd

Hp-200
En-200
Ch-375
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 6:36 pm
Kad sam video da je neko usao i blokirao napad. Samo sam se opustio i poceo da pricam sta se desava.
Juu je bio pao u nesvest dok smo bili u jednom kaficu. Odneo sam ga ovde u bolnicu, a Shinrai je dosao samo ds smeta i da vredza.
Spustio sam gard i cekao reakciju od tipa koj je usao u sobu. Cekao sam i da vidim sta ce Juu d a kaze. A za Shinraia me je bilo bas briga. Jer je sam vec u kaficu svatio koliki je on idiot i da nikako nece napredovati u rangu.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 9:05 pm
VIDEO SAM DA ME AKUMA BAS NESTO I NE GOTIVI I DA SE SAMO DEBILISE KAO I DA GOVORI DA SAM DOSAO DA VREDJAM I SMETAM CAK I AKO TO NIJE BIO RAZLOG MOG DOLASKA TE SAM MORAO DA DAM ODGOVOR

Ne pravi se pametan plavusane...
prekidam samo zato sto je ovo bolnica
a ti Akuma nemoj da lazes nisam vredjao
doso sam da vidim juu-a
takodje plavusane hvala sto si me zastitio od tog napada cak i ako je napad bio veoma slab i labav...

IZGOVORIO SAM PAR RECI NADAJUCI SE DA CE ME MOMCI SHVATITI POMALO OZBILJNO JER NISAM BAS RAZUMEO ODKUD SE POJAVIO OVAJ PLAVUSAN I ZASTO AKUMA LAZE DA SAM JA KRIV ZA OVO DA LI JE OVO NEKA VAZNA OSOBA PA AKUMA POKUSAVA DA MI SMESTI ILI JE OVO SAMO OBICNI KLINJA KOJI ZNA PAR TRIKOVA...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 9:39 pm
(Gilgamesh se pojavio, ovo je cudno, od svih je morao on da dodje, svakako, prekinuo je ovu zbrku.)
Dugo se nismo videli, Gilga. Sta ti radis ovde? Da li si dosao meni u posetu?
(Gilgamesh, da li je dosao meni u posetu, ne, pre bi on umro nego sto bi dosao kod mene u posetu. E sada ova zbrka je konacno gotova, a zasto li su se ova dvojca svadjala. Opet ova glavobolja, polako prolazi.)
E sada, zasto ste se vas dvojca svadjali?



Soba broj jedan Untitl29
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 10:04 pm
I dalje ih je gledao sa visine, cisto da im nagovesti da se nalazi iznad njih, i da njihovo postojanje, naspram njegovog je cista nula. Izgleda da je, bar ovaj belokosi sa poduzom kosom, imao razumevanja, te je krenuo da se pravda Gilgameshu, sto mu je pomalo bilo smesno, za razliku od nekog, isto belokosog pacova, koji je imao nesto kracu kosu. Na njegove suvisne komentare, se nije ni obazirao, jer je po onome sto je cuo od njega, shvatio da nije vredan, da trosi reci na njega. Mali klinac Juu, je kao po obicaju bio dosadan, kao i ova pitanja koja mu je postavio, ponasao se dosta opusteno, izgleda da misli, da je postao blizak Gilgameshu, samo zbog malo poduze konverzacije.. Ako nista, bar je haos prestao, nije imao vise sta da trazi ovde, te se njegovo uzvisenje, krenulo spustati, sve do mesta o dakle je i krenulo, posto se spustio dole, u dvoriste bolnice, lagano je nastavio, do zida sa misijama, da konacno obavi ono po sta je krenuo...
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 10:30 pm
Kad je utisao lik koj je prekinuo malu svadzu. Odgovorio sam Juu zasto smo ja i Shinrai poceli borbu.
Necu mnogo da te upucujem sta se desilo Juu. Shinrai me je iznervirao pa time i naterao da ga napadnem.
Ja sam krenuo ka vratima da dozvolim Juu da se odmara i da ga pregleda doktor.
Ja idem da potrazi tog doktora koj kasni.
Shinrai boje i ti izadzi dabi se Juu odmorio.

Nakon sto sam ro rekao otvorio sam vrata od sobe i izasao iz nje.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 11:15 pm
VIDEO SAM DA AKUMA ZELI DA IZADJEM IZ SOBE KAKO BI SE JUU MALO ODMORIO TE I DA JE OTISAO DA POTRAZI DOKTORA ZELEO SAM DA IDEM S NJIM DA POTRAZIM TOG DOKTORA TE SAM SE GA PRATIO


Hmmm...
idem ja s tobom
nek se juu odmara ipak...

NAKON PAR RECI UPUCENIH AKUMI IZASAO SAM IZ SOBE ZAJEDNO S NJIM
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 11:43 pm
(Ova dvojca su cudni, pre minut su se skoro pobili, a sada idu zajedno po nekog doktora, ako cujem da su poceli borbu, mislim da cu ih spaliti.)
Idite vi po tog doktora.
(Izasli su iz sobe, nakon toga, glavobolja je pocela, nazalast, opet sam se onesvestio, cuo sam one vriskove, video sam kako ipred mene leze stanovnici sela, naravno mrtvi. Tada sam shvatio, sto se vise zalim, ovo ce se cesce dogadjati, necu odustati, nikad. Nakon tih reci, sve je prestalo. Bas cudno.)
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Pon Dec 17, 2018 12:00 am
Brzo smo nasli doktora i on je odma krenuo snama da pregleda Juua. Kad smo usli u sobu Juu je bio onesvescen. Doktor ga je pogledao i nesto blebetao, al jos uvek nije rekao svoju dijagnozu. Ja sam seo i cekao sta ce dalje reci o Juu.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Pon Dec 17, 2018 2:25 pm
POSTO SMO NASLI DOKTORA VRATILI SMO SE ZATEKLI SMO JUU-A PONOVO BEZ SVESTI ISKRENO ME JE NJEGOVO STANJE ZAISTA ZABRINULA KAO I AKUMU MOGLO SE VIDETI PO NJEGOVOM IZRAZU LICA DOKTOR JE NESTO TRABUNJAO NISAM RAZUMEO VECINU RECI IZGLEDA DA JOS UVEK NIJE UTVRDIO STA JE JUU-U POMALO UZNEMIREN SEO SAM NA STOLICU PORED AKUME TE POCEO RAZMISLJATI STA JE JUU-U
Sponsored content

Soba broj jedan Empty Re: Soba broj jedan

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu