RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ichiraku Ramen Shop

+14
Skar
Madara
Spike Spiegel
NSW Game Master
Roy Mustang
Dio Brando
Kenshin Himura
Shinrai
Juuzou
Kairo
Accelerator
Mamoru Senju
Enkidu
LuLee
18 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Ichiraku Ramen Shop Empty Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 06, 2018 8:32 pm
Jedna od najboljih, i najpoznatijih ramen, kao i supa prodavnica u Konohi.

Ichiraku Ramen Shop 16a980a584bb2beee3767aa61f219f35

Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pet Dec 07, 2018 10:38 am
Blizu glavne ulice Konohe, se mogao zapaziti Ichiraku Ramen, kako seljani kazu, ovde je najbolja hrana. Nadao se da je bar malo vredna njegove kraljevske krvi. Usao je unutra, odma za njim i onaj klinac sto ga je pratio. Seo je na prvo slobodno mesto, a zatim se obrati klincu.

Sedni, pored mene.

Zatim, u istoj sekundi, dodje konabrica i upita ga sta ce pojesti. Posto se toliko pricalo o tom ramenj, odlucio je da naruci dve porcije ramena, te da se obrati klincu.

Da li si ocekivao, da cemo ovde doci?
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pet Dec 07, 2018 10:46 am
(Posle nekog vremena setnje, on je stao i usao u Ichiraku ramen, ja sam usao za njim. Seo sam pored njega. Upitao me je "Da li ocekivao da cemo ovde doci?", nisam ocekivao, naravno, mislio sam da je neka zamka, zapravo i dalje mislim da je neka zamka, ali videcu sta ce se izdesavati u buducnosti.)
Nikad ne bih ocekivao da ces me dovesti na ovo mesto.
(Kako se uopste i zove ovaj lik, mislim dal da ga pitam, jer ce verovatno reci nesto kao "Ko ti je dao dozvolu da me to pitas?" ili "Ko si ti da me to pitas?". Ma nek ide ivot)
Ja sam Juuzou, zovi me Juu. 
Kako se ti zoves?
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pet Dec 07, 2018 11:13 am
Kao sto je i ocekivao, nije imao ni u najludjim snovima, pomislio da ce ga ovde dovesti. Posto se vec predstavio, zbog kodeksa ratnika, odlucio je da mu se predstavi.

Ja sam Gilgamesh. Kralj heroja.
Retko ko je imao cast, da sazna njegovo ime, a ostane ziv. Ubrzo, nako sto se predstavio, stigla je njegova hrana, za pravo cudo, svidelo mu se. Ipak, ima nesto vredno u ovom selu, pomisli Gilgamesh, te posto mu je obrok, podigao raspolozenje, odlucio je da nastavi konverzaciju sa klincem Juuom.

Vidim, imas petlju, cim si pratio stranca, na slepo.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pet Dec 07, 2018 11:22 am
(Rece on da se zove Gilgamesh. Kralj heroja, da jeste heroj sada bi svi bili okupljeni oko njega, ili je mozda neki skriven lik. Narucio sam jedan ramen. Cekavsi da mi stigne ramen razmisljao sam kako to da je ovaj lik u ovakvom selu, a ako je bogat mora da ima neku brutalno veliku kucu. Pa praticu ga ako treba.)
Pratio sam te zato sto sam zeleo da saznam ko si ti i zasto se tako ponasas.
Inace Gilga reci ti meni, odakle si? Ne izgledas mi kao da si odavde.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pet Dec 07, 2018 11:31 am
Gigla? Nadimak koji mu je dao, nije mogao da prodje iztolerisano, jednostavno je morao da ga upozori, da ga tako ne naziva, da u suprotnom, ne bi doslo do problema.
Ovo ti je prvi i poslednji put, da si me tako nazvao.
Posto je to razresio, odlucio je da mu objasni neki delic,
njegove proslosti.
Ja sam zapravo iz proslog vremena. U moje vreme, pre ne znam tacno koliko godina, ja sam bio kralj,
u mom kraljevstvu. No, iz neklg razloga, sam ozivljen u ovo vreme. Izgleda, da su Bogovi, odlucili da je svetu, ponovo potreban vladar poput mene, te su me oziveli.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pet Dec 07, 2018 11:43 am
(Ne znam sta je ovom liku, ali nekako je uvideo da je iz proslosti i da je ozivljen u ovom svetu. Ne mogu da mu poverujem, ni najmanje. Hmmm ako je ovo istina, bilo bi mocno, ali opet ne mogu da razumem za sta vladar.)
Ocekujes da ti poverujem?? 
(Moram nesto da ga pitam sto mi ni na kraj pameti nije bilo.)
Da li zelis da...budes moj prijatelj?
(Nikad nisam imao prijatelje, nadam se da ce hteti da bude moj prijatelji. Nasmesio sam se iz sveg srca.)
Ichiraku Ramen Shop Eafeb6218eee06d2a6f5cfdf57e8589bbd7f8003_hq
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pet Dec 07, 2018 11:51 am
Kao sto je i ocekivao, nije mu mogao potpuno verovati, na njegove reci. Ipak, dolazak random lika, i govorenje, da je iz proslosti, je zaista apsurdno, ali ipak istinito u Gilgameshovom slucaju. Pitanje, koje je dobio od Juua, je morao da odbije. Vladar nema mesta za prijatelje i emocije, sve sto njega je zanima su vredne stvari, kao i moc, a prijateljstvo i emocije, bi ga samo sputovale u tome.

Zao mi je klinac, ali u mom zivotu nema mesta za prijatelje, i emocije.

Ichiraku Ramen Shop 2b00bfee44f62ff8a23095ac3d9ae9104f02ea43r1-540-300_00
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pet Dec 07, 2018 7:14 pm
(Ispalo je kao sto sam ocekivao, nije hteo da mi bude prijatelj a orijatelji su najvazniji, jer nista ne mozes sam. Prijatelji su potrebni svakom, ne valja biti sam. Svakako, ko bi hteo da bude moj prijatelj, nisam bogat, vec sam nekako siromasan, ali to me nece zaustaviti u tome da postanem Mnogo jak shinobi.)
Gilgameshe, nisam ni ocekivao da bi zeleo da budes prijatelj samnom.
Nego, kako se zove zemlja kojoj si ti bio vladar?

(Mozda mu i poverujem da je iz proslosti ako mi kaze ime zemlje koju je on vodio, a i nije kao da mi lici na nekog ko bi moga da bude dobar vladar.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Dec 08, 2018 11:49 am
Uspeo je brzo da se pomiri sa cinjenicom da mu Gilgamesh, nikada nece biti prijatelj. Uspeo je to da prikrije, uozbiljivsi se i rekavsi da nije ni ocekivao, mada po njegom izgledu lica, kada ga je pitao da li zeli da mu bude prijatelj, se moglo zakljuciti, da je zaista hteo i nadao se tome. Pitanje koje mu je ubrzo postavio, je nateralo Gilgamesha, da se seti proslosti, i njegove vladavine. Kad mu je vec rekao ime, i neki deo njegove istorije, bio bi red da mu kaze i kako se zove drzava, kojom je vladao.

Uruk.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Dec 08, 2018 12:10 pm
(Uruk, mislim da sam cuo to ime negde, ali svakako, ne mogu da mo poverujem da je iz proslosti, mislim Uruk je bas stara zemlja i bas je davno postojala, ali vise ne postoji. Koliko ja znam vladar Uruka je zvao Gilgamesh, tako da mu bas malo verujem.)
Cuo sam za Uruk, naravno znam da se vladar te zemlje zvao Gilgamesh, tako da ti malo verujem.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Dec 08, 2018 12:16 pm
Kao sto je i ocekivao, cuo je za Uruk. Ipak, mnoge knjige su napisane o Uruku, bas smo vladavine Gilgamesha u to vreme. Kralj svih heroja. Ta titula, ne predstavlja da je on neki junak ili tako nesto, vec da je on kralj naspram svih ostalih heroja u istoriji covecanstva. Jos jedan od dokaza za to, je da je vracen u zivot, i to sigurno sa razlogom.

Ako bas zelim da ti potvrdim, mozemo otici do arhive ovog sela. te da procitas i vidis moje slike iz proslosti.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Dec 08, 2018 12:22 pm
(Da li da idem do arhive sa njim? Oke icicu sa njim, ali sta tamo mogu da vidim sem slika njega, iako bi to znacilo da cu saznati da li je iz proslosti ili ne. Mislim da bi trebalo da idem sanjim do arhive.)
U redu, idem sa tobom do arhive, ali se nadam da nece biti neko gubljenje vremena.
(Ali ako je zaista bio kralj svih heroja, da li bi trebalo da mu se naklonim i poljubim cipelu. Zapravo to necu uraditi, ako ne bih ni hokageu, zasto bih onda njemu.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Dec 08, 2018 12:48 pm
Posto je pristao da ide sa njim do arhive, taman ce to biti prilika, da se priseti svoje proslosti i vladavine. Platio je racun, naravno kao i uvek ostavio baksis, jer mu se obrok zaista dopao. Lagano, je doskocio sa stolice, na kojoj je sedeo, te se uputio ka arhivi ovog sela.

Hajdemo.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Dec 08, 2018 2:01 pm
POLAKO SAM STIGAO IZGLEDA DA SU ME RECI ONE STARICE DOVELE TACNO DO MOG ODREDISTA MORACU DA RAZMISLIM STA CU DA UZMEM DA POJEDEM IMAJU VELIKI IZBOR VRSTA RAMENA POLAKO SAM IZGOVORIO PAR RECI TE SAM CEKAO DA DOBIJEM CINIJU RAMENA

Hmm pa ja bi jednu specijalnu ciniju ramena
i usput ako mozete da pozurite molim vas

KADA SAM IZGOVORIO TE RECI RAMEN MAJSTOR JE ODMAH KRENUO DA RADI TE DA SPREMA SPECIJALITET ZA MANJE OD PAR MINUTA JE SPREMIO JEDNU CINIJU SPECIJALNOG RAMENA TE MI JE PRUZIO

Izvoli mladicu

REKAO MI JE RECI LJUBAZNIM TONOM TE SAM MISLIO DA JE LJUBAZAN POLAKO SAM UZEO DVA STAPICA TE KRENUO DA JEDEM SVOJ RAMEN POLAKO SAM POJEO CELU CINIJU RAMENA TE SE ZAHVALIO RAMEN MAJSTORU I NASTAVIO DA SEDIM NA STOLICI

Hvala za ovaj ukusni ramen ostacu ovde jos malo mozda ponovo ogladim hah...
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Dec 08, 2018 2:21 pm
Miris neke hrane osetio se tacno pred sam ulaz u Ichiraku. Prosao sam kroz neke zavese te video da vec ima ljudi ovde. Pogledom sam prosao sva mesta i nasao dva slobodna do zida. Seo sam na mesto do zida a mesto pored sam ostavio za Zangetsua. Kako je usao rukom sam mu pokazao gde moze sesti. Pogledao sam cenovnik i video da se ovo mesto zove "Ichiraku Ramen" znaci ovde se jede iskljucivo Ramen, zanimljivo , nikada ga nisam jeo. Pogledao sam u coveka koji je stojao sa druge strane sanka te sam ga upitao.

Moze jedan veliki delux ramen sa knedlama?

Covek je klimnuo glavom i pogledao u Zangetsua.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Dec 08, 2018 2:37 pm
(Nakon sto sam pristao Gilgamesh je odlucio da me odvede do arhive. Gilgamesh je krenuo napolje, pa sam i ja za njim. Platio sam racun i polako krenuo napolje.)
U redu idemo do arhive.
(Zatim sam izasao iz Ichiraku ramena.)
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Dec 08, 2018 2:41 pm
VIDEO SAM DA SU JOS DVA LIKA DOSLI U ICHIRAKU RAMEN SHOP JEDAN JE VEC NARUCIO A DRUGI JE CUTAO BIO SAM JOS UVEK GLADAN TE SAM NARUCIO JOS JEDNU PORCIJU SAMO OVOG PUTA DRUGACIJU VRSTU

Cica moze meni isto ko i ovom...

RAMEN MAJSTOR SAMO POKAZA RUKAMA TE SE BACI NA SPREMANJE RAMENA NADAO SAM SE DA CE GA PONOVO BRZO SPREMITI TE SAM NASTAVIO CEKATI DA RAMEN MAJSTOR NAPRAVI NOVU PORCIJU...
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Dec 09, 2018 1:53 pm
Ulazivsi zajedno Kenshin i Zangetsu zavrcu zavjese te ga Zangetsu prati do slobodnih mjesta. Prvo je narucio Kenshin, a zatim i Zangetsu. Bio je strasno gladan pa je odlucio da uzme sto vecu porciju. Poceli su sa jelom, a Zangetsu je shvatio da je ovdje hrana bas dobra. Gledao je u Kenshina cekajuci da zapocne neku zanimljivu temu za razgovor.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Dec 09, 2018 2:42 pm
Covek nam je dobacio cinije sa ramenom unutar iste. Uzeo sam stapice i zapoceo jesti. Ramen je imao lep ukus, sto za ovo mesto nisam znao ranije? Uzeo sam jos par zalogaja pa sam okrenuo glavu ka Zangetsu-u te sam ga upitao.

I? Kako ti se cini ova hrana ovde? Meni je super.

Dok sam ga upitao korce maca sam stavio uz zid ali ipak nogom cuvajuci je. (Kratk je rp nisam nesto raspolozen nadoknadice se sve ovo xD)
Sponsored content

Ichiraku Ramen Shop Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu