RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Klinac *♤*
Klinac *♤*
Administrators
Administrators

Dvorac ( Ikari ) Empty Dvorac ( Ikari )

Uto Jan 22, 2019 9:22 pm
Obnovljeni dvorac,koji je bio u rasladu.Stara gradjevina koja izgleda sasvim moderno.Skrivena i skoro nevidljiva u prirodi.Nalazi se na vrhu jedne od najveci planina.Zato retko ko dklazi tu ziv.

Dvorac ( Ikari ) Anime-landscape-castle-clouds-trees-anime-13501-resized
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Sre Jan 23, 2019 7:49 am
Posle temeljnog sredzivanja i popravki na zamku. Konacno je bio obnovljen i savršen za zivot. U prvih nekoliko dana smo samo uredzivali prostorije zamka. Sami smo kuvali, jeli i cistili za sobom. Meni je to licno dosadilo pa sam bio odlucio da odem da nadzem uspomoc. A i posto smo jeli samo voce i povrce za jelo pa da usput ulovim i neku divljac da imamo i mesa. Uzeo sam svoju torbu i ostavio poruku Scaru i Royu da znaju gde sam otisao.
Poruka:
Ostvio sam poruku na mesto gde mi je bila torba. I krenuo iz dvorca
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Sre Jan 23, 2019 6:20 pm
Nakon mnogo dana ciscenja i jedenja iskljucivo voca.Probudio se jedno jutro Te otisao i video poruku u trpezarij.Od Akume..Otisao je..Nadamo se da ce se brzo vratiti..
Probudio se i Roy i nakon jutarnje higijene.Uzeli smo neko voce u okolini planine koja je imala toga u izoblju.

Da potrazimo kolegu?..Nema ga vec duze a i vreme da napravimo plan..

Nakon toga je krebuo ka vratima te izasao na najvisoj tacci dvorca..Disuci cist vazduh zaputio se traziti ovog budalasa..Koji je otisao bez nas..
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Čet Jan 24, 2019 5:48 pm
(Skar je hteo da ide da trazi Akumu, upitao me je da idem sa njim. Zatim smo se uputiki u potragu za Akumom, nema ga vec par dana.)

Gde cemo da ga trazimo uopste? Svakako, nadam se da nije upao u neku nevolju.

(Zatim sam ustao i otisao sam sa Skarom. Razmisljao sam gde je Akuma mogao otici, jedino mi pada napamet da je upao u neku nevolju, moramo da ga pronadjemo. Izasli smo kroz vrata, te se uputili ka stepenicama.)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Čet Jan 24, 2019 5:53 pm

Idemo ipak dole.Kroz prolaz.Odavde ga ne vidim.A verovatno je u šumi dole.

Rekao je to skar.Zatim skocio sa visokog dvorca..Te direktno upao u rupu tajnog prolaza.Te se kontrolom chakre u nogama lepo uhvatio za stubove koji su drzali zemlju gore..te viknuo..

Sad ti !
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Čet Jan 24, 2019 5:54 pm
Kad sam stigao video sam Scara kako dolazi do mene i pitame gde sam bio do sad. Ja sam mu rekao da sam bio u potrazi. I pokazao mu gomile ubijenih zivotinje koje sam doneo. A potom sam mu dao svisak posluge.
Yasaka
Tsubaki Shinra
Ravel Phenex
Serafall Leviathan
Raynare
Grayfia Lucifuge
Kuroka
Asia Argento
Rossweisse
Liddy Steinberg
Zero Two
Xenovia Quarta
Venelana Gremory
Asuna Yuki
Sakura Kirishima
Emilia Crossfode

Nisam mu napomenuo da je ostalo jos tri koje sam ostavio za sebe.

Claire Harvey
Miharu Kashiwagi
Akeno Himejima

Dok je citao papir ja sam cekao stace da kaze.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Čet Jan 24, 2019 6:00 pm
b](Skocili smo u rupu gde je bio tajni prolaz, dok sam padao, Skar se pomerio u stranu, te sam skupio chakru u stopalima i uhvatio se za stubove koji su bili dole.)

Ovo je bilo lagano, vreme je da ga pronadjemo.

(Kako sam to rekao, Akuma se pojavio, izgleda da nije ni trebalo da se trudim da ga nadjemo, tacnije da ustajem. Skaru je dao neki spisak posluga.)[/b]
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Čet Jan 24, 2019 6:06 pm
Svi smo bili na okupu te izasli uz stepenice gore.Stali ispred dvorca.Samo sam klimnuo glavom na tu poslugu.To je znacilo da meni ostave sta hoce..Samo da je malo bujno..(xaxaxaxa)...
Ostavili smo im zivotinje.Da ih prerade i ostave da se ne ubudjaju i spreme veceru.Uzeli smo torbe u kojima je bilo par flasa vode i hranjivog voca.Te kada su svi bili spremni sam rekao..

Dam brzo se vracamo.Akuma i Roy..Spremite se.Idemo u pravi lov.

Namignuo jednoj slatkoj devojci.Te krenuo..Ponovo kroz puteljak.Lsgano put pod noge uz svoje saborce.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Čet Jan 24, 2019 7:30 pm
I ako sam bio vratio iz lova nije mi bilo mrsko da ponovo idem sa Roy i Scarom. Uzeo sam vodu i voce i namignuo sam moji posluzi koja je vec znala koja su im zaduzenje dok mene nebude bilo.
Usli sko u prolaz i krenuli ka bunaru dabi izasli.
Popeli smo se, a ja sam ponovo prikrio ulaz. 
Da ga niko nemoze otkriti. I krenuo sa Roy i Scarom da lovim.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Čet Jan 24, 2019 8:04 pm
(Skar je rekao da idemo u lov, medju posluzi su bile Asuna Yuuki i Zero Two, devojke koje sam video u selu, oni ce biti moja posluga, prisao sam im te rekao sta ce da rade dok nisam kuci. Zatim smo se uputili u lov, sta li cemo uloviti ovaj put? Rekao sam im sledece.)

Dobro, slusajte. Idemo malo dalje od baze, ako se pojave shinobiji Konohe, nece znati gde je baza. Razumeli?

(Mozda nisam vodja, ali moram da im kaazem tako, ako necu ja, ko ce onda? Svakako je vreme da krenemo. Gde je Akuma nabavio sve ove devojke, moracu da ga pitam kasnije. Krenuli smo da silazimo niz kamene stepenice koje vode do skrivenog prolaza.)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Pet Jan 25, 2019 4:13 pm
Dosavsi,nakon svega obavljenog.(napisano u ulazu).Legao je ts utonuo u san.Drugi put u zivotu spavajuci bez nocni mora.Odmarajuci se od vega i vracajuci svoju chakru.Zatim nakon osam sati qualtiy sna.Ustao je i poceo da se krece veoma opusteno.Umio se te pojeo neko meso sto su dame spremile.Te ustao da potrazi Roya i Akumu.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Pet Jan 25, 2019 4:18 pm
Otisao je u sobu spremajuci torbu koju je standardno nosio sa sobom.Odlucio je jos malo da odmori.Malo meditirajuci i osecajuci da ce brzo da se vrate.Tako da se odmarao..Razmisljajuci.Sta dalje.Da li ce se ovo napraviti kao organizacija.Citajuci spise koje je uzeo od Shinrai-a pokojnog.I u njemu se radjala zelja da iskasapi Dio Branda.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Pet Jan 25, 2019 4:23 pm
Izasao je iz sobe te ostsvio spise na stol.Komada pored kreveta.Zategao je ono gde je sedeo i koracao kroz dvorac.Izlazeci van istog.Njegova Chakre bila je puna te je cekao samo Akumu.Znajuci da bi uskoro trebao ovladati vodom kao Elementom.Da bi njegovi Senju geni prokljucali.Kako bi ovladao punom moci.Dok je Roy bio nekako psihopata Genjutsu.Kojim je mogao da parira cak i meni.Ja sam bio oun chakre.I zaista jedan od najjaci Uzumaki-a.Sanoouzdanje mu je raslo dok je koracao dvoristem zamka.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Pet Jan 25, 2019 4:27 pm
Dosao je van dvorca te skocio na vrh dvorca tarasu glavnu.Koja je bila kod njegove sobe iznad.Zatim razmisljo.Kada krenuti prema Akumi i Roy-u.I gde su jer ih nema celi dan.A noc se blizila.Dreknuo se..

Akuma , Roy !!!! Gde ste !!!??

Cuo se dvesto metara od dvorca.Odjekom.
Zatim se spustio do izlaska iz dvorca izlazeci.Gledao je i dakje radne devojke.Posluga.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Pet Jan 25, 2019 5:51 pm
Dosavsi sa ribolova odma sam odneo ribu u kuhinju gde je bila jedna od moje poslugr Akeno Himejima.
Spustio sam ribu na sto uzeo jednu jabuku od voca i zagrizao. Namignuvsi Akeno znala je da zelim da mi pripremi ribu i donese u moju sobu. Izasao sam iz kuhinje i krenuo ka svojoj sobi. Posto sam znao da mi hrana nece biti uskoro gotova odlucio sam da se okupam u kadi kod kupatila pored moje sobe. Skinuo sam svoje stvari i bacio na krevet. Uzeo sam peskir iz ormana i usao u kupatilo.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Pet Jan 25, 2019 5:54 pm
Dosao je do dvorca.Usao u njega.Video da se Akuma vratio.Klimnuo posluzi da mu javi da sam dosao.Te zatim usao u svoju sobu.Nekako slabo dosao do kreveta.Te lao u istijedva pokrivsi se.Utonuo je u san i video svoju skoru smrt.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Pet Jan 25, 2019 6:56 pm
Dok sam se kupao potpuno sam se opustio da nisam ni primetio da je proslo pola sata. I odjednom sam začuo kucanje na vratima mog kupatila. To je bila Akeno. Rekla mi je da je gospodin Scar dosao i da je donela veceru. Rekao sam joj da mi dobaci peskir i da cu odma doći u sobu,a ona da ostane tamo. Kad sam izasao iz kade uzeo sam paskir i pokrio se i izeo jos jedan peskir i poceo da trljam kosu.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Pet Jan 25, 2019 6:58 pm
Polako sam izasao iz kupatila i video kako Akeno sedi na mom krevetu. Rekao sam joj da i ona moze da se posluzi hranom al je odbila. Posle nekoliko zalogaja. Sam joj pristao i poceo da joj se primakljujem. Akeno je to osetila i  i ona je pocela da se priblizavala. Kad smo se potpono priblizili ukom sam je lagano uhvatio za rame i poljubio u usta. Osetio sam da delimo isto isecanje jedan prema dugom i nastavili smo se da se ljubimo.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Sub Jan 26, 2019 11:29 pm
Probudio sam se kao nov.Izgleda da je nesto bilo lose kod mene.Sto nisam mogao saznati.Nesto sto me ucini nemocnim na par sati.I u fazu pijanstva/malaksavosti na velikom nivou.Prolazio sam pored sobe Roy-a kojeg jos nije bilo..Pomisli koja budala.Zatim pored Akumine sobe.Gde sam stao ispred vrata..Cuo sam..Neko dahtanje..Bilo je sve glasnije i glasnije.Te sam (g)virnuo kroz kljucanicu koja je bila kraljevski rad.Tako da se videlo dobro sredisnji deo prostorije..Pao sam u nesvest kada sam vidio to...Akeno..Deo posluge i moj saborac..Zvani Senju probijac..Sada sam shvatio zasto ga tako zovu..
Zatim sam pokucao i rekao glasno..

Akuma,stigao sam !..Cekam te u trepzarij za 5-10 minuta..

Zatim kroz jedva zadrzan smeh.Sisao do trpezarije..
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Sub Jan 26, 2019 11:50 pm
Tokom izvrsnog prenosa telesnih tečnosti sa Akeno. Na vrata je Pokucao Scar. Rekao je da me ceka u trpezariji. Bas me je bio iznenadio. Nadao sam se da nije video sta smo radili ja i Akeno. Ustao sam sa kreveta i rekao Akeno da me ceka i da cu brzo doci. Obuko sam se i krenuo ka trpezariji. Video Skara kako me ceka i viknuo.
Sta me uznemiravas dok spavam. Da nikad vise to nisi uradio i nemoj ni slucajno da me spijuniras.
Nadao sam se da ce da padne na foru da sam spavao i da nije umorio kroz spijunku.
Sponsored content

Dvorac ( Ikari ) Empty Re: Dvorac ( Ikari )

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu