RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 6:21 pm
Hram se nalazi u oblasti 27.U maloj blizini neki rusevina.U njemu imaju drevni cuvari koji cuvaju drevnr shinobi stvari u hramu..

Hram - Honure 2005388-bigthumbnail

Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 6:38 pm
Dosao je sa svojim timom.Koji ke predvodio Akuma..Trazili su Hram u kom se nalazio svitak.Koji je trebao straresinama.Niko nije znao za sta sluzi.Samo da ga ne smemo otvarati.

Pa Akuma posto vodis.Odredi formaciju.Da napomenem.Svitak je cilj.Koji je u sredini hrama.Dobro je ovezbedjen...Zatim..Ne smemo ga otvoriti.To su naredjenja staresina..

Nije proslo ni par sekundi ispred hrama.Izlece nekakav ninja.Obucen u crno...Poceo je govoriti..

(NPC JONIN) : Ima te dva izbora..Jedan je otici zivi odavde bez borbe..Akio,Mekune,Ameno,..

Viknuo je tih par imena.Te ispred nas iskacu jos tri lika u crnom..Bilo ih je cetiri.I svi su imali ogromne kolicine.Skoro kao i ja.A ja sam bio clan Uzumaki klana koji je bio poznat po takvim kolicinama chakre..

Akuma,Roy,Shinrai..Predlazem da se povucemo..

Odmakli smo se pedesetak metara.Barem ja i Akuma i Roy..Te sam rekao...

Akuma.Cekamo li Shinrai-a?Ako ga cekamo.Da li idemo nazad i misija propada te salju jace ljude.Ili cekamo Shinrai-a te smisljamo plan kako da ih pobedimo sami? Zasto se Shinrai debilira uvek...Akuma uglavnom..Ti odluci kako cemo..


Rekao je Skar,prateci da niko ne prisluskuje.Posto je ovo bilo divlje mesto.A oni nisu bili u najboljem polozaju i nisu imsli vreme za luksuz..

Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 6:49 pm
(Ispred nas se pojavio jedan tip, nesto je rekao, neka imena, nisam preterano obracao paznju, zatim smo se povukli nazad, Shinrai je jedini ostao, trebalo bi da ga sacekamo.)

Sta cemo sada, ako Shinraija napadnu moracemo i mi da se borimo, jer ce krenuti i na nas. Ako misija propadne, a mi nekim cudom prezivimo, to nece biti sve Shinraijeva krivica, i mi smo bili slabi. Naravno, nisam rekao da necemo pobediti, samo dajem ishode. Sta sada?

(Sada ostaje da sacekam formaciju, samo se nadam da necu opet biti bombas. Nadam se da se nece dogoditi prva mogucnost koju sam dao, jer onda mouze biti nastradalih. Sacekacu sta ce Akuma reci.)
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 8:16 pm
Nakon desavanja i informacije koje sam dobio. Od lucio sam da se povucemo. Posto su neprijatelji bili sačinjeni od drveta mogo sam lako da uvidi kolko su jaki.
U radicemo ovako cekamo Shinraia. A potom se pripremimo za borbu. Svako ide na jednog od neprijatelja. Ako se slazete idemo ovako. Royu idi na nepriljatelja skrz s desne strane. Ti Skar idi na ovog koj je skroz sleve. Ja cu desnog u sredini, a Shinraiu ostaje srednji ka levoj strani. Ako smo se dogovorili pripremite se za borbu.
Iz ranca sam izvadio koten i stavio na ruku. I bio u pripravnosti za napad.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 9:02 pm
Stigao sam velikom brzinom iza hrama nepraveci velike zvukove a onda me je uocio jedan crni ninja koji je izgledao opasno imao je dosta snaznu chakru mogao sam je osetiti znao sam da ce me pratiti te sam se odaljio tridesetak metra od hrama kako me drugi cuvari ne bi spazili a on me je pratio te sam mu rekao


Hmmm
ides ravno u svoju smrt...
bolje se pazi

Kada sam mu rekao par stvari koje sam i planirao uciniti nasmesio se arogantnim tonom kao da me je gledao s visine te rekao

To cemo jos da vidimo...

Znajuci da cu morati da dovrsim ovu borbu brzo i lako poceo sam se fokusirati te sam dobijao veoma veliki fokus za moj novi stil borbe koji mi je trebao da bi porazio ovog protivnika

Hram - Honure MOUljCt
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 9:10 pm
Bili smo svi skupa.Sem Shinrai-a..On je uvek glumio idiota i jurio pre nas.Ili ostajao iza nas..A lepo sam rekao da ce nas on dobro kostati..Kad s budalom ides na misiju..Pa verovatno pogines..Trbao sam to shvatiti ranije..Razgovarao je Skar sam sa sobom..Zatim progovorio na glas..

Cutite..Jel cujete..Tamo.

Pokazao je prstom gde je slusao neke glasove kako se prepiru.Svi su odleteli do tog mesta.Te se dvadeset metara skrivali i gledali.Shinrai je namamio ovog jednog od cetiri van obsega hrama.

Pusticemo da ga resi sam..

Prosaputao je Skar.Te cekali da vidimo borbu Tokay Shinrai-a i Cuvara hrama..Svi su se slozili i gledali dvadesetak metara od centra borbe,sklonjeni od opasnosti da neki glupi napad pogodi..

// Shinrai,debilu..Sljedeci put igraj opciju Npc Jonin (600hp ima)..Kako bi krenuo s borbom //
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 9:22 pm
(Izgleda da je Shinrai odpoceo sa borbom, nisam to ocekivao od njega, ali izgleda da je bar nesto uradio. Postojali du moguci losi ishodi u ovoj borbi. Da se nismo povukli, tada bi bile vece sanse da poginemo. Prosaputao sam Akumi i Skaru.)

Slusajte, bolje da ostanemo ovde i sacekamo ishod borbe, ako se povucemo i odemo svako u svoju borbu mozemo poginuti, jer onda smo razdvojeni i ako neko upadne u nevolju necemo stici da mu pomognemo jer smo zauzeti borbom. Moj plan je da sacekamo da Shinrai zavrsi, onda ko je malo slabiji ode sa nekim u paru, ili da odemo da se odmorimo, pa se posle toga vratimo i ubijemo preostale. To su moje ideje, Akuma, sta ti mislis?

(Zatim cekam odgovor od Akume, jer je bitno da znamo sta sledece uraditi, bitno je i predvideti sledeci neprijateljev potez.)
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 9:27 pm
Cekali smo Shinraia, al kao sto se i ocekivao on je zapoceo borbu. Ja sam se sa Skarom i Royuom Sakrio negde od dvadeset metra idajenisti. Da sam barem ima o kokice pa da uzivam. Hteo sam i da napravim kauc, al bi mi to utrosilo cakre i otkrilo bi nas ps sam samo seo na zemlju i gledao legendarnu borbu Shinrai koj u sve srlja.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 10:09 pm
Posto je moj protivnik izgleda bio spreman toliko koliko i ja ja sam odlucio da prvi zapocnem te sam izvadio svoj mac iz korica uradio par tehnika i zaleteo se na protivnika svom silom

Hram - Honure Um0MYpX
Hram - Honure 3wX9KYO
Hram - Honure IBWy3st
Hram - Honure 15RcEkK
Hram - Honure IcwyHyF
Hram - Honure HSxbSwV

(radim 1 zamah macem i 1 gratis zamah dmg = 100+200+165+65+130+130=790 i 82 zag dmg-a 2 zamaha)

(kontrola chakre 325,brzina 165,preciznost 65)

hp 300/300
en 650/470
ch 850/700
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 10:09 pm
Član 'Shinrai' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Jounin' :
Hram - Honure IKdSVnb
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 10:14 pm
Protivnik je izgleda bio previse lak za mene pao je pod mojom ostricom  ali pre nego sto je pao na pod poslao je jednog zmaja na mene znao sam da cu morati da reagujem te sam upalio svoj imunitet i rukom odbio zmaja  od sebe  te uocio Skara,Roya,Akuma  i porazgovarao malo s njima

Pfff ovo je bilo prelako...
idite resite ostale ili sam da ih ubijam?
ajde pokret brze bolje...

Hram - Honure AVFwBdJ

hp 300/300
en 650/470
ch 850/670
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 10:22 pm
Shinrai je pobedio.Sto je bilo cudno.Veom lako cini se.No ispred njega iskace jos jedan lik.Isti cuvar koji je verovatno cuo borbu ovog koji zavija kao budala dok se bori..Glupi vucij geni..Zatim su ovi krenuli vani no ja sam ih povukao te rekao..

Pustimo ga da se igra sam..

Prosaputao je i dalje.Te su se oni smirili...Dok je Shinrai bio spreman da se bori dalje..Tada je Shinrai skapirao nas i prisao..Pustam te da se boris..Da bi video k'o sam ja..

Mi cemo ici za tobom a ti resavaj.Onda ulecemo u ovaj glupavi toranj..zamak,..Ovo sranje uglavnom...Unutra se nalazi svitak.Ti resu ove cuvare okolo a mi cemo ako bude ko unutra..

Tada izlececispred Shinrai-a jos 3 cuvara.Te govori..

" Ja sam jaci od svojih kolega..Da vidim sta ces protiv mene dlakava vreco buha..Protraceni genu.. "

Rekao je predvodnik..
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 10:35 pm
(Pojavio je se jos jedan lik, nadam se da ce ga Shinrai srediti kao i predhodnog, svakako, bas me zanima kako ce se ovo zavrsiti. Smisljao sam neke taktike ako bude bilo neprijatelja unutra, smislio sam neke ako Shinrai zagine.)

Mislim da bi bilo najpametnije da se jos malo povucemo nazad, znam da smo na sigurnoj razdaljini, ali ako je ovaj stvarno najjaci, mozda bude problem, ne znamo ni kakve tehnike ima. Povucimo se bar jos 10 metara.

(Imam neki predosecaj da ce se nesto lose dogoditi, Shinraiju, zato bolje da se jos malo povucemo nazad.)
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 10:44 pm
Ja nisam ocekivao da ce prvi nepriljatelj da padne. Al su na srecu po moju zabavu dosla jos trojica koja su krenula na njega. Taman da me jos malo Shinrai zabavi, a ako mu bude zagustilo mocicemo da mu pomognemo. Sedeo sam na zemlji i jeo jabuku koju sam poneo. Uzivaljuci u borbi koju gledam.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 10:52 pm
Stvarno se nisam nadao da ce pred mene iskociti jos tri ovakva lika izgleda da su bili dosta jaci od onog prvog akuma i ostala ekipa su sedeli i gledali sta radim izgleda da su imali poverenja u mene ili su samo gledali zarad svoje zabave ali me nije bilo bas briga o tome uradio sam tehniku svojim macem i napao svo troje istovremeno jer su bili jedno pored drugog...

Pfff valjda ce biti lako...
ako vas ne resim u jednom napadu...
onda ste izgleda bolji od proslog lika...

Hram - Honure U2XDonI

(radim 1 zamah na njih dmg: 100+100+200+130+165+65=760)

hp 300/300
en 650/420
ch 850/670
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 10:52 pm
Član 'Shinrai' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Jounin' :
Hram - Honure I6szQXs Hram - Honure KMxSPYw Hram - Honure V3w8WTu
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 11:15 pm
Jasno se videlo ko je pobednik nije bilo dileme moji protivnici su pali pred mojom ostricom ali su poslali tri veoma opasna napada posto sam bio brzi  bio sam u mogucnosti da izbegnem te napade dok su moji saigraci bili van dometa tih napada te sam uradio shunpo kako bi izbegao (smanjujem lvl napada brzinom hehe)

Shunpo!!!

Hram - Honure K0AyWOH

Ufff za dlaku...
Momci da li ste dobro!!!
ja sam ovde ziv!!!

Drao sam se iz sveg glasa u nadi da su zivi i da nisu povredjeni pomislio sam da im se nista lose nije moglo desiti posto su bili daleko od mene...
(brzina 65,preciznost 65)

hp 300/300
en 650/270
ch 850/670
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 11:18 pm

Skocio sam sa drveta i dosao na pet metara Shinrai-u i rekao..Bravo..Bravo...
Pljeskao sam mu..

Lepa predstava.Da li zelis da se okusas sa mnom? Posto vidim da su ti ovi bili nista?

Rekao je decak sa smeskom..Gledajuci Shinrai-a..Direktno u oci..

Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 11:49 pm
(Izgleda da je Skar krenuo na Shinraija, to je moj ucenik. Pridruzicu mu se u ovome. Zatim sam ozbiljnijim glasom rekao.)

Pa Shinrai, izgleda da cemo da se borimo danas, izgleda da ti je ovde kraj. Osveticu se!!

(Skar je skocio na jedno drvo koje je bilo odmah tu. Akuma je presao kod Shinraija, nisam ni ocekivao nista manje. Zatim uzimam 3 flesa i bacam ih iza mojih i Skarovih nogu.)

Hram - Honure Wc3Ye7g

Hram - Honure WuHRdz0

HP 300/300
EN 300/240
CH 550/550
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Pon Jan 21, 2019 11:56 pm
Roy i Skar su pripremili. Scar skace na drvo. I svestan sta ce se desiti. Prelizm kod shinrai-a na stranu. Ovo ne mora znaciti da cu se boriti i za koga. Uglavnom, cisto kako bi to bilo fer. Kada sam video flesh bombe u letu iza njih. Jesva smo mogli nikako da ih opazio .Te ja Zmurim i cekam da efekat prodje.
Sponsored content

Hram - Honure Empty Re: Hram - Honure

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu