RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Gilgamesh VS Kairo & Juu

Pon Dec 24, 2018 10:53 pm
Ovde ce se odraditi borba za Chunin ispit. Za razliku od ostalih, ovo je borba 2v1. Nije bitna pobeda, vec da se pokazete da znate, za Chunin rank. Nema roleplay prednosti, inventar prijavite, kod Luleeta, sam ako se borite sa njim, u tom slucaju, posaljite inventar, Mivu ili Pneumi. U ovoj borbi, prvi potez ima Gilgamesh, jer se bori 2v1.

Srecno, i paziljivo se borite.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Uto Dec 25, 2018 12:34 am


Dosao je i taj dan, sve je bilo spremno, vec dovoljno je trenirao, kako bi odradio ovo bez problema. Posto je dosao na borbeno polje, nije ocekivao da ce se boriti protiv dvojice protivnika. Izgleda, da je bio isuvise jak, da se bori samo sa jednom osobom, te su mu dvojicu uvalili. Nije imao problem sa tim, jedan od njih je bio Juu, onaj mali klinac, ko bi reko da je on stigao dovde, drugog nije poznavao, te posto je imao neke male nesuglasice, sa Juuom, zeleo je ovo brzo i efikasno zavrsi sa njim.

Njegovo telo, se krenulo odjednom oblagati zemljom, sto mu je bilo jedno od najjacih karika. Hteo je ovo brzo da zavrsi, zato je i poceo tako. Pored toga sto je dobio na odbrani, postao je i dosta jaci, te je hteo iz sve snage, da napadne Juua, i zavrsi sa njim, kako bi mogao mirno, jedan na jedan, odraditi borbu sa ovim drugim, koji mu je izgledao malo ozbiljenije.
Gilgamesh VS Kairo & Juu FqrwcnW

Nazalost, niste imali srece, ovde se vas ispit zavrsava.

Te se zaleteo iz sve snage, i napao Juaa pesnicom.
(200en ulazem, 450dmg)
( Posle napada cu da progutam 2 pilule i povratim en i ch)
Gilgamesh VS Kairo & Juu EcICKUA

Gilgamesh VS Kairo & Juu AxF42v5

Hp-200
En-100
Ch-500

200 kontrole.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Uto Dec 25, 2018 1:08 am
(Dosao je i taj trenutak, chunin ispiti pocinju, protivnik mi je Gilgamesh, u timu sam sa Kairom. Nadam se da cu se dobro pokazati na ovom testu. Dosao sam ispred Gilgamesha, ostalo je da sacekamo Kairo-a. Mozda da kazem koju rec Gilgamesh-u, ipak smo na neki nacin kao prijatelji.)
Pa Gilga, dosao je i taj dan, danas cemo videti da li si spreman da postanes vladar ove zemlje.
(Danas cu pobediti i postati chunin, pobedicu Gilgamesha, pomocicu Kairu. Dobro, samo jos da dodje Kairo i krecemo. Zapravo, jedva cekam da vidim Gilgamesha u borbi, ako je uopste i sposoban za to, iako je blokirao moj napad u bolnici, jos uvek ne verujem da je dobar u borbi, ali dobro, videce se i to. Kairo se pojavio. Gilgamesh me je napao, odlucio sam da izbegnem napad.)
Gilgamesh VS Kairo & Juu BS8DMeh

(Zatim uzimam 2 pilule (drozaa) da povratim ch)
Gilgamesh VS Kairo & Juu AxF42v5
HP 200/200
EN 200/200
CH 450/175
(Zatim ga napadam)
Gilgamesh VS Kairo & Juu WmKL1An
Gilgamesh VS Kairo & Juu CltZ6Lk
HP 200/200
EN 200/200
CH 450/70




Gilgamesh VS Kairo & Juu Untitl11
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Uto Dec 25, 2018 5:05 pm
Zlatno sunce je ulagalo svaku trunku svoje snage, ne bi li se probilo kroz tamnu gardu crnih oblaka koji su se nadvijali nad usnulim selom.Korak po korak, nogu pred nogu, tumarao je pustim ulicama.Ostri vetar je sekao njegovo lice na kom su se obrazi crveneli.Zima dolazi...

Sa rukama u dzepovima je usao.Nije razmisljao ni o cemu.Jednostvano je bio spreman za danasnji dan.Sva oprema mu je bila na mestu.Zategao je stitnik sa naznacenim simbolom sela lista.Borba je bila on i Juu protiv Gilgamesha.Gilgamesha je znao iz price, njegova istorija je cudna i misteriozna koliko i njegov izgled.Ipak snaga mu je bila velika cim su mu dodeljena dva protivnika.Iako ih je dvojica, Juu i Kairo su se morali paziti, a Gilgamesh je samo jednim napadom uspeo da opasno podrma Juua, cija je chakra sada bila veoma mala.Ipak je uspeo da posalje napad, a Kairo je odmah za njim poslao kamenje koje se ukombinovalo sa vatrom i islo ka Gilgameshu.Kairo sam mozda nema sanse, ali zajedno sa Juuom mozda i uspeju da urade nesto.

(Nisam dosao ovde da izgubim.Dosao sam pobedim, pa makar ispred mene stajao lik koji je vladao nekada citavom zemljom.Necu se predati, neka bude ubedjen u to...)

Odjekivale su misli Kairovom glavom dok su mu je u ocima bljestao vatreni napad koji je isao ka najmisterioznijoj osobi za koju zna...

Napad:

Vrednosti i Sposobnosti:
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Uto Dec 25, 2018 6:47 pm
(Juu, ponovo saberi svoju ch, i videces da ti je ostalo 20ch, ovo moze da te kosta prolaska na ispitu.)

Iako je poslao svoj najaci fizicki udarac, koji je trenutno u stanju da uradi, mali Juu je uspeo da se odbrani od udarca. To ga je fino iznenadilo, jer je mislio da ce ga odma iz jednog udarca savladati, ipak se nije ispostavilo tako, te je zamenom uspeo da izbegne njegov napad. To ga je pomalo zacudilo, jer nije zaista ocekivao, da je neko poput njega uspeo da izbegne takav napad, ali sta je tu je, nije imao vremena sada da razmislja o tome, iz razloga sto se borio protiv dvojice, dok se pribrao, vec je mogao da vidi kako dva ukombinovana napada, idu ka njemu, morao je brzo da odreaguje, stavivsi ruku na zemlju, te se ispred njega stvorio zid koji ga je zastitito od oba napada.

Gilgamesh VS Kairo & Juu YzSMWyY

(vas zajednicki napad je 80, tako da je efekat od ovog zida sposoban, da me zastiti, ostaje mi zid od 100 defence.)

Nakon sto ga je zid odbranio, skocio je na isti, a zatim se iza njega krenulo stvarati kamenje, koje je krenulo na Jua , i potom skocio sa kamena i zaleteo se  na Juaa pesnicom.
Gilgamesh VS Kairo & Juu BmBOQBT

Gilgamesh VS Kairo & Juu EcICKUA

(50en, 300 dmg)

Hp-200
En-50
Ch-370
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Sre Dec 26, 2018 12:26 am
(Ova borba se sve vise i vise zagrejava, Gilgamesh opet mene napada, moram da se odbranim od napada. Uradio sam speed dodge i skocio u stranu, napad me je malo okrzao.)
Gilgamesh VS Kairo & Juu V4NQXv8
(Zatim sam uzeo 2 pilule i bacio ih Kairu, onda sam uzeo jos 2 i bacio ih protivniku u znak postovanja, ipak se bori sa 2 lika, i jos je sam. Napad je bio jak, jedva sam izbegao, da me je pogodio, umro bih na licu mesta, ali svakako, ne treba razmisljati o losoj strani, ipak sam vec izbegao. Ostalo je jos da se saceka sta ce se dogoditi.)
Gilgamesh VS Kairo & Juu AxF42v5
HP 200/100
EN 200/0
CH 450/30
(Ovaj put necu napasti, tanak sam sa chakrom. Prisao sam do Kaira, rekao sam mu par reci.)
Slusaj, moramo pobediti ovu borbu, Gilgamesh jeste jak, ali mi smo jaci. Jer ko ima volju, ima i nacin.

(**ZNM DA MI JE INV JADAN**) (**NISAM MOGAO VISE RECI SRY)**
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Sre Dec 26, 2018 12:54 am
*VAN RPA*

Juu je pao ispit zbog koriscenja vise pilula nego sto je dozvoljeno, osim toga branio se od jednog napada, a drugi ga je pogodio.On ovde zavrsava ispit, a nastavlja se borba izmedju Gilgamesha i Kaira.

*NASTAVAK ISPITA*

Napadi koji su isli na Juua su delovali jednostavno impresivno.Uradio je napad kamenjem koju je i Kairo uradio nesto malo ranije.Juu je pokleknuo, osim pilula, kojih je uzeo previse, pa su one prouzrokovale kontra-efekat, udarac Gilgamesha je bio presudan.Sada je Gilgamesh bio blizu Kairu.Bio je dosta visi i stariji od njega, a cinilo se da su i njegovi udarci i napadi bili na visokom nivou.Medjutim, Kairo se nikada nece predati i pokleknuti bez borbe.Gilgamesh mu je sada bio blizu.Njegovu ruku je brzo ocvrsnulo kamenje i njegov udarac je sada dosta jaci.Skocio je pesnicom krenuo ka Gilgameshu.Sada je bio dobar trenutak.Sada je mozda najranjiviji, kada misli da je gotovo pobedio.Trenutno je stajao na vrhu, ali na korak od vrha, nalazi se strma litica, koja vodi u nepovrat...

Napad:

Vrednosti i Sposobnosti:
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Sre Dec 26, 2018 1:13 am
Kao sto je i ocekivao, mali Juu nije imao sanse da se odbrani od ovoga. Ipak, uspeo je njegov napad pesnicom, maltene izbegne, ali ipak Gilgamesh je uspeo da ga malo zakaci, sto ga je dosta povredilo, a zatim sve sto je bilo potrebno, jeste kamenje, koje ga je odma posle toga sustiglo i pogodilo, te je na licu mesta pao u nesvest, iskreno nije ocekivao da ce ovoliko trebati da se pomuci, kako bi ga se resio, ali sta je tu je, imao je srece sto je timski rad ove dvojice bio ravan nuli, te je uspeo bez problema da se resi malog Juaa. Sada mu je preostao jos jedan lik, njegov partner, koji uopste nije reagovao da spasi svoog partnera, nije hteo da se zali na to, jer je samo njemu olaksao posao. Izgleda da je ovaj ima petlju, cim je nastavio borbu sa Gilgameshom, iako je video kako se proveo njegov partner, napad pesnicom, nije imao efekta na njega, jer je i dalje bio oblozen zemljom. Dosao je cas da Gilgamesh zavrsi i sa preostalim protivnikom, te je pucnuo prstima i stvorise se vukovi, koji su krenuli na njega, a odma iza njih je isao i Gilgamesh, kako bi pesnicom udario protivnika.
Gilgamesh VS Kairo & Juu ZvHp4YC

Gilgamesh VS Kairo & Juu EcICKUA
(50 en, 300 dmg)

Hp-200
En-0
Ch-270
( od pasivne 50 konst def)



Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Sre Dec 26, 2018 8:10 pm
Kairova pesnica tvrda poput stene je uradila u njega, tacno u levo rame gde je i gadjao.Taman kada je pomislio da je mozda to to, kroz njegovu ruku je prosao cudan bol, a kamenje koje je bilo oko njegove ruke postajalo je krto i pucalo je.Njegova koza je bila tako cvrsta, a pogled koji je uputio Kairu je bio bez ikakvih osecanja.Kairo je pomislio da je sada kraj, da je jednostavno vise nema cime napasti.Pored toga sto nije imao napad, jedan poprilicno jak napad je isao ka njemu.Copor vukova koji su zavijali je jurcao ka njemu.Ceo sve je stao.Trenutak biva zaledjen.Slike se pojavljuju ispred njegovih ociju.Otac...Majka...Brat...svi lepi trenutci...svi ruzni trenutci.Slike su se kretale polako, a onda su pocele da ubrzavaju, smenjivale su se prevelikom brzinom, ali je shvatao sta se desava.Ceo zivot mu je prosao pred ocima.Vukovi su bili na nekoliko metara od njega.Mogao je mirno da saceka svoju smrt, ali mu je glas u glavi rekao drugacije.Glas njegovog brata kojeg je davno izgubio.Glas dosta nalik njegovom, malo hrapaviji mu je rekao:

Kairo.Nemoj se predati.Bori se do kraja.Znam da ti to mozes.

Telom su mu prosla sva osecanja.Od ljubavi preko besa do mrznje.Cudna snaga mu je aktivirala telo i prsti i sake su se polako pokretali.Znakovi ruku koje je formirao su mu se desavali nesvesno.Copor vukova je skocio na njega rasirenih vilica, ali, njegov dlan biva prislonjen na podlogu i ispred njega se stovri ogromni zid, u kojeg se vukovi samo zakucase i nestadose kao prah.Predahnuo je.Taj napad ga je mogao ubiti.Sada je sve u red...Misao mu je prekinulo krcanje zida.Gilgamesh je sa svojim ubestvenim pogledom probio zid i krenuo udariti Kaira.Kairo rece tiho, ali je on to mogao cuti:

Ne danas.

Njegovo telo se brzo zameni sa panjem koje puce pod snaznim udarcem Gilgamesove pesnice.Kairo je sada bio metar iz njega.Zavrnu svoj rukav i aktivira zvucne signale, koji ni njemu nisu prijali, ali Gilgameshu bi trebalo jos manje...

Odbrana:

Napad:

Vrednosti:
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Sre Dec 26, 2018 8:32 pm
Bio je zaista zacudjen, jer je njegov protivnik uspeo da se odbrani od napada. Ovaj klinac, je zaista imao veliki potencijal, da postane veoma jak. Iz tog razloga, nije hteo da ga unisti kao onog malo, bespomocnog Juaa. Ova osoba, je mozda bila cak i najjaca, do sada koju je upoznao od kada se vratio u svet zivih. Posto je izbegao sve njegove napade, koje je retko ko mogao da izbegne na genin ili chunin nivou, ovaj je aktivirao neku spravu, te je Gilgamesh uradio zamenu, kako bi se stvorio dalje od radijusa, gde je ovaj zvuk mogao da mu skodi.

Gilgamesh VS Kairo & Juu BS8DMeh

( Uradio sam zamenu cisto radi reda, da ne bude da si za dzabe spucao 100en, objasnio sam ti na discordu za sta sluzi to.)

Posto je vec bio na sigurnom mestu, napravio je kratku pauzu, za kratko istezanje, iz tog razloga jer ce ga ovaj protivnik fino namuciti, te je morao da udje u nastavak ove borbe, u punoj snazi. Taman kada je bio pri zavrstetku, i bio spreman da napadne, obratio im se ispitivac.

U redu je, obojica ste se pokazali vrlo dobro, nema potrebe za nastavkom ove borbe. Obojica ste polozili, ako zelite da nastavite, niko vam nece braniti.

Reci od ispitivaca, su naterale Gilgamesha na razmisljanje, ipak mogao je da nastavi ovu borbu, znao je da ima dosta vise charke od njegovog protivnika, ali posto nije imalo smisla vise nastavljati, jer svejedno dobio ono po sta je dosao, odlucio je da ipak nastavak ove borbe, odrade neki drugi put, kada obojica jos vise ojacaju, i suoce se sa njihovim punim potencijalima. Vratio je ruke u dzep. izavsi iz stava, te se obrati protivniku.

Za razliku od ovog malog Juua, dosta si jak, moram ti priznati. Mogu da primetim, da si ostao bez vecine charke, tako da je obojici jasan zavrsetak ove borbe. Ipak, verujem da kao i ja, jos uvek nisi ni blizu svog punog potencijala, pa sta kazes da ovu borbu nastavimo, kada dodje vreme za to.

Te se okrenuo, i napravio dva tri koraka, a onda je njegovo telo poput zlatnog sjaja, samo isparilo.

Gilgamesh VS Kairo & Juu Tumblr_nr3n4qgy7F1qj5jqso1_500

Hp-200
En-0
Ch-240

Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Sre Dec 26, 2018 8:49 pm
Kairova stvarcica je radila odlicno.Gilgamesh mu je bio u saci, ili mu je bar tako ucinilo.I on se pretvorio u panj i zvucni talasi mu gotovo nista nisu uradili.Kairo je izgubio znacajnu kolicinu chakre, ali to ga svakako nece zaustaviti.Stao je u gard i bio na oprezu.Krenuo je da prave znakove rukama, pokusavajuci da stvori zemljano koplje u ruci, ali ga je ispitivac preduhitrio.Kairo je nakon sto je on prekinuo borbu, prestao praviti znakove rukama, te se uspravi i saslusa reci koje ispitivac govorio.Polozio je.Postao je chunin.Imao je osecaj kao da je juce postao genin, a vec danas je i chunin.U njegovom svetu su se stvari desavale brzo i mozda ne bas sa toliko logike, ali uvek i iz svega je mogao izvuci neku pouku.Vec se spremao da krene, kada su ga Gilgameshove reci zaustavile.Bio je upravu.Nijedan od njih dvojice nije bio na svom maksimunu.Obojica su bili jaki borci, ali to nije bio njihov pun potencijal.On je zaista imao vise chakre, i bio je samouveren da ce pobediti, sto mu Kairo ne bi tek tako dozvolio, ali je sve islo u njegovu korist.Kairo je rekao:

Pobedio si Juua, a potom i uspeo da me napadnes veoma jako nekoliko puta.Ti si borac za postovanje.A sto se tice borbe, nju svakako moramo ponoviti, tu se slazem.Nadam se da cemo se ponovo sresti.

Nakon toga je Gilgamesh napravio nekoliko koraka i iscezao ostavljajuci za sobom zlatni prah.Kairu je to izgledalo lepo i bio je siguran da mora da osmisli neku tehniku koja je bila zadivljujuca kao ta.Sve u svemu, izvukao je pouku.Nikada nemoj odustati, ma u koliko losoj situaciji bio.Izlaz uvek postoji...
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Sre Dec 26, 2018 9:00 pm
E sada, Juu, rp ti je bio solidan, da si bolje odigrao, bio bi dovoljan za prolaz. Prvo na pocetku, nisi bio dobro oduzeo vrednosti, sto se svima desava, al opet je jedna od greski, zatim sam tvoj inventar, kao i 6 pilula je veoma khm.. Jedan na jedan sa Gilgameshom svakako nisi imao sanse, iz vise faktora, no da si saradjivao sa partnerom, imali bi mnogo vece sanse.

Pao si.

Sto se tebe Kairo tice, odlican rp, bez nekih velikih greski, odradjen ispit.

Polozio si.

Gilgameshu, i sam znas. xD

Polozio si.
Sponsored content

Gilgamesh VS Kairo & Juu Empty Re: Gilgamesh VS Kairo & Juu

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu