RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Zid Sa Misijama

+9
Roy Mustang
Dio Brando
Kenshin Himura
Mamoru Senju
Akuma
Shinrai
Enkidu
Kairo
LuLee
13 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Zid Sa Misijama Empty Zid Sa Misijama

Sre Dec 12, 2018 6:35 pm
Ovde, se nalazi zid sa misijama, gde ninje ovog sela dolaze, kako bi videle osnovne informacije o misji.

Zid Sa Misijama Latest?cb=20140129174459
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Sre Dec 12, 2018 6:42 pm
Stigao je do zida sa misijama. Nije hteo, a niti je mogao, da ode na neku tezu misiju van sela, iz razloga, koliko to bilo bolno i tuzno, jer je slab. Jednostavno, morao se zadovoljiti, nekoj smesnoj misji unutar sela, ali sta je tu je, bolje ista nego nista. Prisao je do zida, te gledao misije D ranka, koje bi mogao bez problema resiti. Ugledao je jednu, te je procitao u sebi.

" U najvecem parku ovoga sela, na jednom drvetu se zaglavila macka, potrebno je otici po nju, te je dovesti vlasnici.

Posto je to procitao, nije mogao da veruje, da ce ovako nesto smesno da radi, ali sta je tu je, polako je krenuo ka parku.

Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Sre Dec 12, 2018 7:12 pm
Laganim hodom je stigao do zida sa misijama.Jutro, koje je zapocelo zracima sunca jarke zute boje, sada je bilo tmurno, a sunce je bilo sakriveno iznad gusto zbijenih oblika koji su se nadvijali nad Konohom.Pogledao je u zid i trazio misiju primerenu njemu.Mumlao je sebi u bradu:

Ne...ne...ni ova...ne...aha...ova je za mene.

U sebi je procitao tekst, ispisan crnim mastilom, sa trosnog parceta pergamenta...

(Na obali reke Isuri se nalazi imanje koje se bavi poljoprivredom.Nekoliko puta je primecena zivotinja, nepoznate vrste, kako jede i unistava useve.Cilj misije je uhvatiti zivotinju i staviti je u kavez.Ovo je misija D ranka)

Polako se zaputio ka reci Isuri...
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Pon Dec 17, 2018 9:06 pm
Posto je zavrsio, ono sto je imao u bolnici, i posto se konacno smirila situacija, stigao je do zid sa misijama. Opet je gledao, neku koja je D ranka, to jest najlaksa misija, koja se obavlja unutar sela. Prisao je zidu, te krenuo da razgleda, odma mu je jedna zapala za oko. koja je glasila:

Potrebno je uloviti, krvolocnu zver, koja pravi nered na terenu za treniranje, te ostali ne mogu da treniraniraju, tesko ju je za ubiti, ali potrebno je samo, da je uplasis, i da ode odatle.

Posto je procitao, svidelo mu se, te se uputio prema terenu za treniranje...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Uto Dec 18, 2018 12:11 pm
POLAKO SAM PRILAZIO ZIDU SA MISIJAMA HTEO SAM DA ODABEREM NEKU NAJLAKSU JER SAM IPAK LENJ ZA ONE TEZE MISIJE VIDEO SAM MISIJU D RANKA TE SAM UZEO BAS NJU ONA JE GLASILA:

potrebno je odjuriti neke pijance da terena za treniranje ometaju druge u treniranju te i ujedno ometaju red i mir...

KADA SAM JE UZEO I PROCITAO UPUTIO SAM SE KA TERENU ZA TRENIRANJE DA ODJURIM TE PIJANCE
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Uto Dec 18, 2018 12:56 pm
Stigao je konacno, do dobro poznatog zida sa misjama, ovog puta je gledao za razliku od prolsih puta, neku tezu misiju, u vidu C rank, ubrzo mu je jedna zapala za oko na kojoj je pisalo.

Potrebno je otici u selo Morikuri, koje se nalazi u blizi Konohe, u tom selu se nalaze odbegle 4 ninje, ovog sela, potrebno ih je ubiti.

Kada je procitao sta pise, kiselo se nasmejao, jer ce konacno ce da presudi nekome, posle toliko godina. Pokupio je papir, sa informacijama o misiji, te se uputio prema kapiji sela, kako bi otisao u potrebno selo, i odradio misiju...

Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Čet Dec 20, 2018 8:25 pm
Nisam puno gledao zid sa misijama samo sam uzeo onu misiju koja mi najbolje leži i moze da mi da najbolje izglede.

Pomoci pri obnavljanju stare kuce. Dovoljan jedan genin koj je dovoljno jak za ove fizicke poslove.

Bilo mi je lako da obavljam takve poslove jer sam u selu bio najbolji u gradnji i pravljenju.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Ned Dec 23, 2018 12:43 am
Beše tu neka velika tabla i nešto je pisalo, neke informacije. Prvo je mislio da je u pitanju zid sa misijama i nije se prevario. Prišao je i tražio nešto za početak, bolje išta nego ništa. Video je jedno poznato lice sa kojim je na terenu vodio razgovor. Prišao mu je i rekao.

Hej, Gilgamesh i ti si tu. Šta, neku misiju si našao, treba li ti dodatnih par ruku?
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Ned Dec 23, 2018 12:49 am
Dosao je do zida sa misija, te dok je trazio, neku pribliznu prosloj, mogao je da zapazi, kako mu jedna osoba prilazi, nadao se da nije neki smaratorski klinac, ali na njegovu srecu, to je bio Mamoru. Bilo mu je drago da ga vidi, jer je on trenutno jedina osoba u selu, koja je stekla njegovo postovanje. Na njegovu srecu, ponudio se da ide sa njim na misju, taman je ovo bila prilika da ga vidi, kakav je u borbi.

Pomoc mi i nije potrebna, ali zelim da te vidim kakav si u akciji, posle naseg razgovora, me je to dosta zanimalo.

Te je skinuo jednu misiju, koja mu je zapala za oko i krenuo da je cita.

U pitanju je suma Harazuki, nalazi se u oblasti 22, u njoj se nalaze 4 izbegle ninje ovog sela, koje su na chunin nivou. Sve sto treba, jeste da, budu lekvidirani.

Njemu se misija svidela, te je i njega upitao, pa ako mu se svidi, da krenu polako..

Ja nemam nista protiv ovoga, ako se i ti slazes, mogli bi smo polako..
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Ned Dec 23, 2018 12:54 am
Mamoru ga je slušao dok mu je Gilgamesh govorio detalje misije. Zadatak beše likvidacija 4 ninje sa činom chunnina. Zvučalo mu je zanimljivo i odlučio je poći za njim te mu reče.

Hajde vodi, pratim te.

A onda su nestali sa ovog mesta i krenuli su ka kapiji.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Ned Dec 23, 2018 11:25 am
POLAKO SAM STIGAO A ONDA SAM KRENUO DA CITAM MISIJE MNOGE OD NJIH SU BILE ZANIMLJIVE,SMESNE,CUDNE ALI MI JE JEDNA ZAPELA ZA OKO POCEO SAM DA SE NEOBUZDANO SMEJEM TE SAM UZEO MISIJU I PROCITAO JE NA GLAS DA I DRUGI U OKOLINI CUJU

Haha-ha-ha-ha
jaoo trebam da skinem kera sa grane hahaha
gde bas kuce da se popne na drvo!?
hmm ovo je u parku pa uredu oticicu tamo i skinuti ga!!!

KADA SAM PROCITAO SVE TO I ZAVRSIO SA SMEHOM UPUTIO SAM SE KA PARKU KAKO BI SKINUO TOG PSA SA GRANE
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Sre Dec 26, 2018 9:35 pm
Stigao je do zida sa misijama, hteo je da ode na nesto jacu misiju, od proslog puta, jer je sada posle ispita, osecao da se probudila jos jedna vrsta moci, koju je posedavao, pre nego sto je umro, i bio ozivljen u ovaj svet. To je bila jedna od njegovih omiljenih vrsta moci, te je jedva cekao opet da je koristi. Ipak nije hteo sam da ide, posto je bio ubedjen, da ce mu biti dosadno, te je seo na neku klupu, prekrstio noge, i razmisljao s kim, od ovih osoba da ide na misiju.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Sre Dec 26, 2018 9:53 pm
Dosavsi do zida gde je bilo bezbroj papira sa opisima misije video sam i jednu osobu mozda malo stariju od mene kako sedi na klupi prekrstenih nogu i ceka, al sta ceka? Ma nije me nesto preterano zanimalo. Prisao sam zidu i poceo citati kakve se misije daju, oci su mi letele sa jednog kraja na drugi kraj ali vecinom su bile misije A ranka koje ne bih podneo. Verovatno i onaj tamo zeli ici na neku slabiju misiju pa ceka da je neko nadje za njega? Hm? Na kratko sam se ukocio razmisljajuci o ovoj osobi sto sedi.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Sre Dec 26, 2018 10:08 pm
Za sada mu niko nije zapao za oko, sve do trenutka, kada se nije pojavila jedna osoba. Licila je na samuraja, te je i imao poduzu kosu. Po njegovom macu, katani, mogao je i da potvrdi svoje sumnje da je u pitanju samuraj. Zaista zanimljivo, dugo nije video samuraje, jos iz njegovog perioda zivota, te je odlucio da pita njega, da idu zajedno na misiju, cisto iz razloga, jer je hteo malo da prozbori usput sa samurajem, posto su oni vazili za casne borce, prisao mu je, te mu se nije direktno obratio, vec dok je gledao neku misiju, usput je krenuo da prica sa njim.

Pa samuraju, da li zainteresovan da mi pravis drustvo na ovoj misji.

Misija:
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Sre Dec 26, 2018 10:17 pm
Ukocen u svojim mislima glas osobe koja se upravo digla sa klupe prosla mi je kroz usi, koliko toliko razumeo sam sta me je pitao i pogled mi je skrenuo ka papiru na koji je on pokazivao. Misija je bila C ranka, mogu je podneti u to sam ubedjen.

Svakako. Moje ime je Kenshin, smem li znati tvoje ime?

Upitao sam ga dok sam ga gledao u oci, izgledao je dosta ozbiljno.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Sre Dec 26, 2018 10:26 pm
Kao sto je i ocekivao, samuraj je pristao na njegov predlog. Njegovo ime je bilo Kenshin, zanimljivo. Koliko je mogao da primeti, na prvi pogled on je isto bio chunin ranka, mozda je polozio u isto vreme kao i Gilgamesh, a mozda je i iskusniji, ko ce ga znati, njihovi pogledi se sudarise, te Gilgmaesh odgovori, cisto zbog kodeksa casti.

Gilgamesh. Nego da ne duzimo, hajdemo polako prema kapiji.

Te su krenuli ka kapiji sela.
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Čet Dec 27, 2018 11:17 pm
(ubrzanim korakom pomalo mrzovoljan ali i srecan sto cu uraditi svoju prvu misiju, moj vepar verno je stajao uz mene sve do ovde, valjda nece pobeci u sred misije, bas me zanima, da li ce na misiji biti nesto zanimljivo, prisao sam tabeli i uzeo misiju d ranka koja mi je bila pri dohvat ruke, kada sam procitao da moram da ulovim macku koja se mota oko trening polja doslo mi je da se ubijem, ali i najbolji su poceli od ovoga, govorio sam sebi, okrenuo sam se i zajedno s veprom krenuo u akciju, krenuo u ganjanje macaka)..
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Ned Dec 30, 2018 7:03 pm
Nedugo zatim su hodajući ulicom stigli u mesto gde je glavna stvar bila zid sa misijama. Nije mu nešto bilo do biranja misija, pored svih tih različitosti kao i svoje trenutne dosade želeo je da Akumi ostavi da odabere misiju koju hoće. Za to vreme su se polako približavali tom zidu gde su se razne misije nalazile, naravno to mesto nikada nije bio prazno, uvek se par šinobija tu nalazilo kako bi svako od njih na neku otišao. Čim su prišli Mamoru reče.

Biraj misiju koju hoćeš, pa da krenemo.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Ned Dec 30, 2018 8:30 pm
Gledao sam misije koje imaju na zidu, al nisam nalazio nista naseg kalibra. Konacno sam nasao posle jednu misiju koja mi lezi.
Misija C rank :
Zbog nasih sposobnisti ova misija je bila savršena za nas uzeo sam papiric na kom je to pisalo. I rekao Mamoru da smo spremni.
Evo ga savršena misija za nas. Aj mo na kapiju.
Cim sam to rekao krenuo sam na kapiju da krenemo na misiju.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Sub Jan 05, 2019 12:21 pm
Stigao je do zida sa misijama, kao sto odgovara njegovog ranku, trebao bi da ide na neku malo pojacu misiju, ne bas neku ogromnog ranka, ali bar c ranka. Ipak on je ovoga puta, odlucio da malo iskulira na d rank misji, jer je odradio dve c ranka zaredom, zapazio je jednu od misija, koja je glasila:

Misija:

Na prvi pogled smesna misja, ali to ce biti odlican nacin da se opusti malo.
Sponsored content

Zid Sa Misijama Empty Re: Zid Sa Misijama

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu