RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Glavna Ulica Konohe

+30
Rean
Hisoka
Lacer
NSW Game Master
Mizu
Skar
Minako
Roy Mustang
Mystogan
Madara
Spike Spiegel
Uchiha Arashi
Hooded figure
Akuma
Kenshin Himura
Shinrai
Shinsuke Nakamura
Kazuto
Naruto
Kairo
Rin
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Accelerator
Dio Brando
Shisui
Juuzou
Enkidu
Itachi
LuLee
34 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
First topic message reminder :

Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Glavna Ulica Konohe - Page 3 865594-bigthumbnail

Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Dec 12, 2018 11:53 pm
(posle iscrpljujuceg treninga, smoreno sam nastavio ka akademiji sela lista, znao sam da tamo nista pametno necu nauciti, ali sam isao radi reda, malo sam ubrzao korak, sredio frizuru ako bude bilo nekih cura, I hladnonrvno nastavio napred)..
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Dec 14, 2018 2:34 pm
Kao i uvek, laganim, i elegantim koracima, setao se kroz selo, posle uspesno zavrsene misije. Iako, je bila smesna, fino se nasekirao, kako bi je obavio, i skinuo to glupu macku sa drveta. Uskoro ce se odrzati chunin ispiti, nakon toga, sam ce moci bez problema. da napusta selo, i radi misije za istu, te tako dosta ojaca, i postane vladar ovog mesta. Laganim koracima, je nastavio prema svojoj kuci..
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 15, 2018 12:24 pm
Posto, gde god da je isao, morao je da prodje kroz glavnu ulicu Konohe, to ga je pomalo nerviralo, ali sta je tu je. Kao i uvek, laganim, i elegantim koracima, setao se kroz glavnu ulicu. Vec je doneo sigurno odluku, gde je njegova destinacija, ka kojoj se uputio. To je bio zid sa misijama, kako bi mogao da vidi, jos neku laku misiju, koju bi mogao da obavi, cisto da prodje vreme, do ispita. Nastavio je ka zidu sa misijama, ali u blizini je mogao da vidi, da se iz bolnice, pravi haos, korenje koje izlece iz zidova, a potom i vatra, odlucio je da ode do tamo, jer je borba koja se tamo desavala, remetila njegov mir...
Naruto
Naruto
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 15, 2018 4:25 pm
Kada mi je strazar pokazao konohu bio sam u potrazi za kucom celu konohu sam obisao posle sam pitao slucajnog prolaznika de imaju najbolje kuce on mi je rekao da ima ulica de su najbolje kuce isao sam u tu ulicu i stvarno je taj covek bio u pravu bilo je dista kuca nasao sam za sebe pravu kucu i uselio sam se u tu kucu
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 15, 2018 6:35 pm
(Izasao sam iz Ichirakua i uputio sam se u Itago kafic. Posle nekoliko minuta setnje, dosao sam do glavne ulice Konohe. Kao i uvek, hteo sam neko novo prijateljstvo, jer zelim da imam nekog ko ce mi cuvati ledja. Napolju je bilo oblacno, kisa od malopre je stala. Ubrzo sam video kafic Itago, najbolji kafic u selu. Ako opet sretnem Gilgamesha unutra, to ce biti bas smesno. Ipak i prosli put sam ga tu sreo.)


Glavna Ulica Konohe - Page 3 Untitl19
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 15, 2018 11:03 pm
KADA SAM IZASAO IZ KUCE DOSAO SAM PRAVO NA GLAVNU ULICU VIDEO SAM ZNAK SA STRELICOM ZA NEKI KAFIC NADAO SAM SE DA CE MESTO BITI LEPO I KULTURNO I DA NECE BITI PUNO PIJANACA TAMO TE SAM SE POLAKO UPUTIO KA KAFICU
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Dec 16, 2018 12:41 am
Trcao sam sa Juuzom na ledzima da ga odvedem u bolnicu jer se onesvestio. I ako smo se tek upoznali osecao sam da smo vec postali prijatelji za sva vremena. Nisam odustao i dao sam sve od sebe da mu pomognem.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Dec 16, 2018 9:29 am
TRCAO SAM NAJBRZE STO SAM MOGO IZ KAFICA ITAGO TE SAM STAO NA GLAVNU ULICU I KUPIO BUKET CVECA KAO I FLASU VINA A ZATIM SE TRCECIM KORAKOM UPUTIO KA BOLNICI DA VIDIM KAKVO JE STANJE TAMO...
Kazuto
Kazuto
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 17, 2018 1:34 pm
Setajuci jednog preljepog dana, kroz ulice Konohe,ugledao sam jednu slomljenu klupu. Odlucio sam da sjednem pored nje i da se upitam: "Ko je ovo ucinio, i kako se desilo?" Uzeo sam svoju knjigu od poznatog pisca Shinsuke Senju-a i poceo polahko citati. Jedan momak je proletio brzinom svjetlosti, i oborio mi knjigu.
Uznemiren sam ustao sa klupe i poceo se derati na njega: "Koji ti je djavo, pazi kuda ides!!"
Shinsuke Nakamura
Shinsuke Nakamura
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 17, 2018 1:38 pm
Trcao sam glavnom ulicom Konohe.Tek sam se trebao upisati na akademiju pa sam trebao uzeti knjige.Prolazio sam pokraj nekog lika sa narandzastom kosom.Slucajno sam ga zakacio, a on se odmah unervozio.Odlucio sam i ja biti onda grub.

Narandasti,citaj tu knjizurinu i ne ometaj
Kazuto
Kazuto
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 17, 2018 1:42 pm
"Narandzasti!! Gledaj tebi glave pola crna pola narandzasta, jos sa tim pircinzima ko da te je neko sarafima busio!!!"
Naljutio sam se na njega,pokupio knjigu i krenuo ponovo citati. Hajde bjezi, dok te ja nisam otjerao.
Shinsuke Nakamura
Shinsuke Nakamura
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 17, 2018 1:45 pm
Odgovorio je veoma nepromisljeno.Ali kad me je poceo ignorisati,malo sam pogledao u njegovu knjigu i skontao da je to moja knjiga tacnije knjiga koju sam ja napisao.Pogledao sam kao krava u šarena vrata.I pitao gdje je to nabavio uopste.Zato jer znam da ta knjiga se nigdje ne izdaje ni u jednoj knjizari ni biblioteci.

Odakle ti ta knjiga uopste
Kazuto
Kazuto
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 17, 2018 1:50 pm
"Bilo je takmicenje za ovu knjigu, ko osvoji prvo mjesto dobija. Drzim svoju dragocjenu nagradu u rukama, zato sam se na tebe naljutio sto si mi je oborio. Knjiga je predobra za sad, ima mnogo likova i dogadjaja, steta je sto kosta previse. Usput kako ze zoves?" -upitao sam.
Shinsuke Nakamura
Shinsuke Nakamura
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 17, 2018 1:54 pm
Gledao sam ga zacudjeno,uopste ne znam kako je moja knjiga zavrsila na nekom takmicenju.Znam da je rijetka i da ima samo par izštampanih.Svoja 2 zadnja primjerka te knjige dao sam mojim roditeljima koji su ostali u sasvim drugom selu daleko od Konohe.Davno sam prestao sa pisanjem knjiga toliko da sam i zaboravio na svoja dijela knjizevnosti.

"Ime mi je Shinsuke,koliko se sjecam dolazim iz dremnog klana Senju"
Kazuto
Kazuto
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 17, 2018 2:00 pm
Cuvsi da mu je ime Shinsuke, odmah sam pogledao u knjigu.Okrenuo sam knjigu pisalo je Shinsuke Senju. Upitao sam se je li ovaj budala napisao ovakvu savrsenu knjigu. To je prosto nemoguce. Ipak sokiran sam upitao: "Drago mi je moje ime je Kazuto. Malo je glupo pitanje,ali da li si ti napisao ovu knjigu?"
Shinsuke Nakamura
Shinsuke Nakamura
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 17, 2018 2:05 pm
Izgledao mi je i dalje namrsteno.Postavio mi je pitanje koje sam ocekivao.Takodjer namrsten kao on odgovorio sam mu.Mislim da ima nesto protiv mene ali nemam sta izgubiti ako mu odgovorim.

Napisao sam je,ali ne bavim se vise stvaranjem knjizevne umjetnosti
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 17, 2018 9:52 pm
Kao i po obicaju, laganim i elegantim koracima, se setao kroz glavnu ulicu Konohe, posle uspesno obavljene misije, iskreno svaka misija ga sve vise, i vise namuci, ali sta je tu je. Ako ne radi misije, nikada nece ni napredovati, posle ove misije, je fino ogladneo, te je odlucio da svrati do Ichiraku ramena, posto je dosta voleo da jede tamo...
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 17, 2018 10:05 pm
Posto se posteno najeo, u Ichiraku ramenu, izasao je napolje, te je zavrsio kao i uvek u glavnoj ulici Konohe. Njegova sledeca destinacije, je bila njegova kuca, jer se dosta stvari izdesavalo, za ovih par sati, otkad nije kuci, te je hteo da ode na neku poslepodnvnu dremku, kako bi povratio snagu. Nastavio je, lagnaim i elegantnim koracima prema svojoj kuci...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Dec 18, 2018 11:02 am
IZASAO SAM IZ BOLNICE TE SE LAGANO UPUTIO KA PRODAVNICI U PRODAVNICI SAM KUPIO FLASU VINA TE JE PIO UZ PUT I KRENUO KA ZIDU SA MISIJAMA DA UZMEM KOJU MISIJU I DA JE USPESNO URADIM JER SAM ZNAO DA SAM DOVOLJNO SNAZAN ZA TO

Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Dec 18, 2018 12:49 pm
Kao i uvek, gde god da krene, morao je da pored glavne ulice Konohe. Bila je kao i uvek, puna ljudi, i puna zivota, cak iako je polako zazilo sunce. nije bas najpametnije, da ide na neku misiju van sela, tokom noci, ali sta je tu je, bio je ubedjen u to, da moze da ode na neku misiju, i bori se sa ostalim ninjama. Laganim, i elegantim koracima je nastavio ka zidu sa misijama, da odredi na koju ce tacno misiju da ode...
Sponsored content

Glavna Ulica Konohe - Page 3 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu