RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Arhiva Konohe Empty Arhiva Konohe

Čet Dec 06, 2018 8:34 pm
Najveca biblioteka u Konohi. Ovde se nalaze knjige, koje imaju informacije o selu, kao i mnogim klanovima. Takodje, tu su razni romani, letopisi...

Arhiva Konohe Librar10
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Sub Dec 08, 2018 3:02 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Kao i po obicaju, laganim, i elegantim hodom, je stigao do biblioteke, velika drvena vrata, koja su zaista izgledala lepo, se nalazila ispred Gilgamesha, laganim pokretom ruke, je uhvatio kvakvu, a zatim otvorio velika vrata. Usao je unutra, te razgledao levo, desno, ne bi li nasao mesto, gde stoje knjige o legendama. Nakon, sto se malo prosetao kroz biblioteku, mogao je da ugleda police, gde su stojale knjige o legendama, prisao je tamo, te krenuo da trazi.

Mora da je ovde negde.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Sub Dec 08, 2018 3:08 pm
(Usli smo u arhivu, Gilgamesh je odmah poceo da trazi knjige o sebi. Razgledali smo svuda, da bi nasli mesto gde su legende. Ubzo smo nasli i Gilgamesh je poceo da trazi, dok sam ja samo stajao sa strane ne radeci nista.)
U pravu si, mora da je tu negde. Cekaj pomocicu ti.
(Poceo sam da trazim sa njim, nekako sam bas zainteresovan za ovo, jer cu onda saznati da li je ovaj lik kralj svih heroja ili se samo pravi. Nadam se da je pravi kralj heroja, jer bi to bilo nekako kul.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Sub Dec 08, 2018 5:58 pm
Kao sto je i ocekivao, medju prvima je, bez problema mogao da nadje knjigu pod nazivom "Gilgamesh king of heroes". Kao sto je i ocekivao, zaista je bila odlicno odradjena, na prvi pogled. Bilo je, je u vise primeraka, verovatno je dosta citana.

Evo je.

Rece, te sede za prvi sto, kako bi prolistao sta pise o njemu.

(Ova slika stoji na koricama knjige)

Arhiva Konohe 1453945210-69631735e78a1ddc9cba8a1269176ee4

I? Da li, i dalje ne verujes?
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Sub Dec 08, 2018 6:09 pm
(Nakon nekoliko minuta trazenja, konacno smo nasli tu knigu o Gilgameshu. Knjiga se zvala "Gilgamesh king of heroes", a na korici knjige stajala je knjiga Gilgamesha. Ovaj lik stvarno izgleda kao Gilgamesh. Ono u sta nisam mogao skoro nimalo da verujem je zapravo i istina, upravo pored mene se nalazi kralj zemlje Uruk.)
Pa verujem ti, ali da znas, necu ti se obracati sa nekim postovanjem, jer ti ovde nisi kralj.
Zapravo i da jesi, ne mogu da kazem da bi ti se obracao kao nekom kralju.

(Saznao sam istinu, ali i dalje ne razumem zasto je on ozivljen, mislim znam da je ozivljen jer treba jak vladar za zamlju, ipak Gilgamesh je vodio jaku zemlju.)
Nego, sta ces ti da uradis da bi dosao na vlast? 
Ipak si rekao da je zemlji potreban jak vladar, zato si ti ozivljen.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Ned Dec 09, 2018 8:33 pm
Izgleda, da je i Juu skapirao, razlog zasto je Gilgamesh ozviljen. Ako je to zaista istina, i ako je tako sudbina odredila, nema dileme oko toga, da je Gilgamesh, ponovo ozivljen kako bi vladao, i osvojio citav svet.

Radicu ono, sto budi zadovoljstvo u meni?ako je sudbina, ponovo odlucila da postanem vladar, onda ce se to i desiti, nema razloga da brinem.

Rece to, te zatvori knjigu, jer vec procitao neke zanimljive detalje iz njegove proslosti.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Pon Dec 10, 2018 1:46 am
(Izgleda da cemo imati novog vladara, ako je tako sudbina odlucila, onda nema sta da se brinem.)
Ako ti bude trebala neka pomoc reci, tu sam da pomognem.
(Zapravo ne znam ni da li bio on hteo neciju pomoc, ipak on misli da je neki bog, koji moze da pobedi sve zive na ovoj planeti, ali zapravo ga nikad nisam ni video u borbi, ali neverujem ni da je nesto i jaci od mene. Ako on dodje na vlast, dali ce ovu zemlju nazvati Uruk.)
Gilgameshe, ako ikad dodjes na vlast, da li ces ovu zemlju nazvati Uruk?
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Pon Dec 10, 2018 2:33 pm
Pomoc mu je uvek dobrodosla, cak i pre, uvek je imao svoje ljude, na koje je mogao da osloni, ako treba da se obavi nesto.

Pomoc je dobrodosla. Samo, ne moze bilo ko, da pomaze, nekom kao sto sam ja


Potom je usledilo pitanje, koje je malo zainteresovala Gilgamesha, ali nije na njemu da menja ime neke oblasti, jednostavno je tako, osnivac ovog mesta, je odlucio da se ovo mesto zove Konoha, menjanjem imena, bi verovatno izazvlala protest u narodu, i rusio bi time ponos osnivacu sela, sto uopste nije u njegovom kodeksu.
Ne, ja nisam osnivac ovog mesta, te samim tim, to nije moja briga.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Pon Dec 10, 2018 5:30 pm
(Pa mislim da je u pravu, svima treba pomoc, pa cak i njemu, ako nista, barem je to priznao.)
Reci ti meni, je li ovo sve, ili ima jos nesto sto bi hteo da mi pokazes.
(Zapravo posle ovih par sati provedenih sa Gilgameshom, mogu da ga nazovem prijateljem, iako bi mi on rekao "Meni ne trebaju prijatelji." ili nesto slicno, svakako uverio sam se da je pravi kralj, i da ce jednog dana postati vladar ove zemlje.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Pon Dec 10, 2018 5:39 pm
To je bilo to, nije imao vise sta da trazi ovde, ubedio je ovog Juua, sto se tice njegove proslosti. Nije ni sumnjao u to. Posto vise nije imao sta da trazi ovde, a takodje ni sa Juuom, bilo je vreme da ode odavde, takodje i od Jua.

Ne, to je to. Odoh sada, nema vise razloga da budem ovde.Vidimo se nekom narednom prilikom.

Te ustade, i uputi se u nepoznatom pravcu..
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Pon Dec 10, 2018 6:07 pm
(Nakon sto mi je pokazao sve sto je hteo, okrenuo se i otisao svojim putem. Pa do narednog susreta, videcemo se mi jos. Ubrzo sam i ja polako trebao da krenem, ustao sam sa stolice i krenuo napolju. Iako je vec otisao, odlucio sam da kazem i ja nesto.)
Do narednog susreta, moj prijatelju.
(Dosao sam do vrata i polako izasao napolje.)

Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Ned Dec 23, 2018 12:20 am
Došao je potom do arhive, beše to jedno veće mesto gde su se čuvale razne knjige i spisi za one koji su za takvu oblasti zainteresovani. Ušao je unutra i prošetao se ustanovom, mesto beše tiho, neki ljudi su čitali sami, neki u grupama i tiho su pričali. Za sada nije ni jednu knjigu uzeo, možda će naredni put, ovaj put ne. Samo ju je prešao pogledom i nogama, prošetao se svugde, razne knjige su bile tu. Zatim se okrenuo i stavio ruke u džepove, pošao je ka vratima i izašao je napolje.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Uto Jan 08, 2019 2:10 pm
(Usao sam u arhivu konohe, ostalo je samo da nadjem onu zenu. Pogledao sam malo oko sebe i video sam tu zenu. Prisao sam joj i upitao je.)
Da li je ovo vasa macka?
Zena lujka iz arhive: Jeste, hvala.
(Naduvena lujka je uzela macku, ja sam se okrenuo i izasao iz arhive.)
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Čet Jan 10, 2019 9:42 pm
Spajk je ušao u tu nepoznatu i nečujnu biblioteku. Malo ljudi se nalazilo tamo, eh pa očekivano kada današnja omladina uopšte ne čita knjige, a trebali bi. Spajk se uputio ka odeljku za istoriju i temeljno je istraživao svaku knjigu o selu u Lišću. Naravno nije ih sve pročitao, nego je onako okom prelazio kroz njih i upijao informacije. Posle dužeg vremena istraživajući, već je pao mrak, a mrak je vreme za poroke. Zaputio se kako bi našao neku kockarnicu da se malo odmori od silnog čitanja.
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Čet Jan 10, 2019 10:56 pm
Došao je do ove biblioteke već drugi put danas. Uzeo je list sa stola i polako je počeo da piše pismo njegovom partneru Džetu.

Dragi Džete,
Pozdravljam te! Spajk ti srdačno piše ovo pismo u nadi da ćeš svom dragom partneru poslati još novca.
Sav novac sam potrošio kako bih došao do informacija koje sam sakupio o ovom selu.

Spajk je spakovao pismo i stavio ga u kovertu. Zalepio je markicu i napisao adresu. Potom se zaputio kući.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Pet Jan 11, 2019 5:55 pm
Stigao sam u biblioteku te poceo razgledati polako sam trazio izmedju redova knjiga na slovo t te sam pronasao knjigu po imenu tokayi rekao sam bibliotekaru da cu je pozajmiti i, vratiti kada je procitam a, on mi je dao neki papiric i, rok donosenja knjige uzeo sam taj papiric a, onda se zaputio ja kaficu Itago.
Sponsored content

Arhiva Konohe Empty Re: Arhiva Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu