RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Zid Sa Misijama

+9
Roy Mustang
Dio Brando
Kenshin Himura
Mamoru Senju
Akuma
Shinrai
Enkidu
Kairo
LuLee
13 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Zid Sa Misijama

Sre Dec 12, 2018 6:35 pm
First topic message reminder :

Ovde, se nalazi zid sa misijama, gde ninje ovog sela dolaze, kako bi videle osnovne informacije o misji.

Zid Sa Misijama - Page 2 Latest?cb=20140129174459

Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Uto Jan 08, 2019 1:35 pm
(Trebalo je da nadjem neku misiju koja odgovara za mene. Mislim da sam nasao jednu.)
MISIJA:
(Ovo ce valjda biti laganica, ova misija ce biti laganica. Uputio sam se ka parku sto sam brze mogao, jer sto pre uhvatim macku brze cu zavrsiti misiju. Okrenuo sam se i otisao ka parku.)
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Čet Jan 10, 2019 10:24 pm
Pravo iz glavne ulice Konohe, stigao je do zida sa misijama. Za razliku od proslih puta, sada je bio mnogo jaci, jer dosao do titule Jounina, koja se smatra jednom najjacih titula u selu. Vec je sada mogao da ide na nesto ozbiljnije te ne uvideo misiju A ranka. Skinuo ju je sa zida, i procitao.
Misija:
Svidela mu se misija, te se uputio ka istoj.

Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Pet Jan 11, 2019 4:42 pm
Kada sam konacno stigao do zida sa misijama razgledao sam mnoge misije tu, su bile misije razlicitih ranga i, razlicitih tipova posto sam ja trazio misije d ranga gledao sam skroz dole te sam video jednu misiju koja mi se zaista svidela te je uzep i,procitao na glas


Morate skinuti macku sa drveta u parku muzai


Kada sam procitao misiju na glas polako sam se uputio ka parku muzai te se nadao da me macka nece ujesti ili, ogrebati dok je skidam sa drveta.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Pet Jan 11, 2019 9:20 pm
Velikom brzinom sam stigao do zida sa misijama te sam poceo da gledam misije c ranga video sam dosta misija i tezeg i lakseg tipa ali su skoro sve bile sa slicnim opisom samo je jedna imala specijalni opis te mi se svidela uzeo sam je i procitao na glas


Hmmm...
Farmu Dzounsa napadaju banditi koji kradu ovce moraju sto pre biti zaustavljeni (4 chunina i 1 genin) (oblast 21)

Procitao sam misiju na glas i uputio se velikom brzinom ka farmi Dzounsa...
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Pet Jan 18, 2019 9:21 pm
Stigao je do zida sa misjama, ovoga puta nije znao zaista na koju misiju da ode, posto jedino sto radi u zadnje vreme, jeste da odlazi na misije, i vraca se sa njih, i tako stalno. Vise nema svoju palatu, ali nije mu ni potrebna, ojace jos koliko mu je to potrebno, te ce postati vladar ovoga sela, i biti vecinom vremena u svojoj kancelariji. Pogledao je zid sa misijama, te je mu je jedna zapala za oko, skinuo ju je te krenuo da je cita.
Misija:
Nije mu se bas svidelo, sto je u pitanju pustinja, ali nije imao izborar, polako se uputio prema kapiji sela..


Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Sub Jan 19, 2019 6:44 pm
Dosao je sam na zid s mijama.Te pokupio svoju prvu misiju koje mu je dodelio staresina sela.Vec je chunin i red bi bio da izvrsi misiju.Prihvatio je misiju C rank-a.Zatim krenuo prema ulici.I onda kapij.
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Ned Jan 20, 2019 7:02 pm
Dosao je do zida sa misijama. Odmah je bacio pogled na dio sa D rank misijama, nije htio da rizikuje. Bilo je par zanimljivih misija, ali jedina koja mu je privukla paznju bila je misija na rijeci. Ime rijeke bilo je Isuri, a problem tamo su bili pacovi koji su cijepali dzakove brasna u mlinu na istoj. Shvatio je da mu je to jedna laka i fina stvar i da ce se prilicno zabaviti. Odmah je krnuo ka rijeci najblizim putem njemu poznatim.
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Pon Jan 21, 2019 8:28 am
(ja i moj vepar posle par minuta setnje stizemo do tabele s misijama, nisam imao sta da se predomisljam jer sam znao da sam ne mogu ici na vise od d rank misije. Nasao sam neku d rank misijicu, te uzeo da je citam, naravno opet je neka glupa macka u pitanju, zaglavljena je u glavnom parku na drvetu, kad sam to procitao odma sam se uputio na tu lokaciju.
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Uto Jan 22, 2019 9:56 pm
Stigao sam do zida s misijama video sam neku misiju d ranga te sam je uzeo trebao sam samo da skinem neku macku s drveta u parku muzai te sam odmah otisao tamo velikom brzinom kako bi skinuo tu macku s drveta...
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Čet Jan 31, 2019 9:10 pm
Došao sam do zida sa misijama. Gledao sam koje imaju misije C rank. Našao sam jednu prikladnu.
Misija:
Uzeo sam ovu jer mi se činila zanimljivo. Nisam mnogo oklevao, nego sam krenuo.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Sub Feb 02, 2019 2:08 pm
Iza ugla izidjoh kad se ispred mene pojavila ogromna tabla sa misijama. Tu su bile rasporednjane misije pocev od D ranka do S ranka. Glavom sam pregledavao sve misije da nadjem neku dobru i brzu. Ocima sam ugledao B rank misiju koja zahteva oslobadjanje jednog sela od shinobi terorista. Primaljivo, broj terorista je nepoznat samo se zna da vrse ogromnu torturu nad stanovnicima tog sela. Ovo ce biti zanimljivo ehee. Skinuo sam papir i pruzao Mamoru-u , zanima me da li hoce ovu misiju ili neku drugu.

Sta kazes? Teroristi, necasni ljudi koji prolivaju krv neduznom narodu. Mislim da oni ne zasluzuju zivot.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Sub Feb 02, 2019 5:53 pm
Na uglu koji ih je sačekao kada su sa glavne ulice dolazili pojavila se jedna manja ulica gde je uvek bilo naroda, uglavnom ninje koji su uzimali razne misije sa tabele. Na tom skretanju krenuše njih dvoje i konačno su prišli zidu sa misijama koji ih je čekao. Par šinobija su upravo napustili to mesto pa su na istom mestu to dvoje stali tražeći neku misiju koja bi im odgovarala. Mamoru to prepusti Kenshinu koji je posmatrao zid da nađe nešto što bi im bilo dobro, kada je našao i obratio se Mamoru mu reče.

Može, spreman sam.
Sponsored content

Zid Sa Misijama - Page 2 Empty Re: Zid Sa Misijama

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu