RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Glavna Ulica Konohe

+30
Rean
Hisoka
Lacer
NSW Game Master
Mizu
Skar
Minako
Roy Mustang
Mystogan
Madara
Spike Spiegel
Uchiha Arashi
Hooded figure
Akuma
Kenshin Himura
Shinrai
Shinsuke Nakamura
Kazuto
Naruto
Kairo
Rin
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Accelerator
Dio Brando
Shisui
Juuzou
Enkidu
Itachi
LuLee
34 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
First topic message reminder :

Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Glavna Ulica Konohe - Page 2 865594-bigthumbnail

Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 08, 2018 11:20 am
Setajuci laganim koracima razgledao sam okolinu ne bi li video kakav restoran mada nigde nista. Kakva je ova glavna ulica, taman kad sam to pomislio u daljini videh "Ichiraku" . Sta li je to? Uputih se koracima prema Ichiraku-u dok sam slusao Zangetsua. Zanimljivo, on je stranac zapravo.

Interesantno, ja sam odavde valjda... Ne secam se svog detinjstva . Zivim u perfieriji sela nedaleko odavde, nego idemo tamo Ichiraku. Ne znam sta je to ali valja probati.

Nastavljam koracima prema Ichiraku -u. Nisma mogao videti drugi natpis jer mi je nesto vid mutilo.
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 08, 2018 1:04 pm
Zangetsu klimnu glavom u znak odgovora i potvrde. Krenuli su lagano ka Ichirakuu. Bilo ih je zanimljivo gledati, Kenshin je bio crven, a Zangetsu plav. Njima to nije bilo previse bitno. Zangetsu pogleda u Kenshina, potsjecao ga je na nekoga, nije bio siguran na koga... Trznu se te nastavi ka Ichiraku prodavnici. Zijevnuvsi par puta prekinuo je svoj razgovor sa Kesnhinom, ali su ga opet nastavili. Novoupoznati lik se cinio sasvim dobar, medjutim nesto je bilo drveno u njemu...
Laxus Dreyar
Laxus Dreyar
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 08, 2018 1:19 pm
Hmmm, svi oni cuvari na kapiji, shinobiji, prolaznici dok su setali kraj Laxusa, nervirali su ga. Setajuci tako ulicom, nije znao gde se uputio. Isao je tamo gde su ga noge vodile.. Nije bitno gde samo je zeleo da vec jednom negde stigne... U toku razgledanja ovog sela, prosaputao je sebi u bradu...

Hm pa ko zna.. Mozda je ovo neki sasvim novi pocetak za mene, heheh..

Nasmesivsi se samom sebi, nastavio je hodati pravo... Bese neki mali vetric oko njega, ali mu to uopste nije smetalo.. Vremenske uslove je voleo kada je malo hladnjikavo, pogotovo kada je oblacno jer obozava da vidi munju...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 08, 2018 1:27 pm
KADA SAM IZLAZIO IZ KUCE ZAPUTIO SAM SE KA GLAVNOJ ULICI I STIGAO NA SVOJE ODREDISTE HTEO SAM DA PROBAM RAMEN JER GA NIKAD NISAM JEO TE SAM SE UPUTIO KA NJEMU VIDEO SAM PAR LJUDI KOJI SEDE NA KLUPICAMA IZGLEDALI SU JADNO I GLUPO SA SVIM TIM NJIHOVIM BEDNIM ZIVOTIMA BEZ IKAKVOG CILJA
DOK JA KAO I UVEK SMOTAN I NESNALAZLJIV NISAM MOGAO DA PRONADJEM ICHIRAKU RAMEN SHOP TE SAM ZASTAO I UPITAO JEDNU STARICU GDE MOGU KUPITI RAMEN

Izvinite bakice gde mogu kupiti ramen gladan sam

BAKICA NADRKANA KRENU NESTO DA SE DERE TE POCE DA POKAZUJE PRSTOM I OBJASNJAVA GDE TREBAM SKRENUTI I KAKO DOCI DO ICHIRAKU RAMEN SHOP-A

Paaa sinko ides ovako vidis tamo pa onda levo pa pravo i desno

RECI BAKICE SU ME BILE MALO ZBUNILE ALI SAM JE RAZUMEO DONEKLE TE SAM SE NASMESIO I SRDACNO JOJ SE ZAHVALIO TE SE ZAPUTIO KA ICHIRAKU RAMEN SHOP-U

Hvala najlepse bakice ako vam treba pomoc pozovite me uvek sam tu da pomognem slabima i starima
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 08, 2018 2:48 pm
Kao po obicaju, laganim i elegantnim koracima, je stigao zajedno sa Juuom, do dobropoznate glavne ulice Konohe. Malo ga je sramotilo, to sto ide zajedno sa osobom koja izgleda tako ofucano i nikako, al dobro, nije mu delovao bas kao totalni slabic, te je to nesto malo cenio da mi bi mogao da prica sa njim. Setao je neko vreme, te je konacno ugledao arhivu, laganim koracima je krenuo ka njoj.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 08, 2018 2:54 pm
(Nakon sto smo izasli iz Ichiraku ramena, uputili smo se ka arhivi. Ja nikad nisam bio tamo, ovo m je prvi put da idem u arhivu. Ubrzo smo dosli do glavne ulice, ja sam isao iza Gilgamesha, naravno neko bi pomislio da sam njegov sluga, cim idem sa njim, zapravo on je elegantno obucen, a ja sam ofucan. Ubrzo smo dosli do mesta gde se arhiva moze videti, bila je bas blizu. Krenuli smo ka njoj.)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Dec 08, 2018 11:44 pm
(zajedno s novim prijateljem ulazim u ulicu konohe, u nadi da ce biti od koristi I odvesti me do te carne akademije sela lista, hmm, bas me zanima kako je tamo, namrgodjeno nastavljam napred prateci njegove instrukcije)..
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Dec 09, 2018 12:56 am
Nije gubio vreme, prvo što mu je palo na pamet je da se prošeta glavnom ulicom gde je pogled dosegao i do same Kageove zgrade. Mali osmeh mu se na licu pojavi i zastade na tren, ljudi oko njega su se šetali, neki su vodili razgovor među sobom, obično su to bili poznanici, a negde su se videla i razna upoznavanja između nekih ninji koji su započeli razgovor da se sa ostalim ninjama sprijatelje i ostvare snažne veze koje će ojačati selo. Dobro mu je to izgledalo, ali ta neka buka među ljudima, ti razgovori, razni zvukovi su mu trenutno bili nepotrebni. Naravno morao je malo istrpeti to, ipak je došao u novu staru okolinu na koju se mora navići, to je bio trenutni plan iako je bio mirne prirode, te su mu takvi zvuci i prijali, mirni i prirodni. Nastavio je dalje, šetao se, razgledao zgrade, radnje, put, ljude pa je tako i prošao šetajući glavnom ulicom, uglavnom razgledajući.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Dec 09, 2018 3:19 pm
POLAKO SAM SE VRACAO IZ ICHIRAKU RAMEN SHOP-A ISAO SAM KA SVOJOJ KUCI KUCA SE MOGLA VIDETI CAK ODAVDE KAKO SVETLI IZGLEDA DA JE BATLER DIRAO SVECE...
OVOG PUTA UMESTO DA VIDIM LJUDE NA KLUPICAMA VIDEO SAM LJUDE NA PODU SA FLASAMA ALKOHOLA U RUKAMA ALI SAM SE MANJE OBAZIRAO NA TO TE SAM LAGANO KORACAO KA SVOJOJ KUCI I UBRZO STIGAO...
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Dec 09, 2018 4:52 pm
Video je u blizini neku klupu, niko tu nije sedeo, prazna je bila. Ljudi su i dalje šetali i ko zna šta radili, a on je samo prišao toj klupi i zaseo je malo. Adaptiranje na okolinu je bilo potrebno, gledao je na to kao na povratak, malo neobičan ali je barem nekakav, trud je morao biti uložen. Nagnuo se napred i naslonio na svoje šake postavljene na njegove noge gledajući u zemlju određeno vreme, u jednom trenutku je zatvorio oči. Ćutale su mu misli, pokušao je skrenuti sebe od nove buke i donekle mu je uspelo u tome, a potom ih je otvorio i naslonio se na naslon od klupe.

- Fast Forward -

Malo je odmorio, izvadio je flašu koju je dopunio na onom izvoru tokom puta i popio je pola. Protegao je glavu i ustao, nastavio je dalje da razgleda, a ubrzo je napustio glavnu ulicu.
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 10, 2018 5:39 pm
Kada je stigao sa terena na ulicu, vec je bio mrkli mrak.Ulicne svetiljke su ga vodile ka kuci dok ga je puni mesec u stopu pratio.Stitnik mu je bio cvrsto vezan za levu ruku.Nije se kretao brzo, kako je otisao sa terena, vec se setao i mirno i polako.Biti genin je zaista lep osecaj.Jedva je cekao da stigne kuci i pokaze je svojim roditeljima.U medjuvremenu, iz svoje torbe je izvadio knjigu o shogiju i citao je, polako se priblizavajuci kuci...
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 10, 2018 6:45 pm
Naravno, kao i uvek odakle kod polazio, sve putevi ce ga prvo dovesti, do glaven ulice ovog sela. Sada, postavljalo se pitanje, gde ce Gilgamesh otici, po izlasku iz arhive Konohe. Da li je mozda video, nesto zanimljivo, sto je hteo da istrazi, ili je ipak nesto drugo odlucio. Pravac, u kom se kretao je vodio do mesta za treniranja, gde ninje ovog sela, cesto dolaze da vezbaju, izgleda da, postaje jasno zasto bas tamo ide.
Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 10, 2018 7:38 pm
(Hodajuci zamisljeno po ulici konohe zaboravio je na svog novog prijatelja,akademiju i prijateljevu kucu mislio je samo o jednoj stvari a ta stvar je da li je ugasio sporet.Bio je uplasen kroz lice mu je isao hladan znoj mislio je kako ce da otplati kucu kako ce da nadhe novu kad odjednom u pravcu njegove kuce krenuo je dim Rin se jako uplasio ali kasnije je shvatio da je to odzak komsijine kuce.)
Pa Dio akademija je pravo napred kad se prijavis mozemo ti naci kucu,cekacu te ovde
(Umisljeno ga je cekao dok je stojao naslonjen na drvo)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Dec 10, 2018 10:56 pm
(laganim koracima dolazim s akademije do ulica sela lista, u njima cekao me je moj drug Rin, sa blagim osmehom na licu rekao sam)

Zavrsio sam. Odlazim. Vidimo se

(zatim sam se okrenuo I otisao napred znajuci gde cu sigurno naci kucu)..
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Dec 12, 2018 6:38 pm
Posto, je zavrsio svoj "trening", ako ga tako moze nazvati, jer je celo planirano vreme na trening, potrosio na pricu sa Mamurom. Kao sto je vec rekao, ne zali zbog toga, jer je sada jos vise uzbudjen, te ce sve ovo ciniti veliko zadovoljstvo u njemu. Kao i uvek, bilo kud kroz glavnu ulicu je morao da prodje. Ovoga puta je odlucio da se uputi, ka zidu sa misijama, kako bi se malo zabavio, nista preterano, cisto da se zabavi malo.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Dec 12, 2018 6:45 pm
Posto je video svoju misiju, uputio se ka parku, ali kao po obicaju, morao je da prodje kroz glavnu ulicu Konohe. I dalje, nije mogao da veruje da, ide da spusta macku sa drveta, ipak svaki pocetak je tezak, na kraju svega, ce biti ponosan, sto je od hvatanja macke sa drveta, dosao do tog stadijuma da vlada svetom. Nastavio je laganim koracima, ka parku.
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Dec 12, 2018 7:03 pm
Iz svoje kuce se polako kretao ka Ichiraku Ramenu.Jutro je bilo lepo i sveze.Iz nekog razloga nije bio gladan, tako da je promenio smer kretnje.S obzirom da je sada genin, on je mogao raditi misije.Njegove ninja sposobnosti nisu bile na visokom nivou, ali se svakako mogla pronaci misija koja bi mu odgovorala.Kroz par ulica je stigao do zida sa misijama...
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Dec 12, 2018 7:19 pm
Isao je ka reci Isuri.Svratio je do jedne prodavnice gde je mogao da pronadje kavez za zivotnju.Doduse, nije se bas puno zadrzao, jer je brzo shvatio da ne zna koja je zivotinja u pitanju i ne zna koliko je ona velika.Kada je izasao iz prodavnice obrisao je perce sa ramena jednog papagaja koji se nalazio u prodavnici.Reka je bila blizu glavne ulice.Otisao je tamo i iznenadio se prizorom koji je video...
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Dec 12, 2018 8:51 pm
Sa svoje misije se vracao iscrpljen i veoma gladan.Nije ni sumnjao da jedna mala zivotinja moze toliko da ga umori.Ichiraku ramen je bio blizu, sto je bila dobra vest, jer je iz tamnih oblaka pocela da sipi kisa koja je kvasila njegovu dugu kosu.Iako je bio blizu, kisa je naglo pocela da pada jos jace, tako da kada je stigao ispred ichirakua, njegova odeca je bila potpuno mokra.Usao je unutrao i osetio toplinu i mirise koji su se sirili vazduhom...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Dec 12, 2018 9:09 pm
(Nakon sto sam zavrsio sve u arhivi, opet sam ogladneo. Setio sam se da bi opet mogao otici u Ichiraku ramen, da pojedem par ramena, ali zaboravio sam put do Ichirakua, pa sam morao da nagadjam. Gilgamesh me je doveo ovde, a ja sam ne znam da se vratim u Ichiraku. Nagadjao sam put, i na kraju sam zavrsio u glavmoj ulici, to mi je pomoglo da se setim gde se nalazi Ichiraku ramen. Nakon par minuta setnje, stigao sam do Ichiraku ramena, posto je bilo kisovito, bio sam sav mokar, i jos sam imao malo duzu kosu, sto je ucinilo da budem jos vise mokar, usao sam unutra.)
Sponsored content

Glavna Ulica Konohe - Page 2 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu