RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ichiraku Ramen Shop

+14
Skar
Madara
Spike Spiegel
NSW Game Master
Roy Mustang
Dio Brando
Kenshin Himura
Shinrai
Juuzou
Kairo
Accelerator
Mamoru Senju
Enkidu
LuLee
18 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 06, 2018 8:32 pm
First topic message reminder :

Jedna od najboljih, i najpoznatijih ramen, kao i supa prodavnica u Konohi.

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 16a980a584bb2beee3767aa61f219f35


Rin
Rin
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Jan 20, 2019 8:39 pm
(Nastavio sam jesti bez obzira sta je ovaj pricao,pojedem sva 3 ramena te ustanem bacim novcice i platim)Rin,zoven se Rin(to kazem te izadjem i zaputim se ka poljani za trening)
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Jan 20, 2019 9:07 pm
Jeo sam ramen, ovaj momak je pojeo sve 3 činije. Svaka mu čast. Nikad nisam video nekog da može toliko da pojede. Izvadio sam novac iz novčanika, i platio. Pozdravio sam se sa starim Ichirakuom, i otišao kući.
Rin
Rin
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Jan 20, 2019 9:55 pm
(Vratio sam se sav znojav te pozdravio vlasnika,sjeo za sto i porucio 5 velikih porcija ramena.Vidio sam da nema ljudi u lokalu.To je cudno obicno bude sve puno.Cekam ramen dok gledam u svoj novcanik da vidim koliko imam para)
Rin
Rin
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Jan 20, 2019 10:19 pm
(Cekam jos par minuta te mi gazda dojosi prvi ramen,slasno ga pojedem.ubrzo stignu i ostala 4.Jedem ih brzo dok su jos vruci.Za par minuta ih pojedem ustanem te platim a zatim se uputim u kafic)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pon Jan 21, 2019 1:33 am
(Napokon sam usao unutra, seo za sank, zatim narucio extra delux ramen. Nakon nekoliko minuta, moj ramen je bio gotov, poceo sam da jedem. Dok sam jeo ramen, misli su mi skrenule sa puta, te sam poceo da se davim ramenom. Pao sam sa stolice, par trenutaka kasnije, covek iz Ichirakua mi je pomogao, te sam se povratio ziv. Ponovo, seo sam na stolicu, al sam se prvo zahvalio coveku iz Ichirakua. Nastavio sam sa jelom, kada sam zavrsio, platio sam racun, zahvalio se jos jednom, a zatim izasao napolje.)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pon Jan 21, 2019 8:45 am
(laganim koracima stigao sam do ichiraku ramen shopa. Narucio sam tri velike porcije ramena, a vepar nek gladuje.. Nek ugrade od nekog sta me briga. Parolo snadji se, Wtf.. Kad je porcija stigla u sekudni sve sam pojeo kako bih dokazao svoju nad moc, takodje sam ostavio duplo vise para nego sto je trebalo kako bih pokazao svima da sam ja glavni, te sam izasao iz ramen shopa i otisao malo da treniram).
Rin
Rin
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pon Jan 21, 2019 7:13 pm
(Laganim koracima stizom do ichiraku ramen shopa,topao povjetarac je duvao.Lagano sam otvorio vrata te odma izgovorio)Daj mi 5 velikih porcija ramena,jako sam gladan(krenem da platim unapred ali mi je gazda rekao da je ovo na njegov racun,zahvalio sam se a onda sam pogledao oko sebe ne bih li vido neko poznato lice,sunce je jako grijalo a suncevi traci su obasjavali prodavnicu
Rin
Rin
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pon Jan 21, 2019 7:16 pm
(Tako je sunce obasjavalo prodavnicu,a rin je cekao svojih 5 velikih porcija.Cekao je jos nekoliko minuta a onda je stigla i prva porcija.Slasno ju je pojeo a cim je pojeo tu dosle su jos njih 4 jeo je polako i razmisljao jos koliko mu treba do titule jounina.Pojeo je sve te ustao zahvalio se i ostavio pare na sanku znao je da je na racun kuce ali morao je da plati zatim se zaputio ka terenu za trening.)
Rin
Rin
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Uto Jan 22, 2019 12:58 am
(Polako rin je stigao do ichiraku ramen shopa lagano otvorio vrata te je polako dosao do sanka i narucio 6 velikih porcija ramena.Sunce je obasjavalo ovo mjesto kao da je raj a toplina vjetra se mogla osjetiti cak i kroz zidove)
Rin
Rin
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Uto Jan 22, 2019 1:01 am
(Dolazi mi svih 6 porcija odjednom sve ih nabrzaka pojedem i krenem da mislim nesto vezano za misiju,skim cu je raditi da li cu je uopste uspjet uraditi i jos mnoge stvari ali jedna od najbitnijih stvari je ta kako ce on platiti ovaj rucak srecon gazda je zapamtio da je platio prosli put pa je rekao da on casti.Rin se zahvalio te je sa mahon pozdracio gazdu i izasao napolje zatim je otisao na kapiju sela lista)
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Uto Jan 22, 2019 4:33 pm
Ulazim lagano u ichiraku ramen shop sedam na staro dobro mesto gde sam oduvek sedeo te narucujem jednu porciju ramena kada mi je ramen stigao nakon par minuta sam ga pojeo a onda sam se zaputio ka parku muzai da se malo protegnem...
Rean
Rean
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sre Jan 23, 2019 8:20 pm
Setajuci ulicom primjetih Ichiraku Ramen shop ne cekavsi ni trenutak uđem u njega i narucim 1 ramen i 1 knedle.
Pricekao sam nekih 10 min da mi posluze jelo te sam poceo jesti ramen je bio bolji nego ikad.
A i vlasnik je bio veoma dobar covijek.
Pojeo sam i ostavio novce na stolu te sam otsisao.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sre Jan 23, 2019 11:45 pm
Usao je u mali, i skroman Ichirkaku ramen shop. Iako je bio mali, bio je najpoznatiji u selu, i uvek je unutra bilo posla. Sto je mogao Enkidu da vidi i rodjenim ocima. Cekao je koji minut, da se oslobodi mesto, da on sedne, to je cekao nekih 5 min, nije mu se nigde zurilo, bio je raspolozen. Nakon sto se oslobodilo mesto, seo je na isto.
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sre Jan 23, 2019 11:50 pm
Konabar je stigao do njega, te je Enkidu, uzeo najbolju deluxe porciju. Rekao mu je da ce biti gotovo za par minuta. Kao sto je i ocekivao, odma posle 5 min , bilo je sve servirano. Uzeo je stapice, te krenuo da jede, ukus je zaista bio fenomenalan, nije se razocarao. Nakon sto je pojeo porciju, izasao je napolje, te se uputio ka glavnoj ulici Konohe.
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Jan 24, 2019 1:00 am
Spajk je ušao u restoran i čim je ušao ljudi su počeli da mu aplaudiraju i opet je dobijao ovacije. Spajk je naravno znao o čemu se ovo radi i nije mogao da odoli nego da počasti ceo restoran. Rekao je gazdi da šta god on da uzme to dobijaju i svi u restoranu. Spajku ovo naravno nije problem jer trošak u poređenju sa njegovom sumom novca je neverovatno smešan, mogao je tako da časti ljudi svaki dan dve godine. Dok je čekao svoje jelo mnogi ljudi su dolazili do njega i rukovali bi se sa njim. Naravno tu je bilo i nekolicina devojaka željnih avantura sa jednim od najbogatijih čoveka u Konohi, ali on nije imao snage za avanture sa njima tako da je samo tražio njihov broj za drugi put. Pojeo je svoje jelo i zaputio se kući pozdravljajući sve prisutne u restoranu.
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Jan 24, 2019 5:53 pm
Sa rukama u dzepovima je zamisljeno usao u ichiraku ramen.Seo je na njegovo uobicajeno mesto, ali je idalje njegov pogled bio zamisljen i lutao je miljama odatle. Imao je osecaj kao da vise niie bio u ichirakuu.Bio je na borbenom polju i borio se. Sa jedne strane su bile ninje sela skirvenog u listu, dok je na drugoj strani stajalo nekoliko silueta.Poceo je da prica jedan hrapavi glas, ali posle nekoliko puckanja prstima pred njegovim ocima, vratio se u Ichiraku.Ispred.njega je stajao Ichiraku i smejao mu se.Kairo naruci jednu porciju koju pojede, a novac ostavi na stolu da i izadje.
Sponsored content

Ichiraku Ramen Shop - Page 5 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu