RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ichiraku Ramen Shop

+14
Skar
Madara
Spike Spiegel
NSW Game Master
Roy Mustang
Dio Brando
Kenshin Himura
Shinrai
Juuzou
Kairo
Accelerator
Mamoru Senju
Enkidu
LuLee
18 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 06, 2018 8:32 pm
First topic message reminder :

Jedna od najboljih, i najpoznatijih ramen, kao i supa prodavnica u Konohi.

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 16a980a584bb2beee3767aa61f219f35


Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pet Jan 11, 2019 5:40 pm
Kada sam stigao u ichiraku ramen shop znao sam da cu se dobro najesti ali, sam video da je ovde bio neki nered pa, ko se jos tuce u ramen shopu. Seo sam i, narucio specijalitet kuce te sacekao par minuta dok mi ga kuvarica nije posluzila pojeo sam sve s velikim zadovoljstvom te ostavio novac i, naravno baksiz te se zaputio u setnju kroz selo.
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 10:13 pm
(Zaista Ichiraku je delovao onako kako sam cuo, a taj miris mmm predivno. Seo sam i narucio veliku porciju ramena, za 2-3 minuta mi je stigla moja porcija ramena. Primetio sam da je osoblje u Ichiraku-u veoma gostoprimljivo. Hrana je zaista bila izvrsna.)


THE WORLD IS MINE
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 10:45 pm
Polako sam koracao i, dok sam ulazio u ichiraku ramen primetio sam jednog lika seo sam do njega podigao ruku i, narucio specijalitet kuce kao i, uvek dobio sam ramen posle tri minuta cekanja i, poceo da ga jedem ovog puta je recept bio malo izmenjen zajedno sa sastojcima te sam progovorio.

Ukusno
dobar ovaj ramen majstore
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 10:52 pm
(Jedna osoba je usala u Ichiraku Ramen i sela do mene. Glasno je uzviknuo da je ramen odlican nasta sam se ja nasejao.)

Da zaista ramen je previse dobar.

(Samo je pogledao u mene)

Ou, izvini nepristojan sam. Ja sam Madara, a kako se ti zoves???

(Primetio sam da je on bio vec chunin. Pomislio sam da li je jak, mislim verovatno da jeste cim je chunin)


THE WORLD IS MINE
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 10:55 pm
Osoba do mene mi se obratila te je i, ona potvrdila da je ramen ovde bio odlican naravno to se i, ocekivalo od Ichiraku ramen shop-a najboljem mestu s ramenom na celom svetu posto mi se predstavio bilo je nuzno da se i, ja njemu predstavim te sam progovorio.


Ja sam Shinrai.
Drago mi je Madara...
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 10:58 pm
Izvini ako ti smetam dok jedes ali ti si chunin predpostavljam??? E da, zns li ti sta se deslilo sa Juu-om, on je prva osoba koju sam upoznao kada sam dosao u Konohu, a veoma dugo ga nisam video.

(Zaista pitao sam se sta li je sa Juu-om, mislim mozda je na nekoj misiji ili nekom zadatku, sta znam.)


THE WORLD IS MINE
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 11:02 pm
Video sam da je uocio da sam chunin ma da je spomenuo juu-a iskreno bio mi je dobar drug ali, sam ga u bolnici hteo ubiti pre nego sto je izvrsio glupavo samoubistvo pfff izgleda da je juu znao unapred sta sam hteo uraditi tim napadom macem ka njemu i, Diu ali sam je kriv odlucio sam da priznam Madari sta se desilo s Juu-om.

Paaa...
Hteo sam ga ubiti u bolnici.
Ali je izvrsio samoubistvo
izgleda da je znao sta ga ceka pfff...
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 11:08 pm
Sta??? Juu je mrtav, zasto bi se ubio???

(Zasto bi se Juu ubio...ustavri sada kad se prisetim nije mi delovao kao skrzo normalna osoba. Definitivo je to, ali ipak me buni ovo zasto bi Shinari hteo da ubije  Juu-a; iako Juu nije bio skroz citav mislim da nije pravi probleme.)

Shinrai, ako nije tajna zasto si hteo da ubijes  Juu-a???



THE WORLD IS MINE
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 11:11 pm
Izgleda da ga je zanimalo previse cak sto se moze reci vise nego sto je trebalo ali sam mu ipak odgovorio znao sam da ce pomisliti da nisam citav s mozgom ali, sam ipak morao da mu kazem da mi ne bi viseo dosadjivao oko te prica s juu-om

Doso mi je u posetu kad sam bio u bolnici...
i dok sam spavao sutnuo me u glavu...
a neki drugi lik me upljuvao...
hteo sam ih ubiti ali ih je spasao neki jonin...

Kada sam dao odgovore ovom klincu nadao sam se da se vise necemo vracati na tu temu te da ce me pitati nesto drugo ili pitati za trening.
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 11:19 pm
Uredu steta zbog Juu-a, ali sada je gotovo. Izvini ako sam previse radoznao, ali od kada si chunin i kakav si u borbama. Mislim ja jos uvek ne mogu da ti pariram to je sigurno ja sam tek genin, ali potrudicu se da te stigenm.

(Zelo sam da se borim protiv Shinrai, ali ipak jos uvek sam slab, ali postacu jaci to je sigurno.)


THE WORLD IS MINE
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 11:27 pm
Video sam da je klinac zeljan borbe te sam hteo da ga pitam za neki sparing ustao sam platio za obojicu i ostavio baksis a onda je usledilo par pitanja...

Da li zelis sparing!?
hmm neki prijateljski...
necu te povrediti nadam se da neces ni ti mene...


Upitao sam ga da radimo sparing nadao sam se da ce prihvatiti ponudu de sam cekao da vidim sta ce mladi genin reci...
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 11:32 pm
Hej nisi morao da platis za mene. Sparing...hmmm voleo bih. Nisam verovao da bi ti hteo da sparingujes samnom. Definitivno prihvatam, iako izgubim barem cu nauciti nesto korisno to je sigurno. A moj san... ne moj cilj je da promenim ovaj nindza svet taman prvo morao da ga unistim celog pa da ga izgradim ponovo.

(Zaista sam bio srecan sto cu se boriti sa njim.)


THE WORLD IS MINE
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 11:35 pm
Hmmm video sam da je mladi genin srdacno prihvatio moju ponudu za sparing iskreno nisam hteo da ga povredim vec da ga naucim nesto te sam mu rekao da me prati i uputio se ka terenu za treniranje kako bi odradili sparing


Uredu...
zamnom...
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Jan 12, 2019 11:42 pm
U redu pratim te.

(Posto je Shinrai sve platio i ja nisam imao sta da platim ustao sam i krenuo sa njim ka izalzu. Vec sam razmisljao sta cu i kako cu da se borim protiv njega, mislim ocigledno je iskusniji u borbama od mene; verovatno je svako iskusniji u borbama od mene meni je ovo prva borba.  Prosli smo kroz vrata i zaputili se ka terenima za trening.)



THE WORLD IS MINE
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Jan 20, 2019 1:46 am
Dosao je do Ichiraku ramen Shoopa te uzeo hranu za poneti.Neki ukusan rucak za njega i Kushinu da se ne pate barem oko kuvanja rucka.Vec da uzivaju van kuce.Platio je i tu,osmehnuo se cika Ryuzaki-u koji je ovaj put spremio jelo i rekao.."Hvala"..te otisao lrema glavnoj ulici..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Jan 20, 2019 1:48 am
Polako sam ulazio kada sam usao video sam nekog zutokosog balavca nije me previse zanimao jer izgleda da nije imao bas nesto chakre te sam seo i narucio jednu ciniju ramena ovog puta nisam narucio specijalitet jer mi se jeo obicni ramen bez ikakvih zacina te sam dobio porciju ramena nakon 3 minute i pojeo je te platio a zatim se zaputio ka svojoj kuci
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Jan 20, 2019 3:15 pm
Pre ispita sam naisao ovdje da jedem,nesto ukusno i lagano.Da bi imao snage,no ooet da se ne bi usporio previse.Radnici uvek nasmejani.Prave odmah ono sto uvek uzimam.Ramen sa par knedli i piletinom.Ja se osmehujem i za pet minuta sve je tu,malo sam dunuo i krenuo da jedem;razmjsljajuci o tezini ispita i da li sam dorastao tom izazovu..
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Jan 20, 2019 7:09 pm
Nakon dobro obavljene misije sam došao kod matorog Ichirakua na ramen.
Daj jedan ramen vamo.
Naručio sam, i seo. Razmišljao sam o prošloj misiji, kao i o chunin ispitima koji mi se bliže. Želeo sam što spremniji tamo da se pojavim.
Rin
Rin
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Jan 20, 2019 7:28 pm
(posle dugog koracanja Rin je dosao pred ichiraku ramen,svjetlost ga je obasjavala dok je ulazio.Nekako mrtav sjeo je pored nekog coveka i porucio 3 velike porcije)Dobar dan 3 velike porcije vaseg cuvenog ramena koji kako kazu "dize iz mrtvih"(ovaj covjek mi je poznat,pogledam ga nekako sumljivo)
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Jan 20, 2019 7:46 pm
Zamnom je ušo neki manijak koji je naručio 3 velika ramena, on ili ima pantljičaru, ili čeka još dvojicu. Video sam mu ploču sa znakom Konohe na čelu. Izgledalo je kao da je naš ninja, pa sam hteo da se upoznamo.
Gladni, dođi vamo!
Uzeo sam njegovu stolicu, i pribio je sebi.
Sponsored content

Ichiraku Ramen Shop - Page 4 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu