RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ichiraku Ramen Shop

+14
Skar
Madara
Spike Spiegel
NSW Game Master
Roy Mustang
Dio Brando
Kenshin Himura
Shinrai
Juuzou
Kairo
Accelerator
Mamoru Senju
Enkidu
LuLee
18 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 06, 2018 8:32 pm
First topic message reminder :

Jedna od najboljih, i najpoznatijih ramen, kao i supa prodavnica u Konohi.

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 16a980a584bb2beee3767aa61f219f35


Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Dec 09, 2018 3:15 pm
USTAJEM SA STOLICE TE PLACAM ZA DVE PORCIJE RAMENA I UZ TO OSTAVLJAM BAKSIS NAKON TOGA LAGANO KRECEM KA SVOJOJ KUCI ALI PRE IZLASKA IZ ICHIRAKU RAMENA DIZEM RUKU TE IH POZDRAVLJAM

Videcemo se mi uskoro
hvala na uskusnom ramenu cica!!!

NAKON TIH RECI NASTAVIO SAM SA OSMEHOM NA LICU KA SVOJOJ KUCI NADAJUCI SE DA CE SVE BITI LEPO I UREDNO KADA SE VRATIM I DA JOHAN NIJE POLOMIO NESTO

(KRATAK POST JER LULE KUKA KAKO JE MINIMUM 30 RECI)
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Ned Dec 09, 2018 9:41 pm
Sa rukama u džepovima se kretao kroz ulicu, oko njega su se ljudi šetali a na njih nije obraćao pažnju. Pomalo zadubljen u svoje misli, on se zaustavio na trenutak, osetio je miris dobrog i veoma ukusnog ramena, prošlo je vreme otkad ga je zadnji put jeo. Okrenuo je glavu ka toj radnji i načini jedan mali, skoro neprimetni osmeh, odlučio je prići.
Pomerio je onu zavesu koje je kao bila obešena za gornji deo ulaza i prišao je stolici, zatim je seo na nju.


-Još jedna mušterija, izvolite?
-Daćete mi četiri velike porcije ramena, valja se, odavno ga nisam jeo. -malo za sebe reče a malo i za gazdu
-Odma stiže.


Sačekao je nekih minut-dva, već se osećao taj vruć vazduh kao i sami ramen sastojci koji su bili spremni da budu umešani kako bi načinili odličan ukus kakav ima jedan dobar ramen, a takav je bio najbolji. Kada je stigao, gazda ga je uslužio.

-Izvoli momak.
načinio je jedan osmeh, a zatim reče čim mu je činije spustio na stolu -Zahvaljujem.

A zatim je počeo da jede.

- Fast Forward -

Uskoro se i na četvrtu činiju jasno video dno, još malo pa je gotova. Tada je zatražio jednu čašu vode a gazda mu je doneo, prvo je završio sa preostalom hranom koja se nalazila u činiji a zatim je ispio vodu. Izvadio je pare i pružio ih gazdi, te reče.


-Dođite opet.
-Naravno, pozdravljam vas.


A zatim je ustao sa stolice i ponovo je sklonio onu zavesu i iskoračio je na ulici.
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pon Dec 10, 2018 9:07 pm
Zvakao je Zangetsu kada mu je postavljeno pitanje, medjutim, brzo proguta te odgovori.

-Prilicno je fina, trebalo bi cesce ovdje dolaziti.

Malo je zijevnuo, pa opet poce da prica. Pitao je Kenshina da li bi volio opet nekada da dodju zajedno. Zijevnuo je, pa zvakajuci cekao odgovor sagovornika. Tek tada se sjetio da Kenshin ima mac, vratio se malo u sjecanja i shvatio da su ga kao malog interesovali samuraju. Nastavio je jesti nijemo sjedeci i gledajuci u novoupoznatu osobu.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Pon Dec 10, 2018 9:37 pm
Usrkavajuci poslednji rezanac i zvakajuci poslednji komad mesa razmisljao je o sledecim aktivnostima, saslusao je novog prijatelja te nakon sto je sazvakao i progutao sve sto mu se nalazilo u ustima progori tiho i polako dok mu se voda jos slivala niz grlo.

Svakako, ovo je bas dobro mesto i dolazio bih ovde sa tobom. *Okrece pogled ka konobarici koja je tek pristizala i govori* Izvinite moze li jedna casa vode ako nije problem?

Zena se nasmejala i klimnula glavom. Okrenuo sam pogled iza sebe te primetio da je vec podne, Sunce je udaralo u zemlju odozgo. Cinilo mi se da cu uskoro ici da treniram.
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sre Dec 12, 2018 2:14 pm
-To bi bilo odlicno.

Rekao je Zngetsu posmatrajuci gdje gleda Kenshin. Shvatio je- sat. On obrati paznju na vrijeme, te shvati damora na akademiju. Naravno, bilo mu je malo krivo i neugodno, ali ipak je morao. Nakon zavrsene porcije on ustade, ostavi pare za obojicu sa rijecima da on casti. Takodje je dodao da mora da zuri na akademiju i pitao je Kenshina kada ce se opet naci ovdje. Kenshin mu je rekao vrijeme za sutri dan, a Zangetsu je otisao sa pozdravom. Nije dao Kenshinu ni vremena da se pobuni za placanje...
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sre Dec 12, 2018 8:56 pm
Usao je u Ichiraku ramen sav mokar od kise koja je napolju padala.Prelepi mirisi ramena su se sirili vazduhom dok mu je toplina udarala u mokro lice.Izvinio se Ichirakuu sa vodu koja je curila sa njega, ali je Ichiraku rekao da nema problema i pitao ga sta zeli.

Jedan delux ramen.

Nakon toga je sedeo i cekao svoju hranu.Kada je ona stigla, zahvalio se Ichirakuu i uzeo stapice.Ramen je bio vruc, pa je imao vremena i da prozbori koju sa Ichirakom.On ga je pitao kako su mu roditelji i jos nekoliko neobaveznih stvari.Nakon toga je ramen bio na savrsenoj temperaturi za jelo.Kairo je odvojio stapice i poceo da jede...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sre Dec 12, 2018 9:20 pm
(Sav mokar sam usao u Ichiraku ramen, seo sam, i naravno stiglo je pitanje od konobarice sta zelim da narucim.)
Jedan delux ramen.
(Ostalo je jos samo da mi stigne ramen, malo sam razgledao ljude oko mene, kao i uvek, video sam jednog lika, bio je od prilike moje godiste, bio je vise mokar nego ja. Dok sam cekao ramen, odlucio sam da mu pridjem, iako sam mogao po trazi da vidim da je Genin ili Chunin.)
Zdravo, moje ime je Juuzou, mozes da me zoves Juu. Kako se ti zoves?
(Ostalo je samo da sacekam odgovor.)
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sre Dec 12, 2018 11:41 pm
Mirno je sedeo i jeo svoj ramen.Cuo je da je neko usao u Ichirakovu radnju, ali se nije osvrtao da vidi ko je u pitanju.Osoba je sela pored njega i narucila takodje delux ramen.Kairo ga je osmotrio kraickom oka i koliko je mogao da primeti, bili su slicnih godina.Polako je srkao supu kada mu se osoba obratila.Kairo je spustio ciniju i okrenuo se ka osobi dok je govorila.Saznao je da se zove Juuzou, ali mu se vise svideo njegov nadimak Juu.Kairo je rekao pruzajuci ruku:

Drago mi je Juu.Moje ime je Kairo.Nemam neki nadimak.Da li si ti ucenik akademije?

Pitao ga je Kairo smesuci se...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sre Dec 12, 2018 11:54 pm
(Rukovao sam se sa Kairom, deluje kao fin lik, nadam se da ce hteti da budemo prijatelji, i da se ne ponasa kao Gilgamesh.)
Pa kairo, ja sam Genin, tacnije zavrsio sam sa akademijom, a koliko mogu da vidim, ti imas traku, mora da si Genin ili Chunin.
(Ubrzo je i moj ramen stigao, nisam odmah uzeo da jedem, vec sam strpljivo cekao odgovor. Zanimalo me je da li je iz Konohe ili ne. Mozda je proziveo isto sto i ja. Pa mozda ga i upitam kasnije.)





Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Untitl11
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 13, 2018 4:30 pm
Slusao je belokosog decaka dok mu je govorio.Rekao mu je da je genin, sto znaci da je na istoj poziciji u selu kao i Kairo.Bilo je lepo znati da postoji jos neko slican njemu.Kairo mu je rekao:

Ja sam genin.Upravo se vracam sa svoje prve misije.Zivotinja koja je unistavala biljke kod reke, mozda ti je poznato?

Nakon sto je postavio pitanje, uzeo je zalgoaj ramena, a potom i pitao:

Da li si rodjen ovde?Nisam te vidjao u selu.

Nakon toga je nastavio da jede ramen cekajuci Juuov odgovor...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 13, 2018 6:39 pm
(On je neko ko se upravo vratio sa misije, ja jos nisam ni imao misiju. Pitanje koje mi je postavio, vratilo je lose uspomene, setio sam se svega sto se dogodilo u mom selu.)
Da, nacuo sam jednom o toj zivotinji kod reke, i da ja nisam iz ovog sela. Ja sam ziveo u jednom selu koje se zvalo Kyoto, mozda si cuo za njega, ali do pre neko vreme je bilo sve u redu, ali onda su neki ljudi napali selo. Svi su bili ubijeni, samo sam ja nekako pobegao, nekoliko dana sam bezao, i pobegao sam im, i onda sam dosao do ovog sela, i postao shinobi.
(Skratio sam mu najvise sto sam mogao.)



Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Untitl13
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 13, 2018 6:51 pm
Kaira je pogodilo ono sto je Juu pricao.Cinilo se da njega zivot nije bas mazio.Kairo je imao srecno i lepo detinjstvo.On je zapravo jos uvek decak, ali nije siguran da bi mogao da podnese ovo sto je Juu podneo.Kairo je rekao:

Zao mi je zbog tvog sela i ljudi koji su tamo poginuli.Sreca je da si ti uspeo da se izvuces.A za to selo nisam cuo.Kako je izgledalo to tvoje selo?Naravno, ukoliko ne zelis da pricamo o tome, nije mi problem da ne dobijem odgovor na pitanje...

Rekao je Kairo blago se smesuci, znajuci da je smeh vazan u teskim trenutcima...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 13, 2018 7:13 pm
(Njemu je zao, ovo je prvi put da cujem to od kada sam u selu. Rado bih mu opisao selo, ali ne bih bas da se secam tih trenutaka, kako su ljudi umirali. Postacu jak shinobi i uhvaticu te bandite, kad to uradim, onda nekom i kazem nesto vise o meni i selu.)
Kairo, izvini, ne mogu da ti kazem, nekako mi je bolno, valjda ces razumeti.
(Nekako mi je bilo zao sto ne mogu da mu kazem, ako to zeli, ali tesko je pricati o tome sa drugim ljudima, jedino bih rekao ako bi pricao sam sa sobom.)



Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Untitl13


Poslednji izmenio Juuzou dana Čet Dec 13, 2018 7:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 13, 2018 7:21 pm
Kairo je odmah odgovorio:

Nema nikakvog problema.Razumem koliko je to bolno i ljudi koji su uradili to zasluzuju samo jedno.Ruka pravde ce ih stici kad-tad.Do tad moras da treniras i postanes jos jaci.Ti si vec genin, napravio si prvi korak. Ali dok ne budes spreman trebace jos dosta koraka.Koliko vidim tvoj put je osveta, ne mogu da kazem da je bas najbolje, ali to ce te uciniti jacim.Sada, predlazem da predjemo na veselije teme.Da li ti se svidja Ichirakuov ramen?

Rekao je Kairo dok se osmeh sirio njegovim licem.Nadao se da je uspeo da ohrabri Juua i da on vise nije tuzan...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 13, 2018 7:30 pm
(Na neki nacin me je oraspolozo kako je razmisljao pozitivno, ja do sada nisam bas razmisljao tako.)
Ramen je odlican, da li se i tebi svidja?
Da li ti ovde dolazis cesto, meni je ovo drugi put da jedem ovde.

(Pa ramen je ovde odlican, ovo je drugi put da ovde jedem i odusevljen sam kako je ukusno. Zapravo ovo me podseti na ramen iz sela, ali ne bi trebalo o tome da razmisljam, trenutno imam novi dom, i ovde bi trebalo da se brinem o ovom selu. Tako da se zaklinjem, cuvacu ovo selo, makar me to kostalo zivota. Moram da treniram da bi u tome uspeo, zato sto bez treninga nigde necu dospeti, naravno necu ni bez prijatelja.)



Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Untitl13
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 13, 2018 7:34 pm
Vidno raspolozeniji Juu je nastavio pricu o ramenu.Kairo mu se pridruzio uzimajuci jos po koji zaglogaj:

Da zaista je izvrstan.Ovde dolazim od malena.Ichirakua znam od kada sam bio ovolicki(pokazivao je Kairo rukom).On mi je uvek izasao u susret i puno puta mi cak ne bi ni naplatio.On je zaista veliki covek.Ne znam da li si ga upoznao?Mada, kada smo vec kod upoznavanja, da li znas jos nekog u ovom selu?

Pitao je Kairo strpljivo cekajuci odgovor...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 13, 2018 7:51 pm
(Dolazi ovde od malena, stvarno mu zavidim, jesti ovakav ramen je zaista dobra stvar, ukusan je.)
Da znam Gilgamesha, lik koji je dosao iz proslosti, da bi postao ovde vladar. Pre je bio vladar zemlje pod imenom Uruk. Lik je malo u nekim trenutcima dosadan, ali ja ga smatram za prijatelja.
(Gilgamesh je lik koji ume da smori, ali ujedno ume da bude i zabavan, ako on postane vladar ove zemlje, ne znam na sta bi ona licela, ali bolje da skrenem sa teme.)



Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Untitl14
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 13, 2018 10:01 pm
Pazljivo je saslusao svaku rec koja mu je recena.Zapamtio je ime zemlje kojom je taj tip,Gilgamesh,vladao u proslosti.Kairo se zapitao koliko on ima godina, kada je vec stigao da bude vladar neke zemlje, za koju Kairo nikad nije cuo.Upitao je Juua:

Hmmm zvuci zanimljivo.Koliko ima godina?Da li znas nesto vise o njemu?

Kairo je zvucao veoma zantizeljno...
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Čet Dec 13, 2018 10:13 pm
(Izgledao je zainteresovano za Gilgamesha, cudno, mislio sam da sam ja jedina osoba kojoj je Gilgamesh zanimljiv lik.)
Gilgamesh je genin, ima isto godina koliko i mi. Znam i ja nisam mogao da mu poverujem, ali u arhivi sam video da je govorio istinu.
(On veruje da je Gilgamesh dosao iz proslosti, mislim i ja verujem, ali ja nisam verovao na pocetku. Spremio sam se da ga pitam jedno pitanje, Gilgamesh je odbio, ali da li ce i on odbiti, mislim da bi trebalo da ga pitam.)
Kairo, reci ti meni, ummm...da li bi zeleo da budes moj prijatelj?
(Ako odgovori sa "da", onda ce ovo biti moje prvo prijateljstvo u Konohi, jer me Gilgamesh ne smatra za prijatelja.)



Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Untitl15
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Sub Dec 15, 2018 12:54 pm
Prica o Gilgameshu je zainteresovala Kaira.On je oduvek voleo avanutre.Voleo je rizik.Adrenalin koji je pumpao u njemu tokom rizika je nesto u cemu je uzivao.Ima samo 13 godina, ali se nalazio u situacijama gde je bio u razlicitim opasnostima.To nije bilo nesto veliko, ali je svakako za njega bilo puno.Nakon Juuove price Kairo je bio siguran da ce cim izadje iz Ichiraku ramena, krenuti u potragu za tim tipom, jer su mu stvari oko njega bile neobjasnjive.Kairo se zatim osetio cudno kada mu je Juu postavio pitanje.Mislio je da se nesto tako ne pita.

Narvno Juu.Bice mi drago da ti budem prijatelj.

Nakon toga je pojeo svoj ramen i spustio par ryoa pored cinije, a potom i rekao Juu.

Drago mi je da sam te upoznao.Sada moram da idem.Imam neka posla...

Nakon toga se pozdravio sa Juuom i izasao iz Ichiraku ramena.
Sponsored content

Ichiraku Ramen Shop - Page 2 Empty Re: Ichiraku Ramen Shop

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu