RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Glavna Ulica Konohe

+30
Rean
Hisoka
Lacer
NSW Game Master
Mizu
Skar
Minako
Roy Mustang
Mystogan
Madara
Spike Spiegel
Uchiha Arashi
Hooded figure
Akuma
Kenshin Himura
Shinrai
Shinsuke Nakamura
Kazuto
Naruto
Kairo
Rin
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Accelerator
Dio Brando
Shisui
Juuzou
Enkidu
Itachi
LuLee
34 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
First topic message reminder :

Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Glavna Ulica Konohe - Page 11 865594-bigthumbnail

Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 19, 2019 5:07 pm
(Gledajuci u svoju novu ninja traku setao je ulicom i mislio "wow postao sam genin" ali zapravo nije znao kakva mracna sudbina njega ceka.Posto je rin jako umoran zaputio se da nesto pojede ipak nije lako ubio onog ninju bio je to a njega tezak posao.Gledajuci u nebo koracao je napred te se sudario sa jednim djecakom koji je izgleda bio jaci od njega.)
ups izvini nisam te vidio,zovem se Rin drago mi je
(pruzim mu ruku zato sto ga je oborio na pod)
(vjetar krene jako da duva a crni oblaci su se mogli vidjeti u daljini)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 19, 2019 5:53 pm
Koracao je i gledao momka koji je bio izgubljen u mislima i nakon par trenutaka isti se zapucao u njega..Izgleda da je stcarno bio u dubokim mislima.Nasmejao se te pruzio ruku i pozdravio se.A onda rekao.

Pazi malo,ovo je okrutan svet.Neki mrgud bi te ozledio.

Zatim se pocesa po glavi,podize levu obrvu i rece.

Ja sam Skar.I nema problema.Desi se.

Te cekao odgovor njegovog sagovornika.

Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 19, 2019 6:03 pm
izvini jos jednom i da slazem se sa tobom mogao bi me neko slomit ali imam sada nekog posal tako da idem kuci drago mi je sto sam te upoznao
(rekavsi to pozurio je kuci,krenula je kisa,Rin trci najbrze sto je mogao)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 19, 2019 6:07 pm

Osmehnuo se,shavatio je da je ovaj Rin decko,shtavio pouku price.Preciznije moje reci.Osmehnuo se jos jednom i progovorio.

Ajde,videcemo se nekada na nekom treningu.Srecno !

Zatim krenuo prema kuci.Otrcao je sto pre je mogao da se odmori.

Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 19, 2019 6:48 pm
Doleteo je od zida sa misijama velikom brzinom te se kretao prema kapij i misij.Letio je svom brzinom metaforicki naravnomTe je ugledao kapiju.Razmisljao je o snu o svome ocu.Da li je on zaista pravi Jinchuriki ili samo legenda.Videcemo..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 12:47 am
Koracali su umorni od misije i puta..Dosli su na raskrsnicu kuce Roy-a i Skarove kuce.Skar je pogledao u Roy-a te mu pruzio ruku i rekao.

Hvala spasao si me danas.

Zatim cekao odgovor.Spremajuci se za put kuci.Uzimajuci Kushinu za ruku.Jer eto lakse je tako nego da joj govori levo ili desno.A i ide mu u prilog.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 12:56 am
(Doslo je vreme da svako krene svojim putem, devojka i Skar idu zajedno kuci, dok ja idem sam da se odmorim. Rado bih i ja nekog da me odmara, ali dobro, svakako, zahvalio mi se.)
Nema potrebe za tim, ja sam ti ucitelj, ako nesto zatreba, zovi. A sada golubcici, ja idem kuci, cao.
(Okrenuo sam se i otisao svojoj kuci. Posle nekog vremena sam dosao do kuce, zatim usao unutra.)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 12:59 am
Smeskao se.Te se okrenuo i pri hodu rekao glasno i podigao slobodnu ruku..

Sretno !

Te krenuo s Kushinom pravo prema svojoj kuci.Ne prestajuci verovati da sam ovoliko napredovao..Mnogo sam ojacao i to se primeti,..Na svakom mestu gde dodjem..
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 1:35 am
Dosao sam na glavnu ulicu..Koracao sam prema trznici,razmisljajuci o Kushini.To jd zena ipo.Nesto najlepse sto sam video u svom decijem shinobi zivotu..Poceo sam da ubrzavam,samo da bi sto pre stigao do nje nazad..Samo sam gledao napred i nisam skretao pogled.A u njemu se nalazila ona.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 1:45 am
Polako sam koracao glavnom ulicom konohe upucen ka ichiraku ramenu da pojedem ramen jer nisam imao sta drugo da radim u zivotu planirao sam da se odselim od konohe i odem u svoje rodno mesto ali sam odlucio da ostanem jos malo u ovom bednom selu te da proucim snagu ovih ninji pre nego odem...
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 1:48 am
Prolazio sam,iz pravca ichiraku ramen shoopa sa hranom za sebe i Kushinu te video cupavog beloglavog lika.Osmehnuo se kiselo kao znak poudrava i nastavio.To sam uradio samo radi trake preko lica koja ga je cinila jednako mocnim kao i mene.Ta traka je simbol postovanja i ranka u ovom selu.Nastsvio sam tako i priblizio se svojoj kuci sa i dalje toplom hranom i dobrim namernicama i odecemo..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 1:53 am
Kada sam se vracao kuci ispred mene je bio opet onaj zutokosi klinac izgleda da je nosio hranu za dve osobe  kao i neke zenske namirnice sudeci po mom instinktu te stvari nisu bile za njega te sam odlucio da ga pratim ubrzo je stigao do kuce te usao unutra a ja sam odlucio da pokucam nadao sam se da nema psa unaokolo...
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 3:34 am
Velikom brzinom sam trcao ka svojoj kuci u nadi da me sutra skar nece zapitkivati ni o cemu i da nece pokusati da otme jednu od najznacajnijih knjiga koja se krije na tom mestu a ta knjiga mi je inace jako znacajna za razvitak dok sam to u sebi razmisljao trcao sam ka kuci te uleteo i legao na krevet...
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 1:57 pm
Nakon sto je izasao iz kafica, nakon par minuta zavrsio je na glavnoj ulici Konohe. Izgleda da je ova ulica bila neko mesto, gde se uvek moralo proci, gde god otisao. Enkiduu se svidelo ladno pivo koje je popio, ipak toliko hiljada godina, nije video sunce ovoga sveta, a kamoli popio pivo. Ali vise nije bilo vremena za lencaranje, doslo je vreme da ode na teren za treniranje, da vidi koliko je Gilgamesh ojacao, i da testira sta su sve u mogucnosti da urade. Laganim koracima se uputio prema terenu za treniranje.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 2:02 pm
(Nisam ni usao u kucu, samo sam malo zakoracio, odmah sam se okrenuo, te se uputio do terene za treniranje, malo sam hteo da treniram, da ojacam. Poceo sam da trcim do tamo, hteo sam da so pre stignem i ojacam. Trcao sam kroz glavnu ulicu u potrazi za terenom za treniranje. Posle nekoliko minuta, poceo je jak vetar, bas cudno. Prasina mi je upala u oci, stao sam na trenutak, nekako sam progledao,
zatim sam opet poceo da trcim. Dosao sam do terena za treniranje i usao unutra laganim korakom.)
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 3:12 pm
U ninja torbi uvek od jucer.Nosim one zapise.To nije bila prava knjiga.Posle ispita,kako god zavrsili.Moram otici do Shinrai-a i uzeti ih.To je prosto pod moranje.Jer ovaj mali,..Ima nesto sto me jako izludjuje..Nesto sto nije bas cisto,sto moram da isteram na cistac.Tokay klan je uvek bio snazan.Jer je igrao prljavo.Moram da cuvam glavu,mogu nestati u trenu.
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 4:11 pm
(laganim koracima zajedno s svojim neprijateljem shinraiem upucujem se ka svojoj kuci kako bih mu ustupio predivan poklon, nadam se da me niko od poznanika nece videti sa ovim narkomanom jer ima bas sjajnu reputaciju. Mislim nisam ni ja nesto bolji, ali covek koji je stajao na sred ulice bez prangije.. Mislim stvarno)..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 4:12 pm
Lagano sam kroacao kroz glavnu ulicu konohe prateci dia u nadi da ce mi stvarno dati tu knjigu i da nece da napravi nesto lose ili tako nesto jer sam se stvarno nadao da je sad bio ozibljan u vezi knjige te smo lagano stigli do njegove kuce
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 6:52 pm
Lagano sam koracao elegantnim pokretima ka svojoj kuci u nadi da mi skar nece doci na kucu i poceti da postavlja pitanja ili da ce traziti ovu knjigu koju sam uzeo od dia dok sam razmisljao prosao sam pored skretanja za njegovu kucu ali sam ipak odlucio da odem ka svojoj a ne ka njegovoj kuci...
Rin
Rin
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Jan 20, 2019 6:54 pm
(polako je koracao kroz glavnu ulicu konohe teturao se sa noge na nogu bio je iscrpljen i jako gladan,krenuo je ka ichiraku ramenu da nesto pojede.Topli povetarac je krenuo da duva a oblaci sa neba se rascistili.)Ahh kako divan dan (polako je stizao do ichiraku ramena)
Sponsored content

Glavna Ulica Konohe - Page 11 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu