RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Glavna Ulica Konohe

+30
Rean
Hisoka
Lacer
NSW Game Master
Mizu
Skar
Minako
Roy Mustang
Mystogan
Madara
Spike Spiegel
Uchiha Arashi
Hooded figure
Akuma
Kenshin Himura
Shinrai
Shinsuke Nakamura
Kazuto
Naruto
Kairo
Rin
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Accelerator
Dio Brando
Shisui
Juuzou
Enkidu
Itachi
LuLee
34 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
First topic message reminder :

Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Glavna Ulica Konohe - Page 6 865594-bigthumbnail

Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 07, 2019 5:34 pm
(Trazio je neku kucu za sebe, morao sam da pomognem malom Madari. Pa kako da mu objasnim gde moze da nadje neku pristojnu kucu. Odakle da pocnem?)
Slusaj Madara, u ovom selu ima ljudi koji ce da ga napuste, sele se jednostaavno, tako da ti mozda neko da besplatno neku kucu, ja sam je tako dobio. Inace, ako ti nekad nesto zatreba, samo me zovni.
(U tom trenutku, nekim cudom (Bog me pogledao) sam se setio gde se nalazi bolnica, okrenuo sam se i uputio tamo.)
Imam neka posla, tako da ce mo se videti nekom drugom prilikom, cao.


Glavna Ulica Konohe - Page 6 Untitl44
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 07, 2019 5:44 pm
(Juu je Madari rekao kako bi mogao mozda da nadje kucu. Istog trenutka ju je brzim hodom krenuo svojim putem. Madara je krenuo da luta selom kako bi nasao kucu. Juu je Madari delovao delimicno kao normalna osoba. Madara je ugledao ispred jedne kuce kako neko uzima ranac, zakljucava kucu i izlazi iz dvorista. Madara je brzo potrcao i prisao coveku. Predstavio se pitao u vezi kuce...nakon par minuta price covek je odlucio da da Madari kucu besplatno.)



THE WORLD IS MINE
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 07, 2019 6:07 pm
(Proslo je neko vreme od kada sam posao ka bolnici, polako se i videla bolnica. Odlucio sam da potrcim, jer sto brze stignem brze cu moci da zezam Shinraija. Ljudi oko mene su me bas cudno gledali. Mozda je zbog mog izgleda, bio sam ofucan i izgledao sam siromasno, sto sam na neki nacin i bio. Stao sam ispred bolnice i polako usao unutra.)


Glavna Ulica Konohe - Page 6 Untitl45
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Jan 07, 2019 7:56 pm
(dok sam laganim koracima sa svojom svinjom isao ka oglasnoj tabeli, naisao sam na loknu krvi u sred konohe, takodje i male kapljice, veoma sam se zamislio, ko bi to mogao da bude, mora da su neke jake ninje, voleo bih da ih upoznam, a mozda su neki bednici koji nisu dovoljno jaki da zavrse misiju, ko zna, promenio sam plan te se uputio ka bolnici lista)..
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 12:23 am
(Izgleda da je ovo glavna ulica Konohe, ne igleda nesto specijalno i ne razlikuje se mnogo od drugih ulica. Nastavio sam potragu za kucom. Trebalo bi da sam u blizini, jer se nalazi negde kod glavne ulice. Problem je to sto ova ulica bas dugacka, pa kuca moze biti bilo gde, znam samo da u dvoristu kuce stoji znak na kojem pise "Roy Mustung". To ce iole pomoci u potrazi, i najzad, posle jednog sata hoda sam naisao na kucu. Znak koji je stajao tu sam iscupao iz zemlje, jer ipak i nije bio nesto veliki. Ispod krpare pred vratima bi trebalo da se nalazi ulaz od ove prelepe kuce, ipak je imalo dosta ovakvih kuca pored. Kuca je spolja izgledala bas veliko, jedva sam cekao da udjem. Uzeo sam kljuc koji je stajao ispod krpare i usao unutra.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 1:01 am
(Izasao sam iz kuce i uputio sam se u obilazak sela, iskreno, nadao sam se da cu naci neke zanimljive stvari u ovom selu. Opet sam setao glavnom ulicom i razgledao okolo, posmatrao ljude i gledao restorane i kafice. Dosao sam do jednog parka, pitao sam osobu koja je tu stajala kako se park zove. Ime parka je Muzai, usao sam u park da bih se malo prosetao.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 1:09 am
(Izasao sam iz parka, hteo sam jos da razgledam selo. Nastavio sam svojim putem, razgledao sam selo, ljude, iznova i iznova. Naisao sam ja jedan restoran, zvao se "Ichiraku ramen", odlucio sam da udjem unutra, bio sam gladan, a i odavno nisam jeo ramen. Usao sam unutra.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 1:08 pm
(Izasao sam iz Ichirakua i uputio se ka zidu sa misijama. Nakon par minuta sam dosao do glavne ulice. Uputio sam se ka zidu sa misijama, da bi se prijavio na istu. Kao i uvek, posmatrao sam ljude oko sebe, tako da sam brzo dosao do zida sa misijama. Trebalo je samo da se prijavim na jednu misiju.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 1:39 pm
(Posle par minuta sam dosao do glavne ulice, nastavio ka parku u nadi da cu odmah naci tu macku. Posle par minuta sam dosao ispred parka, gledao sam sa spoljne strane, mozda ipak odmah i pronadjem macku. Bolje da udjem unutra, lakse cu je naci. Usao sam u park.)
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 1:58 pm
(Izasao sam iz parka i uputio se ka arhivi sela. Prvo sam dosao do glavne ulice, odakle sam skrenuo levo i otisao ka arhivi. Posle par minuta arhiva se vec mogla videti. Prisao sam do vrata, macka je pokusala da pobegne, ja sam je cvrsto drzao da je jedva mogla da se pomeri. Usao sam u arhivu.)
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 2:55 pm
Zaputio sam se da nadjem neki restoran, kaficic ili nesto slicno gde bih mogao da popijem neko pice. Krenuo sam da gledam levo i desno ali nisam primetio njista gde bih mogao da sednem,
zato sam upitao jednog coveka koji je tuda prolazio.


Madara: Izvinite gospodine.
Coek: Da, reci?!!
Madara: Da li znate gde ima neki kafic ili tako nesto gde bih mogao da popijem pice???
Coek: Da da znam.

(Ta osoba je rekla Madari kako da dodje do tog kafica. Madara mu se zahvalio i krenuo dalje.)

Hmm, rekao je da je to ovde negde, aha vidim. Kafic je sa spoljne strane izgledao super.



THE WORLD IS MINE
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 2:59 pm
(Izasao sam iz arhive sela, ozedneo sam od hodanja po ceo dan, odlucio sam da odem u neki kafic. Posle par minuta setnje sam stigao do jednog kafica, zvao se Itago. Razmisljao sam da li da udjem unutra, ipak ce me ljudi mozda opet gledati cudno zbog odece, ma nek ide zivot, sta mogu da izgubim, ipak imam pravo da zivim u ovom selu. Mozda upoznam nekog novog i jedinog prijatelja. Laganim koracima sam usao u kafic.)
Madara
Madara
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 7:45 pm
(Ovaj Roy me je ponovo podsetio na moje selo i na sve clanove sela, tu noc, ahhh ponovo se prisecam svega. Moram malo da odmorim.

(Madara je ponovo krenuo da se priseca svega sto mu se dogodilo pre tri godine, iako je Madara tada bio jos mali sve je video. Nazalost svi ti dogadjaji su poceli da mu se nadolaze u misli ponovo)



THE WORLD IS MINE
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 9:58 pm
Nakon duge i iscrpljujuce misije, ponovo je koracao selom lista.Poznate, bezbedne ulice, dosta drugacije od ulica kojim se kretao predhnodnih dana.Vracao se kuci sa osmehom na licu.Sunce se polako gubilo iza zidina Konohakagure, i tmina se sirila nebom.Mesec se nije video od gustih oblaka koji su prilicno brzo stigli, jer je do pre nekoliko minuta bilo suncano.Kisa je pocela da rominja i kvasi njegovu odecu.Uzeo je jaknu i njome prekiro glavu i pomalo brzim korakom pozurio ka kuci...
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 10:19 pm
(Izasao sam iz kafica Itago, onda sam se uputio ka zatvoru ovog sela, prvo sam naravno morao da prodjem kroz glavnu ulicu Konohe. Posle par minuta sam dosao do nje, onda sam krenuo pravo ka zatvoru. Ne znam zasto se uopste i bavim ovim, ali me nesto interesuje, da li je neko od onih iz sela, malo se secam nekih, moram da pogledam, ako jeste, sacekacu da izadje iz zatvora pa cu ga ubiti. Dosao sam do zatvora, stajao sam par minuta ispred, hteo sam da malo jos razmislim, ali sam ipak usao unutra.)
Mystogan
Mystogan
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 08, 2019 11:06 pm
Koracavsi polako stigao je i do glavne ulice sela.. Kisa je padala dok se njemu odeca kvasila, a ulica je bila skoro prazna.. Jedva da se dva coveka vide u njoj... Koracao je polako i razmisljao o svojoj buducnosti... Dok je hodao prisecao se polako i svoje proslosti, porodice i ruznih uspomena i secanja... Secanja se vracaju iz dana u dan, nikako da izblede iz njegovog srca...Ptice su polako obletale oko njega, dok ih je on posmatrao... Nije bio bas neki ljubimac ptica ali ih nije ni mrzeo, vec je samo okrenuo glavu pravo i nastavio hodati ka nepoznatom....
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Jan 09, 2019 12:29 am
(Izasao sam iz zatvora i uputio se ka mojoj kuci, naravno, prvo sam morao da prodjem kroz glavnu ulicu. Proslo je par minuta, dosao sam do glavne ulice Konohe. Razgledao sam okolo i razmisljao o tome sta je Juu saznao. Mora da je bilo nesto opasno, ali opet, moram da saznam. Stao sam ispred kuce, jos uvek razmisljajuci o Juu-u. Uzeo sam kljuc, otkljucao vrata i usao unutra.


Glavna Ulica Konohe - Page 6 Roy_mu12
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Jan 09, 2019 1:12 pm
(Izasao sam iz kuce, zatim sam se uputio u Ichiraku ramen. Upravo sam se setio Juu-a, sta li je to saznao sto je opasno po selo. Mozda je nesto vezano za bandite koji su unistili nasa sela. Dok sam razmisljao o Juu-u brzo sam stigao do Ichiraku ramena. Zagledao sam se u jednu osubu, izgledao je kao Juu. Pritrcao sam blizu njega i shvatio da tamo niko nije stajao, zatim sam usao u Ichiraku ramen da bih nesto pojeo.)



Glavna Ulica Konohe - Page 6 Roy_mu13
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Jan 09, 2019 9:50 pm
(Izasao sam iz Ichiraku ramena, hteo sam jos malo da prosetam. Ovaj put cu da odem do kafica Itago, malo sam ozedneo. Setajuci se do tamo razmisljao sam, sta bi bilo da je ju ubijen, a ne da je izvrsio samoubistvo. Nekoliko minuta setnje i stigao sam do kafica, ljudi su bili okupljeni ispred, ne znam zasto, ali me nije ni interesovalo. Otvorio sam vrata na kaficu i usao unutra.)


Glavna Ulica Konohe - Page 6 Roy_mu16
Mystogan
Mystogan
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Jan 09, 2019 9:57 pm
Dugo vremena je setao po ulici sam samcit, te bi u jednom trenutku ugledao kafic. Zastade ispred vrati gledajuci unutra, ne bese mu tu nista cudno, ali jednostavno nije voleo takvu galamu, buku i slicne stvari... Nasmesivsi se na samu pomisao toga, zamisli u sebi...

(Hm pa mozda bi ipak trebao da udjem da upoznam nove ljude, ko zna... Mozda medju njima ima nekoga sa kime bih se mogao sprijateljiti.)

Razmisljavsi malo o tome, klimnuo je glavom te se zaputi ka vratima, otvori vrata ulazeci unutra...
Sponsored content

Glavna Ulica Konohe - Page 6 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu