RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Dio Brandova Kuca

Pon Dec 10, 2018 11:11 pm
First topic message reminder :

Kuca Dio Branda

Dio Brandova Kuca - Page 2 Building+Anime+Landscape+01


Poslednji izmenio Dio Brando dana Pet Jan 04, 2019 10:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Čet Dec 27, 2018 10:58 pm
(muskarac koji place, strasno, e vepre vepre moraces jos mnogo da ucis, odlucio sam da cu otici na svoju prvu misiju kao genin, misiju d ranka jer sam ne mogu da idem na vecu, trebao bih da nadjem nekog prijatelja s kojim mogu ici na misije, jer ih ne poznajem dovoljno, podigao sam vepra s poda i naterao ga da ide za mnom, za divno cudo slusao me je, i uputili smo se ka tabeli s misijama)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 04, 2019 11:49 pm
(zavrsena misija, blago se meni, dobio sam nesto novca od sela, sad mogu mirno da umrem, ja i moj vepar smo legli u krevet, nisam znao sta da radim, bilo mi je veoma dosadno, a i pomalo glupo da ponovo idem na misiju, lezao sam tako u krevetu i razmisljao o tome sta bih sve zanimljivo mogao da uradim danas)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 04, 2019 11:51 pm
(tokom lezanja na pamet mi je palo da odigram jednu partiju fudbala s veprom, zvuci malo cudno, smesno, ali verujem da ce biti zanimljivo, uzeo sam neku gumenu malu lopticu, golovi su bili rancevi i predmeti koji pocecaju na fudbalski gol, i tako smo ja i vepar zapoceli nasu igru)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 04, 2019 11:54 pm
(partija se ubrzo zavrsila, naravno ja sam pobedio, sta ces, veoma sam dobar u raznim sportovima, a pogotovo u borilackim, vepar se malo zagubio i otisao ispod kreveta, al nema veze nek ostane tu, ja sam iz dosade uzeo i poceo malo da crtam, mozda i nekad u buducnosti postanem slikar, ko zna)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 04, 2019 11:57 pm
(vec je proslo par sati, pao je mrak, nisam ocekivao da cu ovako brzo morati na spavanje, ne zelim da spustim svoj nivo testosterona, jer se on gubi manjkom sna, malo sam pozurio i zavrsio crtez, bio sam veoma zadovoljan s njim, vepar mi nije smetao jer je i on otisao na spavanje, ocigledno se umorio od igre i od misije, ne kritikujem ga, ipak je on svinja, okacio sam svoj crtez na zid i legao da spavam)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pon Jan 07, 2019 7:50 pm
(u trenutku otvaranja svojih ociju zamisljao sam sebe na misiji, znao sam da je trenutak da je uradim, probudim sam mog malog vepra iz sna i uperio prstom ka vratima, nije bilo vremena za jelo,
pih kome to jos treba, kad budem dobio pare od misije ima da te vodim na gozbu vere!! Uzviknuo sam, spremio sam se, i uputio ka oglasnoj tabeli, ali prvo morao proci kroz ulice konohe)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Čet Jan 10, 2019 6:38 pm
(konacno, posle par dana, dolazim do svoje super kul kuce, tada se i setih, svoje svinje, vepra, potpuno sam zaboravio na njega, izgleda da se vratio kuci kad je izbila glupost, dosao je i skocio mi u zagrljaj, odgurno sam ga od sebe, jer stvarno ne volim toliko zivotinje, ali sam se zalalio, nece mi smetati da bude tu, bio sam ljut sto je otisao kad je izbila glupost te sam ga kaznio i oterao u cosak, zatim sam rekao mustangu ignorisujuci njegovo pitanje)

-Udji.
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Čet Jan 10, 2019 6:46 pm
(Usao sam u Diovu kucu, prvo sam video kako grli svinju, zatim je tera u cosak. Doslo mi je da pobegnem od ovog ludaka, ali sam ostao zbog informacija.)
Da cujem sta imas da kazes.
(Sada cu ga pazljivo slusati, ne zelim da nesto propustim. Po svaku cenu moram da saznam sta je Juu saznao, inace necu otkriti zasto se ubio.)


Dio Brandova Kuca - Page 2 Roy_mu26
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Čet Jan 10, 2019 9:54 pm
(seli smo za fotelju, rasirio sam se, namestio frizuru, te uperio prstom u odredjene sobe te mu rekao)

-Tu ti je prilaz zabranjen.

(posle toga, presao na ono zbog cega smo dosli, te mu rekao)

-Mali Juu, eh eh, stvarno ne znam zasto se ubio, ali ono sto cu ti reci jeste, da mi je dao svoj sharingan.. Ovo ne govori nikom, samo sam tebi hteo da kazem jer si ga poznavao..

(te sam posle toga otisao do frizidera kako bih nesto popio).
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Čet Jan 10, 2019 10:00 pm
Kada sam stigao do te lokacije video sam kucu nije izgledala lose ali, mi se cinilo da cujem svinju unutra. Polako sam usao te zatvorio vrata za sobom prosetao sam malo kucom i, zatekao sam svinju Dia i Roya nadao sam se da dio nije ljut sto sam mu usao u kucu nepozvan jer sam imao obicaj da radim to ali, me nije bilo bas briga te sam se obratio...

Heej Dio i ti sto te drugi put vidim Roy bese!?
Pogodite ko je dosao nepozvan...
E da inace ti nije lose ovde...
i je l' napada ovaj vepar?
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Čet Jan 10, 2019 10:38 pm
(Shinrai je uleteo u Diovu kucu. Upitao je neka pitanja. Pogledao sam Dia, namignuo mi je, shvatio sam to kao signal za napad. Verovatno ovaj Shinrai nije normalan kad ovako upada u kuce, vreme je da se i ja malo pokazem. Prvo sam uradio genjutsu, zatim sam napao sa zemljanom tehnikom)

Dio Brandova Kuca - Page 2 VVkQf8O

Dio Brandova Kuca - Page 2 BmBOQBT
(IMAM 125 KONTROLE)
HP 300/300
EN 300/300
CH 550/400

(Sta ces uraditi Shinrai, mozda se ne izvuces, ali svakako cu da budem spreman. Ocekujem da ce i Dio napasti. Sada cu da sacekam i vidim sta ce da se izdesava u ovom trenutku. Ako ga ubijemo, sta ce se onda dogoditi? Da li cemo morati da bezimo iz sela? Svakako ostaje da vidim sta ce Dio da uradi.)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Čet Jan 10, 2019 10:44 pm
(izgleda da je roy mustang poslusao moja naredjena, stvarno je ispao faca, i prijatelj, razmisljao sam sta bi smo sve mogli da radimo shinraiu, dosao sam na ideju da napravimo grupni party, ali videcemo sve, prvo moram da ga napadnem, stvaram ogromni uragan i spajam ga s zemljanim napadom mustanga)

Dio Brandova Kuca - Page 2 ZwsfpcK
(konbinovani napad dmg 500)
Dio Brandova Kuca - Page 2 FntNNxq
uzimam tri surikena i ojacavam ih
Dio Brandova Kuca - Page 2 VgimGQM
dmg je jos 630

Passivne
Dio Brandova Kuca - Page 2 6Zz8vOE
Dio Brandova Kuca - Page 2 DOkvyUo

Videces ti s kime imas posla. Shinrai..
Ch=900-600=300
En=300-30=270
Hp=300
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 11, 2019 12:14 am

Spajk je ušao u kuću i video prizor sličan kakav je imao u glavi. Tu su bila dva momka koji na izgleda napadaju ovog jednog. Izgleda da to ipak nije neka devojka, ali Spajk je čovek od morala i nije mogao da okrene leđa ovako nefer borbi i odlučio je da pomogne dečku koji je napadnut. Naravno ako ovi budu i dalje navaljivali, biće čupavo.

Iako se nije borio 100 godina, Spajk je imao na umu kako će zaštiti ovog mladića. Brzo je skočio pored njega i napravio je kuglu koju je poslao na napad. Ali to nije bilo dovoljno tako da je Spiegel izvadio svoj štit i ojačao se zemljanom tehnike i time je kompletno nulirao napad. Iznenada iza vetra i prašina izlaze tri šurikena koja idu ravno na njih. Spajk trenutno nije bio u mogućnosti da se odbrani od njih jer su ga uhvatili na frku. Okrenuo se sada već svom saborcu.

Brzo radi nešto.

Spajk je osećao nekakvo životinjsko prisustvo iz njega, tako da je maltene mogao da računa na njegovu odbranu. Doduše, izgleda da je napadnut nekim genjutsuom, srećom iz džepa mu vire pilule koje može da pojede i negira njegovo dejstvo.

Dio Brandova Kuca - Page 2 RxC2rgu
Dio Brandova Kuca - Page 2 Wc3Ye7g
Dio Brandova Kuca - Page 2 Of8Onxg
Dio Brandova Kuca - Page 2 DVRdIdT

Hp=300
Ep=300
Cp=550-155=395(125 kontrole)

Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 11, 2019 12:31 am
Dosao sam samo da se izvinim za ranije probleme ali, izgleda da sam bio napadnut bio sam u genjutsu-u pojeo sam genjutsu pilule te sam uradio par tehnika i poslao shurikene oblozene chakrom na  tvoje shurikene kako bi neutralizovao stetu

Hvala sto me branis prijatelju...
ja sam Shinrai...

Dio Brandova Kuca - Page 2 Um0MYpX
Dio Brandova Kuca - Page 2 3wX9KYO
Dio Brandova Kuca - Page 2 MwOgXHd
Dio Brandova Kuca - Page 2 IcwyHyF
Dio Brandova Kuca - Page 2 4o1QoU8
Dio Brandova Kuca - Page 2 FntNNxqx6

(imam 35 brzine i 35 preciznosti)
(dmg shurikena: 10+70+70+35= 185x6 + 17.5 zag na svaki shuriken)
(ostali dmg nastavlja na Dia)
(tehnika tokayi ide na shurikene)

hp 300/300
en 550/460
ch 650/395
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 11, 2019 12:46 am
(Dolazilo je jos ljudi i napadalo mene i Dia. Glupi Shinrai je zapoceo i mi smo nadrljali. Sta on misli ko je. Sada je red na mene da napadnem. Prvo sam stvorio zemljani zid ispred Dia.)

Dio Brandova Kuca - Page 2 YzSMWyY
(**Ovo brani zagarantovani**)
(**Zatim branim Dia od 480 dmg-a sa ovim.**)
Dio Brandova Kuca - Page 2 RxC2rgu
HP 300/300
EN 300/300
CH 550/100
(Da vidim sta ce sada da urade, videcemo jos.)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 11, 2019 12:56 am
(jednostavno, ovo je postao pravi dzumbus, znaci moram se nekako spasiti, ostao sam sa malo chakre ne smem vise da budem ovde, u sekundi sam smislio plan bega, prvo sam uzeo flash bombu, okrenuo ledja i bacio je, znaci utice na sve pa cak i na juua, zatim sam poceo trcati ka zadnjim vratima u pokusaju bega, zatim sam bacio i dimnu bombu)
Dio Brandova Kuca - Page 2 WuHRdz0
Dio Brandova Kuca - Page 2 LACBFPP

Ch=300
En=300-20=280
Hp=300-180=120
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 11, 2019 1:24 am
Spajkov novi prijatelj Shinrai je dostavio onakav odgovor kakav je i očekivao. Šurikeni su brzo leteli i uništili napad koji je išao na njih. Međutim, ti napadi su nastavili dalje ka njima. Spajku se to nije sviđalo i hteo je odmah da zaustavi borbu i da napravi razlaz ovde. Srećom njihov protivnik je uspeo da se odbrani i taman da Spajk progovri da je dosta, drugi lik baca dimnu bombu i fleš takođe. Spajk je mahinalno zatvorio svoje oči i uključio je svoje šesto čulo za osećanje čakre. Video je kako jedan protivnik beži ka zadnjim vratima i ostavlja seal iza sebe.

Spajk se osećao ponosno što  je uspeo da odbrani jednog od dvojicu i ima osećaj da je pravda zadovoljena, iako ne zna priču iza nje. Nažalost Spajk nije primetio da je saborac od protivnika koji je pobegao ostao tu gde jeste. Spajk je prišao novostečenog prijatelju Shinraiu i potapšao ga je po ramenu.

Ja sam Subaru... Pokušaj da se ne uplićeš više u ovakve budalaštine jer možda ja sledeći put ne budem tu.

Dim se malo raščistio ali Spajk i dalje nije primetio da je Juu za kog on ne zna ostao tu i dalje. Dim je iako oslaban, i dalje gust. Izašao je na prednja vrata i konačno se zaputio kući.
Dio Brandova Kuca - Page 2 SbMGU3O
Hp=300
Ep=300
Cp=365


Poslednji izmenio Spike Spiegel dana Pet Jan 11, 2019 1:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 11, 2019 1:29 am
Posto je dio bacio flash  i dimnu bombu zatvaram oci da se brnaim od flasha palim senzor i vidim pecat postavljen kod zadnjih vrata Roy je bio oslabljen te i veoma lak izvadio sam mac uradio par tehnika i napao ga

Dio Brandova Kuca - Page 2 SbMGU3O
Dio Brandova Kuca - Page 2 IBWy3st
Dio Brandova Kuca - Page 2 WkrytoB
Dio Brandova Kuca - Page 2 U2XDonI

(dmg maca: 100+35+350+100=585 i 15 zag dmg-a)

(ulazem 350 energije da mi se poveca dmg na macu)
(imam 35 brzine i 35 preciznosti)

(takodje Diov post se ne vazi brise se)

hp 300/300
en 550/10
ch ch 650/395


Poslednji put izmenio Shinrai dana Pet Jan 11, 2019 2:08 am, izmenio ukupno 2 puta
Roy Mustang
Roy Mustang
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 11, 2019 3:37 pm
(Onesvestio sam se. Nikad nisam ocekivao da.ce se to meni, Roy Mustangu dogoditi. Nisam.ocekivao ovo, samo sam pao na pod, protivnik je bio jak, postena je borba bila (JESTE KURIS). Sanjao sam o mom selu i nadao se da cu se ubrzo probuditi, naravno, nadam se da nisam mrtav, to bi bilo lose.)
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pet Jan 11, 2019 3:46 pm
Posto se ovaj lik onesvestio izvadio sam svoj kunai te mu rasekao majcu a onda sam mu na stomaku nacrtao polni organ uz pomoc svog kunaia i osisao ga na celavo te mu se posle sisanja popisao na glavu i krenuo u beg ka svojoj kuci znajuci da nisam napravio preveliku stetu...

Dio Brandova Kuca - Page 2 YkxP2m8
Sponsored content

Dio Brandova Kuca - Page 2 Empty Re: Dio Brandova Kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu